image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 3.třída C / Základní fáze


tabulka
1. BA Sparta B 9 8 1 659:530 17
2. Sokol Horní Počernice B 9 8 1 617:526 17
3. Sokol Kbely D 10 6 4 690:603 16
4. Meteor TLC B 10 5 5 554:545 15
5. BC PV B 9 5 4 657:582 14
6. Sokol Stodůlky 9 5 4 572:543 14
7. Spoje Praha B 9 3 6 553:635 12
8. SK Start Praha 10 1 9 444:663 11
9. PSK Union 9 1 8 485:604 10
1. kolo
1. Sokol Kbely D - PSK Union 05.10.2021 20:30 70:43 (15:11 35:31 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2021, 20:30:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kohout Radomír

3. Spoje Praha B - Sokol Stodůlky 06.10.2021 20:15 64:67 (20:18 34:35 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2021, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Podařil Teodor
Kuděj David

4. S.H.Počernice B - Meteor TLC B 04.10.2021 20:15 62:58 (13:14 33:29 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert
Kuděj David

6. SK Start Praha - BA Sparta B 04.10.2021 19:10 62:70 (18:18 35:42 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Billík Dennis

2. kolo
7. PSK Union - BA Sparta B 14.10.2021 20:10 62:66 (12:13 30:30 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Lahoda Radek

10. Sokol Stodůlky - S.H.Počernice B 14.10.2021 20:30 74:94 (20:15 37:40 63:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2021, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Križanský Adam

12. Sokol Kbely D - BC PV B 12.10.2021 20:30 67:48 (19:12 41:26 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2021, 20:30:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kuděj David

3. kolo
13. BC PV B - PSK Union 20.10.2021 17:50 79:49 (24:15 43:23 66:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2021, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Podařil Teodor
Karwowska Klaudia

14. Spoje Praha B - Sokol Kbely D 20.10.2021 20:15 49:86 (7:22 22:41 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Týř Pavel
Kuděj David

17. SK Start Praha - Meteor TLC B 18.10.2021 19:10 48:47 (11:11 30:24 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Týř Pavel

4. kolo
20. Meteor TLC B - BA Sparta B 25.10.2021 19:10 69:80 (14:20 28:40 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Dub Michal

*21. Sokol Stodůlky - SK Start Praha 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



23. Sokol Kbely D - S.H.Počernice B 26.10.2021 20:30 66:71 (11:14 32:35 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2021, 20:30:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Kuděj David

24. BC PV B - Spoje Praha B 27.10.2021 17:50 73:75 (13:10 37:27 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 27.10.2021, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Balog Lukáš

5. kolo
25. Spoje Praha B - PSK Union 03.11.2021 20:15 76:59 (14:10 29:34 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2021, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Koc Ondřej

26. S.H.Počernice B - BC PV B 01.11.2021 20:15 69:72 (18:19 22:28 36:49 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kuděj David

29. BA Sparta B - Sokol Stodůlky 04.11.2021 19:30 70:39 (20:4 50:17 62:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2021, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Križanský Adam
Dub Michal

6. kolo
31. PSK Union - Meteor TLC B 06.01.2022 20:10 45:58 (9:20 19:32 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kvoch Jan

34. Sokol Kbely D - SK Start Praha 09.11.2021 20:30 86:61 (13:12 29:22 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2021, 20:30:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Karwowska Klaudia

36. Spoje Praha B - S.H.Počernice B 10.11.2021 20:15 69:79 (21:8 39:30 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2021, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Beran Štěpán

7. kolo
37. S.H.Počernice B - PSK Union 20.12.2021 20:15 58:49 (7:12 29:26 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 20.12.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

39. SK Start Praha - BC PV B 15.11.2021 19:10 47:84 (6:23 18:38 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Barták Matěj

40. BA Sparta B - Sokol Kbely D 18.11.2021 19:30 83:65 (26:16 49:30 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 18.11.2021, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Križanský Adam
Kuděj David

42. Meteor TLC B - Sokol Stodůlky 15.11.2021 19:10 58:48 (15:17 18:15 13:11 12:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kvoch Jan

8. kolo
43. PSK Union - Sokol Stodůlky 03.01.2022 20:40 59:90 (12:23 27:41 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 03.01.2022, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Lahoda Radek
Tvrdíková Michaela

46. BC PV B - BA Sparta B 24.11.2021 17:50 79:81 (18:20 39:33 59:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 24.11.2021, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Podařil Teodor
Billík Dennis

47. Spoje Praha B - SK Start Praha 24.11.2021 20:15 85:53 (22:16 44:28 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2021, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Kuděj David
Machálek Jan

9. kolo
50. SK Start Praha - S.H.Počernice B 29.11.2021 19:10 42:70 (8:17 22:41 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Lejčko Jan

51. BA Sparta B - Spoje Praha B 02.12.2021 19:30 67:47 (19:6 31:15 52:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.12.2021, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Beran Štěpán

53. Meteor TLC B - Sokol Kbely D 29.11.2021 19:10 56:49 (19:11 35:15 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Billík Dennis

10. kolo
56. Sokol Kbely D - Sokol Stodůlky 21.12.2021 20:30 81:62 (17:10 33:28 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 21.12.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Dub Michal

57. BC PV B - Meteor TLC B 08.12.2021 17:50 79:52 (15:6 32:26 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 08.12.2021, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Syrovátka František
Billík Dennis

59. S.H.Počernice B - BA Sparta B 06.12.2021 20:15 64:61 (22:21 37:41 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert
Dub Michal

11. kolo
61. SK Start Praha - PSK Union 13.12.2021 19:10 46:61 (9:11 20:24 31:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Kvoch Jan

64. Meteor TLC B - Spoje Praha B 13.12.2021 19:10 62:42 (17:9 31:22 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Pommer Roman

65. Sokol Stodůlky - BC PV B 16.12.2021 20:30 83:71 (26:24 39:42 69:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 16.12.2021, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kuděj David

12. kolo
67. PSK Union - Sokol Kbely D 13.01.2022 20:10 (58:61) (14:6 28:28 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

69. Sokol Stodůlky - Spoje Praha B 13.01.2022 20:30 (89:46) (19:14 36:31 66:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 13.01.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Dub Michal
Nováková Bára

70. Meteor TLC B - S.H.Počernice B 10.01.2022 19:10 (35:50) (18:15 7:9 4:15 6:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Billík Dennis
Dub Michal

72. BA Sparta B - SK Start Praha 13.01.2022 19:30 (81:43) (14:14 38:21 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 13.01.2022, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Sedláček Jan

13. kolo
73. BA Sparta B - PSK Union 17.02.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.02.2022, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



76. S.H.Počernice B - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



78. BC PV B - Sokol Kbely D 19.01.2022 17:50 (72:59) (17:14 34:26 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 19.01.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Podařil Teodor
Stáňa Michal

14. kolo
79. PSK Union - BC PV B 27.01.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Nováková Bára
Kvoch Jan

80. Sokol Kbely D - Spoje Praha B 25.01.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2022, 20:30:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Karwowska Klaudia

83. Meteor TLC B - SK Start Praha 24.01.2022 19:10 (59:42) (7:12 21:12 14:8 17:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Beran Štěpán

15. kolo
86. BA Sparta B - Meteor TLC B 03.02.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 03.02.2022, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr
Križanský Adam

87. SK Start Praha - Sokol Stodůlky 31.01.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Bubeník Jonáš

89. S.H.Počernice B - Sokol Kbely D 31.01.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert
Tomášek Petr

90. Spoje Praha B - BC PV B 02.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Koc Ondřej

16. kolo
91. PSK Union - Spoje Praha B 10.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 10.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

92. BC PV B - S.H.Počernice B 09.02.2022 17:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 09.02.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Podařil Teodor


95. Sokol Stodůlky - BA Sparta B 10.02.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 10.02.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Križanský Adam

17. kolo
97. Meteor TLC B - PSK Union 14.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



100. SK Start Praha - Sokol Kbely D 14.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Billík Dennis

102. S.H.Počernice B - Spoje Praha B 14.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert


18. kolo
103. PSK Union - S.H.Počernice B 24.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Syrovátka František

105. BC PV B - SK Start Praha 23.02.2022 17:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 23.02.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



106. Sokol Kbely D - BA Sparta B 22.02.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 22.02.2022, 20:30:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Karwowska Klaudia

108. Sokol Stodůlky - Meteor TLC B 24.02.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 24.02.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr


19. kolo
109. Sokol Stodůlky - PSK Union 03.03.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 03.03.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Križanský Adam
Tomášek Petr

112. BA Sparta B - BC PV B 03.03.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 03.03.2022, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora


113. SK Start Praha - Spoje Praha B 28.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Týř Pavel

20. kolo
116. S.H.Počernice B - SK Start Praha 21.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Prokop Karel
Pommer Roman

117. Spoje Praha B - BA Sparta B 23.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.03.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kuděj David

119. Sokol Kbely D - Meteor TLC B 22.03.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.03.2022, 20:30:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Karwowska Klaudia


21. kolo
122. Sokol Stodůlky - Sokol Kbely D 31.03.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 31.03.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Bendová Linda
Križanský Adam

123. Meteor TLC B - BC PV B 28.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



125. BA Sparta B - S.H.Počernice B 31.03.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 31.03.2022, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



22. kolo
127. PSK Union - SK Start Praha 07.04.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.04.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kvoch Jan

130. Spoje Praha B - Meteor TLC B 06.04.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 06.04.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

131. BC PV B - Sokol Stodůlky 06.04.2022 17:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 06.04.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.