image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 2.třída B / Základní fáze


tabulka
1. VSK Iuridica C 10 9 1 705:531 19
2. SK Velká Ohrada 11 8 3 811:644 19
3. Sokol Dolní Počernice B 10 8 2 681:617 18
4. TJ Háje - JM B 11 6 5 724:651 17
5. Sokol Košíře 11 5 6 775:743 16
6. BK Rotor Punkrác A 9 6 3 638:574 15
7. Radotínský SK 10 4 6 595:594 14
8. BC Dejvice 11 3 8 489:656 14
9. SK Hradčany 11 2 9 597:745 13
10. SK Zbraslav 10 1 9 434:694 11
1. kolo
1. VSK Iuridica C - TJ Háje - JM B 04.10.2021 19:10 72:50 (19:11 41:25 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Petr
Melichárek Ivo

3. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Košíře 08.10.2021 18:40 68:63 (20:15 33:28 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Schaffner Vojta

4. SK Velká Ohrada - SK Hradčany 07.10.2021 19:35 69:52 (15:16 37:28 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2021, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Križanský Adam

6. SK Zbraslav - BC Dejvice 06.10.2021 20:10 51:67 (20:20 35:40 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Šenk Pavel
Billík Dennis

2. kolo
7. TJ Háje - JM B - BC Dejvice 14.10.2021 20:40 45:39 (7:2 16:9 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Lochman Radek

9. SK Hradčany - Radotínský SK 11.10.2021 18:35 59:55 (19:17 37:33 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Tomášek Petr

10. Sokol Košíře - SK Velká Ohrada 12.10.2021 19:45 77:69 (22:17 37:33 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2021, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

11. BK Rotor Punkrác A - Sokol Dolní Počernice B 14.10.2021 19:10 84:64 (22:18 48:27 70:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Machálek Jan

3. kolo
14. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica C 22.10.2021 18:40 72:86 (25:23 42:43 54:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Schaffner Vojta

15. SK Velká Ohrada - BK Rotor Punkrác A 02.12.2021 19:30 71:57 (21:7 42:22 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 02.12.2021, 19:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Billík Dennis
Nováková Bára

16. Radotínský SK - Sokol Košíře 18.10.2021 20:30 62:55 (16:22 33:36 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 18.10.2021, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Tvrdíková Michaela

17. SK Zbraslav - SK Hradčany 20.10.2021 20:10 43:38 (12:10 25:17 30:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kvoch Jan

4. kolo
20. SK Hradčany - BC Dejvice 25.10.2021 18:35 72:42 (21:9 40:20 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Lahoda Radek

21. Sokol Košíře - SK Zbraslav 26.10.2021 19:45 89:65 (24:19 48:31 73:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2021, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj
Svoboda Luděk

22. BK Rotor Punkrác A - Radotínský SK 26.10.2021 19:10 55:59 (14:10 27:25 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

23. VSK Iuridica C - SK Velká Ohrada 25.10.2021 19:10 77:54 (11:8 40:31 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Bubeník Jonáš

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice B - TJ Háje - JM B 05.11.2021 18:40 58:54 (17:7 32:20 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Balog Lukáš

27. Radotínský SK - VSK Iuridica C 01.11.2021 20:30 47:62 (20:22 28:37 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 01.11.2021, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Sedláček Jan

28. SK Zbraslav - BK Rotor Punkrác A 03.11.2021 20:10 52:58 (9:17 15:34 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Hendrich Pavel
Melzer Ondřej

29. BC Dejvice - Sokol Košíře 04.11.2021 20:10 41:65 (13:18 24:42 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2021, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

6. kolo
31. TJ Háje - JM B - SK Hradčany 11.11.2021 20:10 84:42 (12:5 33:23 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Bakajsa Michal

33. BK Rotor Punkrác A - BC Dejvice 11.11.2021 19:10 84:50 (20:12 36:16 61:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 11.11.2021, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Billík Dennis

34. VSK Iuridica C - SK Zbraslav 08.11.2021 19:10 70:25 (20:7 38:13 57:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2021, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Bubeník Jonáš

36. Sokol Dolní Počernice B - SK Velká Ohrada 12.11.2021 18:40 58:55 (14:26 30:29 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 12.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Kohout Radomír

7. kolo
37. SK Velká Ohrada - TJ Háje - JM B 18.11.2021 19:35 86:67 (27:19 59:31 80:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 18.11.2021, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Machálek Jan
Tomášek Petr

38. Radotínský SK - Sokol Dolní Počernice B 15.11.2021 20:30 58:68 (11:14 28:32 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2021, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Svoboda Luděk

40. BC Dejvice - VSK Iuridica C 18.11.2021 20:10 33:68 (5:15 11:34 21:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 18.11.2021, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lejčko Jan

42. SK Hradčany - Sokol Košíře 15.11.2021 18:35 48:75 (8:15 21:35 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr
Kunc Martin

8. kolo
43. TJ Háje - JM B - Sokol Košíře 25.11.2021 20:10 72:75 (20:17 39:35 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 25.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Lahoda Radek

44. BK Rotor Punkrác A - SK Hradčany 25.11.2021 19:10 74:64 (18:26 38:38 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 25.11.2021, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Lampa Adam

47. Sokol Dolní Počernice B - SK Zbraslav 26.11.2021 18:40 83:40 (18:9 41:13 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 26.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Balog Lukáš

48. SK Velká Ohrada - Radotínský SK 25.11.2021 19:35 82:66 (18:15 35:36 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 25.11.2021, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Bendová Linda

9. kolo
49. Radotínský SK - TJ Háje - JM B 29.11.2021 20:30 62:64 (19:13 28:27 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.11.2021, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Sedláček Jan
Schambergerová Barbora

50. SK Zbraslav - SK Velká Ohrada 01.12.2021 20:10 30:97 (6:28 14:46 22:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 01.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Dub Michal

51. BC Dejvice - Sokol Dolní Počernice B 02.12.2021 20:10 35:50 (10:8 20:22 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.12.2021, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

53. SK Hradčany - VSK Iuridica C 29.11.2021 18:35 52:59 (16:20 31:33 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Svoboda Luděk

54. Sokol Košíře - BK Rotor Punkrác A 30.11.2021 19:45 80:91 (18:16 37:41 62:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2021, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Ďurana Antonín

10. kolo
55. TJ Háje - JM B - BK Rotor Punkrác A 09.12.2021 20:10 71:77 (19:24 34:45 48:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Bakajsa Michal

56. VSK Iuridica C - Sokol Košíře 06.12.2021 19:10 76:65 (15:17 33:30 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2021, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Billík Dennis

59. SK Velká Ohrada - BC Dejvice 09.12.2021 19:35 70:52 (10:14 33:28 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 09.12.2021, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Križanský Adam
Sedláček Jan

60. Radotínský SK - SK Zbraslav 20.12.2021 20:30 72:55 (20:15 34:32 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 20.12.2021, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Lejčko Jan
Lahoda Radek

11. kolo
61. SK Zbraslav - TJ Háje - JM B 15.12.2021 20:10 34:67 (10:13 13:31 24:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Melzer Ondřej

62. BC Dejvice - Radotínský SK 16.12.2021 20:10 43:37 (8:9 16:15 26:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 16.12.2021, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Križanský Adam

64. SK Hradčany - Sokol Dolní Počernice B 13.12.2021 18:35 68:80 (6:26 31:46 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Lahoda Radek

66. BK Rotor Punkrác A - VSK Iuridica C 16.12.2021 19:10 58:63 (15:17 27:27 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 16.12.2021, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kvoch Jan

12. kolo
67. TJ Háje - JM B - VSK Iuridica C 13.01.2022 20:10 (75:72) (13:16 32:38 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Kvoch Jan

69. Sokol Košíře - Sokol Dolní Počernice B 11.01.2022 19:45 (74:80) (19:18 36:43 56:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Dub Michal
Svoboda Luděk

70. SK Hradčany - SK Velká Ohrada 10.01.2022 18:35 (51:87) (10:23 20:49 34:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Šuláková Pavlína

72. BC Dejvice - SK Zbraslav 13.01.2022 20:10 (53:39) (13:6 23:12 33:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 13.01.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lejčko Jan

13. kolo
73. BC Dejvice - TJ Háje - JM B 20.01.2022 20:10 (34:75) (11:17 17:35 22:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 20.01.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

75. Radotínský SK - SK Hradčany 17.01.2022 20:30 (77:51) (13:12 39:23 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2022, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Tomášek Petr
Šenk Pavel

76. SK Velká Ohrada - Sokol Košíře 20.01.2022 19:35 (71:57) (20:15 44:32 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 20.01.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Lahoda Radek

77. Sokol Dolní Počernice B - BK Rotor Punkrác A 11.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



14. kolo
80. VSK Iuridica C - Sokol Dolní Počernice B 24.01.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Týř Pavel

81. BK Rotor Punkrác A - SK Velká Ohrada 27.01.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 27.01.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kunc Martin

82. Sokol Košíře - Radotínský SK 25.01.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Bendová Linda
Toboláková Barbora

83. SK Hradčany - SK Zbraslav 24.01.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kvoch Jan

15. kolo
86. BC Dejvice - SK Hradčany 03.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 03.02.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Koc Ondřej

87. SK Zbraslav - Sokol Košíře 02.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 02.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Billík Dennis

88. Radotínský SK - BK Rotor Punkrác A 31.01.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2022, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svoboda Luděk

89. SK Velká Ohrada - VSK Iuridica C 03.02.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 03.02.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bendová Linda

16. kolo
91. TJ Háje - JM B - Sokol Dolní Počernice B 10.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 10.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Nováková Bára
Syrovátka František

93. VSK Iuridica C - Radotínský SK 07.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 07.02.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Bubeník Jonáš

94. BK Rotor Punkrác A - SK Zbraslav 10.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 10.02.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo


95. Sokol Košíře - BC Dejvice 08.02.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 08.02.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Bendová Linda


17. kolo
97. SK Hradčany - TJ Háje - JM B 14.02.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr


99. BC Dejvice - BK Rotor Punkrác A 17.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 17.02.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Križanský Adam
Lejčko Jan

100. SK Zbraslav - VSK Iuridica C 16.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 16.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Svoboda Luděk

102. SK Velká Ohrada - Sokol Dolní Počernice B 17.02.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 17.02.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Neubauer Jan
Bendová Linda

18. kolo
103. TJ Háje - JM B - SK Velká Ohrada 24.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

104. Sokol Dolní Počernice B - Radotínský SK 25.02.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 25.02.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



106. VSK Iuridica C - BC Dejvice 21.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Bubeník Jonáš

108. Sokol Košíře - SK Hradčany 22.02.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 22.02.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Sedláček Jan


19. kolo
109. Sokol Košíře - TJ Háje - JM B 01.03.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 01.03.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora


110. SK Hradčany - BK Rotor Punkrác A 28.02.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk


113. SK Zbraslav - Sokol Dolní Počernice B 02.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 02.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Križanský Adam


114. Radotínský SK - SK Velká Ohrada 28.02.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2022, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Sedláček Jan

20. kolo
115. TJ Háje - JM B - Radotínský SK 24.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kvoch Jan

116. SK Velká Ohrada - SK Zbraslav 24.03.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 24.03.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Bendová Linda

117. Sokol Dolní Počernice B - BC Dejvice 25.03.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 25.03.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



119. VSK Iuridica C - SK Hradčany 21.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Bubeník Jonáš

120. BK Rotor Punkrác A - Sokol Košíře 24.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 24.03.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Kavan Jonáš

21. kolo
121. BK Rotor Punkrác A - TJ Háje - JM B 31.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 31.03.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

122. Sokol Košíře - VSK Iuridica C 29.03.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.03.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Bendová Linda
Sedláček Jan

125. BC Dejvice - SK Velká Ohrada 31.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 31.03.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Koc Ondřej

126. SK Zbraslav - Radotínský SK 30.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 30.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Svoboda Luděk

22. kolo
127. TJ Háje - JM B - SK Zbraslav 07.04.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.04.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Nováková Bára

128. Radotínský SK - BC Dejvice 04.04.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 04.04.2022, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Sedláček Jan

130. Sokol Dolní Počernice B - SK Hradčany 08.04.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.04.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán


132. VSK Iuridica C - BK Rotor Punkrác A 04.04.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Bubeník Jonáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.