image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2022/23 / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A


tabulka
1. Válečníci Děčín 14 14 0 1182:336 28
2. TJ Slovan Varnsdorf 12 8 4 883:395 20
3. Slavoj BK Litoměřice 12 5 7 470:486 17
4. BA Lynx Liberec 14 2 12 345:1143 16
5. BA 2006 Roudnice n.L. 12 3 9 425:945 15
1. kolo
1. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Lynx Liberec 17.09.2022 10:00 101:26 (6:5 43:11 67:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zemancová Adéla (1.000/---)
Hubená Klára (1.000/---)

2. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Lynx Liberec 17.09.2022 12:00 89:44 (30:8 54:22 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.09.2022, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Hubená Klára (1.000/---)
Zemancová Adéla (1.000/---)

3. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 18.09.2022 10:00 72:22 (14:3 32:9 51:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/---)
Pešek Jakub (1.000/---)

4. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 18.09.2022 12:00 75:17 (5:3 35:10 50:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.09.2022, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/---)
Fichtner Matyáš (1.000/---)

2. kolo
5. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 01.10.2022 09:00 4:127 (0:33 0:68 0:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Vlasák Matěj Jiří (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

6. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 01.10.2022 11:00 12:113 (2:30 10:58 10:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2022, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Vlasák Matěj Jiří (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

7. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 01.10.2022 10:00 18:104 (4:24 8:48 8:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2022, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Tichý František (1.000/---)
Repka Josef (1.000/---)

8. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 01.10.2022 12:00 18:105 (2:29 8:49 14:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2022, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Repka Josef (1.000/---)
Tichý František (1.000/---)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 15.10.2022 16:45 61:41 (20:8 32:20 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2022, 16:45:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

10. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 15.10.2022 18:15 64:47 (15:12 28:23 45:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2022, 18:15:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

11. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec 15.10.2022 14:00 58:20 (16:5 30:12 36:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2022, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

12. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec 15.10.2022 16:00 67:12 (24:2 30:2 56:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2022, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

4. kolo
13. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 05.11.2022 14:00 59:14 (30:3 24:7 47:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.11.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

14. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 05.11.2022 16:00 57:22 (17:0 32:3 47:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.11.2022, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

15. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 05.11.2022 09:30 30:122 (11:23 18:56 26:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 05.11.2022, 09:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Machálek Jan (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

16. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 05.11.2022 11:30 20:110 (9:26 15:53 18:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 05.11.2022, 11:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Machálek Jan (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

5. kolo
17. Slavoj BK Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 19.11.2022 09:00 70:17 (18:4 33:8 57:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 19.11.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zemancová Adéla (---/1.000)
Netáhlová Silvie (---/1.000)

18. Slavoj BK Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 19.11.2022 11:00 68:16 (22:2 36:6 52:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 19.11.2022, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (---/1.000)
Zemancová Adéla (---/1.000)

19. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 19.11.2022 12:00 11:91 (2:28 3:50 7:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 19.11.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Shumskyy Mykhaylo (---/---)
El Bedoui Ryan (---/---)

20. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 19.11.2022 13:30 15:98 (4:20 6:44 10:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 19.11.2022, 13:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
El Bedoui Ryan (---/---)
Shumskyy Mykhaylo (---/---)

6. kolo
21. BA Lynx Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 03.12.2022 14:00 56:37 (6:9 26:13 34:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 03.12.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hornychar Bohdan (---/1.000)
Klajl Jan (---/1.000)

22. BA Lynx Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 03.12.2022 15:30 44:47 (15:15 26:29 30:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 03.12.2022, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klajl Jan (---/1.000)
Hornychar Bohdan (---/1.000)

23. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 03.12.2022 09:00 21:38 (3:8 11:22 13:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 03.12.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

24. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 03.12.2022 11:00 14:42 (4:11 8:22 14:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 03.12.2022, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

7. kolo
25. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 17.12.2022 10:00 111:17 (28:2 54:6 86:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 17.12.2022, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

26. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 17.12.2022 12:00 107:6 (31:0 59:4 83:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 17.12.2022, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

27. Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 17.12.2022 10:00 93:17 (21:6 51:7 75:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 17.12.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Fichtner Ondřej (---/1.000)
Fichtner Matyáš (---/1.000)

28. Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 17.12.2022 12:00 103:15 (30:2 48:5 79:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 17.12.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (---/1.000)
Fichtner Ondřej (---/1.000)

8. kolo
29. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 29.01.2023 09:30 (47:59) (8:5 16:38 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 29.01.2023, 09:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Pešek Jakub (---/---)
Špinka Ondřej (---/---)

30. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 29.01.2023 11:30 (38:81) (11:8 23:31 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 29.01.2023, 11:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Špinka Ondřej (---/---)
Pešek Jakub (---/---)

31. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice 14.01.2023 14:00 38:35 (3:14 13:23 28:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 14.01.2023, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Shumskyy Mykhaylo (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

32. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice 14.01.2023 15:30 40:62 (16:10 26:36 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 14.01.2023, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Shumskyy Mykhaylo (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

9. kolo
33. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 03.02.2023 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 03.02.2023, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zemancová Adéla (---/---)
Hubená Klára (---/---)

34. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 03.02.2023 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 03.02.2023, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hubená Klára (---/---)
Zemancová Adéla (---/---)

35. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 04.02.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 04.02.2023, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liga Jakub (---/---)
Špinka Ondřej (---/---)

36. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 04.02.2023 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 04.02.2023, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Špinka Ondřej (---/---)
Liga Jakub (---/---)

10. kolo
37. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj BK Litoměřice 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj BK Litoměřice 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.