image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 3.třída A / Základní fáze


tabulka
1. VSK MFF UK B 0 0 0 0:0 0
2. Porg Basket 0 0 0 0:0 0
3. BŠ Tygři Praha 0 0 0 0:0 0
4. SK Rapid 0 0 0 0:0 0
5. Sokol Hostivař 0 0 0 0:0 0
6. Spartak Hrdlořezy 0 0 0 0:0 0
7. Sokol Libeň 0 0 0 0:0 0
8. Sokol Dolní Počernice C 0 0 0 0:0 0
9. Sokol Michle 0 0 0 0:0 0
1. kolo
2. VSK MFF UK B - Spartak Hrdlořezy 04.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Týř Pavel

5. Porg Basket - SK Rapid 06.10.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2021, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Šuláková Pavlína

6. BŠ Tygři Praha - Sokol Michle 05.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín


2. kolo
8. SK Rapid - BŠ Tygři Praha 13.10.2021 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

9. Sokol Hostivař - Porg Basket 12.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2021, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

11. Spartak Hrdlořezy - Sokol Dolní Počernice C 14.10.2021 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2021, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kuděj David

12. Sokol Libeň - VSK MFF UK B 15.10.2021 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2021, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Pommer Roman

3. kolo
14. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Libeň 21.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Kuděj David

17. BŠ Tygři Praha - Sokol Hostivař 19.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora


18. Sokol Michle - SK Rapid 20.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kavan Jonáš

4. kolo
20. Sokol Hostivař - Sokol Michle 26.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2021, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Vondraš Vladimír

22. Spartak Hrdlořezy - Porg Basket 28.10.2021 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 28.10.2021, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Križanský Adam

24. VSK MFF UK B - Sokol Dolní Počernice C 25.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin


5. kolo
27. Porg Basket - Sokol Libeň 03.11.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2021, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel


28. BŠ Tygři Praha - Spartak Hrdlořezy 02.11.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr


30. SK Rapid - Sokol Hostivař 03.11.2021 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 03.11.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

6. kolo
33. Spartak Hrdlořezy - Sokol Michle 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



34. Sokol Libeň - BŠ Tygři Praha 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



35. VSK MFF UK B - Porg Basket 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



7. kolo
38. Porg Basket - Sokol Dolní Počernice C 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



39. BŠ Tygři Praha - VSK MFF UK B 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



40. Sokol Michle - Sokol Libeň 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



41. SK Rapid - Spartak Hrdlořezy 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



8. kolo
44. Spartak Hrdlořezy - Sokol Hostivař 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



45. Sokol Libeň - SK Rapid 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



46. VSK MFF UK B - Sokol Michle 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



47. Sokol Dolní Počernice C - BŠ Tygři Praha 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



9. kolo
51. Sokol Michle - Sokol Dolní Počernice C 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



52. SK Rapid - VSK MFF UK B 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



53. Sokol Hostivař - Sokol Libeň 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



10. kolo
57. VSK MFF UK B - Sokol Hostivař 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



58. Sokol Dolní Počernice C - SK Rapid 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



60. Porg Basket - BŠ Tygři Praha 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



11. kolo
62. Sokol Michle - Porg Basket 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



64. Sokol Hostivař - Sokol Dolní Počernice C 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



66. Spartak Hrdlořezy - Sokol Libeň 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



12. kolo
68. Spartak Hrdlořezy - VSK MFF UK B 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



71. SK Rapid - Porg Basket 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



72. Sokol Michle - BŠ Tygři Praha 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



13. kolo
74. BŠ Tygři Praha - SK Rapid 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



75. Porg Basket - Sokol Hostivař 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice C - Spartak Hrdlořezy 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



78. VSK MFF UK B - Sokol Libeň 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



14. kolo
80. Sokol Libeň - Sokol Dolní Počernice C 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



83. Sokol Hostivař - BŠ Tygři Praha 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



84. SK Rapid - Sokol Michle 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



15. kolo
86. Sokol Michle - Sokol Hostivař 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



88. Porg Basket - Spartak Hrdlořezy 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



90. Sokol Dolní Počernice C - VSK MFF UK B 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
93. Sokol Libeň - Porg Basket 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



94. Spartak Hrdlořezy - BŠ Tygři Praha 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



96. Sokol Hostivař - SK Rapid 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



17. kolo
99. Sokol Michle - Spartak Hrdlořezy 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



100. BŠ Tygři Praha - Sokol Libeň 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



101. Porg Basket - VSK MFF UK B 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
104. Sokol Dolní Počernice C - Porg Basket 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. VSK MFF UK B - BŠ Tygři Praha 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



106. Sokol Libeň - Sokol Michle 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



107. Spartak Hrdlořezy - SK Rapid 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



19. kolo
110. Sokol Hostivař - Spartak Hrdlořezy 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



111. SK Rapid - Sokol Libeň 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



112. Sokol Michle - VSK MFF UK B 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



113. BŠ Tygři Praha - Sokol Dolní Počernice C 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



20. kolo
117. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Michle 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



118. VSK MFF UK B - SK Rapid 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



119. Sokol Libeň - Sokol Hostivař 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



21. kolo
123. Sokol Hostivař - VSK MFF UK B 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



124. SK Rapid - Sokol Dolní Počernice C 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



126. BŠ Tygři Praha - Porg Basket 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



22. kolo
128. Porg Basket - Sokol Michle 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



130. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Hostivař 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



132. Sokol Libeň - Spartak Hrdlořezy 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.