image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2022/23 / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B


tabulka
1. BK Teplice 16 13 3 1058:593 29
2. BK Levharti Chomutov 12 11 1 691:409 23
3. BA Tygři Louny 14 5 9 633:720 19
4. BK Baník Most 14 3 11 559:920 17
5. SLUNETA Ústí n.L. 12 2 10 480:779 14
1. kolo
1. Baník Most - BA Tygři Louny 17.09.2022 10:00 57:51 (12:16 31:20 37:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

2. Baník Most - BA Tygři Louny 17.09.2022 12:00 56:67 (14:21 28:33 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.09.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

3. BK Levharti Chomutov - BK Teplice 18.09.2022 10:00 53:40 (16:8 31:16 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
(---/---)

4. BK Levharti Chomutov - BK Teplice 18.09.2022 12:00 51:35 (12:13 20:22 39:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.09.2022, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
(---/---)

2. kolo
5. BA Tygři Louny - BK Teplice 01.10.2022 09:00 37:52 (9:13 14:24 21:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

6. BA Tygři Louny - BK Teplice 01.10.2022 11:00 53:60 (13:25 30:29 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2022, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

7. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 01.10.2022 09:00 69:42 (25:4 38:20 61:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)

8. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 01.10.2022 10:30 53:22 (19:4 29:12 42:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2022, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)

3. kolo
9. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 07.11.2022 16:00 61:40 (25:9 35:18 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 07.11.2022, 16:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

10. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 07.11.2022 17:30 75:47 (10:13 30:18 59:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 07.11.2022, 17:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

11. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 16.10.2022 11:00 49:37 (10:6 24:18 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 16.10.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

12. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 16.10.2022 13:00 50:40 (15:10 27:19 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 16.10.2022, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

4. kolo
13. SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 05.11.2022 09:30 22:79 (6:17 6:38 16:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.11.2022, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Humlová Lucie (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

14. SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 05.11.2022 11:00 30:65 (15:4 15:40 28:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.11.2022, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Humlová Lucie (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

15. Baník Most - BK Teplice 05.11.2022 10:00 26:88 (10:20 18:42 22:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 05.11.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.500/1.000)
Lunhul Vladislav (1.500/1.000)

16. Baník Most - BK Teplice 05.11.2022 12:00 26:98 (6:22 16:46 18:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 05.11.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.500/1.000)
Poliček Pavel (1.500/1.000)

5. kolo
17. BK Levharti Chomutov - Baník Most 19.11.2022 10:00 72:34 (26:13 41:19 59:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 19.11.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)
Plechatý Pavel (1.000/2.000)

18. BK Levharti Chomutov - Baník Most 19.11.2022 12:00 69:14 (20:2 33:8 54:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 19.11.2022, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Plechatý Pavel (1.000/2.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

19. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 19.11.2022 09:00 52:37 (5:7 23:13 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 19.11.2022, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Slabihoud Vít (1.000/1.000)

20. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 19.11.2022 11:00 66:46 (11:11 23:22 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 19.11.2022, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Slabihoud Vít (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

6. kolo
21. BA Tygři Louny - Baník Most 03.12.2022 09:00 44:40 (14:5 16:12 30:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 03.12.2022, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)

22. BA Tygři Louny - Baník Most 03.12.2022 11:00 53:45 (11:10 31:14 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 03.12.2022, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)
Zajistí pořadatel (1.000/2.000)

23. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 03.12.2022 14:00 43:36 (10:11 17:20 39:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 03.12.2022, 14:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

24. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 03.12.2022 15:45 48:58 (14:22 30:30 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 03.12.2022, 15:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

7. kolo
25. BK Teplice - BA Tygři Louny 17.12.2022 09:00 52:26 (15:4 21:8 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 17.12.2022, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (---/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

26. BK Teplice - BA Tygři Louny 17.12.2022 10:30 67:41 (25:4 50:13 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 17.12.2022, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (---/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

27. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 21.01.2023 09:00 80:50 (17:22 42:26 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 21.01.2023, 09:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

28. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 21.01.2023 11:00 55:49 (12:21 13:41 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 21.01.2023, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

8. kolo
29. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 14.01.2023 09:00 19:87 (4:12 9:36 17:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 14.01.2023, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Humlová Lucie (1.000/1.000)
Střížek Pavel (1.000/1.000)

30. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 14.01.2023 11:00 18:95 (6:23 6:48 15:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 14.01.2023, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Střížek Pavel (1.000/1.000)
Humlová Lucie (1.000/1.000)

31. BA Tygři Louny - BK Levharti Chomutov 14.01.2023 09:00 41:58 (6:21 16:37 26:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 14.01.2023, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Bureš Michal (1.000/1.000)

32. BA Tygři Louny - BK Levharti Chomutov 14.01.2023 11:00 25:51 (7:17 15:29 19:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 14.01.2023, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Bureš Michal (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

9. kolo
33. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 07.02.2023 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 07.02.2023, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (---/---)
Bureš Michal (---/---)

34. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 07.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 07.02.2023, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Bureš Michal (---/---)
Kundert Mattias (---/---)

35. BK Teplice - Baník Most 30.01.2023 16:30 (82:27) (27:9 39:15 66:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 30.01.2023, 16:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Roubíček Filip (1.000/1.000)
Petrenko Artem (1.000/2.000)

36. BK Teplice - Baník Most 30.01.2023 18:00 (75:35) (10:12 29:19 53:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 30.01.2023, 18:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Petrenko Artem (1.000/2.000)
Roubíček Filip (1.000/1.000)

10. kolo
37. Baník Most - BK Levharti Chomutov 18.02.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 18.02.2023, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Baník Most - BK Levharti Chomutov 18.02.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 18.02.2023, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.