image

nejmladší minižactvo U11 / Oblasti / ročník 2021/22 / nejmladší minižactvo U11, přípravná část / nejmladší minižactvo U11, přípravná část


tabulka
1. BK Teplice A 18 14 4 1143:550 32
2. Válečníci Děčín 16 15 1 1000:461 31
3. SLUNETA Ústí n.L. 18 12 6 1033:473 30
4. BA 2006 Roudnice n.L. 14 11 3 814:447 25
5. TJ Slovan Varnsdorf 18 6 12 572:816 24
6. ASK Lovosice 16 6 10 681:676 23
7. Válečnice Děčín 14 9 5 819:592 22
8. Slavoj BK Litoměřice 14 6 8 432:531 20
9. BK Levharti Chomutov 14 5 9 367:731 19
10. Válečníci Děčín B 14 5 9 435:541 19
11. BK Teplice B 10 7 3 530:359 17
12. BK Levhartice Chomutov 14 2 12 327:824 16
13. SLUNETA Ústí n.L. d 10 5 5 340:442 15
14. BA Tygři Louny 14 0 14 178:1041 14
15. BA LYNX Liberec k 9 4 5 283:381 13
16. BA LYNX Liberec 3 1 2 116:205 4
1. kolo
1. BA LYNX Liberec k - Slovan Varnsdorf 16.10.2021 09:00 66:27 (26:10 34:20 50:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 16.10.2021 11:00 19:33 (6:8 12:14 16:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Válečníci Děčín B - BA LYNX Liberec k 16.10.2021 13:00 22:61 (2:34 9:40 12:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 16.10.2021 09:00 11:58 (2:9 4:30 10:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 16.10.2021 11:00 36:38 (4:14 20:24 26:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 16.10.2021 13:00 55:15 (19:0 31:7 37:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BK Teplice A - BK Levharti Chomutov 16.10.2021 09:00 62:23 (17:2 37:6 48:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 16.10.2021 10:45 51:12 (10:2 33:4 41:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 16.10.2021, 10:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. BA Tygři Louny - BK Teplice A 16.10.2021 12:30 2:128 (0:20 0:58 2:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 9

datum: 16.10.2021, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 16.10.2021 12:00 48:47 (18:12 23:24 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 11

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 16.10.2021 14:00 52:24 (14:5 20:16 46:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 12

datum: 16.10.2021, 14:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levhartice Chomutov 16.10.2021 10:00 34:25 (10:6 18:10 27:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

14. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levhartice Chomutov 16.10.2021 12:00 37:20 (11:0 18:10 33:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.500/1.000)
(---/---)

2. kolo
15. BK Levhartice Chomutov - BA Tygři Louny 06.11.2021 12:00 48:28 (9:6 20:12 24:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 15

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. BA Tygři Louny - BK Teplice B 06.11.2021 14:00 4:70 (2:14 2:34 4:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 16

datum: 06.11.2021, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. BK Teplice B - BK Levhartice Chomutov 06.11.2021 16:00 47:22 (11:0 23:2 41:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 17

datum: 06.11.2021, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice A 06.11.2021 09:00 22:31 (2:12 11:20 18:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 18

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. BK Teplice A - BA LYNX Liberec k 06.11.2021 11:00 70:3 (13:1 37:1 45:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 19

datum: 06.11.2021, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BA LYNX Liberec k - SLUNETA Ústí n.L. 06.11.2021 13:00 6:63 (2:11 2:33 6:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 20

datum: 06.11.2021, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín B 06.11.2021 10:00 61:15 (24:4 35:8 53:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 21

datum: 06.11.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín B 06.11.2021 12:00 30:14 (9:2 18:6 22:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 22

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. ASK Lovosice - Válečníci Děčín 06.11.2021 12:00 12:67 (0:29 2:12 8:14 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 24

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

25. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 06.11.2021 13:45 68:10 (18:2 28:5 51:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 25

datum: 06.11.2021, 13:45:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BK Levharti Chomutov - ASK Lovosice 06.11.2021 15:30 37:29 (12:14 24:18 24:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2021, 15:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 07.11.2021 11:00 30:18 (4:3 14:7 24:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 28

datum: 07.11.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 07.11.2021 13:00 38:34 (6:12 22:18 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 29

datum: 07.11.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
31. BK Levharti Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 05.12.2021 12:00 24:94 (8:18 8:48 22:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 31

datum: 05.12.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BK Levharti Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 05.12.2021 13:45 13:58 (9:4 13:12 13:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 32

datum: 05.12.2021, 13:45:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. BA LYNX Liberec - Válečnice Děčín 04.12.2021 13:00 (44:56) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BA LYNX Liberec k - Válečnice Děčín 04.12.2021 14:45 26:53 (2:17 12:31 18:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 34

datum: 04.12.2021, 14:45:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. ASK Lovosice - BK Levhartice Chomutov 04.12.2021 10:00 62:22 (20:0 34:10 48:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 36

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

37. BK Levhartice Chomutov - Slovan Varnsdorf 04.12.2021 12:00 (36:40) (24:2 26:22 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 37

datum: 04.12.2021, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Slovan Varnsdorf - ASK Lovosice 04.12.2021 14:00 27:55 (0:14 16:23 16:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2021, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.12.2021 09:00 94:10 (27:2 53:2 71:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 39

datum: 05.12.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice A 05.12.2021 11:00 36:54 (20:6 24:23 28:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 40

datum: 05.12.2021, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. BK Teplice A - Válečníci Děčín 05.12.2021 13:00 29:102 (11:38 19:55 19:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 41

datum: 05.12.2021, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 04.12.2021 09:00 18:38 (2:20 12:25 12:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2021, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín B 04.12.2021 11:00 33:41 (4:21 21:21 23:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 43

datum: 04.12.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 04.12.2021 13:00 64:8 (24:0 32:4 44:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2021, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
45. BA LYNX Liberec k - Slovan Varnsdorf 16.01.2022 15:30 44:36 (21:4 25:8 37:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 45

datum: 16.01.2022, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

46. Slovan Varnsdorf - BK Teplice A 16.01.2022 14:00 (16:95) (6:18 12:46 14:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 46

datum: 16.01.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

47. BK Teplice A - BA LYNX Liberec 16.01.2022 12:30 108:14 (17:4 53:6 70:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 47

datum: 16.01.2022, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

48. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 16.01.2022 11:00 (20:71) (2:19 6:37 11:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 48

datum: 16.01.2022, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

49. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 16.01.2022 13:00 (94:16) (17:2 49:8 64:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 49

datum: 16.01.2022, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

50. BK Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 16.01.2022 15:00 (18:28) (2:10 6:12 12:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 50

datum: 16.01.2022, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

51. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 16.01.2022 09:00 (74:38) (6:10 30:16 46:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 51

datum: 16.01.2022, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

52. Válečnice Děčín - BK Levhartice Chomutov 16.01.2022 10:45 (92:10) (24:4 38:6 72:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 52

datum: 16.01.2022, 10:45:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Humlová Lucie (1.000/1.000)

53. BK Levhartice Chomutov - ASK Lovosice 16.01.2022 12:30 (3:106) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 53

datum: 16.01.2022, 12:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

54. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Teplice B 16.01.2022 09:00 (35:57) (4:16 6:24 19:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 54

datum: 16.01.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

55. BK Teplice B - BA 2006 Roudnice n.L. 16.01.2022 10:45 (29:64) (8:23 13:37 20:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 55

datum: 16.01.2022, 10:45:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

56. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. d 16.01.2022 12:30 (104:17) (34:4 44:9 78:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 56

datum: 16.01.2022, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

57. Válečníci Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 15.01.2022 09:00 (27:46) (5:8 13:27 25:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 57

datum: 15.01.2022, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

58. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 15.01.2022 10:45 (84:6) (28:0 42:4 70:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 58

datum: 15.01.2022, 10:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

59. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín B 15.01.2022 12:30 (8:61) (0:16 4:24 4:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 59

datum: 15.01.2022, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

5. kolo
60. Válečníci Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 30.01.2022 09:00 (18:58) (4:17 10:31 12:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 60

datum: 30.01.2022, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

61. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice B 30.01.2022 10:45 (53:36) (12:10 27:20 43:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 61

datum: 30.01.2022, 10:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

62. BK Teplice B - Válečníci Děčín B 30.01.2022 12:30 (61:20) (18:2 28:12 42:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 62

datum: 30.01.2022, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

63. BK Teplice A - Válečníci Děčín 13.02.2022 13:00 (31:41) (10:15 16:21 22:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 63

datum: 13.02.2022, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

64. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 13.02.2022 14:30 (48:33) (20:4 26:16 40:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 64

datum: 13.02.2022, 14:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

65. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Teplice A 13.02.2022 16:00 (35:50) (12:8 16:28 27:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 65

datum: 13.02.2022, 16:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

66. ASK Lovosice - Slavoj Litoměřice 13.02.2022 09:00 (28:32) (6:6 16:14 22:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 66

datum: 13.02.2022, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

67. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 13.02.2022 10:45 (14:48) (0:8 4:14 8:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 67

datum: 13.02.2022, 10:45:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

68. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 13.02.2022 12:30 (60:16) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 68

datum: 13.02.2022, 12:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

69. BK Levhartice Chomutov - BA Tygři Louny 13.02.2022 09:00 (44:28) (8:4 22:16 32:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 69

datum: 13.02.2022, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

70. BA Tygři Louny - Válečnice Děčín 13.02.2022 11:00 (4:138) (2:26 2:73 4:105 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 70

datum: 13.02.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

71. Válečnice Děčín - BK Levhartice Chomutov 13.02.2022 13:00 (77:20) (17:2 39:4 65:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 71

datum: 13.02.2022, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

72. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levharti Chomutov 12.02.2022 09:30 (23:47) (2:18 22:11 23:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 72

datum: 12.02.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

73. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 12.02.2022 11:00 (34:23) (13:6 25:14 27:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 73

datum: 12.02.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

74. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. d 12.02.2022 12:30 (34:21) (14:6 24:9 32:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 74

datum: 12.02.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

6. kolo
75. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 27.02.2022 09:30 (43:29) (0:6 15:12 30:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
6. kolo, zápas č. 75

datum: 27.02.2022, 09:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

76. ASK Lovosice - BK Teplice A 27.02.2022 11:30 (23:92) (2:20 7:46 15:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
6. kolo, zápas č. 76

datum: 27.02.2022, 11:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

77. BK Teplice A - BA 2006 Roudnice n.L. 27.02.2022 13:30 (56:57) (10:22 22:31 34:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
6. kolo, zápas č. 77

datum: 27.02.2022, 13:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

78. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 26.02.2022 09:00 (18:33) (8:4 8:17 16:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
6. kolo, zápas č. 78

datum: 26.02.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

79. Válečníci Děčín B - BK Teplice B 26.02.2022 11:00 (24:61) (10:17 12:33 22:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
6. kolo, zápas č. 79

datum: 26.02.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

80. BK Teplice B - Slovan Varnsdorf 26.02.2022 13:00 (42:41) (12:10 24:22 27:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
6. kolo, zápas č. 80

datum: 26.02.2022, 13:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

7. kolo
81. ASK Lovosice - BK Teplice A 05.03.2022 10:00 (30:46) (4:7 10:18 22:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 81

datum: 05.03.2022, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

82. BK Teplice A - Válečníci Děčín 05.03.2022 11:45 (58:32) (16:13 30:19 40:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 82

datum: 05.03.2022, 11:45:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

83. Válečníci Děčín - ASK Lovosice 05.03.2022 13:30 (46:44) (8:13 21:25 24:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 83

datum: 05.03.2022, 13:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

84. Slovan Varnsdorf - Válečnice Děčín 05.03.2022 09:00 (53:36) (11:12 25:20 33:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 84

datum: 05.03.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

85. Válečnice Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 05.03.2022 11:00 26:77 (10:15 16:41 20:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 85

datum: 05.03.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

86. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 05.03.2022 13:00 (62:29) (10:12 28:12 44:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 86

datum: 05.03.2022, 13:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

87. SLUNETA Ústí n.L. - SLUNETA Ústí n.L. d 05.03.2022 09:00 (79:8) (20:5 42:5 63:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 87

datum: 05.03.2022, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

88. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levharti Chomutov 05.03.2022 10:45 (49:20) (10:2 22:8 41:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 88

datum: 05.03.2022, 10:45:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

89. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 05.03.2022 12:30 (8:100) (1:18 1:50 8:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 89

datum: 05.03.2022, 12:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

90. Slavoj Litoměřice - BA LYNX Liberec k 05.03.2022 12:30 (51:17) (6:6 26:12 38:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 90

datum: 05.03.2022, 12:30:00

místo: tělocvična 7. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

91. BA LYNX Liberec k - BK Levhartice Chomutov 05.03.2022 14:15 (40:15) (9:0 18:4 30:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 91

datum: 05.03.2022, 14:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

92. BK Levhartice Chomutov - Slavoj Litoměřice 05.03.2022 16:00 (15:60) (2:10 10:30 12:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
7. kolo, zápas č. 92

datum: 05.03.2022, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

8. kolo
93. Slavoj Litoměřice - BK Teplice A 02.04.2022 09:00 (21:58) (2:11 6:36 15:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 93

datum: 02.04.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

94. BK Teplice A - Slovan Varnsdorf 02.04.2022 10:30 (72:20) (12:4 46:4 56:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 94

datum: 02.04.2022, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

95. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 02.04.2022 12:00 (36:57) (10:14 20:33 29:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 95

datum: 02.04.2022, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

96. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. d 02.04.2022 12:30 (18:54) (2:12 10:24 14:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 96

datum: 02.04.2022, 12:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

97. SLUNETA Ústí n.L. d - BA Tygři Louny 02.04.2022 14:30 (62:38) (24:8 32:20 50:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 97

datum: 02.04.2022, 14:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

98. -       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 98

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

99. BK Levharti Chomutov - ASK Lovosice 03.04.2022 09:00 (30:61) (8:19 12:40 28:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 99

datum: 03.04.2022, 09:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

100. ASK Lovosice - Válečníci Děčín B 03.04.2022 10:30 41:33 (8:6 19:17 31:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 100

datum: 03.04.2022, 10:30:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (---/1.000)
(---/---)
Kundert Mattias (---/1.000)

101. Válečníci Děčín B - BK Levharti Chomutov 03.04.2022 12:00 (30:36) (7:8 11:21 21:26 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 101

datum: 03.04.2022, 12:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

102. BK Teplice B - BK Levhartice Chomutov 03.04.2022 09:30 (80:27) (18:10 40:15 54:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 102

datum: 03.04.2022, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

103. BK Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 03.04.2022 11:15 (20:93) (3:25 8:49 12:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 103

datum: 03.04.2022, 11:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

104. Válečnice Děčín - BK Teplice B 03.04.2022 13:00 (69:47) (12:9 25:26 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 104

datum: 03.04.2022, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

105. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. 03.04.2022 10:00 (45:40) (17:4 25:20 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 105

datum: 03.04.2022, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

106. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 03.04.2022 12:00 (41:57) (12:18 19:30 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 106

datum: 03.04.2022, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

107. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 03.04.2022 14:00 (57:51) (21:17 34:23 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
8. kolo, zápas č. 107

datum: 03.04.2022, 14:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

9. kolo
108. Válečnice Děčín - Válečníci Děčín 24.04.2022 09:00 (29:69) (14:22 20:39 23:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
9. kolo, zápas č. 108

datum: 24.04.2022, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
(---/---)

109. Válečníci Děčín - BK Teplice A 24.04.2022 10:30 (61:26) (9:7 27:7 43:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
9. kolo, zápas č. 109

datum: 24.04.2022, 10:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
(---/---)

110. BK Teplice A - Válečnice Děčín 24.04.2022 12:00 (77:12) (9:4 25:8 50:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
9. kolo, zápas č. 110

datum: 24.04.2022, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

111. BA LYNX Liberec k - Slovan Varnsdorf 23.04.2022 11:00 (20:44) (6:14 8:30 12:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
9. kolo, zápas č. 111

datum: 23.04.2022, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

112. BA LYNX Liberec - Slovan Varnsdorf 23.04.2022 12:30 58:41 (14:12 22:19 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
9. kolo, zápas č. 112

datum: 23.04.2022, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

114. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 24.04.2022 09:30 (89:0) (19:0 49:0 67:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
9. kolo, zápas č. 114

datum: 24.04.2022, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

115. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 24.04.2022 11:00 (110:4) (24:0 48:0 72:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
9. kolo, zápas č. 115

datum: 24.04.2022, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.