image

muži / 2. liga / ročník 2022/23 / skupina B


tabulka
1. BK NAPOS Vysoká n. L. 2 2 0 185:126 4
2. TJ Tesla Pardubice 2 2 0 136:125 4
3. CZ.ACADEMY 2 1 1 140:135 3
4. Sokol Žižkov 2 1 1 185:184 3
5. Sokol Vyšehrad 2 1 1 143:143 3
6. Slavoj BK Litoměřice B 2 1 1 138:159 3
7. BK Brandýs nad Labem 2 1 1 137:164 3
8. Sokol Pražský 1 1 0 95:78 2
9. SLUNETA USK Ústí nad Labem 1 1 0 80:73 2
10. BVK Holice 2 0 2 138:149 2
11. Kolínsko-kutnohorský BK 2 0 2 142:158 2
12. Válečníci Děčín 2 0 2 182:207 2
1. kolo
397. BK Brandýs n.L. - Slavoj BK Litoměřice B 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 397

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




398. CZ.ACADEMY - Sokol Vyšehrad 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 398

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




399. Válečníci Děčín - Sluneta USK Ústí n.L. 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 399

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




400. Sokol Pražský - Sokol Žižkov 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 400

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




401. Tesla Pardubice - Kolínsko-kutnohorský BK 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 401

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




402. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 10.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 402

datum: 10.12.2022, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




2. kolo
403. BK Brandýs n.L. - BK NAPOS Vysoká n.L. 24.09.2022 17:00 63:92 (13:22 37:42 59:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 403

datum: 24.09.2022, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Šenk Pavel


404. Slavoj BK Litoměřice B - BVK Holice 24.09.2022 17:00 75:66 (24:20 39:30 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 404

datum: 24.09.2022, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav
Tesař Michal


405. CZ.ACADEMY - Tesla Pardubice 24.09.2022 14:00 (64:66) (13:19 28:28 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 405

datum: 24.09.2022, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik
Musil Jan


406. Sokol Vyšehrad - Kolínsko-kutnohorský BK 24.09.2022 17:30 (82:73) (21:14 45:25 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 406

datum: 24.09.2022, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek
Hackl Filip


407. Válečníci Děčín - Sokol Pražský 24.09.2022 19:00 (78:95) (32:19 43:45 64:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 407

datum: 24.09.2022, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej


408. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Žižkov 24.09.2022 19:00 80:73 (21:21 40:32 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 408

datum: 24.09.2022, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin
Lunhul Vladislav


3. kolo
409. BK Brandýs n.L. - BVK Holice 25.09.2022 13:30 74:72 (24:17 36:32 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 409

datum: 25.09.2022, 13:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Šenk Pavel


410. Slavoj BK Litoměřice B - BK NAPOS Vysoká n.L. 25.09.2022 10:00 63:93 (17:32 42:53 50:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 410

datum: 25.09.2022, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučírek Martin
Tesař Michal


411. CZ.ACADEMY - Kolínsko-kutnohorský BK 25.09.2022 10:00 (76:69) (24:22 39:35 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 411

datum: 25.09.2022, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kec Jakub
Hošek Jan


412. Sokol Vyšehrad - Tesla Pardubice 25.09.2022 12:30 (61:70) (15:19 27:40 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 412

datum: 25.09.2022, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek
Hackl Filip


413. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov 25.09.2022 15:00 (104:112) (22:30 43:54 76:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 413

datum: 25.09.2022, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej


414. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Pražský 25.09.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 414

datum: 25.09.2022, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Lunhul Vladislav


4. kolo
415. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Pražský 08.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 415

datum: 08.10.2022, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




416. BVK Holice - Sokol Žižkov 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 416

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




417. Tesla Pardubice - Válečníci Děčín 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 417

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




418. Kolínsko-kutnohorský BK - Sluneta USK Ústí n.L. 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 418

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




419. BK Brandýs n.L. - CZ.ACADEMY 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 419

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




420. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Vyšehrad 08.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 420

datum: 08.10.2022, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




5. kolo
421. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Žižkov 09.10.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 421

datum: 09.10.2022, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




422. BVK Holice - Sokol Pražský 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 422

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




423. Tesla Pardubice - Sluneta USK Ústí n.L. 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 423

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




424. Kolínsko-kutnohorský BK - Válečníci Děčín 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 424

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




425. BK Brandýs n.L. - Sokol Vyšehrad 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 425

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




426. Slavoj BK Litoměřice B - CZ.ACADEMY 09.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 426

datum: 09.10.2022, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




6. kolo
427. CZ.ACADEMY - BK NAPOS Vysoká n.L. 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 427

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




428. Sokol Vyšehrad - BVK Holice 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 428

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




429. Válečníci Děčín - BK Brandýs n.L. 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 429

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




430. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice B 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 430

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




431. Sokol Pražský - Tesla Pardubice 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 431

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




432. Sokol Žižkov - Kolínsko-kutnohorský BK 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 432

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




7. kolo
433. CZ.ACADEMY - BVK Holice 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 433

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




434. Sokol Vyšehrad - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 434

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




435. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice B 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 435

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




436. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Brandýs n.L. 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 436

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




437. Sokol Pražský - Kolínsko-kutnohorský BK 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 437

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




438. Sokol Žižkov - Tesla Pardubice 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 438

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




8. kolo
439. BK NAPOS Vysoká n.L. - Tesla Pardubice 12.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 439

datum: 12.11.2022, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




440. BVK Holice - Kolínsko-kutnohorský BK 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 440

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




441. BK Brandýs n.L. - Sokol Pražský 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 441

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




442. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Žižkov 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 442

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




443. CZ.ACADEMY - Válečníci Děčín 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 443

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




444. Sokol Vyšehrad - Sluneta USK Ústí n.L. 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 444

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




9. kolo
445. BK NAPOS Vysoká n.L. - Kolínsko-kutnohorský BK 13.11.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 445

datum: 13.11.2022, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




446. BVK Holice - Tesla Pardubice 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 446

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




447. BK Brandýs n.L. - Sokol Žižkov 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 447

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




448. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Pražský 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 448

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




449. CZ.ACADEMY - Sluneta USK Ústí n.L. 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 449

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




450. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 450

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




10. kolo
451. Válečníci Děčín - BK NAPOS Vysoká n.L. 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 451

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




452. Sluneta USK Ústí n.L. - BVK Holice 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 452

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




453. Sokol Pražský - CZ.ACADEMY 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 453

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




454. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 454

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




455. Tesla Pardubice - BK Brandýs n.L. 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 455

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




456. Kolínsko-kutnohorský BK - Slavoj BK Litoměřice B 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 456

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




11. kolo
457. Válečníci Děčín - BVK Holice 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 457

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




458. Sluneta USK Ústí n.L. - BK NAPOS Vysoká n.L. 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 458

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




459. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 459

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




460. Sokol Žižkov - CZ.ACADEMY 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 460

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




461. Tesla Pardubice - Slavoj BK Litoměřice B 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 461

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




462. Kolínsko-kutnohorský BK - BK Brandýs n.L. 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 462

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




12. kolo
463. Slavoj BK Litoměřice B - BK Brandýs n.L. 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 463

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




464. Sokol Vyšehrad - CZ.ACADEMY 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 464

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




465. Sluneta USK Ústí n.L. - Válečníci Děčín 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 465

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




466. Sokol Žižkov - Sokol Pražský 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 466

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




467. Kolínsko-kutnohorský BK - Tesla Pardubice 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 467

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




468. BVK Holice - BK NAPOS Vysoká n.L. 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 468

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




13. kolo
469. BVK Holice - BK Brandýs n.L. 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 469

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




470. BK NAPOS Vysoká n.L. - Slavoj BK Litoměřice B 07.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 470

datum: 07.01.2023, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




471. Kolínsko-kutnohorský BK - CZ.ACADEMY 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 471

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




472. Tesla Pardubice - Sokol Vyšehrad 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 472

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




473. Sokol Žižkov - Válečníci Děčín 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 473

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




474. Sokol Pražský - Sluneta USK Ústí n.L. 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 474

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




14. kolo
475. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Brandýs n.L. 08.01.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 475

datum: 08.01.2023, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




476. BVK Holice - Slavoj BK Litoměřice B 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 476

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




477. Tesla Pardubice - CZ.ACADEMY 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 477

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




478. Kolínsko-kutnohorský BK - Sokol Vyšehrad 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 478

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




479. Sokol Pražský - Válečníci Děčín 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 479

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




480. Sokol Žižkov - Sluneta USK Ústí n.L. 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 480

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




15. kolo
481. Sokol Žižkov - BK NAPOS Vysoká n.L. 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 481

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




482. Sokol Pražský - BVK Holice 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 482

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




483. Sluneta USK Ústí n.L. - Tesla Pardubice 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 483

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




484. Válečníci Děčín - Kolínsko-kutnohorský BK 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 484

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




485. Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n.L. 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 485

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




486. CZ.ACADEMY - Slavoj BK Litoměřice B 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 486

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




16. kolo
487. Sokol Pražský - BK NAPOS Vysoká n.L. 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 487

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




488. Sokol Žižkov - BVK Holice 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 488

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




489. Válečníci Děčín - Tesla Pardubice 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 489

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




490. Sluneta USK Ústí n.L. - Kolínsko-kutnohorský BK 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 490

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




491. CZ.ACADEMY - BK Brandýs n.L. 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 491

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




492. Sokol Vyšehrad - Slavoj BK Litoměřice B 22.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 492

datum: 22.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




17. kolo
493. BVK Holice - CZ.ACADEMY 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 493

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




494. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Vyšehrad 11.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 494

datum: 11.02.2023, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




495. Slavoj BK Litoměřice B - Válečníci Děčín 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 495

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




496. BK Brandýs n.L. - Sluneta USK Ústí n.L. 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 496

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




497. Kolínsko-kutnohorský BK - Sokol Pražský 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 497

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




498. Tesla Pardubice - Sokol Žižkov 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 498

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




18. kolo
499. BK NAPOS Vysoká n.L. - CZ.ACADEMY 12.02.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 499

datum: 12.02.2023, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




500. BVK Holice - Sokol Vyšehrad 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 500

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




501. BK Brandýs n.L. - Válečníci Děčín 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 501

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




502. Slavoj BK Litoměřice B - Sluneta USK Ústí n.L. 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 502

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




503. Tesla Pardubice - Sokol Pražský 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 503

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




504. Kolínsko-kutnohorský BK - Sokol Žižkov 12.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 504

datum: 12.02.2023, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




19. kolo
505. Kolínsko-kutnohorský BK - BK NAPOS Vysoká n.L. 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 505

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




506. Tesla Pardubice - BVK Holice 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 506

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




507. Sokol Žižkov - BK Brandýs n.L. 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 507

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




508. Sokol Pražský - Slavoj BK Litoměřice B 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 508

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




509. Sluneta USK Ústí n.L. - CZ.ACADEMY 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 509

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




510. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 510

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




20. kolo
511. Tesla Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 511

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




512. Kolínsko-kutnohorský BK - BVK Holice 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 512

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




513. Sokol Pražský - BK Brandýs n.L. 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 513

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




514. Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice B 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 514

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




515. Válečníci Děčín - CZ.ACADEMY 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 515

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




516. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Vyšehrad 05.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 516

datum: 05.03.2023, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




21. kolo
517. BVK Holice - Válečníci Děčín 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 517

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




518. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sluneta USK Ústí n.L. 18.03.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 518

datum: 18.03.2023, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




519. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 519

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




520. CZ.ACADEMY - Sokol Žižkov 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 520

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




521. Slavoj BK Litoměřice B - Tesla Pardubice 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 521

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




522. BK Brandýs n.L. - Kolínsko-kutnohorský BK 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 522

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




22. kolo
523. BK NAPOS Vysoká n.L. - Válečníci Děčín 19.03.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 523

datum: 19.03.2023, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




524. BVK Holice - Sluneta USK Ústí n.L. 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 524

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




525. CZ.ACADEMY - Sokol Pražský 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 525

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




526. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 526

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




527. BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 527

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




528. Slavoj BK Litoměřice B - Kolínsko-kutnohorský BK 19.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 528

datum: 19.03.2023, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.