image

muži / 2. liga / ročník 2022/23 / skupina A


tabulka
1. SKB Rokycany 2 2 0 154:127 4
2. Sokol Písek Sršni B 2 2 0 139:115 4
3. BK Wolves Radotín 2 2 0 160:142 4
4. BK Klatovy 2 1 1 149:133 3
5. BC Benešov 2 1 1 140:132 3
6. BK Jiskra Domažlice 2 1 1 153:146 3
7. BK Lokomotiva Plzeň B 2 1 1 159:154 3
8. BK Beroun 2 1 1 140:137 3
9. Tigers Basketball České Budějovice 2 1 1 148:151 3
10. BŠ Slavia Praha 2 0 2 126:150 2
11. BK Příbram 2000 2 0 2 141:181 2
12. TJ Sokol Kbely 2 0 2 119:160 2
1. kolo
1. BŠ Slavia Praha - BK Beroun 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




2. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




3. SKB Rokycany - Loko Plzeň B 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




4. BC Benešov - Příbram 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




5. Sokol Kbely - Wolves Radotín 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




6. Sokol Písek B - Tigers Č. Budějovice 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




2. kolo
7. BŠ Slavia Praha - Sokol Písek B 24.09.2022 17:30 (49:71) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 24.09.2022, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Tejček Tomáš


8. BK Beroun - Tigers Č. Budějovice 24.09.2022 17:00 (74:69) (24:12 38:37 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 24.09.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Liteň, Liteň

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Perlík Michal


9. BK Klatovy - Sokol Kbely 24.09.2022 18:00 (83:55) (18:14 46:25 67:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 24.09.2022, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kalabza Lukáš


10. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 24.09.2022 18:00 76:82 (18:15 35:35 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 24.09.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Billík Dennis
Vyhlídal Michal


11. SKB Rokycany - BC Benešov 24.09.2022 17:30 84:61 (19:22 45:43 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 24.09.2022, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Petrák Jakub


12. Loko Plzeň B - Příbram 24.09.2022 14:00 (111:75) (33:22 63:40 87:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 24.09.2022, 14:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Hejduk Jakub


3. kolo
13. BŠ Slavia Praha - Tigers Č. Budějovice 25.09.2022 13:00 (77:79) (17:18 40:37 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 25.09.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Tejček Tomáš


14. BK Beroun - Sokol Písek B 25.09.2022 13:30 (66:68) (23:15 38:29 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 25.09.2022, 13:30:00

místo: Sportovní hala Liteň, Liteň

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Pokorný Štěpán


15. BK Klatovy - Wolves Radotín 25.09.2022 11:00 (66:78) (17:23 34:54 48:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 25.09.2022, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kalabza Lukáš


16. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely 25.09.2022 10:00 77:64 (17:11 37:29 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 25.09.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Billík Dennis
Vyhlídal Michal


17. SKB Rokycany - Příbram 25.09.2022 10:30 70:66 (20:22 43:41 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 25.09.2022, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal
Petrák Jakub


18. Loko Plzeň B - BC Benešov 25.09.2022 13:30 (48:79) (9:22 26:43 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 25.09.2022, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Hejduk Jakub


4. kolo
19. Sokol Písek B - BC Benešov 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




20. Tigers Č. Budějovice - Příbram 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




21. Sokol Kbely - SKB Rokycany 08.10.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 08.10.2022, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:




22. Wolves Radotín - Loko Plzeň B 08.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 08.10.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




23. BŠ Slavia Praha - BK Klatovy 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




24. BK Beroun - Jiskra Domažlice 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




5. kolo
25. Sokol Písek B - Příbram 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




26. Tigers Č. Budějovice - BC Benešov 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




27. Sokol Kbely - Loko Plzeň B 09.10.2022 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 09.10.2022, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:




28. Wolves Radotín - SKB Rokycany 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




29. BŠ Slavia Praha - Jiskra Domažlice 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




30. BK Beroun - BK Klatovy 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




6. kolo
31. BK Klatovy - Sokol Písek B 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




32. Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice 22.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 22.10.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




33. SKB Rokycany - BŠ Slavia Praha 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




34. Loko Plzeň B - BK Beroun 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




35. BC Benešov - Sokol Kbely 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




36. Příbram - Wolves Radotín 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




7. kolo
37. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




38. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 23.10.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 23.10.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




39. SKB Rokycany - BK Beroun 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




40. Loko Plzeň B - BŠ Slavia Praha 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




41. BC Benešov - Wolves Radotín 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




42. Příbram - Sokol Kbely 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




8. kolo
43. Sokol Písek B - Sokol Kbely 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




44. Tigers Č. Budějovice - Wolves Radotín 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




45. BŠ Slavia Praha - BC Benešov 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




46. BK Beroun - Příbram 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




47. BK Klatovy - SKB Rokycany 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




48. Jiskra Domažlice - Loko Plzeň B 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




9. kolo
49. Sokol Písek B - Wolves Radotín 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




50. Tigers Č. Budějovice - Sokol Kbely 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




51. BŠ Slavia Praha - Příbram 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




52. BK Beroun - BC Benešov 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




53. BK Klatovy - Loko Plzeň B 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




54. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




10. kolo
55. SKB Rokycany - Sokol Písek B 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




56. Loko Plzeň B - Tigers Č. Budějovice 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




57. BC Benešov - BK Klatovy 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




58. Příbram - Jiskra Domažlice 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




59. Sokol Kbely - BŠ Slavia Praha 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




60. Wolves Radotín - BK Beroun 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




11. kolo
61. SKB Rokycany - Tigers Č. Budějovice 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




62. Loko Plzeň B - Sokol Písek B 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




63. BC Benešov - Jiskra Domažlice 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




64. Příbram - BK Klatovy 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




65. Sokol Kbely - BK Beroun 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




66. Wolves Radotín - BŠ Slavia Praha 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




12. kolo
67. BK Beroun - BŠ Slavia Praha 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




68. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




69. Loko Plzeň B - SKB Rokycany 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




70. Příbram - BC Benešov 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




71. Wolves Radotín - Sokol Kbely 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




72. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek B 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




13. kolo
73. Tigers Č. Budějovice - BŠ Slavia Praha 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




74. Sokol Písek B - BK Beroun 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




75. Wolves Radotín - BK Klatovy 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




76. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




77. Příbram - SKB Rokycany 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




78. BC Benešov - Loko Plzeň B 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




14. kolo
79. Sokol Písek B - BŠ Slavia Praha 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




80. Tigers Č. Budějovice - BK Beroun 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




81. Sokol Kbely - BK Klatovy 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




82. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




83. BC Benešov - SKB Rokycany 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




84. Příbram - Loko Plzeň B 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




15. kolo
85. Příbram - Sokol Písek B 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




86. BC Benešov - Tigers Č. Budějovice 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




87. Loko Plzeň B - Sokol Kbely 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




88. SKB Rokycany - Wolves Radotín 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




89. Jiskra Domažlice - BŠ Slavia Praha 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




90. BK Klatovy - BK Beroun 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




16. kolo
91. BC Benešov - Sokol Písek B 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




92. Příbram - Tigers Č. Budějovice 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




93. SKB Rokycany - Sokol Kbely 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




94. Loko Plzeň B - Wolves Radotín 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




95. BK Klatovy - BŠ Slavia Praha 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




96. Jiskra Domažlice - BK Beroun 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




17. kolo
97. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




98. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




99. BK Beroun - SKB Rokycany 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




100. BŠ Slavia Praha - Loko Plzeň B 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




101. Wolves Radotín - BC Benešov 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




102. Sokol Kbely - Příbram 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




18. kolo
103. Sokol Písek B - BK Klatovy 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




104. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




105. BŠ Slavia Praha - SKB Rokycany 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




106. BK Beroun - Loko Plzeň B 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




107. Sokol Kbely - BC Benešov 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




108. Wolves Radotín - Příbram 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




19. kolo
109. Wolves Radotín - Sokol Písek B 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




110. Sokol Kbely - Tigers Č. Budějovice 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




111. Příbram - BŠ Slavia Praha 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




112. BC Benešov - BK Beroun 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




113. Loko Plzeň B - BK Klatovy 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




114. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




20. kolo
115. Sokol Kbely - Sokol Písek B 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




116. Wolves Radotín - Tigers Č. Budějovice 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




117. BC Benešov - BŠ Slavia Praha 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




118. Příbram - BK Beroun 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




119. SKB Rokycany - BK Klatovy 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




120. Loko Plzeň B - Jiskra Domažlice 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:




21. kolo
121. Tigers Č. Budějovice - SKB Rokycany 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




122. Sokol Písek B - Loko Plzeň B 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




123. Jiskra Domažlice - BC Benešov 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




124. BK Klatovy - Příbram 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




125. BK Beroun - Sokol Kbely 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




126. BŠ Slavia Praha - Wolves Radotín 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




22. kolo
127. Sokol Písek B - SKB Rokycany 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




128. Tigers Č. Budějovice - Loko Plzeň B 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




129. BK Klatovy - BC Benešov 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




130. Jiskra Domažlice - Příbram 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




131. BŠ Slavia Praha - Sokol Kbely 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




132. BK Beroun - Wolves Radotín 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:




  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.