image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 2.třída C / Základní fáze


tabulka
1. VSK Iuridica B 11 10 1 778:627 21
2. VSK PV A 10 8 2 640:546 18
3. Baník Praha A 11 7 4 626:574 18
4. BC Řepy Bulls 10 6 4 766:714 16
5. BK Meteor Praha B 11 5 6 684:721 16
6. TJ ÚVN 10 5 5 697:715 15
7. Spoje Praha A 11 4 7 618:661 15
8. TJ Slavoj OS A 10 3 7 611:661 13
9. Hugo Praha 10 3 7 622:719 13
10. Sokol Žižkov E 10 1 9 645:749 11
1. kolo
1. TJ Slavoj OS A - Baník Praha A 06.10.2021 18:30 48:61 (9:19 25:36 38:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Týř Pavel
Koc Ondřej

2. Hugo Praha - BC Řepy Bulls 06.10.2021 20:15 72:60 (26:9 34:27 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2021, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Kočovský Dominik

4. BK Meteor B - Spoje Praha A 05.10.2021 18:30 71:58 (21:15 35:28 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Križanský Adam
Svejkovský Ondřej

6. TJ ÚVN - VSK Iuridica B 05.10.2021 19:40 74:70 (15:22 26:36 46:50 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Dvořák Petr

2. kolo
7. Baník Praha A - VSK Iuridica B 11.10.2021 20:25 58:63 (16:23 30:40 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2021, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Bubeník Jonáš

9. Spoje Praha A - VSK PV A 11.10.2021 20:10 50:63 (15:16 22:36 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2021, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Beran Štěpán

10. Sokol Žižkov E - BK Meteor B 12.10.2021 20:35 85:88 (18:20 41:43 70:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Karwowska Klaudia

12. TJ Slavoj OS A - Hugo Praha 13.10.2021 18:30 91:63 (21:18 52:46 72:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Podařil Teodor
Karwowska Klaudia

3. kolo
13. Hugo Praha - Baník Praha A 20.10.2021 20:15 50:52 (13:19 25:33 39:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Pommer Roman

15. BK Meteor B - BC Řepy Bulls 19.10.2021 18:30 67:64 (10:15 17:31 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Križanský Adam
Machálek Jan

16. VSK PV A - Sokol Žižkov E 21.10.2021 20:10 62:48 (25:9 36:19 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Machálek Jan
Pazourek Jaroslav

17. TJ ÚVN - Spoje Praha A 19.10.2021 19:40 64:54 (21:14 39:32 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Ďurana Antonín

4. kolo
20. Spoje Praha A - VSK Iuridica B 25.10.2021 20:10 57:58 (19:12 31:25 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2021, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Prokop Karel
Týř Pavel

21. Sokol Žižkov E - TJ ÚVN 26.10.2021 20:35 71:92 (11:29 35:49 56:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Dub Michal

22. BC Řepy Bulls - VSK PV A 06.01.2022 19:30 79:64 (22:12 36:26 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 06.01.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Tomášek Petr

23. TJ Slavoj OS A - BK Meteor B 27.10.2021 18:30 66:78 (14:20 33:44 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Podařil Teodor

5. kolo
26. BK Meteor B - Hugo Praha 02.11.2021 18:30 49:53 (16:17 22:28 35:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Machálek Jan

27. VSK PV A - TJ Slavoj OS A 04.11.2021 20:10 63:41 (12:6 21:18 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 04.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lahoda Radek

28. TJ ÚVN - BC Řepy Bulls 02.11.2021 19:40 77:89 (12:24 32:53 61:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Šenk Pavel

29. VSK Iuridica B - Sokol Žižkov E 01.11.2021 20:15 81:72 (19:15 36:32 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2021, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Schaffner Vojta

6. kolo
31. Baník Praha A - Spoje Praha A 08.11.2021 20:25 71:36 (13:7 37:22 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

33. BC Řepy Bulls - VSK Iuridica B 11.11.2021 19:30 66:77 (24:16 41:29 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 11.11.2021, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Ďurana Antonín

34. TJ Slavoj OS A - TJ ÚVN 10.11.2021 18:30 83:79 (20:15 35:32 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

35. Hugo Praha - VSK PV A 10.11.2021 20:15 58:73 (17:18 22:44 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 10.11.2021, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kejklíček Roman

7. kolo
37. BK Meteor B - Baník Praha A 16.11.2021 18:30 56:60 (14:14 32:24 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Križanský Adam
Kuděj David

39. TJ ÚVN - Hugo Praha 16.11.2021 19:40 78:59 (22:11 40:26 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Schambergerová Barbora

40. VSK Iuridica B - TJ Slavoj OS A 15.11.2021 20:15 63:50 (13:6 25:16 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

42. Spoje Praha A - Sokol Žižkov E 15.11.2021 20:10 66:51 (13:10 33:25 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Vampola Jakub
Kovačovič Matej

8. kolo
43. Baník Praha A - Sokol Žižkov E 22.11.2021 20:25 54:46 (10:8 23:21 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Kvoch Jan

44. BC Řepy Bulls - Spoje Praha A 25.11.2021 19:30 87:68 (21:17 40:39 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 25.11.2021, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Toboláková Barbora

46. Hugo Praha - VSK Iuridica B 24.11.2021 20:15 53:83 (15:18 27:42 40:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 24.11.2021, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Dub Michal

48. BK Meteor B - VSK PV A 23.11.2021 18:30 62:69 (17:22 31:47 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Karwowska Klaudia

9. kolo
49. VSK PV A - Baník Praha A 02.12.2021 20:10 57:44 (21:13 30:24 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Prokop Karel
Pazourek Jaroslav

50. TJ ÚVN - BK Meteor B 30.11.2021 19:40 67:57 (14:13 31:32 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Šenk Pavel
Billík Dennis

53. Spoje Praha A - TJ Slavoj OS A 29.11.2021 20:10 56:48 (12:13 26:19 37:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Bubeník Jonáš

54. Sokol Žižkov E - BC Řepy Bulls 30.11.2021 20:35 80:76 (20:33 36:48 59:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kuděj David
Karwowska Klaudia

10. kolo
55. Baník Praha A - BC Řepy Bulls 06.12.2021 20:25 64:68 (18:19 28:30 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Šuláková Pavlína

56. TJ Slavoj OS A - Sokol Žižkov E 08.12.2021 18:30 70:62 (16:17 31:31 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Podařil Teodor

57. Hugo Praha - Spoje Praha A 08.12.2021 20:15 51:68 (13:14 23:33 32:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 08.12.2021, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Križanský Adam

59. BK Meteor B - VSK Iuridica B 07.12.2021 18:30 39:75 (8:19 25:35 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Kohout Radomír

60. VSK PV A - TJ ÚVN 09.12.2021 20:10 88:52 (22:9 40:25 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Pazourek Jaroslav

11. kolo
61. TJ ÚVN - Baník Praha A 14.12.2021 19:40 54:61 (13:15 26:25 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Sedláček Jan

62. VSK Iuridica B - VSK PV A 13.12.2021 20:15 71:51 (21:21 40:28 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Schaffner Vojta

65. Sokol Žižkov E - Hugo Praha 14.12.2021 20:35 70:90 (13:16 31:51 51:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Machálek Jan

66. BC Řepy Bulls - TJ Slavoj OS A 16.12.2021 19:30 82:72 (20:12 36:39 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 16.12.2021, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Ďurana Antonín

12. kolo
67. Baník Praha A - TJ Slavoj OS A 10.01.2022 20:25 (54:42) (15:8 25:24 41:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Bubeník Jonáš

68. BC Řepy Bulls - Hugo Praha 13.01.2022 19:30 (95:73) (26:24 42:48 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.01.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Križanský Adam

70. Spoje Praha A - BK Meteor B 10.01.2022 20:10 (64:47) (16:11 34:22 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Beran Štěpán
Pommer Roman

72. VSK Iuridica B - TJ ÚVN 10.01.2022 20:15 (83:60) (20:16 45:32 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Barták Matěj

13. kolo
73. VSK Iuridica B - Baník Praha A 17.01.2022 20:15 (54:47) (20:8 36:23 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Vošahlík Marek

75. VSK PV A - Spoje Praha A 20.01.2022 20:10 (50:41) (10:7 17:22 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 20.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Týř Pavel

76. BK Meteor B - Sokol Žižkov E 18.01.2022 18:30 (70:60) (21:12 34:35 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Svejkovský Ondřej

78. Hugo Praha - TJ Slavoj OS A 02.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 02.02.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Beran Štěpán

14. kolo
79. Baník Praha A - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



81. BC Řepy Bulls - BK Meteor B 27.01.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 27.01.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Sedláček Jan

82. Sokol Žižkov E - VSK PV A 25.01.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel
Machálek Jan

83. Spoje Praha A - TJ ÚVN 24.01.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

15. kolo
86. VSK Iuridica B - Spoje Praha A 31.01.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Šmůla Petr

87. TJ ÚVN - Sokol Žižkov E 01.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Ďurana Antonín

88. VSK PV A - BC Řepy Bulls 03.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 03.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Pazourek Jaroslav

89. BK Meteor B - TJ Slavoj OS A 01.02.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Šuláková Pavlína

16. kolo
92. Hugo Praha - BK Meteor B 09.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 09.02.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Križanský Adam
Pommer Roman

93. TJ Slavoj OS A - VSK PV A 09.02.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 09.02.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Koc Ondřej

94. BC Řepy Bulls - TJ ÚVN 10.02.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 10.02.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Pazourek Jaroslav

95. Sokol Žižkov E - VSK Iuridica B 08.02.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 08.02.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Karwowska Klaudia


17. kolo
97. Spoje Praha A - Baník Praha A 14.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

99. VSK Iuridica B - BC Řepy Bulls 14.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub


100. TJ ÚVN - TJ Slavoj OS A 15.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora


101. VSK PV A - Hugo Praha 17.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 17.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Pazourek Jaroslav

18. kolo
103. Baník Praha A - BK Meteor B 21.02.2022 20:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Kvoch Jan

105. Hugo Praha - TJ ÚVN 23.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 23.02.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Križanský Adam

106. TJ Slavoj OS A - VSK Iuridica B 23.02.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 23.02.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Podařil Teodor

108. Sokol Žižkov E - Spoje Praha A 22.02.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 22.02.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Kuděj David

19. kolo
109. Sokol Žižkov E - Baník Praha A 01.03.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 01.03.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

110. Spoje Praha A - BC Řepy Bulls 28.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Jilg Albert
Pommer Roman

112. VSK Iuridica B - Hugo Praha 28.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


114. VSK PV A - BK Meteor B 03.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 03.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pazourek Jaroslav

20. kolo
115. Baník Praha A - VSK PV A 21.03.2022 20:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Kunc Martin

116. BK Meteor B - TJ ÚVN 22.03.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kuděj David
Dub Michal

119. TJ Slavoj OS A - Spoje Praha A 23.03.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.03.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Stáňa Michal

120. BC Řepy Bulls - Sokol Žižkov E 24.03.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 24.03.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Koc Ondřej

21. kolo
121. BC Řepy Bulls - Baník Praha A 31.03.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 31.03.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Pazourek Jaroslav

122. Sokol Žižkov E - TJ Slavoj OS A 29.03.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.03.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Týř Pavel
Kuděj David

123. Spoje Praha A - Hugo Praha 28.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Beran Štěpán
Pommer Roman

125. VSK Iuridica B - BK Meteor B 28.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub


126. TJ ÚVN - VSK PV A 29.03.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín


22. kolo
127. Baník Praha A - TJ ÚVN 04.04.2022 20:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kvoch Jan

128. VSK PV A - VSK Iuridica B 07.04.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 07.04.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Pommer Roman

131. Hugo Praha - Sokol Žižkov E 06.04.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 06.04.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Pommer Roman

132. TJ Slavoj OS A - BC Řepy Bulls 06.04.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 06.04.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Podařil Teodor
Stáňa Michal

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.