image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2022/23 / Skupina E


tabulka
1. Basketpoint Frýdek-Místek 2 2 0 210:91 4
2. BC Nový Jičín 2 2 0 147:108 4
3. BK NH Ostrava 1 1 0 118:36 2
4. BK Snakes Ostrava 1 1 0 120:46 2
5. BCM Orli Prostějov 2 0 2 107:169 2
6. SKUP-BCM Olomouc 2 0 2 92:188 2
7. BK Opava 2 0 2 82:238 2
1. kolo
211. NH Ostrava - Snakes Ostrava 28.09.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 211

datum: 28.09.2022, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan
Sýkora Václav

212. BC Nový Jičín - Basketpoint F-M 28.09.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 212

datum: 28.09.2022, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip
Tichý David

213. BCM Orli Prostějov - SKUP-BCM Olomouc 28.09.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 213

datum: 28.09.2022, 17:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Kotala Dominik

2. kolo
214. NH Ostrava - BK Opava 17.09.2022 15:30 118:36 (25:10 53:15 82:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 214

datum: 17.09.2022, 15:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan
Přidal Matouš

215. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 17.09.2022 10:00 61:54 (14:10 26:18 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 215

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Chodura Ondřej
Tichý David

216. Basketpoint F-M - SKUP-BCM Olomouc 17.09.2022 14:30 102:38 (32:2 57:9 82:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 216

datum: 17.09.2022, 14:30:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Opletal Petr
Ščurek Vojtěch

3. kolo
217. Snakes Ostrava - BK Opava 18.09.2022 12:15 120:46 (25:12 53:20 89:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 217

datum: 18.09.2022, 12:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Nevřela Tomáš

218. BC Nový Jičín - SKUP-BCM Olomouc 18.09.2022 10:00 86:54 (29:12 51:32 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 218

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Tichý David

219. Basketpoint F-M - BCM Orli Prostějov 18.09.2022 10:00 108:53 (34:9 59:30 83:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 219

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Opletal Petr
Přidal Matouš

4. kolo
220. BK Opava - BCM Orli Prostějov 01.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 220

datum: 01.10.2022, 13:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



221. NH Ostrava - BC Nový Jičín 01.10.2022 15:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 221

datum: 01.10.2022, 15:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



222. Snakes Ostrava - Basketpoint F-M 01.10.2022 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 222

datum: 01.10.2022, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



5. kolo
223. BK Opava - SKUP-BCM Olomouc 02.10.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 223

datum: 02.10.2022, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



224. NH Ostrava - Basketpoint F-M 02.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 224

datum: 02.10.2022, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



225. Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 02.10.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 225

datum: 02.10.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



6. kolo
226. BC Nový Jičín - BK Opava 15.10.2022 12:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 226

datum: 15.10.2022, 12:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



227. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 15.10.2022 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 227

datum: 15.10.2022, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



228. SKUP-BCM Olomouc - Snakes Ostrava 15.10.2022 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 228

datum: 15.10.2022, 13:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



7. kolo
229. Basketpoint F-M - BK Opava 16.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 229

datum: 16.10.2022, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



230. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 16.10.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 230

datum: 16.10.2022, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



231. SKUP-BCM Olomouc - NH Ostrava 16.10.2022 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 231

datum: 16.10.2022, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



8. kolo
232. Snakes Ostrava - NH Ostrava 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 232

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



233. Basketpoint F-M - BC Nový Jičín 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 233

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



234. SKUP-BCM Olomouc - BCM Orli Prostějov 17.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 234

datum: 17.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:



9. kolo
235. BK Opava - Snakes Ostrava 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 235

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



236. SKUP-BCM Olomouc - BC Nový Jičín 05.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 236

datum: 05.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:



237. BCM Orli Prostějov - Basketpoint F-M 05.11.2022 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 237

datum: 05.11.2022, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



10. kolo
238. BK Opava - NH Ostrava 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 238

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



239. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 06.11.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 239

datum: 06.11.2022, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



240. SKUP-BCM Olomouc - Basketpoint F-M 06.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 240

datum: 06.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:



11. kolo
241. SKUP-BCM Olomouc - BK Opava 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 241

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:



242. Basketpoint F-M - NH Ostrava 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 242

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



243. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 19.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 243

datum: 19.11.2022, 00:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



12. kolo
244. BCM Orli Prostějov - BK Opava 20.11.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 244

datum: 20.11.2022, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



245. BC Nový Jičín - NH Ostrava 20.11.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 245

datum: 20.11.2022, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



246. Basketpoint F-M - Snakes Ostrava 20.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 246

datum: 20.11.2022, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



13. kolo
247. BK Opava - Basketpoint F-M 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 247

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



248. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 248

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



249. NH Ostrava - SKUP-BCM Olomouc 03.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 249

datum: 03.12.2022, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



14. kolo
250. BK Opava - BC Nový Jičín 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 250

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



251. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 251

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



252. Snakes Ostrava - SKUP-BCM Olomouc 04.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 252

datum: 04.12.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.