image

kadeti U17 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. Porg Basket 9 8 1 810:420 17
2. Sokol Kbely B 9 8 1 734:480 17
3. Sokol Žižkov C 9 5 4 725:548 14
4. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 8 4 4 577:467 12
5. Sokol Vyšehrad B 8 4 4 543:473 12
6. Fenix Modřany 9 3 6 596:559 12
7. S. Horní Počernice 9 3 6 491:673 12
8. SoDoPo Štíři 9 0 9 197:1053 9
1. kolo
1. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Sokol Kbely B 07.10.2021 18:45 50:79 (13:25 24:36 36:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2021, 18:45:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Neubauer Jan
Tomášek Petr

2. S. Horní Počernice - SoDoPo Štíři 08.10.2021 17:00 99:29 (23:07 40:13 70:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2021, 17:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Kohout Radomír

3. Sokol Žižkov C - Porg Basket 20.10.2021 16:00 55:84 (14:30 32:39 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.10.2021, 16:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

4. Sokol Vyšehrad B - Fenix Modřany 07.10.2021 17:00 72:69 (16:25 39:41 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kunc Martin

2. kolo
5. Sokol Kbely B - Fenix Modřany 14.10.2021 18:40 76:52 (16:10 40:21 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 5

datum: 14.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Prokop Karel

6. Porg Basket - Sokol Vyšehrad B 14.10.2021 17:00 48:52 (13:6 23:17 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 6

datum: 14.10.2021, 17:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Billík Dennis

7. SoDoPo Štíři - Sokol Žižkov C 14.10.2021 17:40 14:100 (5:20 7:53 13:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Neubauer Jan
Pommer Roman

8. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - S. Horní Počernice 14.10.2021 18:45 93:48 (25:8 49:22 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2021, 18:45:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Machálek Jan
Svoboda Luděk

3. kolo
9. S. Horní Počernice - Sokol Kbely B 22.10.2021 17:00 43:103 (10:25 19:49 32:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.10.2021, 17:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Dub Michal

10. Sokol Žižkov C - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 21.10.2021 17:35 73:88 (9:17 30:33 44:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 10

datum: 21.10.2021, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Stáňa Michal

11. Sokol Vyšehrad B - SoDoPo Štíři 21.10.2021 17:00 128:19 (26:5 53:7 84:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 11

datum: 21.10.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Syrovátka František

12. Fenix Modřany - Porg Basket 21.10.2021 17:45 58:69 (12:17 29:35 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 12

datum: 21.10.2021, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Billík Dennis

4. kolo
13. Sokol Kbely B - Porg Basket 18.10.2021 18:40 37:83 (4:18 18:39 25:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2021, 18:40:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Dub Michal

14. SoDoPo Štíři - Fenix Modřany 25.10.2021 17:40 20:135 (07:30 09:67 14:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 14

datum: 25.10.2021, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kočovský Dominik

15. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



16. S. Horní Počernice - Sokol Žižkov C 02.11.2021 17:45 59:73 (13:10 25:42 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 16

datum: 02.11.2021, 17:45:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Toboláková Barbora

5. kolo
17. Sokol Žižkov C - Sokol Kbely B 04.11.2021 17:35 64:88 (12:22 31:47 41:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.11.2021, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Lampa Adam

18. Sokol Vyšehrad B - S. Horní Počernice 04.11.2021 17:00 79:48 (21:16 43:20 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Šuláková Pavlína

19. Fenix Modřany - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 04.11.2021 17:45 29:61 (10:25 21:36 25:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.11.2021, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Toboláková Barbora

20. Porg Basket - SoDoPo Štíři 04.11.2021 17:00 163:19 (47:6 85:11 131:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 20

datum: 04.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Dub Michal

6. kolo
21. Sokol Kbely B - SoDoPo Štíři 11.11.2021 18:40 111:21 (37:4 63:4 82:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 21

datum: 11.11.2021, 18:40:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Petrák Jakub
Machálek Jan

22. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Porg Basket 11.11.2021 18:45 53:78 (10:24 20:33 36:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 22

datum: 11.11.2021, 18:45:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Nováková Bára

23. S. Horní Počernice - Fenix Modřany 12.11.2021 17:00 41:78 (17:28 24:42 38:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 23

datum: 12.11.2021, 17:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Jindřichová Simona

24. Sokol Žižkov C - Sokol Vyšehrad B 11.11.2021 17:35 68:59 (12:8 31:33 45:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 24

datum: 11.11.2021, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Lampa Adam

7. kolo
25. Sokol Vyšehrad B - Sokol Kbely B 15.11.2021 17:15 49:76 (8:26 22:45 27:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 25

datum: 15.11.2021, 17:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

26. Fenix Modřany - Sokol Žižkov C 18.11.2021 17:45 61:81 (18:21 36:48 49:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 26

datum: 18.11.2021, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Lampa Adam

27. Porg Basket - S. Horní Počernice 18.11.2021 17:00 126:35 (28:15 55:25 90:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 27

datum: 18.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Nováková Bára
Kočovský Dominik

28. SoDoPo Štíři - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 18.11.2021 17:40 19:111 (4:28 12:53 14:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 28

datum: 18.11.2021, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

8. kolo
29. Sokol Kbely B - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 25.11.2021 18:40 74:65 (24:11 41:22 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 29

datum: 25.11.2021, 18:40:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

30. SoDoPo Štíři - S. Horní Počernice 25.11.2021 17:40 36:51 (10:17 16:31 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 30

datum: 25.11.2021, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Bukovský Michal

31. Porg Basket - Sokol Žižkov C 25.11.2021 17:00 75:56 (20:17 34:29 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 31

datum: 25.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Križanský Adam

32. Fenix Modřany - Sokol Vyšehrad B 25.11.2021 17:45 61:49 (26:15 41:21 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 32

datum: 25.11.2021, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Svoboda Luděk

9. kolo
33. Fenix Modřany - Sokol Kbely B 02.12.2021 17:45 (53:90) (11:15 19:53 31:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 33

datum: 02.12.2021, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Bakajsa Michal

34. Sokol Vyšehrad B - Porg Basket 02.12.2021 17:00 (55:84) (18:20 30:38 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 34

datum: 02.12.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Nováková Bára
Billík Dennis

35. Sokol Žižkov C - SoDoPo Štíři 02.12.2021 17:35 (155:20) (34:06 74:06 113:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 35

datum: 02.12.2021, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Koc Ondřej

36. S. Horní Počernice - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 03.12.2021 17:00 (67:56) (23:08 36:20 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2021, 17:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Svoboda Luděk

10. kolo
37. Sokol Kbely B - S. Horní Počernice 09.12.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 37

datum: 09.12.2021, 18:40:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Balog Lukáš

38. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Sokol Žižkov C 09.12.2021 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 38

datum: 09.12.2021, 18:45:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Bendová Linda
Kočovský Dominik

39. SoDoPo Štíři - Sokol Vyšehrad B 09.12.2021 17:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 39

datum: 09.12.2021, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Stáňa Michal
Lampa Adam

40. Porg Basket - Fenix Modřany 09.12.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 40

datum: 09.12.2021, 17:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kunc Martin

11. kolo
41. Porg Basket - Sokol Kbely B 16.12.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 41

datum: 16.12.2021, 17:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Nováková Bára


42. Fenix Modřany - SoDoPo Štíři 16.12.2021 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 42

datum: 16.12.2021, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína


43. Sokol Vyšehrad B - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 16.12.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 43

datum: 16.12.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Syrovátka František

44. Sokol Žižkov C - S. Horní Počernice 16.12.2021 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 44

datum: 16.12.2021, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Koc Ondřej


12. kolo
45. Sokol Kbely B - Sokol Žižkov C 06.01.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 45

datum: 06.01.2022, 18:40:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Stáňa Michal


46. S. Horní Počernice - Sokol Vyšehrad B 07.01.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 46

datum: 07.01.2022, 17:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán


47. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Fenix Modřany 06.01.2022 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 47

datum: 06.01.2022, 18:45:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Bendová Linda
Neubauer Jan

48. SoDoPo Štíři - Porg Basket 06.01.2022 17:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 48

datum: 06.01.2022, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub


13. kolo
49. SoDoPo Štíři - Sokol Kbely B 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 49

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



50. Porg Basket - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 50

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



51. Fenix Modřany - S. Horní Počernice 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 51

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



52. Sokol Vyšehrad B - Sokol Žižkov C 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 52

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
53. Sokol Kbely B - Sokol Vyšehrad B 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 53

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



54. Sokol Žižkov C - Fenix Modřany 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 54

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



55. S. Horní Počernice - Porg Basket 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 55

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



56. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - SoDoPo Štíři 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 56

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.