image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 18 17 1 1362:565 34
2. TJ Sokol Dubeč 18 15 3 1341:664 33
3. USK Praha 18 14 4 1430:686 32
4. BA Radotín 18 14 4 1195:797 32
5. TJ Sokol Pražský 18 8 10 1001:794 26
6. BA Sparta 18 7 11 671:1099 25
7. Sokol Kbely 18 6 12 712:1085 24
8. Jižní Supi 18 5 13 614:1072 23
9. Sokol Vyšehrad 18 4 14 554:959 22
10. Žižkov Falcons 18 0 18 301:1460 18
1. kolo
1. BŠ Tygři Praha - Sokol Kbely 11.12.2021 10:45 79:24 (24:0 41:10 65:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021, 10:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Podařil Teodor
Bartoš Jan

2. TJ Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 02.02.2022 15:45 73:16 (8:4 26:8 55:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 02.02.2022, 15:45:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Billík Dennis

3. Jižní Supi - TJ Sokol Dubeč 12.12.2021 12:00 14:65 (5:15 11:25 12:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.12.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Průša Jan
Jilg Albert

4. BA Radotín - USK Praha 12.12.2021 13:30 64:42 (23:12 36:12 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.12.2021, 13:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Průša Jan
Jilg Albert

5. Žižkov Falcons - BA Sparta 12.12.2021 09:00 21:47 (4:8 10:22 15:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.12.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Podařil Teodor
Lampa Adam

2. kolo
6. Sokol Kbely - BA Sparta 10.10.2021 09:00 56:30 (17:4 30:12 46:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lampa Adam
Križanský Adam

7. USK Praha - Žižkov Falcons 12.12.2021 10:30 83:20 (28:7 36:11 57:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 12.12.2021, 10:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Podařil Teodor
Lampa Adam

8. TJ Sokol Dubeč - BA Radotín 11.12.2021 13:30 67:49 (13:11 24:21 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.12.2021, 13:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Průša Jan
Gottfried Richard

9. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 13.01.2022 16:00 47:19 (14:5 22:5 33:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.01.2022, 16:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Svejkovský Ondřej

10. BŠ Tygři Praha - TJ Sokol Pražský 10.10.2021 09:00 50:43 (19:8 25:17 42:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kuděj David

3. kolo
11. TJ Sokol Pražský - Sokol Kbely 11.12.2021 09:00 80:33 (21:5 39:14 61:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 11

datum: 11.12.2021, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Podařil Teodor
Bartoš Jan

12. Jižní Supi - BŠ Tygři Praha 10.10.2021 12:00 13:103 (0:32 5:63 9:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jilg Albert
Dvořák Petr

*13. BA Radotín - Sokol Vyšehrad 14.11.2021 10:45 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 14.11.2021, 10:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Neubauer Jan

14. Žižkov Falcons - TJ Sokol Dubeč 11.12.2021 10:30 6:96 (4:22 4:50 4:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 11.12.2021, 10:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Križanský Adam

15. BA Sparta - USK Praha 09.10.2021 12:00 5:128 (0:33 0:61 1:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Balog Lukáš
Melzer Ondřej

4. kolo
16. Sokol Kbely - USK Praha 09.10.2021 10:30 24:83 (1:21 7:41 18:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2021, 10:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Križanský Adam
Kuděj David

17. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta 10.10.2021 12:00 112:8 (28:4 63:4 92:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2021, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lampa Adam
Križanský Adam

18. Sokol Vyšehrad - Žižkov Falcons 26.01.2022 15:40 73:25 (18:12 38:12 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 18

datum: 26.01.2022, 15:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Dub Michal

19. BŠ Tygři Praha - BA Radotín 09.10.2021 13:30 80:41 (21:9 47:21 66:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 09.10.2021, 13:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lampa Adam
Podařil Teodor

20. TJ Sokol Pražský - Jižní Supi 09.10.2021 15:00 81:11 (16:1 33:3 61:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 09.10.2021, 15:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lampa Adam
Podařil Teodor

5. kolo
21. Jižní Supi - Sokol Kbely 17.01.2022 16:30 23:48 (1:10 9:17 15:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 21

datum: 17.01.2022, 16:30:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Billík Dennis

22. BA Radotín - TJ Sokol Pražský 10.10.2021 13:30 62:54 (19:7 27:23 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2021, 13:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jilg Albert
Dvořák Petr

23. Žižkov Falcons - BŠ Tygři Praha 09.10.2021 09:00 11:113 (8:29 8:59 10:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 23

datum: 09.10.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Tvrdíková Michaela

*24. BA Sparta - Sokol Vyšehrad 09.10.2021 09:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 24

datum: 09.10.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Križanský Adam
Kuděj David

25. USK Praha - TJ Sokol Dubeč 10.10.2021 13:30 63:50 (11:15 31:29 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 10.10.2021, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Podařil Teodor

6. kolo
26. Sokol Kbely - TJ Sokol Dubeč 09.10.2021 15:00 19:101 (2:20 4:59 15:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 26

datum: 09.10.2021, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Balog Lukáš
Melzer Ondřej

27. Sokol Vyšehrad - USK Praha 10.10.2021 15:00 27:64 (7:21 17:41 21:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 27

datum: 10.10.2021, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Podařil Teodor

28. BŠ Tygři Praha - BA Sparta 14.11.2021 12:30 101:15 (30:10 48:10 76:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 28

datum: 14.11.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lampa Adam

29. TJ Sokol Pražský - Žižkov Falcons 09.10.2021 12:00 84:14 (17:4 41:6 59:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 29

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lampa Adam
Podařil Teodor

30. Jižní Supi - BA Radotín 09.10.2021 10:30 16:100 (0:32 10:50 16:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 30

datum: 09.10.2021, 10:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Tvrdíková Michaela

7. kolo
31. BA Radotín - Sokol Kbely 14.11.2021 09:00 63:25 (15:13 43:15 55:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 31

datum: 14.11.2021, 09:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Neubauer Jan

32. Žižkov Falcons - Jižní Supi 10.10.2021 15:00 12:57 (4:11 4:33 10:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 32

datum: 10.10.2021, 15:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jilg Albert
Dvořák Petr

*33. BA Sparta - TJ Sokol Pražský 13.11.2021 09:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 33

datum: 13.11.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Lampa Adam

34. USK Praha - BŠ Tygři Praha 14.11.2021 09:00 45:71 (6:18 19:39 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 34

datum: 14.11.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lampa Adam

35. TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad 09.10.2021 13:30 72:25 (20:2 43:4 56:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 35

datum: 09.10.2021, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Balog Lukáš
Melzer Ondřej

8. kolo
36. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 10.10.2021 10:30 53:32 (9:9 22:15 37:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 36

datum: 10.10.2021, 10:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lampa Adam
Križanský Adam

37. BŠ Tygři Praha - TJ Sokol Dubeč 13.11.2021 12:30 58:49 (12:22 28:30 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 37

datum: 13.11.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Lampa Adam

38. TJ Sokol Pražský - USK Praha 13.11.2021 10:45 49:54 (8:22 22:34 34:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 38

datum: 13.11.2021, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Lampa Adam

39. Jižní Supi - BA Sparta 11.12.2021 12:00 41:50 (6:22 18:28 26:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 39

datum: 11.12.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Průša Jan
Gottfried Richard

40. BA Radotín - Žižkov Falcons 10.10.2021 10:30 75:8 (24:6 39:0 59:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 40

datum: 10.10.2021, 10:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kuděj David

9. kolo
41. Žižkov Falcons - Sokol Kbely 09.01.2022 16:30 13:59 (4:14 6:24 11:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 41

datum: 09.01.2022, 16:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Podařil Teodor
Kuděj David

42. BA Sparta - BA Radotín 11.12.2021 09:00 42:105 (10:27 18:61 34:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Križanský Adam

43. USK Praha - Jižní Supi 11.12.2021 15:00 78:24 (19:11 40:16 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2021, 15:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Průša Jan
Gottfried Richard

44. TJ Sokol Dubeč - TJ Sokol Pražský 14.11.2021 10:45 51:50 (21:8 25:19 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 44

datum: 14.11.2021, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lampa Adam

*45. Sokol Vyšehrad - BŠ Tygři Praha 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



10. kolo
46. Sokol Kbely - BŠ Tygři Praha 09.04.2022 08:30 31:81 (1:26 13:44 15:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 46

datum: 09.04.2022, 08:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Samojlov Konstantin

47. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Pražský 09.04.2022 11:50 27:75 (9:12 11:32 23:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 47

datum: 09.04.2022, 11:50:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Klaus Jakub

48. TJ Sokol Dubeč - Jižní Supi 09.04.2022 08:00 73:24 (17:3 31:8 55:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 48

datum: 09.04.2022, 08:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Neubauer Jan
Križanský Adam

49. USK Praha - BA Radotín 09.04.2022 09:30 88:59 (24:19 44:29 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 49

datum: 09.04.2022, 09:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Neubauer Jan
Križanský Adam

50. BA Sparta - Žižkov Falcons 09.04.2022 15:30 104:14 (32:0 59:6 80:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 50

datum: 09.04.2022, 15:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel
Samoylov Vladimir

11. kolo
51. BA Sparta - Sokol Kbely 22.01.2022 10:45 62:26 (16:0 31:8 43:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 51

datum: 22.01.2022, 10:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kohout Radomír

52. Žižkov Falcons - USK Praha 09.04.2022 14:00 13:136 (3:40 8:80 11:108)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 52

datum: 09.04.2022, 14:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel
Samoylov Vladimir

53. BA Radotín - TJ Sokol Dubeč 10.04.2022 08:00 61:63 (13:12 21:24 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 53

datum: 10.04.2022, 08:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel
Novotný Vojtěch

54. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 20.02.2022 12:00 40:32 (12:12 22:20 26:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 54

datum: 20.02.2022, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Križanský Adam
Novotný Vojtěch

55. TJ Sokol Pražský - BŠ Tygři Praha 28.02.2022 17:00 45:87 (22:19 25:39 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 55

datum: 28.02.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Beran Štěpán
Syrovátka František

12. kolo
56. Sokol Kbely - TJ Sokol Pražský 09.04.2022 13:30 45:69 (14:17 25:27 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 56

datum: 09.04.2022, 13:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Klaus Jakub

57. BŠ Tygři Praha - Jižní Supi 18.02.2022 16:30 70:24 (8:7 31:14 49:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 57

datum: 18.02.2022, 16:30:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Jon Miloslav

58. Sokol Vyšehrad - BA Radotín 20.02.2022 15:00 36:63 (17:7 20:34 24:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 58

datum: 20.02.2022, 15:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Križanský Adam
Novotný Vojtěch

59. TJ Sokol Dubeč - Žižkov Falcons 09.04.2022 11:00 121:25 (28:2 66:6 85:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 59

datum: 09.04.2022, 11:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Neubauer Jan
Križanský Adam

60. USK Praha - BA Sparta 22.01.2022 09:00 90:23 (25:3 46:12 80:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 60

datum: 22.01.2022, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kohout Radomír

13. kolo
61. USK Praha - Sokol Kbely 22.01.2022 12:30 113:19 (25:9 62:14 80:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 61

datum: 22.01.2022, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kohout Radomír

62. BA Sparta - TJ Sokol Dubeč 29.03.2022 18:30 21:90 (2:13 10:45 12:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 62

datum: 29.03.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Matulka Jan

63. Žižkov Falcons - Sokol Vyšehrad 19.02.2022 10:30 24:74 (7:20 12:38 18:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 63

datum: 19.02.2022, 10:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Križanský Adam
Kuděj David

64. BA Radotín - BŠ Tygři Praha 28.03.2022 17:30 78:72 (11:17 34:29 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 64

datum: 28.03.2022, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel
Beran Štěpán

65. Jižní Supi - TJ Sokol Pražský 17.02.2022 16:00 62:49 (6:8 26:17 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 65

datum: 17.02.2022, 16:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Beran Štěpán
Kohout Radomír

14. kolo
66. Sokol Kbely - Jižní Supi 19.02.2022 15:00 50:40 (6:6 10:26 32:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 66

datum: 19.02.2022, 15:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Lahoda Radek
Podařil Teodor

67. TJ Sokol Pražský - BA Radotín 17.03.2022 15:30 46:50 (2:11 19:20 25:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 67

datum: 17.03.2022, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Beran Štěpán
Dub Michal

*68. BŠ Tygři Praha - Žižkov Falcons 21:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 68

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



69. Sokol Vyšehrad - BA Sparta 27.03.2022 16:30 50:77 (20:18 28:39 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 69

datum: 27.03.2022, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Beran Štěpán
Gottfried Richard

70. TJ Sokol Dubeč - USK Praha 22.03.2022 18:30 62:59 (19:12 31:26 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 70

datum: 22.03.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel
Matulka Jan

15. kolo
71. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely 03.03.2022 16:30 77:32 (25:6 49:8 61:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 71

datum: 03.03.2022, 16:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

72. USK Praha - Sokol Vyšehrad 02.03.2022 15:45 105:12 (26:2 48:7 76:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 72

datum: 02.03.2022, 15:45:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Stáňa Michal

73. BA Sparta - BŠ Tygři Praha 19.02.2022 12:30 10:90 (3:33 5:49 5:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 73

datum: 19.02.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lampa Adam

74. Žižkov Falcons - TJ Sokol Pražský 10.02.2022 15:30 23:64 (5:30 7:46 17:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 74

datum: 10.02.2022, 15:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Billík Dennis
Beran Štěpán

75. BA Radotín - Jižní Supi 19.02.2022 12:00 77:46 (4:17 39:23 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 75

datum: 19.02.2022, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Lahoda Radek
Podařil Teodor

16. kolo
76. Sokol Kbely - BA Radotín 20.02.2022 13:30 39:61 (11:13 23:29 27:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 76

datum: 20.02.2022, 13:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Križanský Adam
Novotný Vojtěch

77. Jižní Supi - Žižkov Falcons 20.02.2022 09:00 81:16 (27:4 41:6 62:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 77

datum: 20.02.2022, 09:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jilg Albert
Podařil Teodor

78. TJ Sokol Pražský - BA Sparta 20.02.2022 12:30 44:36 (11:16 27:18 34:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 78

datum: 20.02.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel
Beran Štěpán

79. BŠ Tygři Praha - USK Praha 20.02.2022 09:00 92:48 (17:17 42:34 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 79

datum: 20.02.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel
Beran Štěpán

80. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Dubeč 12.02.2022 17:30 25:65 (8:14 13:33 23:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 80

datum: 12.02.2022, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hejduk Jakub

17. kolo
81. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 19.02.2022 13:30 54:42 (15:8 27:21 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 81

datum: 19.02.2022, 13:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Lahoda Radek
Podařil Teodor

82. TJ Sokol Dubeč - BŠ Tygři Praha 20.02.2022 10:45 44:72 (22:4 28:35 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 82

datum: 20.02.2022, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel
Beran Štěpán

83. USK Praha - TJ Sokol Pražský 19.02.2022 09:00 70:42 (16:10 31:19 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 83

datum: 19.02.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lampa Adam

84. BA Sparta - Jižní Supi 10.04.2022 09:30 40:49 (8:9 18:21 25:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 84

datum: 10.04.2022, 09:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel
Novotný Vojtěch

85. Žižkov Falcons - BA Radotín 19.02.2022 09:00 12:85 (0:30 2:43 5:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 85

datum: 19.02.2022, 09:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Križanský Adam
Kuděj David

18. kolo
86. Sokol Kbely - Žižkov Falcons 20.02.2022 10:30 87:24 (16:6 45:12 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 86

datum: 20.02.2022, 10:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jilg Albert
Podařil Teodor

87. BA Radotín - BA Sparta 09.04.2022 12:30 82:61 (28:13 45:29 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 87

datum: 09.04.2022, 12:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel
Samoylov Vladimir

88. Jižní Supi - USK Praha 10.04.2022 11:00 30:81 (7:21 13:38 16:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 88

datum: 10.04.2022, 11:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel
Novotný Vojtěch

89. TJ Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč 19.02.2022 10:45 53:83 (18:28 28:42 46:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 89

datum: 19.02.2022, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lampa Adam

90. BŠ Tygři Praha - Sokol Vyšehrad 09.04.2022 10:10 102:24 (24:8 54:10 80:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 90

datum: 09.04.2022, 10:10:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Samojlov Konstantin

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.