image

ženy / Oblasti / ročník 2021/22 / 2.třída / Základní fáze


tabulka
1. Aritma Praha C 0 0 0 0:0 0
2. Sokol Stodůlky 0 0 0 0:0 0
3. TJ Ruzyně 0 0 0 0:0 0
4. TJ Sokol Jinonice 0 0 0 0:0 0
5. VSK MFF UK Praha 0 0 0 0:0 0
6. Sokol Horní Počernice 0 0 0 0:0 0
7. TJ Podolí Praha 4 0 0 0 0:0 0
8. BK Prosek C 0 0 0 0:0 0
9. Sokol Dolní Počernice C 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Stodůlky - S.H.Počernice 06.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



3. TJ Ruzyně - TJ Podolí Praha 4 05.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2021, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Koc Ondřej

4. TJ Sokol Jinonice - Sokol Dolní Počernice C 07.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Dvořák Petr

6. VSK MFF UK Praha - Aritma Praha C 07.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Melichárek Ivo

2. kolo
7. S.H.Počernice - Aritma Praha C 15.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2021, 19:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



10. TJ Podolí Praha 4 - TJ Sokol Jinonice 14.10.2021 20:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Nováková Bára
Kunc Martin

12. Sokol Stodůlky - BK Prosek C 13.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

3. kolo
13. BK Prosek C - S.H.Počernice 18.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2021, 19:40:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Tomášek Petr

14. TJ Ruzyně - Sokol Stodůlky 19.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2021, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav


17. VSK MFF UK Praha - Sokol Dolní Počernice C 21.10.2021 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 21.10.2021, 19:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Machálek Jan

4. kolo
20. Sokol Dolní Počernice C - Aritma Praha C 29.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 29.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jindřichová Simona


21. TJ Podolí Praha 4 - VSK MFF UK Praha 28.10.2021 20:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 28.10.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:

Lochman Radek

23. Sokol Stodůlky - TJ Sokol Jinonice 27.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk


24. BK Prosek C - TJ Ruzyně 25.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2021, 19:40:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Pommer Roman

5. kolo
25. TJ Ruzyně - S.H.Počernice 02.11.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 02.11.2021, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav


26. TJ Sokol Jinonice - BK Prosek C 04.11.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr


29. Aritma Praha C - TJ Podolí Praha 4 03.11.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2021, 20:10:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Buršík Martin

6. kolo
31. S.H.Počernice - Sokol Dolní Počernice C 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



34. Sokol Stodůlky - VSK MFF UK Praha 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



36. TJ Ruzyně - TJ Sokol Jinonice 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



7. kolo
37. TJ Sokol Jinonice - S.H.Počernice 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



39. VSK MFF UK Praha - BK Prosek C 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



40. Aritma Praha C - Sokol Stodůlky 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



42. Sokol Dolní Počernice C - TJ Podolí Praha 4 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



8. kolo
43. S.H.Počernice - TJ Podolí Praha 4 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



46. BK Prosek C - Aritma Praha C 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



47. TJ Ruzyně - VSK MFF UK Praha 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



9. kolo
50. VSK MFF UK Praha - TJ Sokol Jinonice 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



51. Aritma Praha C - TJ Ruzyně 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



53. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Stodůlky 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



10. kolo
56. Sokol Stodůlky - TJ Podolí Praha 4 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



57. BK Prosek C - Sokol Dolní Počernice C 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



59. TJ Sokol Jinonice - Aritma Praha C 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



11. kolo
61. VSK MFF UK Praha - S.H.Počernice 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



64. Sokol Dolní Počernice C - TJ Ruzyně 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



65. TJ Podolí Praha 4 - BK Prosek C 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



12. kolo
67. S.H.Počernice - Sokol Stodůlky 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



69. TJ Podolí Praha 4 - TJ Ruzyně 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice C - TJ Sokol Jinonice 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



72. Aritma Praha C - VSK MFF UK Praha 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. Aritma Praha C - S.H.Počernice 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



76. TJ Sokol Jinonice - TJ Podolí Praha 4 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



78. BK Prosek C - Sokol Stodůlky 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



14. kolo
79. S.H.Počernice - BK Prosek C 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



80. Sokol Stodůlky - TJ Ruzyně 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice C - VSK MFF UK Praha 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



15. kolo
86. Aritma Praha C - Sokol Dolní Počernice C 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



87. VSK MFF UK Praha - TJ Podolí Praha 4 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



89. TJ Sokol Jinonice - Sokol Stodůlky 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



90. TJ Ruzyně - BK Prosek C 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



16. kolo
91. S.H.Počernice - TJ Ruzyně 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



92. BK Prosek C - TJ Sokol Jinonice 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



95. TJ Podolí Praha 4 - Aritma Praha C 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice C - S.H.Počernice 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



100. VSK MFF UK Praha - Sokol Stodůlky 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



102. TJ Sokol Jinonice - TJ Ruzyně 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



18. kolo
103. S.H.Počernice - TJ Sokol Jinonice 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



105. BK Prosek C - VSK MFF UK Praha 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



106. Sokol Stodůlky - Aritma Praha C 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



108. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Dolní Počernice C 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



19. kolo
109. TJ Podolí Praha 4 - S.H.Počernice 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



112. Aritma Praha C - BK Prosek C 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



113. VSK MFF UK Praha - TJ Ruzyně 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



20. kolo
116. TJ Sokol Jinonice - VSK MFF UK Praha 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



117. TJ Ruzyně - Aritma Praha C 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



119. Sokol Stodůlky - Sokol Dolní Počernice C 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



21. kolo
122. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Stodůlky 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice C - BK Prosek C 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



125. Aritma Praha C - TJ Sokol Jinonice 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. S.H.Počernice - VSK MFF UK Praha 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



130. TJ Ruzyně - Sokol Dolní Počernice C 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



131. BK Prosek C - TJ Podolí Praha 4 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.