image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. USK Praha 20 20 0 2107:459 40
2. BŠ Tygři Praha 20 17 3 1647:638 37
3. TJ Sokol Pražský 20 17 3 1598:616 37
4. TJ Sokol Dubeč 20 13 7 1225:913 33
5. BA Sparta 20 11 9 1202:1154 31
6. BA Radotín 20 10 10 1052:904 30
7. Sokol Vyšehrad 20 8 12 941:1026 28
8. Jižní Supi 20 7 13 683:1137 27
9. Sokol Kbely 20 5 15 684:1345 25
10. Porg Basket 20 1 19 385:1317 21
11. Kačeři Kunratice U13 20 1 19 210:2225 21
1. kolo
2. BA Sparta - Sokol Kbely 06.11.2021 10:45 57:28 (16:8 38:10 45:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.11.2021, 10:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Beran Štěpán
Schaffner Vojta

*3. Jižní Supi - Porg Basket 27.01.2022 17:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 27.01.2022, 17:30:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Kočovský Dominik

4. BA Radotín - Kačeři Kunratice U13 07.11.2021 13:00 108:8 (33:5 67:7 85:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.11.2021, 13:00:00

místo: VOŠSP Jahodovka, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Gottfried Richard

5. BŠ Tygři Praha - Sokol Pražský 02.10.2021 11:30 58:45 (19:8 31:27 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 02.10.2021, 11:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dvořák Petr

6. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Dubeč 02.10.2021 10:00 25:63 (8:19 14:33 20:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 02.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dvořák Petr

2. kolo
8. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 03.10.2021 15:00 79:22 (4:20 39:12 61:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 03.10.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Dvořák Petr

9. Kačeři Kunratice U13 - BŠ Tygři Praha 06.11.2021 10:45 2:168 (0:29 2:69 2:118)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.11.2021, 10:45:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Šuláková Pavlína

10. Porg Basket - BA Radotín 06.11.2021 09:00 6:69 (0:20 4:38 6:57 6:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Praha 5 - Slivenec

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Melzer Ondřej

11. Sokol Kbely - Jižní Supi 07.11.2021 09:30 34:55 (8:16 13:31 23:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.11.2021, 09:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kuděj David
Jon Miloslav

12. USK Praha - BA Sparta 02.10.2021 12:00 105:22 (36:4 50:12 71:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 02.10.2021, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Toboláková Barbora

3. kolo
14. Jižní Supi - USK Praha 03.10.2021 09:00 14:103 (2:25 9:50 11:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 03.10.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kuděj David

15. BA Radotín - Sokol Kbely 05.12.2021 11:50 57:14 (15:4 30:12 46:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 05.12.2021, 11:50:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Průša Jan
Vondraš Vladimír

16. BŠ Tygři Praha - Porg Basket 04.12.2021 11:30 87:22 (17:5 47:11 55:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 04.12.2021, 11:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Gottfried Richard

17. Sokol Vyšehrad - Kačeři Kunratice U13 30.01.2022 16:30 105:8 (15:4 53:4 68:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 30.01.2022, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Beran Štěpán
Šenk Pavel

18. TJ Sokol Dubeč - Sokol Pražský 03.10.2021 18:00 38:71 (11:19 16:42 24:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 03.10.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Dvořák Petr

4. kolo
20. Kačeři Kunratice U13 - TJ Sokol Dubeč 07.11.2021 09:00 10:104 (10:23 10:57 10:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 07.11.2021, 09:00:00

místo: VOŠSP Jahodovka, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Gottfried Richard

21. Porg Basket - Sokol Vyšehrad 07.11.2021 09:00 22:65 (2:24 12:31 14:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 07.11.2021, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bendová Linda
Kohout Radomír

22. Sokol Kbely - BŠ Tygři Praha 05.12.2021 08:30 7:112 (0:22 4:46 7:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 05.12.2021, 08:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Průša Jan
Vondraš Vladimír

23. USK Praha - BA Radotín 02.10.2021 10:30 93:19 (30:5 43:9 69:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 02.10.2021, 10:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kuděj David

24. BA Sparta - Jižní Supi 02.10.2021 09:00 71:46 (10:9 42:13 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 02.10.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kuděj David

5. kolo
26. BA Radotín - BA Sparta 03.10.2021 10:30 43:48 (19:2 25:22 32:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 03.10.2021, 10:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kuděj David

27. BŠ Tygři Praha - USK Praha 06.11.2021 12:30 61:80 (19:19 35:48 48:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Šuláková Pavlína

28. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 06.11.2021 12:30 84:23 (16:2 42:11 54:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2021, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Beran Štěpán
Schaffner Vojta

29. TJ Sokol Dubeč - Porg Basket 05.12.2021 09:00 82:22 (18:5 37:12 63:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 05.12.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub
Melzer Ondřej

30. Sokol Pražský - Kačeři Kunratice U13 10.01.2022 15:30 145:4 (28:0 68:0 89:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 10.01.2022, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Dub Michal

6. kolo
32. Porg Basket - Sokol Pražský 06.11.2021 10:45 13:99 (4:30 6:56 13:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 06.11.2021, 10:45:00

místo: Tělocvična ZŠ, Praha 5 - Slivenec

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Melzer Ondřej

33. Sokol Kbely - TJ Sokol Dubeč 04.12.2021 10:45 20:69 (2:22 8:40 8:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2021, 10:45:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Sagalincová Terézia

34. USK Praha - Sokol Vyšehrad 07.11.2021 12:30 99:21 (27:2 52:4 72:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 07.11.2021, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bendová Linda
Kohout Radomír

35. BA Sparta - BŠ Tygři Praha 07.11.2021 15:00 27:101 (10:21 13:51 14:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.11.2021, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Melzer Ondřej

36. Jižní Supi - BA Radotín 02.10.2021 13:30 24:61 (4:19 12:31 16:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.10.2021, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Toboláková Barbora

7. kolo
38. BŠ Tygři Praha - Jižní Supi 28.01.2022 16:30 70:23 (21:4 36:12 56:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 28.01.2022, 16:30:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Billík Dennis

39. Sokol Vyšehrad - BA Sparta 06.11.2021 09:00 53:35 (16:8 22:16 49:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Beran Štěpán
Schaffner Vojta

40. TJ Sokol Dubeč - USK Praha 04.12.2021 09:00 24:103 (6:26 12:53 20:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.12.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Sagalincová Terézia

41. Sokol Pražský - Sokol Kbely 07.11.2021 11:20 86:29 (22:8 50:17 60:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 07.11.2021, 11:20:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kuděj David
Jon Miloslav

42. Kačeři Kunratice U13 - Porg Basket 02.10.2021 13:00 6:81 (2:10 3:40 6:59 6:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 02.10.2021, 13:00:00

místo: VOŠSP Jahodovka, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Gottfried Richard

8. kolo
44. Sokol Kbely - Kačeři Kunratice U13 02.10.2021 09:00 100:9 (19:0 55:3 72:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 02.10.2021, 09:00:00

místo: VOŠSP Jahodovka, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Gottfried Richard

45. USK Praha - Sokol Pražský 12.01.2022 16:30 52:27 (12:1 26:8 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 12.01.2022, 16:30:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Jon Miloslav

46. BA Sparta - TJ Sokol Dubeč 05.12.2021 12:30 47:78 (8:29 24:38 28:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 05.12.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub
Melzer Ondřej

47. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 27.01.2022 15:45 27:51 (10:4 14:25 22:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 27.01.2022, 15:45:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Kočovský Dominik

48. BA Radotín - BŠ Tygři Praha 05.12.2021 10:10 33:69 (6:16 16:31 28:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 05.12.2021, 10:10:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Průša Jan
Vondraš Vladimír

9. kolo
50. Sokol Vyšehrad - BA Radotín 04.12.2021 10:00 34:83 (8:18 14:42 18:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kuděj David

51. TJ Sokol Dubeč - Jižní Supi 06.11.2021 14:00 69:22 (18:4 29:13 49:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 06.11.2021, 14:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kohout Radomír

52. Sokol Pražský - BA Sparta 21.12.2021 15:30 86:36 (28:9 52:17 70:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 21.12.2021, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František
Lahoda Radek

53. Kačeři Kunratice U13 - USK Praha 06.11.2021 09:00 2:189 (2:43 2:89 2:130)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Šuláková Pavlína

54. Porg Basket - Sokol Kbely 02.10.2021 11:00 26:51 (8:4 15:25 22:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.10.2021, 11:00:00

místo: VOŠSP Jahodovka, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Gottfried Richard

10. kolo
56. USK Praha - Porg Basket 07.11.2021 10:45 140:11 (28:0 69:2 102:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.11.2021, 10:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bendová Linda
Kohout Radomír

57. BA Sparta - Kačeři Kunratice U13 02.04.2022 13:30 117:11 (21:1 59:5 88:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.04.2022, 13:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Beran Štěpán
Vondraš Vladimír

58. Jižní Supi - Sokol Pražský 07.11.2021 13:10 29:100 (2:30 13:45 23:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.11.2021, 13:10:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kuděj David
Jon Miloslav

59. BA Radotín - TJ Sokol Dubeč 07.11.2021 11:00 35:62 (8:12 15:26 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.11.2021, 11:00:00

místo: VOŠSP Jahodovka, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Gottfried Richard

60. BŠ Tygři Praha - Sokol Vyšehrad 02.10.2021 08:30 72:25 (19:8 46:10 53:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.10.2021, 08:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dvořák Petr

11. kolo
62. TJ Sokol Dubeč - BŠ Tygři Praha 03.10.2021 16:30 38:60 (11:14 26:28 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.10.2021, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Dvořák Petr

63. Sokol Pražský - BA Radotín 06.11.2021 12:30 58:38 (20:5 31:18 50:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 06.11.2021, 12:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Praha 5 - Slivenec

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Melzer Ondřej

64. Kačeři Kunratice U13 - Jižní Supi 12.01.2022 16:30 16:72 (6:12 6:42 14:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 12.01.2022, 16:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Svoboda Luděk

65. Porg Basket - BA Sparta 05.12.2021 10:45 41:68 (6:18 16:36 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 05.12.2021, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub
Melzer Ondřej

66. Sokol Kbely - USK Praha 04.12.2021 12:30 6:124 (0:38 0:76 6:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 04.12.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Sagalincová Terézia

12. kolo
68. Sokol Kbely - BA Sparta 26.02.2022 11:50 43:73 (16:14 23:39 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 26.02.2022, 11:50:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jilg Albert
Klaus Jakub

69. Porg Basket - Jižní Supi 02.04.2022 13:00 21:47 (9:14 9:24 17:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 02.04.2022, 13:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Daňha Jiří

70. Kačeři Kunratice U13 - BA Radotín 27.02.2022 10:45 13:63 (6:16 8:35 13:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 27.02.2022, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Lampa Adam
Beran Štěpán

71. Sokol Pražský - BŠ Tygři Praha 15.01.2022 10:30 53:45 (21:8 24:30 42:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.01.2022, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František
Beran Štěpán

72. TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad 15.01.2022 11:00 50:43 (7:10 23:14 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.01.2022, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel
Vondraš Vladimír

13. kolo
74. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 16.01.2022 10:30 34:59 (4:12 15:29 22:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2022, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lahoda Radek
Toboláková Barbora

75. BŠ Tygři Praha - Kačeři Kunratice U13 26.02.2022 10:00 123:14 (29:2 53:7 82:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 26.02.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Neubauer Jan

76. BA Radotín - Porg Basket 26.02.2022 09:00 91:16 (14:5 44:7 64:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 26.02.2022, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel
Kohout Radomír

77. Jižní Supi - Sokol Kbely 27.02.2022 11:50 62:31 (12:5 36:10 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 27.02.2022, 11:50:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Balog Lukáš
Klaus Jakub

78. BA Sparta - USK Praha 15.01.2022 12:00 20:115 (3:41 15:59 17:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 15.01.2022, 12:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Lejčko Jan

14. kolo
80. USK Praha - Jižní Supi 15.01.2022 15:40 107:17 (28:2 55:6 89:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 15.01.2022, 15:40:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Gottfried Richard

81. Sokol Kbely - BA Radotín 03.04.2022 09:00 36:67 (4:23 18:34 20:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 03.04.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Praha 5 - Slivenec

rozhodčí:
Syrovátka František
Kuděj David

82. Porg Basket - BŠ Tygři Praha 02.04.2022 10:00 10:91 (0:32 0:58 8:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 02.04.2022, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Daňha Jiří

83. Kačeři Kunratice U13 - Sokol Vyšehrad 03.04.2022 16:00 14:103 (4:20 6:53 8:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 03.04.2022, 16:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Krátký Jakub

84. Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč 16.01.2022 08:30 67:26 (13:8 34:10 56:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 16.01.2022, 08:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kotrbatá Zuzana

15. kolo
86. TJ Sokol Dubeč - Kačeři Kunratice U13 27.02.2022 09:00 137:15 (32:5 81:6 96:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.02.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Lampa Adam
Beran Štěpán

*87. Sokol Vyšehrad - Porg Basket 27.02.2022 10:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.02.2022, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Novotný Vojtěch

88. BŠ Tygři Praha - Sokol Kbely 03.04.2022 10:30 111:28 (46:4 58:22 90:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 03.04.2022, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Praha 5 - Slivenec

rozhodčí:
Syrovátka František
Kuděj David

89. BA Radotín - USK Praha 16.01.2022 09:00 24:76 (5:29 14:50 20:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 16.01.2022, 09:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Jon Miloslav

90. Jižní Supi - BA Sparta 16.01.2022 10:50 35:71 (10:6 28:11 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 16.01.2022, 10:50:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Jon Miloslav

16. kolo
92. BA Sparta - BA Radotín 15.01.2022 17:30 48:75 (6:29 16:42 22:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 15.01.2022, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Gottfried Richard

93. USK Praha - BŠ Tygři Praha 26.02.2022 13:00 58:55 (27:8 33:26 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.02.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Neubauer Jan

94. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 26.02.2022 08:30 52:39 (14:5 29:18 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 26.02.2022, 08:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jilg Albert
Klaus Jakub

95. Porg Basket - TJ Sokol Dubeč 03.04.2022 10:00 31:71 (16:2 21:26 28:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 03.04.2022, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Daňha Jiří

96. Kačeři Kunratice U13 - Sokol Pražský 21.03.2022 15:30 12:150 (6:39 6:81 10:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 21.03.2022, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Beran Štěpán
Dub Michal

17. kolo
98. Sokol Pražský - Porg Basket 26.02.2022 12:15 94:15 (28:5 56:8 76:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 26.02.2022, 12:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel
Kohout Radomír

99. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely 02.04.2022 08:30 80:37 (20:2 31:14 71:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 02.04.2022, 08:30:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Gottfried Richard

100. Sokol Vyšehrad - USK Praha 27.02.2022 11:30 21:91 (3:17 10:44 15:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 27.02.2022, 11:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Novotný Vojtěch

101. BŠ Tygři Praha - BA Sparta 27.02.2022 13:00 76:52 (16:14 30:33 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 27.02.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel
Toboláková Barbora

102. BA Radotín - Jižní Supi 15.01.2022 13:50 49:19 (12:7 23:9 36:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.01.2022, 13:50:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Lejčko Jan

18. kolo
104. Jižní Supi - BŠ Tygři Praha 02.04.2022 11:30 18:80 (5:24 11:44 13:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 02.04.2022, 11:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Daňha Jiří

105. BA Sparta - Sokol Vyšehrad 26.02.2022 10:10 74:42 (16:10 39:20 46:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 26.02.2022, 10:10:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jilg Albert
Klaus Jakub

106. USK Praha - TJ Sokol Dubeč 02.04.2022 10:10 99:31 (18:4 51:12 71:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 02.04.2022, 10:10:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Gottfried Richard

107. Sokol Kbely - Sokol Pražský 27.02.2022 08:30 24:82 (4:23 13:37 19:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2022, 08:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Balog Lukáš
Klaus Jakub

*108. Porg Basket - Kačeři Kunratice U13 16.01.2022 10:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.01.2022, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Vondraš Vladimír

19. kolo
110. Kačeři Kunratice U13 - Sokol Kbely 16.01.2022 11:30 14:87 (6:18 6:38 12:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 16.01.2022, 11:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Vondraš Vladimír

111. Sokol Pražský - USK Praha 29.03.2022 15:30 43:58 (6:14 21:33 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 29.03.2022, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Matulka Jan

112. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta 03.04.2022 11:30 49:97 (1:20 19:45 33:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 03.04.2022, 11:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Daňha Jiří

113. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 03.04.2022 14:15 43:47 (14:4 16:29 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 03.04.2022, 14:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Krátký Jakub

114. BŠ Tygři Praha - BA Radotín 03.04.2022 12:00 71:27 (17:3 35:8 53:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 03.04.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Praha 5 - Slivenec

rozhodčí:
Syrovátka František
Kuděj David

20. kolo
116. BA Radotín - Sokol Vyšehrad 02.04.2022 10:00 58:66 (8:22 29:26 39:36 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 02.04.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Praha 5 - Slivenec

rozhodčí:
Beran Štěpán
Vondraš Vladimír

117. Jižní Supi - TJ Sokol Dubeč 26.02.2022 10:00 18:60 (3:10 9:34 13:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 26.02.2022, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Pommer Roman

118. BA Sparta - Sokol Pražský 24.03.2022 15:30 36:86 (4:23 18:36 24:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 24.03.2022, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neubauer Jan
Matulka Jan

119. USK Praha - Kačeři Kunratice U13 26.02.2022 11:30 163:9 (42:2 79:2 116:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 26.02.2022, 11:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Neubauer Jan

*120. Sokol Kbely - Porg Basket 16.01.2022 13:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 16.01.2022, 13:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Matys Pavel

21. kolo
122. Porg Basket - USK Praha 27.02.2022 13:00 18:114 (8:16 8:58 14:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.02.2022, 13:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Novotný Vojtěch

123. Kačeři Kunratice U13 - BA Sparta 02.04.2022 15:30 11:141 (4:33 7:61 7:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 02.04.2022, 15:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Beran Štěpán
Vondraš Vladimír

124. Sokol Pražský - Jižní Supi 27.02.2022 10:10 88:19 (21:7 39:11 63:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.02.2022, 10:10:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Balog Lukáš
Klaus Jakub

125. TJ Sokol Dubeč - BA Radotín 27.02.2022 12:30 63:24 (19:7 27:11 45:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.02.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Lampa Adam
Beran Štěpán

126. Sokol Vyšehrad - BŠ Tygři Praha 16.01.2022 08:30 45:70 (10:22 18:36 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 16.01.2022, 08:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lahoda Radek
Toboláková Barbora

22. kolo
128. BŠ Tygři Praha - TJ Sokol Dubeč 15.01.2022 09:00 67:31 (16:6 35:8 50:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 15.01.2022, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František
Beran Štěpán

129. BA Radotín - Sokol Pražský 26.02.2022 10:45 28:80 (8:14 17:39 24:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 26.02.2022, 10:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel
Kohout Radomír

130. Jižní Supi - Kačeři Kunratice U13 03.04.2022 12:30 69:12 (15:5 29:8 45:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Vondraš Vladimír
Krátký Jakub

131. BA Sparta - Porg Basket 03.04.2022 13:00 62:30 (10:10 29:17 40:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2022, 13:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Daňha Jiří

132. USK Praha - Sokol Kbely 02.04.2022 11:50 138:14 (41:0 69:2 118:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 02.04.2022, 11:50:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Gottfried Richard

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.