image

ženy / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Dolní Počernice A 0 0 0 0:0 0
2. Sokol Nusle B 0 0 0 0:0 0
3. DSK Basketball 0 0 0 0:0 0
4. Basket Říčany 0 0 0 0:0 0
5. Babynec 0 0 0 0:0 0
6. TJ Radlice 0 0 0 0:0 0
7. BK Prosek A 0 0 0 0:0 0
8. BK Pirelli A 0 0 0 0:0 0
9. BC Libo 0 0 0 0:0 0
10. Aritma Praha B 0 0 0 0:0 0
11. BLC Sparta 0 0 0 0:0 0
12. Slovan Litoměřice B 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Babynec - BLC Sparta 06.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub


2. TJ Radlice - DSK Basketball 06.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub


3. BK Prosek A - Sokol Nusle B 05.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2021, 20:10:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan


4. BK Pirelli A - Sokol Dolní Počernice A 05.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lochman Radek


5. BC Libo - Slovan Litoměřice B 08.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bukovský Michal


6. Aritma Praha B - Basket Říčany 04.10.2021 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub


2. kolo
7. BLC Sparta - Basket Říčany 14.10.2021 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan


8. Slovan Litoměřice B - Aritma Praha B 14.10.2021 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2021, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub


9. Sokol Dolní Počernice A - BC Libo 15.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub


10. Sokol Nusle B - BK Pirelli A 13.10.2021 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek


11. DSK Basketball - BK Prosek A 12.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2021, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Syrovátka František


12. Babynec - TJ Radlice 13.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub


3. kolo
13. TJ Radlice - BLC Sparta 20.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub


14. BK Prosek A - Babynec 19.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2021, 20:10:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lochman Radek


15. BK Pirelli A - DSK Basketball 19.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek


16. BC Libo - Sokol Nusle B 22.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan


17. Aritma Praha B - Sokol Dolní Počernice A 18.10.2021 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek


18. Basket Říčany - Slovan Litoměřice B 19.10.2021 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 19.10.2021, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda


4. kolo
19. BLC Sparta - Slovan Litoměřice B 26.10.2021 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 26.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



20. Sokol Dolní Počernice A - Basket Říčany 29.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 29.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jindřichová Simona


21. Sokol Nusle B - Aritma Praha B 27.10.2021 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2021, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel


22. DSK Basketball - BC Libo 26.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora


23. Babynec - BK Pirelli A 27.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub


24. TJ Radlice - BK Prosek A 27.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 27.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora


5. kolo
25. BK Prosek A - BLC Sparta 02.11.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 02.11.2021, 20:10:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan


26. BK Pirelli A - TJ Radlice 02.11.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel


27. BC Libo - Babynec 05.11.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jindřichová Simona


28. Aritma Praha B - DSK Basketball 01.11.2021 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2021, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek


29. Basket Říčany - Sokol Nusle B 02.11.2021 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2021, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Koc Ondřej


30. Slovan Litoměřice B - Sokol Dolní Počernice A 04.11.2021 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 04.11.2021, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Syrovátka František


6. kolo
31. BLC Sparta - Sokol Dolní Počernice A 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



32. Sokol Nusle B - Slovan Litoměřice B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



33. DSK Basketball - Basket Říčany 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



34. Babynec - Aritma Praha B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



35. TJ Radlice - BC Libo 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



36. BK Prosek A - BK Pirelli A 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. BK Pirelli A - BLC Sparta 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



38. BC Libo - BK Prosek A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



39. Aritma Praha B - TJ Radlice 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



40. Basket Říčany - Babynec 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



41. Slovan Litoměřice B - DSK Basketball 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



42. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Nusle B 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



8. kolo
43. BLC Sparta - Sokol Nusle B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



44. DSK Basketball - Sokol Dolní Počernice A 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



45. Babynec - Slovan Litoměřice B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



46. TJ Radlice - Basket Říčany 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



47. BK Prosek A - Aritma Praha B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



48. BK Pirelli A - BC Libo 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



9. kolo
49. BC Libo - BLC Sparta 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



50. Aritma Praha B - BK Pirelli A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



51. Basket Říčany - BK Prosek A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



52. Slovan Litoměřice B - TJ Radlice 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



53. Sokol Dolní Počernice A - Babynec 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



54. Sokol Nusle B - DSK Basketball 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



10. kolo
55. BLC Sparta - DSK Basketball 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



56. Babynec - Sokol Nusle B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



57. TJ Radlice - Sokol Dolní Počernice A 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



58. BK Prosek A - Slovan Litoměřice B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



59. BK Pirelli A - Basket Říčany 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



60. BC Libo - Aritma Praha B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



11. kolo
61. Aritma Praha B - BLC Sparta 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



62. Basket Říčany - BC Libo 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



63. Slovan Litoměřice B - BK Pirelli A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



64. Sokol Dolní Počernice A - BK Prosek A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



65. Sokol Nusle B - TJ Radlice 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



66. DSK Basketball - Babynec 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



12. kolo
67. BLC Sparta - Babynec 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



68. DSK Basketball - TJ Radlice 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



69. Sokol Nusle B - BK Prosek A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice A - BK Pirelli A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



71. Slovan Litoměřice B - BC Libo 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



72. Basket Říčany - Aritma Praha B 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



13. kolo
73. Basket Říčany - BLC Sparta 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



74. Aritma Praha B - Slovan Litoměřice B 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



75. BC Libo - Sokol Dolní Počernice A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



76. BK Pirelli A - Sokol Nusle B 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



77. BK Prosek A - DSK Basketball 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



78. TJ Radlice - Babynec 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. BLC Sparta - TJ Radlice 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



80. Babynec - BK Prosek A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



81. DSK Basketball - BK Pirelli A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



82. Sokol Nusle B - BC Libo 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice A - Aritma Praha B 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



84. Slovan Litoměřice B - Basket Říčany 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



15. kolo
85. Slovan Litoměřice B - BLC Sparta 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



86. Basket Říčany - Sokol Dolní Počernice A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



87. Aritma Praha B - Sokol Nusle B 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



88. BC Libo - DSK Basketball 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



89. BK Pirelli A - Babynec 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



90. BK Prosek A - TJ Radlice 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. BLC Sparta - BK Prosek A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



92. TJ Radlice - BK Pirelli A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



93. Babynec - BC Libo 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



94. DSK Basketball - Aritma Praha B 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



95. Sokol Nusle B - Basket Říčany 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



96. Sokol Dolní Počernice A - Slovan Litoměřice B 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice A - BLC Sparta 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



98. Slovan Litoměřice B - Sokol Nusle B 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



99. Basket Říčany - DSK Basketball 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



100. Aritma Praha B - Babynec 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



101. BC Libo - TJ Radlice 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



102. BK Pirelli A - BK Prosek A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



18. kolo
103. BLC Sparta - BK Pirelli A 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



104. BK Prosek A - BC Libo 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



105. TJ Radlice - Aritma Praha B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



106. Babynec - Basket Říčany 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



107. DSK Basketball - Slovan Litoměřice B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



108. Sokol Nusle B - Sokol Dolní Počernice A 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Nusle B - BLC Sparta 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



110. Sokol Dolní Počernice A - DSK Basketball 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



111. Slovan Litoměřice B - Babynec 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



112. Basket Říčany - TJ Radlice 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



113. Aritma Praha B - BK Prosek A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



114. BC Libo - BK Pirelli A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



20. kolo
115. BLC Sparta - BC Libo 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



116. BK Pirelli A - Aritma Praha B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



117. BK Prosek A - Basket Říčany 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



118. TJ Radlice - Slovan Litoměřice B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



119. Babynec - Sokol Dolní Počernice A 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



120. DSK Basketball - Sokol Nusle B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



21. kolo
121. DSK Basketball - BLC Sparta 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



122. Sokol Nusle B - Babynec 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice A - TJ Radlice 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



124. Slovan Litoměřice B - BK Prosek A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



125. Basket Říčany - BK Pirelli A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



126. Aritma Praha B - BC Libo 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. BLC Sparta - Aritma Praha B 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



128. BC Libo - Basket Říčany 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



129. BK Pirelli A - Slovan Litoměřice B 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



130. BK Prosek A - Sokol Dolní Počernice A 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



131. TJ Radlice - Sokol Nusle B 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



132. Babynec - DSK Basketball 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.