image

kadeti U17 / liga / ročník 2022/23 / celostátní liga / Skupina A


tabulka
1. BK Sluneta Ústí nad Labem 2 2 0 189:59 4
2. Sokol Písek Sršni B 2 2 0 147:127 4
3. TJ Sokol Kbely 2 1 1 119:104 3
4. BA 2006´Roudnice n. L. 2 1 1 146:145 3
5. BA Tygři Louny 2 1 1 116:151 3
6. BK Levharti Chomutov 2 1 1 88:130 3
7. Sokol Žižkov 2 0 2 85:121 2
8. Slavoj BK Litoměřice 2 0 2 92:145 2
1. kolo
1. Sokol Žižkov - BA 2006´Roudnice n. L. 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



2. Sluneta Ústí n. L. - Slavoj Litoměřice 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



3. Tygři Louny - Levharti Chomutov 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



4. Sokol Písek Sršni B - TJ Sokol Kbely 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



2. kolo
5. Sokol Žižkov - Sokol Písek Sršni B 24.09.2022 15:30 48:64 (4:12 13:35 26:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 24.09.2022, 15:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr
Ďurana Antonín

6. BA 2006´Roudnice n. L. - TJ Sokol Kbely 24.09.2022 10:00 67:62 (16:21 31:35 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 24.09.2022, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Melzer Ondřej

7. Sluneta Ústí n. L. - Tygři Louny 24.09.2022 10:00 105:34 (19:13 51:15 77:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 24.09.2022, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan
Syrovátka František

8. Slavoj Litoměřice - Levharti Chomutov 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



3. kolo
9. Sokol Žižkov - TJ Sokol Kbely 25.09.2022 13:30 37:57 (7:12 17:25 25:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2022, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr
Znamínko Petr

10. BA 2006´Roudnice n. L. - Sokol Písek Sršni B 25.09.2022 09:30 79:83 (17:18 32:34 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 25.09.2022, 09:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Melzer Ondřej

11. Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 25.09.2022 14:30 84:25 (21:12 39:14 59:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 25.09.2022, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Lunhul Vladislav

12. Slavoj Litoměřice - Tygři Louny 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



4. kolo
13. Sokol Písek Sršni B - Tygři Louny 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



14. TJ Sokol Kbely - Levharti Chomutov 08.10.2022 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2022, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



15. Sokol Žižkov - Sluneta Ústí n. L. 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



16. BA 2006´Roudnice n. L. - Slavoj Litoměřice 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



5. kolo
17. Sokol Písek Sršni B - Levharti Chomutov 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



18. TJ Sokol Kbely - Tygři Louny 09.10.2022 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2022, 15:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



19. Sokol Žižkov - Slavoj Litoměřice 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



20. BA 2006´Roudnice n. L. - Sluneta Ústí n. L. 09.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 09.10.2022, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



6. kolo
21. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Písek Sršni B 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



22. Slavoj Litoměřice - TJ Sokol Kbely 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



23. Tygři Louny - Sokol Žižkov 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



24. Levharti Chomutov - BA 2006´Roudnice n. L. 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



7. kolo
25. Sluneta Ústí n. L. - TJ Sokol Kbely 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



26. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek Sršni B 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



27. Tygři Louny - BA 2006´Roudnice n. L. 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



28. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov 23.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



8. kolo
29. BA 2006´Roudnice n. L. - Sokol Žižkov 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



30. Slavoj Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



31. Levharti Chomutov - Tygři Louny 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



32. TJ Sokol Kbely - Sokol Písek Sršni B 13.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 13.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



9. kolo
33. TJ Sokol Kbely - Sokol Žižkov 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



34. Sokol Písek Sršni B - BA 2006´Roudnice n. L. 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



35. Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



36. Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 25.09.2022 10:00 (82:46) (28:4 47:10 66:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 25.09.2022, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Matys Pavel
Jilg Albert

10. kolo
37. Sokol Písek Sršni B - Sokol Žižkov 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



38. TJ Sokol Kbely - BA 2006´Roudnice n. L. 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



39. Tygři Louny - Sluneta Ústí n. L. 27.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 27.11.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



40. Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 24.09.2022 17:00 63:46 (18:12 29:27 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 24.09.2022, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Matys Pavel
Jilg Albert

11. kolo
41. Levharti Chomutov - Sokol Písek Sršni B 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



42. Tygři Louny - TJ Sokol Kbely 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



43. Slavoj Litoměřice - Sokol Žižkov 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



44. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´Roudnice n. L. 10.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 10.12.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



12. kolo
45. Tygři Louny - Sokol Písek Sršni B 11.12.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 11.12.2022, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



46. Levharti Chomutov - TJ Sokol Kbely 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



47. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Žižkov 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



48. Slavoj Litoměřice - BA 2006´Roudnice n. L. 11.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 11.12.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



13. kolo
49. TJ Sokol Kbely - Sluneta Ústí n. L. 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



50. Sokol Písek Sršni B - Slavoj Litoměřice 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



51. BA 2006´Roudnice n. L. - Tygři Louny 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



52. Sokol Žižkov - Levharti Chomutov 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



14. kolo
53. Sokol Písek Sršni B - Sluneta Ústí n. L. 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



54. TJ Sokol Kbely - Slavoj Litoměřice 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



55. Sokol Žižkov - Tygři Louny 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



56. BA 2006´Roudnice n. L. - Levharti Chomutov 08.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, liga
celostátní liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 08.01.2023, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.