image

nejmladší minižactvo U11 / Oblasti / ročník 2021/22 / nejmladší minižactvo U11, přípravná část / nejmladší minižactvo U11, přípravná část


tabulka
1. BK Teplice A 4 4 0 291:50 8
2. Válečníci Děčín 4 4 0 228:73 8
3. BA LYNX Liberec k 4 2 2 136:182 6
4. SLUNETA Ústí n.L. 4 2 2 179:86 6
5. TJ Slovan Varnsdorf 4 2 2 114:151 6
6. BK Levharti Chomutov 4 2 2 121:171 6
7. BK Levhartice Chomutov 4 1 3 115:146 5
8. Válečníci Děčín B 4 1 3 84:171 5
9. ASK Lovosice 4 0 4 112:204 5
10. BK Teplice B 2 2 0 117:26 4
11. BA Tygři Louny 4 0 4 46:297 4
12. BA 2006 Roudnice n.L. 2 2 0 91:29 4
13. Slavoj BK Litoměřice 4 0 4 78:181 4
14. SLUNETA Ústí n.L. d 2 2 0 71:45 4
15. Válečnice Děčín 2 2 0 100:71 3
16. BA LYNX Liberec 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BA LYNX Liberec k - Slovan Varnsdorf 16.10.2021 09:00 66:27 (26:10 34:20 50:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 16.10.2021 11:00 19:33 (6:8 12:14 16:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Válečníci Děčín B - BA LYNX Liberec k 16.10.2021 13:00 22:61 (2:34 9:40 12:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 16.10.2021 09:00 11:58 (2:9 4:30 10:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 16.10.2021 11:00 36:38 (4:14 20:24 26:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 16.10.2021 13:00 55:15 (19:0 31:7 37:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BK Teplice A - BK Levharti Chomutov 16.10.2021 09:00 62:23 (17:2 37:6 48:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 16.10.2021 10:45 51:12 (10:2 33:4 41:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 16.10.2021, 10:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. BA Tygři Louny - BK Teplice A 16.10.2021 12:30 2:128 (0:20 0:58 2:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 9

datum: 16.10.2021, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 16.10.2021 12:00 48:47 (18:12 23:24 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 11

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 16.10.2021 14:00 52:24 (14:5 20:16 46:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 12

datum: 16.10.2021, 14:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levhartice Chomutov 16.10.2021 10:00 34:25 (10:6 18:10 27:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

14. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levhartice Chomutov 16.10.2021 12:00 37:20 (11:0 18:10 33:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.500/1.000)
(---/---)

2. kolo
15. BK Levhartice Chomutov - BA Tygři Louny 06.11.2021 12:00 48:28 (9:6 20:12 24:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 15

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. BA Tygři Louny - BK Teplice B 06.11.2021 14:00 4:70 (2:14 2:34 4:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 16

datum: 06.11.2021, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. BK Teplice B - BK Levhartice Chomutov 06.11.2021 16:00 47:22 (11:0 23:2 41:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 17

datum: 06.11.2021, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice A 06.11.2021 09:00 22:31 (2:12 11:20 18:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 18

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. BK Teplice A - BA LYNX Liberec k 06.11.2021 11:00 70:3 (13:1 37:1 45:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 19

datum: 06.11.2021, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BA LYNX Liberec k - SLUNETA Ústí n.L. 06.11.2021 13:00 6:63 (2:11 2:33 6:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 20

datum: 06.11.2021, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín B 06.11.2021 10:00 61:15 (24:4 35:8 53:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 21

datum: 06.11.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín B 06.11.2021 12:00 30:14 (9:2 18:6 22:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 22

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. ASK Lovosice - Válečníci Děčín 06.11.2021 12:00 12:67 (0:29 2:12 8:14 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 24

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

25. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 06.11.2021 13:45 68:10 (18:2 28:5 51:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 25

datum: 06.11.2021, 13:45:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BK Levharti Chomutov - ASK Lovosice 06.11.2021 15:30 37:29 (12:14 24:18 24:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2021, 15:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 07.11.2021 11:00 30:18 (4:3 14:7 24:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 28

datum: 07.11.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 07.11.2021 13:00 38:34 (6:12 22:18 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 29

datum: 07.11.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
30. BK Levharti Chomutov - BK Teplice B 05.12.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 30

datum: 05.12.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. BK Teplice B - BA 2006 Roudnice n.L. 05.12.2021 13:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 31

datum: 05.12.2021, 13:45:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 05.12.2021 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 32

datum: 05.12.2021, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. BA LYNX Liberec - Válečnice Děčín 04.12.2021 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. d 04.12.2021 14:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 34

datum: 04.12.2021, 14:45:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. SLUNETA Ústí n.L. d - BA LYNX Liberec 04.12.2021 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 35

datum: 04.12.2021, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. ASK Lovosice - BK Levhartice Chomutov 04.12.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 36

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

37. BK Levhartice Chomutov - Slovan Varnsdorf 04.12.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 37

datum: 04.12.2021, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Slovan Varnsdorf - ASK Lovosice 04.12.2021 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2021, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.12.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 39

datum: 05.12.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice A 05.12.2021 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 40

datum: 05.12.2021, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. BK Teplice A - Válečníci Děčín 05.12.2021 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 41

datum: 05.12.2021, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 04.12.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2021, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín B 04.12.2021 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 43

datum: 04.12.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 04.12.2021 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2021, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.