image

nejmladší minižactvo U11 / Oblasti / ročník 2021/22 / nejmladší minižactvo U11, přípravná část / nejmladší minižactvo U11, přípravná část


tabulka
1. BK Teplice 2 2 0 190:25 4
2. BA LYNX Liberec k 2 2 0 127:49 4
3. SLUNETA Ústí n.L. d 2 2 0 71:45 4
4. SLUNETA Ústí n.L. 2 1 1 94:49 3
5. BK Levharti Chomutov 2 1 1 74:74 3
6. Slavoj BK Litoměřice 2 1 1 66:73 3
7. Válečníci Děčín 2 1 1 53:91 3
8. BK Levhartice Chomutov 2 0 2 45:71 2
9. BA Tygři Louny 2 0 2 14:179 2
10. TJ Slovan Varnsdorf 1 0 1 27:66 1
11. Válečníci Děčín B 1 0 1 22:61 1
12. Válečnice Děčín 0 0 0 0:0 0
13. BA 2006 Roudnice n.L. 0 0 0 0:0 0
14. ASK Lovosice 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BA LYNX Liberec k - Slovan Varnsdorf 16.10.2021 09:00 (66:27) (26:10 34:20 50:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 16.10.2021 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Válečníci Děčín B - BA LYNX Liberec k 16.10.2021 13:00 (22:61) (2:34 9:40 12:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 16.10.2021 09:00 (11:58) (2:9 4:30 10:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 16.10.2021 11:00 (36:38) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 16.10.2021 13:00 (15:55) (0:19 7:31 15:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 16.10.2021 09:00 (62:23) (17:2 37:6 48:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 16.10.2021 10:45 (51:12) (10:2 33:4 41:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 16.10.2021, 10:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. BA Tygři Louny - BK Teplice 16.10.2021 12:30 (2:128) (0:20 0:58 2:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 9

datum: 16.10.2021, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. Válečnice Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 16.10.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 10

datum: 16.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 16.10.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 11

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 16.10.2021 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 12

datum: 16.10.2021, 14:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levhartice Chomutov 16.10.2021 10:00 (34:25) (10:6 18:10 27:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/---)
(---/---)

14. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levhartice Chomutov 16.10.2021 12:00 (37:20) (11:0 18:10 33:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.500/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.