image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / mladší minižákyně U12, otevřená soutěž / mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,


tabulka
1. Válečnice Děčín 14 12 2 1264:386 26
2. BK Lvice Litoměřice 12 12 0 1074:183 24
3. BK Teplice 12 6 6 648:591 18
4. Levhartice Chomutov 12 5 7 581:691 17
5. SLUNETA Ústí n.L. 12 5 7 534:748 17
6. ASK Lovosice 12 4 8 664:644 16
7. BA Tygřice Louny 14 0 14 167:1689 14
1. kolo
1. Válečnice Děčín - BK Teplice 25.09.2022 09:00 84:31 (25:6 41:15 59:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 1

datum: 25.09.2022, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Fichtner Ondřej (1.000/1.000)

2. Válečnice Děčín - BK Teplice 25.09.2022 11:00 83:39 (18:10 41:12 61:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 2

datum: 25.09.2022, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Fichtner Ondřej (1.000/1.000)
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)

3. BA Tygřice Louny - Levhartice Chomutov 24.09.2022 09:00 18:97 (2:42 10:56 10:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

4. BA Tygřice Louny - Levhartice Chomutov 24.09.2022 11:00 17:103 (3:18 9:46 15:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

5. ASK Lovosice - BK Lvice Litoměřice 25.09.2022 09:00 16:53 (4:12 6:35 10:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 5

datum: 25.09.2022, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zemancová Adéla (---/1.000)
Hubená Klára (---/1.000)

6. ASK Lovosice - BK Lvice Litoměřice 25.09.2022 11:00 20:62 (7:20 7:30 7:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2022, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Hubená Klára (---/1.000)
Zemancová Adéla (---/1.000)

2. kolo
7. Levhartice Chomutov - ASK Lovosice 08.10.2022 09:00 49:80 (8:23 20:44 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2022, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/---)
Plechatý Pavel (1.000/---)

8. Levhartice Chomutov - ASK Lovosice 08.10.2022 11:00 35:85 (0:24 10:39 19:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Plechatý Pavel (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

9. BK Teplice - BA Tygřice Louny 09.10.2022 09:30 135:6 (46:0 80:0 105:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2022, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)
Plechatý Pavel (---/1.000)

10. BK Teplice - BA Tygřice Louny 09.10.2022 10:15 125:12 (37:4 75:6 107:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2022, 10:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Plechatý Pavel (---/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

11. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 08.10.2022 09:00 20:142 (5:46 12:84 18:118)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

12. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 08.10.2022 11:30 25:98 (2:23 14:49 16:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2022, 11:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

3. kolo
13. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 22.10.2022 09:00 6:124 (0:38 4:66 4:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 13

datum: 22.10.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

14. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 22.10.2022 11:00 7:97 (1:31 3:51 7:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

15. ASK Lovosice - BK Teplice 22.10.2022 10:00 40:58 (8:18 20:30 26:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2022, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

16. ASK Lovosice - BK Teplice 22.10.2022 12:00 34:72 (6:20 17:34 19:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2022, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

17. BK Lvice Litoměřice - Levhartice Chomutov 22.10.2022 09:30 104:9 (24:3 48:5 76:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 17

datum: 22.10.2022, 09:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Hubená Klára (---/1.000)
Netáhlová Silvie (1.500/1.000)

18. BK Lvice Litoměřice - Levhartice Chomutov 22.10.2022 11:30 106:9 (25:2 67:2 82:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 18

datum: 22.10.2022, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (1.500/1.000)
Hubená Klára (---/1.000)

4. kolo
19. BK Teplice - BK Lvice Litoměřice 13.11.2022 14:00 9:95 (4:28 7:51 7:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.11.2022, 14:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zemancová Adéla (1.000/1.000)
Roubíček Filip (1.000/1.500)

20. BK Teplice - BK Lvice Litoměřice 13.11.2022 15:30 14:75 (5:12 9:38 11:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 20

datum: 13.11.2022, 15:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (1.000/1.500)
Zemancová Adéla (1.000/1.000)

21. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 12.11.2022 09:00 61:53 (16:14 33:20 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.11.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zemancová Adéla (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

22. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 12.11.2022 11:00 44:29 (10:11 23:13 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 22

datum: 12.11.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zemancová Adéla (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

23. Válečnice Děčín - BA Tygřice Louny 13.11.2022 09:00 141:4 (37:2 79:4 106:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.11.2022, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

24. Válečnice Děčín - BA Tygřice Louny 13.11.2022 11:00 133:2 (26:0 64:2 90:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 24

datum: 13.11.2022, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

5. kolo
25. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 03.12.2022 10:00 21:82 (6:15 13:41 15:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.12.2022, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Humlová Lucie (---/1.000)
Zemancová Adéla (---/1.000)

26. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 03.12.2022 12:00 25:84 (6:23 13:49 21:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 26

datum: 03.12.2022, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Zemancová Adéla (---/1.000)
Humlová Lucie (---/1.000)

27. BK Lvice Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 03.12.2022 09:30 81:9 (20:1 43:5 61:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.12.2022, 09:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Hubená Klára (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

28. BK Lvice Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 03.12.2022 11:30 61:16 (18:4 38:8 50:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.12.2022, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Hubená Klára (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

29. Levhartice Chomutov - BK Teplice 16.01.2023 17:15 31:35 (8:10 12:15 18:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 29

datum: 16.01.2023, 17:15:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Slabihoud Vít (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

30. Levhartice Chomutov - BK Teplice 16.01.2023 19:00 51:41 (10:14 25:18 43:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 30

datum: 16.01.2023, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)
Slabihoud Vít (1.000/1.000)

6. kolo
31. SLUNETA Ústí n.L. - Levhartice Chomutov 06.02.2023 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.02.2023, 16:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zemancová Adéla (---/---)
Gabriel Josef (---/---)

32. SLUNETA Ústí n.L. - Levhartice Chomutov 06.02.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 32

datum: 06.02.2023, 17:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Josef (---/---)
Zemancová Adéla (---/---)

33. Válečnice Děčín - BK Lvice Litoměřice 17.01.2023 16:30 36:42 (4:12 18:18 26:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 33

datum: 17.01.2023, 16:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Pešek Jakub (1.000/1.500)

34. Válečnice Děčín - BK Lvice Litoměřice 17.01.2023 18:00 42:56 (10:16 18:30 26:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 34

datum: 17.01.2023, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/1.500)
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)

35. BA Tygřice Louny - ASK Lovosice 15.01.2023 09:00 (29:144) (8:39 14:67 22:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 35

datum: 15.01.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Humlová Lucie (1.000/---)
Netáhlová Silvie (1.000/---)

36. BA Tygřice Louny - ASK Lovosice 15.01.2023 11:00 (15:117) (6:34 11:67 13:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 36

datum: 15.01.2023, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (1.000/---)
Humlová Lucie (1.000/---)

7. kolo
37. BK Lvice Litoměřice - BA Tygřice Louny 07.01.2023 10:00 156:2 (44:0 86:0 120:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 37

datum: 07.01.2023, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

38. BK Lvice Litoměřice - BA Tygřice Louny 07.01.2023 12:00 183:1 (46:1 93:1 127:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 38

datum: 07.01.2023, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

39. Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 07.01.2023 12:00 24:87 (2:28 16:49 16:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 39

datum: 07.01.2023, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

40. Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 07.01.2023 14:00 39:70 (4:20 14:36 20:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 40

datum: 07.01.2023, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

41. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 08.01.2023 09:30 50:37 (13:9 26:26 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 41

datum: 08.01.2023, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Petrenko Artem (2.000/1.000)
Roubíček Filip (2.000/1.000)

42. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 08.01.2023 11:15 39:43 (6:11 16:22 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 42

datum: 08.01.2023, 11:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (2.000/1.000)
Petrenko Artem (2.000/1.000)

8. kolo
43. BK Teplice - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
Roubíček Filip (---/---)

44. BK Teplice - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (---/---)
Gabriel Jakub (---/---)

45. Levhartice Chomutov - BA Tygřice Louny 21.01.2023 12:00 65:24 (24:6 34:12 55:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 45

datum: 21.01.2023, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Bureš Michal (1.000/1.000)

46. Levhartice Chomutov - BA Tygřice Louny 21.01.2023 14:00 69:24 (20:4 38:10 58:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 46

datum: 21.01.2023, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bureš Michal (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

47. BK Lvice Litoměřice - ASK Lovosice 27.02.2023 16:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 47

datum: 27.02.2023, 16:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (---/---)
Trejbal Adam (---/---)

48. BK Lvice Litoměřice - ASK Lovosice 27.02.2023 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 48

datum: 27.02.2023, 17:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Trejbal Adam (---/---)
Netáhlová Silvie (---/---)

9. kolo
49. ASK Lovosice - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
Hubená Klára (---/---)

50. ASK Lovosice - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Hubená Klára (---/---)
Gabriel Jakub (---/---)

51. BA Tygřice Louny - BK Teplice 04.02.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 51

datum: 04.02.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

52. BA Tygřice Louny - BK Teplice 04.02.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 52

datum: 04.02.2023, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

53. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 31.01.2023 16:30 (98:29) (28:10 53:19 73:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 53

datum: 31.01.2023, 16:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

54. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 31.01.2023 18:00 (84:29) (30:4 53:8 67:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 54

datum: 31.01.2023, 18:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liga Jakub (1.000/1.000)
Pešek Jakub (1.000/1.000)

10. kolo
55. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 55

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 56

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. BK Teplice - ASK Lovosice 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 57

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. BK Teplice - ASK Lovosice 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 58

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Levhartice Chomutov - BK Lvice Litoměřice 03.02.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 59

datum: 03.02.2023, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (---/---)
Tržická Tereza (---/---)

60. Levhartice Chomutov - BK Lvice Litoměřice 03.02.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 60

datum: 03.02.2023, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Tržická Tereza (---/---)
Žatecká Kateřina (---/---)

11. kolo
61. BK Lvice Litoměřice - BK Teplice 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
11. kolo, zápas č. 61

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. BK Lvice Litoměřice - BK Teplice 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
11. kolo, zápas č. 62

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. 12.03.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.03.2023, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. 12.03.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
11. kolo, zápas č. 64

datum: 12.03.2023, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. BA Tygřice Louny - Válečnice Děčín 11.03.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
11. kolo, zápas č. 65

datum: 11.03.2023, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. BA Tygřice Louny - Válečnice Děčín 11.03.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
11. kolo, zápas č. 66

datum: 11.03.2023, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
12. kolo, zápas č. 67

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
12. kolo, zápas č. 68

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. SLUNETA Ústí n.L. - BK Lvice Litoměřice 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
12. kolo, zápas č. 69

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. SLUNETA Ústí n.L. - BK Lvice Litoměřice 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
12. kolo, zápas č. 70

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. BK Teplice - Levhartice Chomutov 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
12. kolo, zápas č. 71

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. BK Teplice - Levhartice Chomutov 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
12. kolo, zápas č. 72

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
13. kolo, zápas č. 73

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
13. kolo, zápas č. 74

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BK Lvice Litoměřice - Válečnice Děčín 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
13. kolo, zápas č. 75

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. BK Lvice Litoměřice - Válečnice Děčín 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
13. kolo, zápas č. 76

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. ASK Lovosice - BA Tygřice Louny 22.04.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
13. kolo, zápas č. 77

datum: 22.04.2023, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. ASK Lovosice - BA Tygřice Louny 22.04.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
13. kolo, zápas č. 78

datum: 22.04.2023, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. BA Tygřice Louny - BK Lvice Litoměřice 06.05.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
14. kolo, zápas č. 79

datum: 06.05.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. BA Tygřice Louny - BK Lvice Litoměřice 06.05.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
14. kolo, zápas č. 80

datum: 06.05.2023, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. Válečnice Děčín - Levhartice Chomutov 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
14. kolo, zápas č. 81

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. Válečnice Děčín - Levhartice Chomutov 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
14. kolo, zápas č. 83

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, Oblastní přebor,
14. kolo, zápas č. 84

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.