image

junioři U19 / liga / ročník 2022/23 / celostátní liga / Skupina A


tabulka
1. Válečníci Děčín 3 3 0 269:188 6
2. BK Levharti Chomutov 3 3 0 269:193 6
3. BA Sparta Praha 3 2 1 270:226 5
4. BK Jiskra Domažlice 3 2 1 236:213 5
5. Tygři Praha B 3 1 2 223:258 4
6. SLUNETA Ústí nad Labem 3 1 2 190:233 4
7. BK Klatovy 3 0 3 181:242 3
8. Sokol Vyšehrad 3 0 3 187:272 3
1. kolo
1. Tygři Praha B - Sokol Vyšehrad 28.09.2022 13:00 (83:53) (12:13 23:28 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Billík Dennis
Hackl Filip

2. BK Klatovy - BK Jiskra Domažlice 28.09.2022 18:00 (67:88) (13:26 35:48 57:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2022, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Syrovátka František

3. SLUNETA Ústí n. L. - Válečníci Děčín 28.09.2022 17:00 (65:94) (20:19 30:45 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2022, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Shumskyy Vitaliy

4. Levharti Chomutov - BA Sparta Praha 28.09.2022 11:00 (76:69) (27:20 47:40 64:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Tesař Michal
Lunhul Vladislav

2. kolo
5. Tygři Praha B - Levharti Chomutov 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



6. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 17.09.2022 17:30 77:96 (17:21 39:50 59:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 17.09.2022, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan
Bakajsa Michal

7. BK Klatovy - SLUNETA Ústí n. L. 17.09.2022 18:00 68:70 (11:16 26:31 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 17.09.2022, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petrák Jakub
Josefus Ondřej

8. BK Jiskra Domažlice - Válečníci Děčín 17.09.2022 14:00 77:91 (27:26 38:45 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 17.09.2022, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Jon Miloslav

3. kolo
9. Tygři Praha B - BA Sparta Praha 18.09.2022 16:30 73:105 (19:24 40:54 58:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 18.09.2022, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Asztalos Ondřej

10. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 18.09.2022 10:00 57:93 (19:21 28:48 42:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan
Hošek Jan

11. BK Klatovy - Válečníci Děčín 18.09.2022 11:00 46:84 (10:26 18:48 23:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 18.09.2022, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petrák Jakub
Josefus Ondřej

12. BK Jiskra Domažlice - SLUNETA Ústí n. L. 18.09.2022 12:00 71:55 (18:16 37:29 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 18.09.2022, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Jon Miloslav

4. kolo
13. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n. L. 01.10.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 01.10.2022, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Neuman Ladislav
Asztalos Ondřej

14. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 01.10.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hackl Filip

15. Tygři Praha B - BK Klatovy 01.10.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 01.10.2022, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy
Lysov Fedor

16. Sokol Vyšehrad - BK Jiskra Domažlice 01.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 01.10.2022, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Šlaj Jiří

5. kolo
17. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 02.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 02.10.2022, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Asztalos Ondřej

18. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L. 02.10.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 02.10.2022, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin
Hackl Filip

19. Tygři Praha B - BK Jiskra Domažlice 02.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 02.10.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Lysov Fedor

20. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 02.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 02.10.2022, 13:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Šlaj Jiří

6. kolo
21. BK Klatovy - Levharti Chomutov 15.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 15.10.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



22. BK Jiskra Domažlice - BA Sparta Praha 15.10.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 15.10.2022, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



23. SLUNETA Ústí n. L. - Tygři Praha B 15.10.2022 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 15.10.2022, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



24. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



7. kolo
25. BK Klatovy - BA Sparta Praha 16.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 16.10.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



26. BK Jiskra Domažlice - Levharti Chomutov 16.10.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 16.10.2022, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



27. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 16.10.2022 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 16.10.2022, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



28. Válečníci Děčín - Tygři Praha B 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



8. kolo
29. Sokol Vyšehrad - Tygři Praha B 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



30. BK Jiskra Domažlice - BK Klatovy 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



31. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



32. BA Sparta Praha - Levharti Chomutov 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



9. kolo
33. BA Sparta Praha - Tygři Praha B 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



34. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



35. Válečníci Děčín - BK Klatovy 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



36. SLUNETA Ústí n. L. - BK Jiskra Domažlice 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



10. kolo
37. Levharti Chomutov - Tygři Praha B 17.09.2022 11:00 (100:67) (31:5 56:20 79:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 17.09.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Asztalos Ondřej

38. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



39. SLUNETA Ústí n. L. - BK Klatovy 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



40. Válečníci Děčín - BK Jiskra Domažlice 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



11. kolo
41. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



42. SLUNETA Ústí n. L. - BA Sparta Praha 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



43. BK Jiskra Domažlice - Tygři Praha B 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



44. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



12. kolo
45. SLUNETA Ústí n. L. - Levharti Chomutov 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



46. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



47. BK Klatovy - Tygři Praha B 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



48. BK Jiskra Domažlice - Sokol Vyšehrad 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



13. kolo
49. BA Sparta Praha - BK Klatovy 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



50. Levharti Chomutov - BK Jiskra Domažlice 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



51. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L. 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



52. Tygři Praha B - Válečníci Děčín 16.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 16.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



14. kolo
53. Levharti Chomutov - BK Klatovy 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



54. BA Sparta Praha - BK Jiskra Domažlice 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



55. Tygři Praha B - SLUNETA Ústí n. L. 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



56. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 15.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 15.10.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.