image

ženy / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. DSK Basketball 12 10 2 735:565 22
2. Sokol Nusle B 13 9 4 816:688 22
3. BC Libo 13 9 4 731:687 22
4. Babynec 12 9 3 684:535 21
5. BK Pirelli A 13 8 5 774:707 21
6. Aritma Praha B 13 8 5 735:730 21
7. Slovan Litoměřice B 13 6 7 799:782 19
8. Basket Říčany 13 6 7 810:803 19
9. BLC Sparta 13 5 8 583:673 18
10. Sokol Dolní Počernice A 13 4 9 600:751 17
11. BK Prosek A 12 2 10 582:766 14
12. TJ Radlice 12 0 12 548:710 12
1. kolo
1. Babynec - BLC Sparta 06.10.2021 19:00 51:35 (12:8 25:20 29:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Lejčko Jan

2. TJ Radlice - DSK Basketball 06.10.2021 19:10 41:55 (10:17 20:36 25:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kavan Jonáš

3. BK Prosek A - Sokol Nusle B 05.10.2021 20:10 22:69 (6:15 13:35 15:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2021, 20:10:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kovačovič Matej

4. BK Pirelli A - Sokol Dolní Počernice A 05.10.2021 18:40 57:34 (18:4 37:12 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Lejčko Jan

5. BC Libo - Slovan Litoměřice B 08.10.2021 19:10 56:54 (13:8 25:23 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Kočovský Dominik

6. Aritma Praha B - Basket Říčany 04.10.2021 19:45 54:39 (17:6 30:12 41:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Čížek Daniel

2. kolo
7. BLC Sparta - Basket Říčany 14.10.2021 18:05 61:52 (12:6 29:23 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Bakajsa Michal

8. Slovan Litoměřice B - Aritma Praha B 14.10.2021 18:35 70:71 (16:22 43:37 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2021, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Syrovátka František

9. Sokol Dolní Počernice A - BC Libo 15.10.2021 18:40 45:84 (12:26 22:43 32:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Jindřichová Simona

10. Sokol Nusle B - BK Pirelli A 13.10.2021 18:35 72:44 (14:15 25:26 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Čížek Daniel

11. DSK Basketball - BK Prosek A 12.10.2021 19:10 60:43 (18:8 36:19 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2021, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Syrovátka František
Čížek Daniel

12. Babynec - TJ Radlice 13.10.2021 19:00 50:33 (12:12 25:19 37:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub
Musil Jan

3. kolo
13. TJ Radlice - BLC Sparta 20.10.2021 19:10 41:59 (5:20 19:31 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Schaffner Vojta

14. BK Prosek A - Babynec 19.10.2021 19:45 42:65 (3:23 11:39 25:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2021, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lochman Radek
Vampola Jakub

15. BK Pirelli A - DSK Basketball 19.10.2021 18:40 55:53 (4:13 12:15 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Sedláček Jan

16. BC Libo - Sokol Nusle B 22.10.2021 19:10 39:84 (6:26 21:47 29:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan
Lahoda Radek

17. Aritma Praha B - Sokol Dolní Počernice A 18.10.2021 19:45 60:47 (18:10 30:25 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Bukovský Michal

18. Basket Říčany - Slovan Litoměřice B 19.10.2021 20:00 66:73 (20:20 32:44 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 19.10.2021, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Schaffner Vojta

4. kolo
19. BLC Sparta - Slovan Litoměřice B 26.10.2021 18:35 36:50 (12:12 20:26 27:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 26.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek
Neubauer Jan

20. Sokol Dolní Počernice A - Basket Říčany 26.10.2021 18:40 42:76 (12:18 19:37 29:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jon Miloslav

21. Sokol Nusle B - Aritma Praha B 03.11.2021 18:35 58:52 (14:14 28:23 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 03.11.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Jon Miloslav

22. DSK Basketball - BC Libo 26.10.2021 19:10 53:52 (10:18 26:26 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Jeřáb Jan

23. BK Pirelli A - Babynec 26.10.2021 19:10 55:67 (18:16 29:32 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lahoda Radek

24. TJ Radlice - BK Prosek A 27.10.2021 19:10 47:53 (9:14 25:20 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 27.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Vampola Jakub

5. kolo
25. BK Prosek A - BLC Sparta 02.11.2021 19:45 40:43 (11:8 20:19 26:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 02.11.2021, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kočovský Dominik

26. BK Pirelli A - TJ Radlice 02.11.2021 18:40 60:57 (17:7 23:19 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Schaffner Vojta

27. BC Libo - Babynec 05.11.2021 19:10 46:43 (19:9 36:20 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Lejčko Jan

28. Aritma Praha B - DSK Basketball 01.11.2021 19:45 62:45 (28:9 39:25 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Čížek Daniel

29. Basket Říčany - Sokol Nusle B 02.11.2021 20:00 71:73 (16:15 33:41 59:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2021, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Koc Ondřej
Balog Lukáš

30. Slovan Litoměřice B - Sokol Dolní Počernice A 09.12.2021 18:35 77:66 (19:18 38:39 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 09.12.2021, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Hejduk Jakub

6. kolo
31. BLC Sparta - Sokol Dolní Počernice A 11.11.2021 18:05 37:33 (11:6 19:17 26:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Lejčko Jan

32. Sokol Nusle B - Slovan Litoměřice B 10.11.2021 18:35 71:54 (10:14 27:25 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 10.11.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Barták Matěj

33. DSK Basketball - Basket Říčany 09.11.2021 19:10 81:57 (20:12 43:27 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2021, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Jon Miloslav

34. Babynec - Aritma Praha B 10.11.2021 19:00 67:37 (23:17 44:23 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Čížek Daniel

35. TJ Radlice - BC Libo 10.11.2021 19:10 45:62 (12:12 31:26 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 10.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Šenk Pavel

36. BK Prosek A - BK Pirelli A 09.11.2021 19:45 49:76 (3:22 17:42 35:55 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2021, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lahoda Radek
Petrák Jakub

7. kolo
37. BK Pirelli A - BLC Sparta 16.11.2021 18:40 57:36 (16:8 29:13 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan
Jon Miloslav

38. BC Libo - BK Prosek A 19.11.2021 19:10 66:41 (14:9 34:19 45:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 19.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan
Vampola Jakub

39. Aritma Praha B - TJ Radlice 15.11.2021 19:45 55:40 (22:5 39:13 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Toboláková Barbora

40. Basket Říčany - Babynec 16.11.2021 20:00 62:61 (9:21 26:32 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 16.11.2021, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Týř Pavel

41. Slovan Litoměřice B - DSK Basketball 18.11.2021 18:35 48:69 (14:19 28:33 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 18.11.2021, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Neubauer Jan
Kohout Radomír

42. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Nusle B 19.11.2021 18:40 46:45 (16:9 28:21 34:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 19.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Lahoda Radek

8. kolo
43. BLC Sparta - Sokol Nusle B 25.11.2021 18:05 42:62 (13:24 23:38 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 25.11.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bakajsa Michal

44. DSK Basketball - Sokol Dolní Počernice A 23.11.2021 19:10 67:47 (12:12 31:16 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2021, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bendová Linda

45. Babynec - Slovan Litoměřice B 24.11.2021 19:00 68:57 (20:21 28:31 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub
Toboláková Barbora

46. TJ Radlice - Basket Říčany 24.11.2021 19:10 51:55 (4:14 18:28 31:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 24.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Syrovátka František

47. BK Prosek A - Aritma Praha B 23.11.2021 19:45 69:73 (13:14 34:31 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2021, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Syrovátka František
Šenk Pavel

48. BK Pirelli A - BC Libo 23.11.2021 18:40 60:61 (13:20 30:38 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kotrbatá Zuzana

9. kolo
49. BC Libo - BLC Sparta 03.12.2021 19:10 52:39 (8:10 23:22 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 03.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Jon Miloslav

50. Aritma Praha B - BK Pirelli A 29.11.2021 19:45 71:55 (27:16 40:28 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kotrbatá Zuzana

51. Basket Říčany - BK Prosek A 30.11.2021 20:00 72:60 (28:13 47:32 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 30.11.2021, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Petrák Jakub
Týř Pavel

52. Slovan Litoměřice B - TJ Radlice 02.12.2021 18:35 66:51 (17:13 33:25 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 02.12.2021, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Bendová Linda
Jon Miloslav

53. Sokol Dolní Počernice A - Babynec 03.12.2021 18:40 38:51 (11:10 25:27 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 03.12.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kohout Radomír

54. Sokol Nusle B - DSK Basketball 01.12.2021 18:35 45:76 (6:21 16:41 26:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej
Čížek Daniel

10. kolo
55. BLC Sparta - DSK Basketball 09.12.2021 18:05 34:57 (4:15 10:34 16:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Syrovátka František

56. Babynec - Sokol Nusle B 08.12.2021 19:00 64:44 (21:13 35:20 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kavan Jonáš

57. TJ Radlice - Sokol Dolní Počernice A 08.12.2021 19:10 43:52 (7:11 23:21 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 08.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub
Týř Pavel

58. BK Prosek A - Slovan Litoměřice B 07.12.2021 19:45 66:61 (15:13 35:22 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2021, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan
Lejčko Jan

59. BK Pirelli A - Basket Říčany 07.12.2021 18:40 66:77 (18:23 33:35 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kočovský Dominik

60. BC Libo - Aritma Praha B 10.12.2021 19:10 54:42 (13:10 24:22 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 10.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lahoda Radek
Vampola Jakub

11. kolo
61. Aritma Praha B - BLC Sparta 13.12.2021 19:45 58:56 (13:3 26:20 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hejduk Jakub

62. Basket Říčany - BC Libo 14.12.2021 20:00 59:65 (15:14 28:22 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 14.12.2021, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Čížek Daniel

63. Slovan Litoměřice B - BK Pirelli A 16.12.2021 18:35 46:60 (14:16 24:30 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 16.12.2021, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Čížek Daniel

64. Sokol Dolní Počernice A - BK Prosek A 17.12.2021 18:40 59:43 (17:9 35:18 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 17.12.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Lahoda Radek
Schaffner Vojta

65. Sokol Nusle B - TJ Radlice 15.12.2021 18:35 75:60 (18:15 31:35 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Koc Ondřej

66. DSK Basketball - Babynec 14.12.2021 19:10 51:42 (8:14 25:24 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2021, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Schaffner Vojta

12. kolo
67. BLC Sparta - Babynec 13.01.2022 18:05 (35:55) (7:18 20:38 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Balog Lukáš

68. DSK Basketball - TJ Radlice 11.01.2022 19:10 (68:39) (23:9 33:22 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Petrák Jakub

69. Sokol Nusle B - BK Prosek A 12.01.2022 18:35 (75:54) (15:10 35:24 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 12.01.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Barták Matěj

70. Sokol Dolní Počernice A - BK Pirelli A 14.01.2022 18:40 (41:65) (6:15 18:29 31:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 14.01.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Balog Lukáš

71. Slovan Litoměřice B - BC Libo 13.01.2022 18:35 (72:48) (17:10 45:22 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.01.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Hejduk Jakub

72. Basket Říčany - Aritma Praha B 11.01.2022 20:00 (59:46) (11:9 25:23 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 11.01.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Balog Lukáš

13. kolo
73. Basket Říčany - BLC Sparta 18.01.2022 20:00 (65:70) (17:10 12:18 17:17 11:12 8:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Bohata Pavel
Musil Jan

74. Aritma Praha B - Slovan Litoměřice B 17.01.2022 19:45 (54:71) (14:24 24:41 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Toboláková Barbora

75. BC Libo - Sokol Dolní Počernice A 21.01.2022 19:10 (46:50) (13:18 30:32 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 21.01.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kočovský Dominik

76. BK Pirelli A - Sokol Nusle B 18.01.2022 18:40 (64:43) (15:7 38:14 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kotrbatá Zuzana

77. BK Prosek A - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



78. TJ Radlice - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. BLC Sparta - TJ Radlice 27.01.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.01.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Čížek Daniel

80. Babynec - BK Prosek A 26.01.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 26.01.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Čížek Daniel

81. DSK Basketball - BK Pirelli A 25.01.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Schaffner Vojta

82. Sokol Nusle B - BC Libo 26.01.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 26.01.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Lejčko Jan

83. Sokol Dolní Počernice A - Aritma Praha B 28.01.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 28.01.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Jon Miloslav

84. Slovan Litoměřice B - Basket Říčany 27.01.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 27.01.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Koc Ondřej
Schaffner Vojta

15. kolo
85. Slovan Litoměřice B - BLC Sparta 03.02.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Petrák Jakub

86. Basket Říčany - Sokol Dolní Počernice A 01.02.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan
Týř Pavel

87. Aritma Praha B - Sokol Nusle B 31.01.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Šenk Pavel

88. BC Libo - DSK Basketball 04.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 04.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan
Matys Pavel

89. Babynec - BK Pirelli A 02.02.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 02.02.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Vampola Jakub

90. BK Prosek A - TJ Radlice 01.02.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Balog Lukáš

16. kolo
91. BLC Sparta - BK Prosek A 10.02.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 10.02.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Neubauer Jan


92. TJ Radlice - BK Pirelli A 09.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 09.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub


93. Babynec - BC Libo 09.02.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 09.02.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš


94. DSK Basketball - Aritma Praha B 08.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 08.02.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Lejčko Jan


95. Sokol Nusle B - Basket Říčany 09.02.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 09.02.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František


96. Sokol Dolní Počernice A - Slovan Litoměřice B 11.02.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 11.02.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub


17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice A - BLC Sparta 18.02.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 18.02.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jindřichová Simona


98. Slovan Litoměřice B - Sokol Nusle B 17.02.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 17.02.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Syrovátka František


99. Basket Říčany - DSK Basketball 15.02.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel


100. Aritma Praha B - Babynec 14.02.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan


101. BC Libo - TJ Radlice 18.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 18.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan


102. BK Pirelli A - BK Prosek A 15.02.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora


18. kolo
103. BLC Sparta - BK Pirelli A 24.02.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal


104. BK Prosek A - BC Libo 22.02.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 22.02.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Syrovátka František


105. TJ Radlice - Aritma Praha B 23.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 23.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora


106. Babynec - Basket Říčany 23.02.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 23.02.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub


107. DSK Basketball - Slovan Litoměřice B 22.02.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 22.02.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Bendová Linda


108. Sokol Nusle B - Sokol Dolní Počernice A 23.02.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 23.02.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej


19. kolo
109. Sokol Nusle B - BLC Sparta 02.03.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 02.03.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub


110. Sokol Dolní Počernice A - DSK Basketball 04.03.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 04.03.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub


111. Slovan Litoměřice B - Babynec 03.03.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 03.03.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub


112. Basket Říčany - TJ Radlice 01.03.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 01.03.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kavan Jonáš


113. Aritma Praha B - BK Prosek A 28.02.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr


114. BC Libo - BK Pirelli A 04.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 04.03.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jindřichová Simona


20. kolo
115. BLC Sparta - BC Libo 24.03.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.03.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Neubauer Jan


116. BK Pirelli A - Aritma Praha B 22.03.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan


117. BK Prosek A - Basket Říčany 22.03.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora


118. TJ Radlice - Slovan Litoměřice B 23.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.03.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub


119. Babynec - Sokol Dolní Počernice A 23.03.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.03.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej


120. DSK Basketball - Sokol Nusle B 22.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel


21. kolo
121. DSK Basketball - BLC Sparta 29.03.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.03.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Lejčko Jan


122. Sokol Nusle B - Babynec 30.03.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 30.03.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej


123. Sokol Dolní Počernice A - TJ Radlice 01.04.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 01.04.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jindřichová Simona


124. Slovan Litoměřice B - BK Prosek A 31.03.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 31.03.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Bakajsa Michal


125. Basket Říčany - BK Pirelli A 29.03.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 29.03.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora


126. Aritma Praha B - BC Libo 28.03.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr


22. kolo
127. BLC Sparta - Aritma Praha B 07.04.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.04.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub


128. BC Libo - Basket Říčany 08.04.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 08.04.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jindřichová Simona


129. BK Pirelli A - Slovan Litoměřice B 05.04.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 05.04.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora


130. BK Prosek A - Sokol Dolní Počernice A 05.04.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.04.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Bendová Linda


131. TJ Radlice - Sokol Nusle B 06.04.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 06.04.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora


132. Babynec - DSK Basketball 06.04.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 06.04.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.