image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 2.třída B / Základní fáze


tabulka
1. VSK Iuridica C 0 0 0 0:0 0
2. Sokol Dolní Počernice B 0 0 0 0:0 0
3. SK Velká Ohrada 0 0 0 0:0 0
4. SK Zbraslav 0 0 0 0:0 0
5. TJ Háje - JM B 0 0 0 0:0 0
6. SK Hradčany 0 0 0 0:0 0
7. Sokol Košíře 0 0 0 0:0 0
8. BK Rotor Punkrác A 0 0 0 0:0 0
9. Radotínský SK 0 0 0 0:0 0
10. BC Dejvice 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. VSK Iuridica C - TJ Háje - JM B 04.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Petr
Bubeník Jonáš

3. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Košíře 08.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



4. SK Velká Ohrada - SK Hradčany 07.10.2021 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2021, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bendová Linda
Križanský Adam

6. SK Zbraslav - BC Dejvice 06.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



2. kolo
7. TJ Háje - JM B - BC Dejvice 14.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Machálek Jan

9. SK Hradčany - Radotínský SK 11.10.2021 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Tomášek Petr

10. Sokol Košíře - SK Velká Ohrada 12.10.2021 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2021, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

11. BK Rotor Punkrác A - Sokol Dolní Počernice B 14.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Machálek Jan

3. kolo
14. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica C 22.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Linhart Tomáš


15. SK Velká Ohrada - BK Rotor Punkrác A 21.10.2021 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2021, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Neubauer Jan

16. Radotínský SK - Sokol Košíře 18.10.2021 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 18.10.2021, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Tvrdíková Michaela

17. SK Zbraslav - SK Hradčany 20.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



4. kolo
20. SK Hradčany - BC Dejvice 25.10.2021 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Jeřábek Antonín

21. Sokol Košíře - SK Zbraslav 26.10.2021 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2021, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Bendová Linda
Svoboda Luděk

22. BK Rotor Punkrác A - Radotínský SK 28.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 28.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Matys Pavel

23. VSK Iuridica C - SK Velká Ohrada 25.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2021, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Bubeník Jonáš

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice B - TJ Háje - JM B 05.11.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav


27. Radotínský SK - VSK Iuridica C 01.11.2021 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 01.11.2021, 20:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Sedláček Jan

28. SK Zbraslav - BK Rotor Punkrác A 03.11.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



29. BC Dejvice - Sokol Košíře 04.11.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2021, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

6. kolo
31. TJ Háje - JM B - SK Hradčany 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



33. BK Rotor Punkrác A - BC Dejvice 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



34. VSK Iuridica C - SK Zbraslav 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



36. Sokol Dolní Počernice B - SK Velká Ohrada 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. SK Velká Ohrada - TJ Háje - JM B 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



38. Radotínský SK - Sokol Dolní Počernice B 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



40. BC Dejvice - VSK Iuridica C 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



42. SK Hradčany - Sokol Košíře 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



8. kolo
43. TJ Háje - JM B - Sokol Košíře 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



44. BK Rotor Punkrác A - SK Hradčany 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



47. Sokol Dolní Počernice B - SK Zbraslav 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



48. SK Velká Ohrada - Radotínský SK 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



9. kolo
49. Radotínský SK - TJ Háje - JM B 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



50. SK Zbraslav - SK Velká Ohrada 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



51. BC Dejvice - Sokol Dolní Počernice B 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



53. SK Hradčany - VSK Iuridica C 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



54. Sokol Košíře - BK Rotor Punkrác A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



10. kolo
55. TJ Háje - JM B - BK Rotor Punkrác A 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



56. VSK Iuridica C - Sokol Košíře 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



59. SK Velká Ohrada - BC Dejvice 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



60. Radotínský SK - SK Zbraslav 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



11. kolo
61. SK Zbraslav - TJ Háje - JM B 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



62. BC Dejvice - Radotínský SK 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



64. SK Hradčany - Sokol Dolní Počernice B 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



66. BK Rotor Punkrác A - VSK Iuridica C 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



12. kolo
67. TJ Háje - JM B - VSK Iuridica C 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



69. Sokol Košíře - Sokol Dolní Počernice B 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



70. SK Hradčany - SK Velká Ohrada 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



72. BC Dejvice - SK Zbraslav 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. BC Dejvice - TJ Háje - JM B 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



75. Radotínský SK - SK Hradčany 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



76. SK Velká Ohrada - Sokol Košíře 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice B - BK Rotor Punkrác A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



14. kolo
80. VSK Iuridica C - Sokol Dolní Počernice B 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



81. BK Rotor Punkrác A - SK Velká Ohrada 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



82. Sokol Košíře - Radotínský SK 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



83. SK Hradčany - SK Zbraslav 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



15. kolo
86. BC Dejvice - SK Hradčany 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



87. SK Zbraslav - Sokol Košíře 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



88. Radotínský SK - BK Rotor Punkrác A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



89. SK Velká Ohrada - VSK Iuridica C 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



16. kolo
91. TJ Háje - JM B - Sokol Dolní Počernice B 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



93. VSK Iuridica C - Radotínský SK 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



94. BK Rotor Punkrác A - SK Zbraslav 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



95. Sokol Košíře - BC Dejvice 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



17. kolo
97. SK Hradčany - TJ Háje - JM B 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



99. BC Dejvice - BK Rotor Punkrác A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



100. SK Zbraslav - VSK Iuridica C 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



102. SK Velká Ohrada - Sokol Dolní Počernice B 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



18. kolo
103. TJ Háje - JM B - SK Velká Ohrada 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



104. Sokol Dolní Počernice B - Radotínský SK 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



106. VSK Iuridica C - BC Dejvice 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



108. Sokol Košíře - SK Hradčany 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Košíře - TJ Háje - JM B 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



110. SK Hradčany - BK Rotor Punkrác A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



113. SK Zbraslav - Sokol Dolní Počernice B 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



114. Radotínský SK - SK Velká Ohrada 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



20. kolo
115. TJ Háje - JM B - Radotínský SK 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



116. SK Velká Ohrada - SK Zbraslav 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice B - BC Dejvice 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



119. VSK Iuridica C - SK Hradčany 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



120. BK Rotor Punkrác A - Sokol Košíře 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



21. kolo
121. BK Rotor Punkrác A - TJ Háje - JM B 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



122. Sokol Košíře - VSK Iuridica C 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



125. BC Dejvice - SK Velká Ohrada 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



126. SK Zbraslav - Radotínský SK 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



22. kolo
127. TJ Háje - JM B - SK Zbraslav 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



128. Radotínský SK - BC Dejvice 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



130. Sokol Dolní Počernice B - SK Hradčany 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



132. VSK Iuridica C - BK Rotor Punkrác A 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.