image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2022/23 / Skupina B


tabulka
1. Tygři Praha 2 2 0 169:78 4
2. BK Brandýs nad Labem 2 2 0 174:128 4
3. BA Tygři Louny 2 1 1 201:111 3
4. SLUNETA Ústí nad Labem 2 1 1 163:147 3
5. Válečníci Děčín 2 1 1 145:138 3
6. Slavoj BK Litoměřice 2 1 1 112:118 3
7. BA Lynx Liberec 2 0 2 111:180 2
8. Sokol Vyšehrad 2 0 2 60:235 2
1. kolo
57. Tygři Praha - Sokol Vyšehrad 28.09.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 28.09.2022, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

58. BK Brandýs n.L. - BA Lynx Liberec 28.09.2022 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 28.09.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Petrák Jakub
Tejček Tomáš

59. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 28.09.2022 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 28.09.2022, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Shumskyy Vitaliy

60. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 28.09.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 28.09.2022, 17:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Lysov Fedor

2. kolo
61. Tygři Praha - BA Tygři Louny 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



62. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 17.09.2022 14:30 27:79 (5:15 8:38 18:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 17.09.2022, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan
Bakajsa Michal

63. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí n.L. 17.09.2022 10:00 89:57 (22:9 44:22 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Hackl Filip

64. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 17.09.2022 13:00 53:74 (9:25 18:46 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 17.09.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lejčko Jan
Roubiček Tomáš

3. kolo
65. Tygři Praha - Slavoj Litoměřice 18.09.2022 14:30 91:33 (20:13 46:18 65:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 18.09.2022, 14:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Asztalos Ondřej

66. Sokol Vyšehrad - BA Tygři Louny 18.09.2022 13:30 33:156 (9:43 16:76 26:112)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 18.09.2022, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan
Morávek Tomáš

67. BK Brandýs n.L. - Válečníci Děčín 18.09.2022 11:30 85:71 (17:15 41:34 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 18.09.2022, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Karwowska Klaudia

68. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 18.09.2022 10:00 58:106 (16:26 28:50 43:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lejčko Jan
Roubiček Tomáš

4. kolo
69. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 01.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 01.10.2022, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



70. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 01.10.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 01.10.2022, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



71. Tygři Praha - BK Brandýs n.L. 01.10.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



72. Sokol Vyšehrad - BA Lynx Liberec 01.10.2022 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 01.10.2022, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



5. kolo
73. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 02.10.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 02.10.2022, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



74. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 02.10.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 02.10.2022, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



75. Tygři Praha - BA Lynx Liberec 02.10.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 02.10.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



76. Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n.L. 02.10.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 02.10.2022, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



6. kolo
77. BK Brandýs n.L. - BA Tygři Louny 15.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 15.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



78. BA Lynx Liberec - Slavoj Litoměřice 15.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 15.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



79. SLUNETA Ústí n.L. - Tygři Praha 15.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 15.10.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



80. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



7. kolo
81. BK Brandýs n.L. - Slavoj Litoměřice 16.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 16.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



82. BA Lynx Liberec - BA Tygři Louny 16.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 16.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



83. SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Vyšehrad 16.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 16.10.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



84. Válečníci Děčín - Tygři Praha 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



8. kolo
85. Sokol Vyšehrad - Tygři Praha 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



86. BA Lynx Liberec - BK Brandýs n.L. 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



87. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



88. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



9. kolo
89. Slavoj Litoměřice - Tygři Praha 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



90. BA Tygři Louny - Sokol Vyšehrad 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



91. Válečníci Děčín - BK Brandýs n.L. 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



92. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



10. kolo
93. BA Tygři Louny - Tygři Praha 17.09.2022 10:00 45:78 (15:23 27:46 35:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel
Kundert Mattias

94. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



95. SLUNETA Ústí n.L. - BK Brandýs n.L. 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



96. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



11. kolo
97. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



98. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



99. BA Lynx Liberec - Tygři Praha 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



100. BK Brandýs n.L. - Sokol Vyšehrad 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



12. kolo
101. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



102. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



103. BK Brandýs n.L. - Tygři Praha 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



104. BA Lynx Liberec - Sokol Vyšehrad 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



13. kolo
105. Slavoj Litoměřice - BK Brandýs n.L. 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



106. BA Tygři Louny - BA Lynx Liberec 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



107. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n.L. 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



108. Tygři Praha - Válečníci Děčín 16.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 16.10.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



14. kolo
109. BA Tygři Louny - BK Brandýs n.L. 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



110. Slavoj Litoměřice - BA Lynx Liberec 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



111. Tygři Praha - SLUNETA Ústí n.L. 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



112. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 15.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 15.10.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.