image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 3.třída A / Základní fáze


tabulka
1. Porg Basket 10 10 0 775:455 20
2. Sokol Libeň 9 7 2 568:466 16
3. VSK MFF UK B 10 6 4 600:530 16
4. SK Rapid 11 5 6 592:689 16
5. BŠ Tygři Praha 11 4 7 684:678 15
6. Sokol Dolní Počernice C 9 6 3 514:536 15
7. Spartak Hrdlořezy 10 3 7 520:591 13
8. Sokol Michle 10 3 7 544:619 13
9. Sokol Hostivař 10 1 9 493:726 11
1. kolo
2. VSK MFF UK B - Spartak Hrdlořezy 04.10.2021 18:40 48:63 (8:16 20:27 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Týř Pavel

5. Porg Basket - SK Rapid 20.09.2021 18:00 86:25 (22:9 41:15 65:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 20.09.2021, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Průša Jan

6. BŠ Tygři Praha - Sokol Michle 05.10.2021 19:40 46:52 (13:13 25:27 36:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Buršík Martin

2. kolo
8. SK Rapid - BŠ Tygři Praha 13.10.2021 18:05 63:48 (11:7 28:18 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

9. Sokol Hostivař - Porg Basket 12.10.2021 20:15 47:101 (8:38 20:63 32:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2021, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

11. Spartak Hrdlořezy - Sokol Dolní Počernice C 14.10.2021 17:35 59:63 (4:17 33:33 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2021, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kuděj David

12. Sokol Libeň - VSK MFF UK B 15.10.2021 19:35 75:49 (14:13 35:31 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2021, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Svoboda Luděk

3. kolo
14. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Libeň 21.10.2021 19:10 56:46 (7:10 19:23 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Kuděj David

17. BŠ Tygři Praha - Sokol Hostivař 19.10.2021 19:40 85:35 (19:4 49:15 67:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Šenk Pavel

18. Sokol Michle - SK Rapid 20.10.2021 20:15 56:64 (10:15 28:27 38:42 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kavan Jonáš

4. kolo
20. Sokol Hostivař - Sokol Michle 26.10.2021 20:15 56:47 (14:9 25:21 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2021, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Vondraš Vladimír

22. Porg Basket - Spartak Hrdlořezy 19.10.2021 18:00 70:38 (17:8 40:20 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2021, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Billík Dennis

24. VSK MFF UK B - Sokol Dolní Počernice C 25.10.2021 18:40 55:37 (13:9 29:15 35:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Šuláková Pavlína

5. kolo
27. Porg Basket - Sokol Libeň 02.11.2021 18:00 59:57 (17:15 29:26 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2021, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Syrovátka František

28. BŠ Tygři Praha - Spartak Hrdlořezy 02.11.2021 19:40 59:62 (17:11 30:28 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Lochman Radek

30. SK Rapid - Sokol Hostivař 03.11.2021 18:05 50:36 (14:3 27:18 40:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 03.11.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

6. kolo
33. Spartak Hrdlořezy - Sokol Michle 11.11.2021 17:35 52:61 (12:17 25:31 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 11.11.2021, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Dub Michal

34. Sokol Libeň - BŠ Tygři Praha 12.11.2021 19:35 68:47 (20:6 34:24 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2021, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Schambergerová Barbora

35. VSK MFF UK B - Porg Basket 08.11.2021 18:40 44:73 (8:25 21:38 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Sagalincová Terézia

7. kolo
38. Porg Basket - Sokol Dolní Počernice C 16.11.2021 18:00 80:50 (22:7 51:14 63:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2021, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

39. BŠ Tygři Praha - VSK MFF UK B 16.11.2021 19:40 56:64 (16:7 32:22 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Machálek Jan

40. Sokol Michle - Sokol Libeň 08.12.2021 20:15 51:63 (14:11 25:29 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 08.12.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Lahoda Radek

41. SK Rapid - Spartak Hrdlořezy 17.11.2021 18:05 59:53 (17:10 29:22 41:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 17.11.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Dub Michal

8. kolo
44. Spartak Hrdlořezy - Sokol Hostivař 25.11.2021 17:35 63:40 (18:3 32:13 48:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 25.11.2021, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Beran Štěpán

45. Sokol Libeň - SK Rapid 26.11.2021 19:35 79:54 (7:15 34:25 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2021, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Pommer Roman

46. VSK MFF UK B - Sokol Michle 22.11.2021 18:40 60:59 (12:15 19:33 34:42 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Billík Dennis

47. Sokol Dolní Počernice C - BŠ Tygři Praha 25.11.2021 19:10 60:68 (14:16 27:33 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 25.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Bukovský Michal

9. kolo
51. Sokol Michle - Sokol Dolní Počernice C 01.12.2021 20:15 47:53 (10:12 25:33 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

52. SK Rapid - VSK MFF UK B 01.12.2021 18:05 39:70 (9:19 19:33 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 01.12.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Karwowska Klaudia

53. Sokol Hostivař - Sokol Libeň 30.11.2021 20:15 52:61 (16:24 25:33 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2021, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Machálek Jan

10. kolo
57. VSK MFF UK B - Sokol Hostivař 06.12.2021 18:40 85:37 (24:7 49:13 68:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Kunc Martin

58. Sokol Dolní Počernice C - SK Rapid 09.12.2021 19:10 59:54 (9:9 23:22 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 09.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Stáňa Michal
Lampa Adam

60. Porg Basket - BŠ Tygři Praha 07.12.2021 18:00 65:47 (14:20 29:35 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2021, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Melichárek Ivo

11. kolo
62. Sokol Michle - Porg Basket 15.12.2021 20:15 42:88 (6:17 15:41 29:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kvoch Jan

64. Sokol Hostivař - Sokol Dolní Počernice C 14.12.2021 20:15 69:72 (10:15 24:29 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2021, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kavan Jonáš

66. Spartak Hrdlořezy - Sokol Libeň 16.12.2021 17:35 42:58 (9:14 25:31 33:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 16.12.2021, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Kotrbatá Zuzana

12. kolo
68. Spartak Hrdlořezy - VSK MFF UK B 13.01.2022 17:35 (30:69) (6:12 10:39 24:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.01.2022, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

71. SK Rapid - Porg Basket 12.01.2022 18:05 (49:70) (10:13 24:34 30:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.01.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kuděj David

72. Sokol Michle - BŠ Tygři Praha 12.01.2022 20:15 (77:69) (18:19 37:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.01.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lahoda Radek

13. kolo
74. BŠ Tygři Praha - SK Rapid 18.01.2022 19:40 (80:67) (24:26 46:40 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Pazourek Jaroslav

75. Porg Basket - Sokol Hostivař 18.01.2022 17:30 (83:56) (16:15 40:25 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2022, 17:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Billík Dennis

77. Sokol Dolní Počernice C - Spartak Hrdlořezy 20.01.2022 19:10 (64:58) (11:20 35:29 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 20.01.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Dub Michal

78. VSK MFF UK B - Sokol Libeň 17.01.2022 18:40 (56:61) (13:19 31:37 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Nováková Bára
Týř Pavel

14. kolo
80. Sokol Libeň - Sokol Dolní Počernice C 28.01.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 28.01.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Kohout Radomír

83. Sokol Hostivař - BŠ Tygři Praha 25.01.2022 20:15 (65:79) (10:14 19:35 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Billík Dennis

84. SK Rapid - Sokol Michle 26.01.2022 18:05 (68:52) (13:8 30:19 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 26.01.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Stáňa Michal
Karwowska Klaudia

15. kolo
86. Sokol Michle - Sokol Hostivař 02.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 02.02.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kavan Jonáš

88. Spartak Hrdlořezy - Porg Basket 03.02.2022 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 03.02.2022, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Lampa Adam

90. Sokol Dolní Počernice C - VSK MFF UK B 03.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 03.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

16. kolo
93. Sokol Libeň - Porg Basket 11.02.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 11.02.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Pommer Roman

94. Spartak Hrdlořezy - BŠ Tygři Praha 10.02.2022 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 10.02.2022, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Lampa Adam

96. Sokol Hostivař - SK Rapid 08.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 08.02.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Vondraš Vladimír

17. kolo
99. Sokol Michle - Spartak Hrdlořezy 16.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 16.02.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

100. BŠ Tygři Praha - Sokol Libeň 15.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín


101. Porg Basket - VSK MFF UK B 15.02.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2022, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

18. kolo
104. Sokol Dolní Počernice C - Porg Basket 24.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 24.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert
Dub Michal

105. VSK MFF UK B - BŠ Tygři Praha 21.02.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Melichárek Ivo

106. Sokol Libeň - Sokol Michle 25.02.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 25.02.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Vampola Jakub

107. Spartak Hrdlořezy - SK Rapid 24.02.2022 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 24.02.2022, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Kuděj David

19. kolo
110. Sokol Hostivař - Spartak Hrdlořezy 01.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 01.03.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

111. SK Rapid - Sokol Libeň 02.03.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 02.03.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Karwowska Klaudia

112. Sokol Michle - VSK MFF UK B 02.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 02.03.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

113. BŠ Tygři Praha - Sokol Dolní Počernice C 01.03.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 01.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk


20. kolo
117. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Michle 24.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 24.03.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Križanský Adam
Stáňa Michal

118. VSK MFF UK B - SK Rapid 21.03.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Šuláková Pavlína

119. Sokol Libeň - Sokol Hostivař 25.03.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 25.03.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Pommer Roman

21. kolo
123. Sokol Hostivař - VSK MFF UK B 29.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 29.03.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Vondraš Vladimír

124. SK Rapid - Sokol Dolní Počernice C 30.03.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 30.03.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Kuděj David

126. BŠ Tygři Praha - Porg Basket 29.03.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



22. kolo
128. Porg Basket - Sokol Michle 05.04.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2022, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Vondraš Vladimír


130. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Hostivař 07.04.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 07.04.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Hejduk Jakub

132. Sokol Libeň - Spartak Hrdlořezy 08.04.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 08.04.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.