image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 3.třída B / Základní fáze


tabulka
1. VŠTJ Medicina B 11 11 0 864:522 22
2. BK Pirelli B 11 8 3 647:610 19
3. Jižní Tygři 11 7 4 665:609 18
4. TJ Ruzyně 11 6 5 559:516 17
5. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 10 6 4 593:491 16
6. BC Pštrosi 10 6 4 591:586 16
7. BSK Fenix Modřany B 11 4 7 581:667 15
8. TJ Slavoj OS B 11 2 9 570:643 13
9. Sokol Zlíchov B 10 2 8 486:673 12
10. Baník Praha B - Revival 10 1 9 381:620 11
1. kolo
1. S. Královské Vinohrady - BK Pirelli B 06.10.2021 19:40 62:28 (0:7 23:11 36:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2021, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Machálek Jan

3. Jižní Tygři - VŠTJ Medicina B 06.10.2021 19:40 62:69 (15:11 28:35 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Kohout Radomír

4. BSK Fenix Modřany B - TJ Ruzyně 05.10.2021 20:45 33:61 (7:14 11:31 25:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2021, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Kočovský Dominik

6. Baník Praha B - Revival - TJ Slavoj OS B 07.10.2021 20:45 47:38 (13:6 28:15 39:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2021, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Machálek Jan

2. kolo
7. BK Pirelli B - TJ Slavoj OS B 15.10.2021 18:10 75:49 (14:15 27:29 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2021, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kuděj David
Lahoda Radek

9. TJ Ruzyně - Sokol Zlíchov B 12.10.2021 20:15 50:34 (14:9 26:18 43:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2021, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Schambergerová Barbora

10. VŠTJ Medicina B - BSK Fenix Modřany B 13.10.2021 20:10 82:36 (20:11 39:20 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2021, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Melzer Ondřej

11. BC Pštrosi - Jižní Tygři 15.10.2021 19:15 60:67 (14:13 26:38 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2021, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

3. kolo
14. Jižní Tygři - S. Královské Vinohrady 20.10.2021 19:40 43:59 (9:18 7:9 10:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Melichárek Ivo

15. BSK Fenix Modřany B - BC Pštrosi 19.10.2021 20:45 65:78 (19:16 38:44 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2021, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Melichárek Ivo

16. Sokol Zlíchov B - VŠTJ Medicina B 20.10.2021 20:15 49:97 (8:13 18:40 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

17. Baník Praha B - Revival - TJ Ruzyně 21.10.2021 20:45 44:76 (17:17 29:33 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 21.10.2021, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kočovský Dominik

4. kolo
20. TJ Ruzyně - TJ Slavoj OS B 26.10.2021 20:15 46:41 (8:8 24:18 38:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2021, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Križanský Adam
Ďurana Antonín

21. VŠTJ Medicina B - Baník Praha B - Revival 27.10.2021 20:10 87:29 (19:8 35:6 16:9 19:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2021, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Beran Štěpán

22. BC Pštrosi - Sokol Zlíchov B 29.10.2021 19:15 60:55 (18:9 35:29 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 29.10.2021, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Lejčko Jan

23. S. Královské Vinohrady - BSK Fenix Modřany B 27.10.2021 19:40 41:43 (09:13 23:19 29:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2021, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Billík Dennis
Melzer Ondřej

5. kolo
25. Jižní Tygři - BK Pirelli B 03.11.2021 19:40 50:56 (18:11 5:14 10:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Podařil Teodor

27. Sokol Zlíchov B - S. Královské Vinohrady 03.11.2021 20:15 48:84 (12:18 23:45 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kočovský Dominik

28. Baník Praha B - Revival - BC Pštrosi 04.11.2021 20:45 35:55 (7:17 16:24 23:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 04.11.2021, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Lochman Radek
Machálek Jan

29. TJ Slavoj OS B - VŠTJ Medicina B 01.11.2021 18:30 49:74 (12:14 21:32 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Beran Štěpán
Týř Pavel

6. kolo
31. BK Pirelli B - TJ Ruzyně 12.11.2021 18:10 57:38 (11:7 25:19 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 12.11.2021, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Billík Dennis

33. BC Pštrosi - TJ Slavoj OS B 12.11.2021 19:15 54:39 (8:7 21:17 37:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2021, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Lejčko Jan

34. S. Královské Vinohrady - Baník Praha B - Revival 10.11.2021 19:40 54:29 (16:2 30:14 39:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2021, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

36. Jižní Tygři - BSK Fenix Modřany B 10.11.2021 19:40 70:54 (20:6 17:10 19:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Melzer Ondřej

7. kolo
37. BSK Fenix Modřany B - BK Pirelli B 16.11.2021 20:45 40:44 (13:10 20:27 31:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2021, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Balog Lukáš

38. Sokol Zlíchov B - Jižní Tygři 17.11.2021 20:15 45:63 (14:14 13:17 11:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 17.11.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

40. TJ Slavoj OS B - S. Královské Vinohrady 15.11.2021 18:30 59:70 (15:17 31:40 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Beran Štěpán
Dub Michal

42. TJ Ruzyně - VŠTJ Medicina B 16.11.2021 20:15 27:38 (8:6 16:18 27:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2021, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Šenk Pavel

8. kolo
43. BK Pirelli B - VŠTJ Medicina B 26.11.2021 18:10 62:95 (8:22 30:50 47:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2021, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel
Lahoda Radek

44. BC Pštrosi - TJ Ruzyně 26.11.2021 19:15 46:62 (12:12 23:29 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 26.11.2021, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Schambergerová Barbora

47. Jižní Tygři - Baník Praha B - Revival 24.11.2021 19:40 62:31 (17:6 21:4 7:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Sagalincová Terézia

48. BSK Fenix Modřany B - Sokol Zlíchov B 23.11.2021 20:45 96:38 (28:06 58:14 73:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2021, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Machálek Jan

9. kolo
49. Sokol Zlíchov B - BK Pirelli B 01.12.2021 20:15 56:67 (15:14 26:31 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

50. Baník Praha B - Revival - BSK Fenix Modřany B 02.12.2021 20:45 38:63 (10:14 19:32 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 02.12.2021, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

51. TJ Slavoj OS B - Jižní Tygři 29.11.2021 18:30 57:73 (14:13 12:23 10:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kuděj David

53. TJ Ruzyně - S. Královské Vinohrady 30.11.2021 20:15 42:69 (12:15 20:36 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2021, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Vondraš Vladimír

54. VŠTJ Medicina B - BC Pštrosi 01.12.2021 20:10 79:46 (19:10 27:26 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2021, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Kvoch Jan

10. kolo
55. BK Pirelli B - BC Pštrosi 10.12.2021 18:10 54:62 (17:16 30:32 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 10.12.2021, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan
Billík Dennis

56. S. Královské Vinohrady - VŠTJ Medicina B 08.12.2021 19:40 55:73 (15:16 38:34 47:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2021, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Sagalincová Terézia
Pommer Roman

59. BSK Fenix Modřany B - TJ Slavoj OS B 07.12.2021 20:45 57:45 (12:11 27:24 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2021, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Lahoda Radek

60. Sokol Zlíchov B - Baník Praha B - Revival 08.12.2021 20:15 58:46 (14:12 28:22 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2021, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Svoboda Luděk

11. kolo
61. Baník Praha B - Revival - BK Pirelli B 16.12.2021 20:45 45:64 (11:17 25:34 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 16.12.2021, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kavan Jonáš

62. TJ Slavoj OS B - Sokol Zlíchov B 13.12.2021 18:30 62:35 (13:7 38:13 49:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Vampola Jakub
Prokop Karel

64. TJ Ruzyně - Jižní Tygři 14.12.2021 20:15 45:47 (11:12 22:22 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2021, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Ďurana Antonín

66. BC Pštrosi - S. Královské Vinohrady 17.12.2021 19:15 61:54 (23:14 32:28 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 17.12.2021, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Melichárek Ivo

12. kolo
67. BK Pirelli B - S. Královské Vinohrady 14.01.2022 18:10 (65:45) (14:13 33:23 45:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.01.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Šuláková Pavlína

69. VŠTJ Medicina B - Jižní Tygři 12.01.2022 20:10 (64:52) (20:11 33:23 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 12.01.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Kavan Jonáš

70. TJ Ruzyně - BSK Fenix Modřany B 11.01.2022 20:15 (64:39) (18:12 31:19 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kuděj David

72. TJ Slavoj OS B - Baník Praha B - Revival 10.01.2022 18:30 (63:37) (18:6 37:15 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Prokop Karel

13. kolo
73. TJ Slavoj OS B - BK Pirelli B 17.01.2022 18:30 (68:75) (16:17 27:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Vampola Jakub
Prokop Karel

75. Sokol Zlíchov B - TJ Ruzyně 19.01.2022 20:15 (68:48) (31:6 46:18 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Koc Ondřej

76. BSK Fenix Modřany B - VŠTJ Medicina B 18.01.2022 20:45 (55:106) (15:21 25:51 41:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Schambergerová Barbora

77. Jižní Tygři - BC Pštrosi 19.01.2022 19:40 (76:69) (11:15 28:21 15:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 19.01.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Melzer Ondřej

14. kolo
80. S. Královské Vinohrady - Jižní Tygři 26.01.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 26.01.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Pommer Roman
Melzer Ondřej

81. BC Pštrosi - BSK Fenix Modřany B 28.01.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 28.01.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Melichárek Ivo

82. VŠTJ Medicina B - Sokol Zlíchov B 26.01.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 26.01.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

83. TJ Ruzyně - Baník Praha B - Revival 25.01.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Lahoda Radek

15. kolo
86. TJ Slavoj OS B - TJ Ruzyně 31.01.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

87. Baník Praha B - Revival - VŠTJ Medicina B 03.02.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 03.02.2022, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Bakajsa Michal

88. Sokol Zlíchov B - BC Pštrosi 02.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Križanský Adam

89. BSK Fenix Modřany B - S. Královské Vinohrady 01.02.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Machálek Jan

16. kolo
91. BK Pirelli B - Jižní Tygři 11.02.2022 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 11.02.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Melichárek Ivo

93. S. Královské Vinohrady - Sokol Zlíchov B 09.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 09.02.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Billík Dennis
Melichárek Ivo

94. BC Pštrosi - Baník Praha B - Revival 11.02.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 11.02.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis


95. VŠTJ Medicina B - TJ Slavoj OS B 09.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 09.02.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Šuláková Pavlína

17. kolo
97. TJ Ruzyně - BK Pirelli B 15.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



99. TJ Slavoj OS B - BC Pštrosi 14.02.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Prokop Karel
Hejduk Jakub

100. Baník Praha B - Revival - S. Královské Vinohrady 17.02.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 17.02.2022, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

102. BSK Fenix Modřany B - Jižní Tygři 15.02.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Vondraš Vladimír

18. kolo
103. BK Pirelli B - BSK Fenix Modřany B 25.02.2022 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 25.02.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



104. Jižní Tygři - Sokol Zlíchov B 23.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 23.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

106. S. Královské Vinohrady - TJ Slavoj OS B 23.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 23.02.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Melzer Ondřej

108. VŠTJ Medicina B - TJ Ruzyně 23.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 23.02.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Machálek Jan

19. kolo
109. VŠTJ Medicina B - BK Pirelli B 02.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 02.03.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Melzer Ondřej

110. TJ Ruzyně - BC Pštrosi 01.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 01.03.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



113. Baník Praha B - Revival - Jižní Tygři 03.03.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 03.03.2022, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Lampa Adam
Billík Dennis

114. Sokol Zlíchov B - BSK Fenix Modřany B 02.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 02.03.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

20. kolo
115. BK Pirelli B - Sokol Zlíchov B 25.03.2022 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 25.03.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis


116. BSK Fenix Modřany B - Baník Praha B - Revival 22.03.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Machálek Jan

117. Jižní Tygři - TJ Slavoj OS B 23.03.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Melzer Ondřej

119. S. Královské Vinohrady - TJ Ruzyně 23.03.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.03.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Melichárek Ivo

120. BC Pštrosi - VŠTJ Medicina B 25.03.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.03.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



21. kolo
121. BC Pštrosi - BK Pirelli B 01.04.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 01.04.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

122. VŠTJ Medicina B - S. Královské Vinohrady 30.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 30.03.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

125. TJ Slavoj OS B - BSK Fenix Modřany B 28.03.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Prokop Karel
Dub Michal

126. Baník Praha B - Revival - Sokol Zlíchov B 31.03.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 31.03.2022, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Lampa Adam
Kunc Martin

22. kolo
127. BK Pirelli B - Baník Praha B - Revival 08.04.2022 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 08.04.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis


128. Sokol Zlíchov B - TJ Slavoj OS B 06.04.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 06.04.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Križanský Adam

130. Jižní Tygři - TJ Ruzyně 06.04.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 06.04.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

132. S. Královské Vinohrady - BC Pštrosi 06.04.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 06.04.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel
Kvoch Jan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.