image

ženy / Oblasti / ročník 2021/22 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. TJ ČZU Praha 20 18 2 1232:904 38
2. Stavební fakulta 20 15 5 992:781 35
3. VSK Iuridica 20 13 7 997:889 33
4. BK Prosek B 20 13 7 1092:1006 33
5. HB Basket 20 12 8 1040:998 32
6. BK Pirelli B 20 11 9 978:926 31
7. DDM Praha 10 20 8 12 935:1042 28
8. Sokol Dolní Počernice B 20 8 12 962:1105 28
9. Sokol Michle 20 6 14 974:1053 26
10. Porg Basket 20 4 16 938:1138 24
11. BŠ Tygři Praha 20 2 18 738:1036 22
1. kolo
1. Sokol Michle - HB Basket 05.10.2021 18:35 46:59 (6:13 19:26 32:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2021, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kočovský Dominik

2. BK Prosek B - TJ ČZU Praha 04.10.2021 19:30 46:54 (14:19 26:31 31:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2021, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

3. DDM Praha 10 - BK Pirelli B 04.10.2021 20:10 42:82 (7:23 20:50 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kunc Martin

4. VSK Iuridica - Sokol Dolní Počernice B 05.10.2021 19:10 51:61 (8:8 18:16 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2021, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Musil Jan

5. BŠ Tygři Praha - Porg Basket 05.10.2021 20:10 46:35 (14:9 30:23 33:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2021, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Bendová Linda
Schambergerová Barbora

2. kolo
8. Porg Basket - Stavební fakulta 11.10.2021 18:30 37:56 (9:21 17:36 26:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2021, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Týř Pavel

9. Sokol Dolní Počernice B - BŠ Tygři Praha 14.10.2021 19:10 51:46 (13:13 25:26 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Neubauer Jan
Pommer Roman

10. BK Pirelli B - VSK Iuridica 13.10.2021 19:40 38:37 (14:9 21:22 30:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Beran Štěpán

11. TJ ČZU Praha - DDM Praha 10 12.10.2021 18:20 48:24 (11:4 19:11 30:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2021, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kotrbatá Zuzana

12. Sokol Michle - BK Prosek B 12.10.2021 18:35 59:39 (18:8 27:18 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2021, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Matys Pavel

3. kolo
13. BK Prosek B - HB Basket 18.10.2021 19:30 51:39 (17:10 29:22 37:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2021, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Beran Štěpán

14. DDM Praha 10 - Sokol Michle 18.10.2021 20:10 59:48 (2:18 26:34 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 18.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Bakajsa Michal

15. VSK Iuridica - TJ ČZU Praha 19.10.2021 19:10 41:52 (16:9 25:29 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2021, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Šuláková Pavlína

16. BŠ Tygři Praha - BK Pirelli B 19.10.2021 20:10 38:60 (11:11 18:26 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2021, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Svejkovský Ondřej

17. Stavební fakulta - Sokol Dolní Počernice B 19.10.2021 20:10 45:32 (7:12 18:26 31:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2021, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lejčko Jan

4. kolo
19. Porg Basket - HB Basket 13.10.2021 18:30 64:82 (9:18 27:30 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2021, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Balog Lukáš

21. BK Pirelli B - Stavební fakulta 27.10.2021 19:40 24:54 (6:14 14:27 18:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Lahoda Radek

22. TJ ČZU Praha - BŠ Tygři Praha 26.10.2021 18:20 72:34 (22:11 37:17 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Šenk Pavel

23. Sokol Michle - VSK Iuridica 26.10.2021 18:35 55:56 (16:14 14:11 11:16 14:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2021, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Schaffner Vojta

24. BK Prosek B - DDM Praha 10 25.10.2021 19:30 65:38 (14:5 35:19 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2021, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Hejduk Jakub

5. kolo
25. DDM Praha 10 - HB Basket 01.11.2021 20:10 57:51 (10:10 22:19 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 01.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Jilg Albert

26. VSK Iuridica - BK Prosek B 02.11.2021 19:10 53:36 (18:14 33:17 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2021, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kavan Jonáš

27. BŠ Tygři Praha - Sokol Michle 02.11.2021 20:10 36:50 (15:16 19:24 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2021, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Bendová Linda
Svejkovský Ondřej

28. Stavební fakulta - TJ ČZU Praha 02.11.2021 20:10 45:31 (8:7 20:11 35:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2021, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Kuděj David
Buršík Martin

30. Porg Basket - Sokol Dolní Počernice B 01.11.2021 18:30 69:47 (18:16 40:29 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Bubeník Jonáš

6. kolo
31. HB Basket - Sokol Dolní Počernice B 11.11.2021 19:15 50:44 (16:9 24:21 32:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2021, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Neubauer Jan
Koc Ondřej

32. BK Pirelli B - Porg Basket 10.11.2021 19:40 65:41 (12:11 33:21 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 10.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Kuděj David

34. Sokol Michle - Stavební fakulta 09.11.2021 18:35 43:46 (10:6 21:22 31:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2021, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Machálek Jan

35. BK Prosek B - BŠ Tygři Praha 08.11.2021 19:30 47:26 (12:8 22:16 34:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Hejduk Jakub

36. DDM Praha 10 - VSK Iuridica 08.11.2021 20:10 49:53 (16:17 29:28 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šuláková Pavlína

7. kolo
37. VSK Iuridica - HB Basket 16.11.2021 19:10 60:38 (22:8 28:20 46:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2021, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Lahoda Radek

38. BŠ Tygři Praha - DDM Praha 10 16.11.2021 20:10 39:69 (8:20 18:39 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2021, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Sedláček Jan
Musil Jan

39. Stavební fakulta - BK Prosek B 16.11.2021 20:10 67:46 (14:12 32:22 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2021, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Buršík Martin

41. Porg Basket - TJ ČZU Praha 15.11.2021 18:30 29:73 (9:19 13:33 17:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Lahoda Radek

42. Sokol Dolní Počernice B - BK Pirelli B 18.11.2021 19:10 51:47 (14:11 25:27 37:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.11.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

8. kolo
43. HB Basket - BK Pirelli B 25.11.2021 19:15 44:38 (18:10 28:19 37:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 25.11.2021, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Neubauer Jan
Hejduk Jakub

44. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice B 23.11.2021 18:20 68:51 (27:16 36:25 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2021, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Bukovský Michal

45. Sokol Michle - Porg Basket 23.11.2021 18:35 61:52 (11:10 21:15 15:18 14:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2021, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Kohout Radomír

47. DDM Praha 10 - Stavební fakulta 22.11.2021 20:10 39:54 (9:16 21:27 31:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Sagalincová Terézia

48. VSK Iuridica - BŠ Tygři Praha 23.11.2021 19:10 55:41 (8:12 23:17 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2021, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Kuděj David

9. kolo
49. BŠ Tygři Praha - HB Basket 30.11.2021 20:10 31:59 (10:21 13:33 21:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2021, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Sedláček Jan
Bendová Linda

50. Stavební fakulta - VSK Iuridica 30.11.2021 20:10 50:37 (8:4 22:14 40:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2021, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Lahoda Radek

52. Porg Basket - BK Prosek B 29.11.2021 18:30 41:68 (10:21 22:39 29:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Šmůla Petr

53. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Michle 02.12.2021 19:10 44:40 (10:7 22:24 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Stáňa Michal

54. BK Pirelli B - TJ ČZU Praha 01.12.2021 19:40 38:51 (12:11 25:20 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Syrovátka František

10. kolo
55. HB Basket - TJ ČZU Praha 09.12.2021 19:15 55:46 (12:9 32:23 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2021, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Koc Ondřej
Neubauer Jan

56. Sokol Michle - BK Pirelli B 07.12.2021 18:35 51:61 (5:12 19:26 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2021, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Karwowska Klaudia

57. BK Prosek B - Sokol Dolní Počernice B 06.12.2021 19:30 68:46 (20:10 43:19 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Vampola Jakub

58. Porg Basket - DDM Praha 10 03.01.2022 18:30 70:43 (20:12 30:20 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 03.01.2022, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Lahoda Radek

60. BŠ Tygři Praha - Stavební fakulta 07.12.2021 20:10 18:44 (11:9 11:18 18:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2021, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Svejkovský Ondřej

11. kolo
61. Stavební fakulta - HB Basket 14.12.2021 20:10 42:32 (6:5 19:15 31:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2021, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kočovský Dominik

63. Porg Basket - VSK Iuridica 13.12.2021 18:30 46:57 (9:20 30:35 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kucharič Milan

64. Sokol Dolní Počernice B - DDM Praha 10 16.12.2021 19:10 52:50 (17:12 30:28 43:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.12.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Hejduk Jakub

65. BK Pirelli B - BK Prosek B 15.12.2021 19:40 65:57 (16:17 23:34 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Lahoda Radek

66. TJ ČZU Praha - Sokol Michle 14.12.2021 18:20 63:53 (17:8 31:23 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2021, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Musil Jan
Kotrbatá Zuzana

12. kolo
67. HB Basket - Sokol Michle 13.01.2022 19:15 61:34 (14:7 28:21 49:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Neubauer Jan
Prokop Karel

68. TJ ČZU Praha - BK Prosek B 11.01.2022 18:20 78:55 (23:6 41:30 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jon Miloslav
Buršík Martin

69. BK Pirelli B - DDM Praha 10 12.01.2022 19:40 53:41 (18:11 30:21 36:31 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 12.01.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Syrovátka František

70. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica 13.01.2022 19:10 41:50 (13:11 23:26 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Kočovský Dominik

71. Porg Basket - BŠ Tygři Praha 10.01.2022 18:30 52:27 (20:6 34:11 43:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kvoch Jan

13. kolo
74. Stavební fakulta - Porg Basket 12.04.2022 20:10 51:40 (13:14 28:28 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 12.04.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Bendová Linda
Neubauer Jan

75. BŠ Tygři Praha - Sokol Dolní Počernice B 08.03.2022 20:10 53:35 (17:6 28:21 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 08.03.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Schambergerová Barbora

76. VSK Iuridica - BK Pirelli B 18.01.2022 19:10 60:38 (18:11 35:19 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

77. DDM Praha 10 - TJ ČZU Praha 18.01.2022 18:20 45:64 (9:12 22:32 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Matys Pavel
Lahoda Radek

78. BK Prosek B - Sokol Michle 17.01.2022 19:30 67:62 (14:7 33:21 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Kunc Martin

14. kolo
79. HB Basket - BK Prosek B 27.01.2022 19:15 72:64 (17:14 45:28 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.01.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Machálek Jan
Tomášek Petr

80. Sokol Michle - DDM Praha 10 22.02.2022 18:35 48:54 (8:17 13:9 16:12 11:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 22.02.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Týř Pavel

81. TJ ČZU Praha - VSK Iuridica 25.01.2022 18:20 54:53 (17:13 29:21 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Svejkovský Ondřej

82. BK Pirelli B - BŠ Tygři Praha 09.03.2022 19:40 46:29 (11:10 20:14 29:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 09.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Beran Štěpán

83. Sokol Dolní Počernice B - Stavební fakulta 27.01.2022 19:10 26:59 (3:18 8:33 18:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Lampa Adam

15. kolo
85. HB Basket - Porg Basket 03.02.2022 19:15 60:61 (17:14 24:26 36:40 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Jilg Albert
Prokop Karel

87. Stavební fakulta - BK Pirelli B 01.02.2022 20:10 44:52 (11:21 22:32 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Buršík Martin

88. BŠ Tygři Praha - TJ ČZU Praha 01.02.2022 20:10 46:53 (11:13 19:32 33:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Svejkovský Ondřej

89. VSK Iuridica - Sokol Michle 01.02.2022 19:10 51:34 (15:12 21:18 35:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Matys Pavel

90. DDM Praha 10 - BK Prosek B 31.01.2022 19:30 47:51 (16:16 23:32 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Šuláková Pavlína

16. kolo
91. HB Basket - DDM Praha 10 10.02.2022 19:15 51:48 (11:10 29:21 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 10.02.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Lampa Adam
Kuděj David

92. BK Prosek B - VSK Iuridica 07.02.2022 19:30 56:49 (10:11 29:29 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Hejduk Jakub

93. Sokol Michle - BŠ Tygři Praha 08.02.2022 18:35 56:39 (19:8 15:9 10:10 12:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 08.02.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Dub Michal

94. TJ ČZU Praha - Stavební fakulta 31.03.2022 19:30 64:53 (14:11 30:22 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 31.03.2022, 19:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jon Miloslav
Lochman Radek

96. Sokol Dolní Počernice B - Porg Basket 10.02.2022 19:10 62:59 (18:12 38:21 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Pommer Roman

17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice B - HB Basket 17.02.2022 19:10 67:49 (17:10 38:22 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 17.02.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Lampa Adam

98. Porg Basket - BK Pirelli B 14.02.2022 18:30 40:58 (13:13 19:28 29:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Týř Pavel

100. Stavební fakulta - Sokol Michle 15.02.2022 20:10 60:37 (18:10 29:17 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Čížek Daniel

101. BŠ Tygři Praha - BK Prosek B 15.03.2022 20:10 33:58 (4:18 18:28 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.03.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kočovský Dominik

102. VSK Iuridica - DDM Praha 10 15.02.2022 19:10 53:32 (16:7 26:15 35:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal
Machálek Jan

18. kolo
103. HB Basket - VSK Iuridica 24.02.2022 19:15 42:35 (16:6 33:24 35:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Neubauer Jan
Bendová Linda

104. DDM Praha 10 - BŠ Tygři Praha 21.02.2022 20:10 40:36 (8:6 24:16 28:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kucharič Milan

105. BK Prosek B - Stavební fakulta 11.04.2022 19:30 53:49 (12:13 23:23 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 11.04.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Machálek Jan
Prokop Karel

107. TJ ČZU Praha - Porg Basket 22.02.2022 18:20 72:48 (15:16 37:26 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 22.02.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Svejkovský Ondřej

108. BK Pirelli B - Sokol Dolní Počernice B 23.02.2022 19:40 39:49 (2:10 9:25 24:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 23.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Syrovátka František

19. kolo
109. BK Pirelli B - HB Basket 02.03.2022 19:40 30:48 (4:17 20:27 26:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 02.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Stáňa Michal

110. Sokol Dolní Počernice B - TJ ČZU Praha 03.03.2022 19:10 59:77 (15:18 30:37 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 03.03.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Neubauer Jan

111. Porg Basket - Sokol Michle 28.02.2022 18:30 41:68 (5:18 21:33 35:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2022, 18:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kvoch Jan

113. Stavební fakulta - DDM Praha 10 01.03.2022 20:10 30:51 (6:9 15:23 22:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 01.03.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Karwowska Klaudia

114. BŠ Tygři Praha - VSK Iuridica 01.03.2022 20:10 46:48 (6:10 26:21 31:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 01.03.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Šenk Pavel
Toboláková Barbora

20. kolo
115. HB Basket - BŠ Tygři Praha 24.03.2022 19:15 62:46 (14:7 33:16 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.03.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Jilg Albert
Týř Pavel

116. VSK Iuridica - Stavební fakulta 22.03.2022 19:10 53:38 (9:8 22:16 33:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Matys Pavel

118. BK Prosek B - Porg Basket 21.03.2022 19:30 51:32 (11:7 29:14 38:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Vampola Jakub

119. Sokol Michle - Sokol Dolní Počernice B 22.03.2022 18:35 68:38 (14:10 26:9 8:13 20:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.03.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Machálek Jan

120. TJ ČZU Praha - BK Pirelli B 22.03.2022 18:20 65:46 (13:15 28:27 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

21. kolo
121. TJ ČZU Praha - HB Basket 29.03.2022 18:20 73:48 (29:14 42:31 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.03.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bukovský Michal

122. BK Pirelli B - Sokol Michle 30.03.2022 19:40 53:26 (8:8 27:12 40:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 30.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Týř Pavel

123. Sokol Dolní Počernice B - BK Prosek B 31.03.2022 19:10 51:56 (14:9 25:24 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 31.03.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Prokop Karel

124. DDM Praha 10 - Porg Basket 28.03.2022 20:10 46:39 (6:12 17:21 29:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Billík Dennis

126. Stavební fakulta - BŠ Tygři Praha 29.03.2022 20:10 44:28 (18:2 33:10 40:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Buršík Martin

22. kolo
127. HB Basket - Stavební fakulta 07.04.2022 19:15 38:61 (5:13 17:35 49:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.04.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Machálek Jan
Toboláková Barbora

129. VSK Iuridica - Porg Basket 05.04.2022 19:10 45:42 (15:12 24:23 32:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 05.04.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Vondraš Vladimír

130. DDM Praha 10 - Sokol Dolní Počernice B 04.04.2022 20:10 61:55 (14:16 29:21 45:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Billík Dennis

131. BK Prosek B - BK Pirelli B 04.04.2022 19:30 58:45 (15:14 24:25 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 04.04.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Ďurana Antonín

132. Sokol Michle - TJ ČZU Praha 05.04.2022 18:35 35:74 (17:22 22:40 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 05.04.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Dub Michal

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.