image

Muži / Oblasti / ročník 2022/23 / muži - Oblastní přebor / Muži - oblastní přebor


tabulka
1. BA Louny 12 9 3 897:755 21
2. BK Děčín seniorka 12 9 3 834:775 21
3. BK Česká Lípa 12 7 5 905:900 19
4. BA 2006 Roudnice n.L. 12 6 6 897:849 18
5. ASK Lovosice 12 6 6 855:859 18
6. BK Baník Most B 12 5 7 893:919 17
7. BK Děčín Křešice 12 4 8 783:853 16
8. Skřivánci Ústí n.L. 12 2 10 756:910 14
1. kolo
1. BK Děčín seniorka - BK Děčín Křešice 18.11.2022 19:30 71:61 (13:17 38:30 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.11.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

2. Skřivánci - BA 2006 Roudnice n.L. 30.09.2022 19:30 44:89 (15:21 29:44 41:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 2

datum: 30.09.2022, 19:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

3. BK Česká Lípa - ASK Lovosice 30.09.2022 19:30 81:80 (23:9 45:32 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 3

datum: 30.09.2022, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.000)

4. BA Louny - BK Baník Most B 30.09.2022 20:00 71:54 (11:15 30:22 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 4

datum: 30.09.2022, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Poliček Pavel (1.000/1.000)

2. kolo
5. BK Děčín Křešice - BA Louny 14.10.2022 20:00 60:83 (10:19 25:36 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 5

datum: 14.10.2022, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

6. BK Baník Most B - ASK Lovosice 14.10.2022 17:30 84:100 (21:30 35:56 63:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 6

datum: 14.10.2022, 17:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

7. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 14.10.2022 20:00 70:73 (14:21 33:39 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2022, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Frána Petr (1.000/1.000)

8. Skřivánci - BK Děčín seniorka 09.12.2022 19:30 56:72 (16:17 38:30 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.12.2022, 19:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

3. kolo
9. Skřivánci - BK Děčín Křešice 21.10.2022 19:30 57:65 (13:17 21:28 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 9

datum: 21.10.2022, 19:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

10. BK Česká Lípa - BK Děčín seniorka 21.10.2022 19:30 72:82 (17:23 31:39 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 10

datum: 21.10.2022, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/1.000)
Morávek Tomáš (2.000/1.000)

11. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Baník Most B 21.10.2022 20:00 85:79 (21:28 40:40 60:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 11

datum: 21.10.2022, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Bukovský Michal (1.000/1.000)

12. BA Louny - ASK Lovosice 21.10.2022 20:00 65:45 (19:7 30:28 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 12

datum: 21.10.2022, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Poliček Pavel (1.000/1.000)

4. kolo
13. BK Děčín Křešice - ASK Lovosice 04.11.2022 20:00 80:51 (20:14 38:30 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 13

datum: 04.11.2022, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

14. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Louny 20.01.2023 20:00 68:78 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 14

datum: 20.01.2023, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

15. BK Děčín seniorka - BK Baník Most B 04.11.2022 19:30 65:58 (24:12 38:24 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 15

datum: 04.11.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

16. Skřivánci - BK Česká Lípa 04.11.2022 19:30 68:70 (17:13 35:35 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 16

datum: 04.11.2022, 19:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.000/1.000)
Pavýza Jiří (1.000/1.500)

5. kolo
17. BK Česká Lípa - BK Děčín Křešice 11.11.2022 19:30 81:72 (28:12 49:31 72:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 17

datum: 11.11.2022, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

18. BK Baník Most B - Skřivánci 11.11.2022 19:00 83:76 (25:20 43:35 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 18

datum: 11.11.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Morávek Tomáš (1.000/1.000)
Kundert Mattias (2.000/1.000)

19. BA Louny - BK Děčín seniorka 11.11.2022 20:00 59:60 (17:11 30:20 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 19

datum: 11.11.2022, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

20. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 11.11.2022 19:30 67:61 (21:18 28:32 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 20

datum: 11.11.2022, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

6. kolo
21. BK Děčín Křešice - BA 2006 Roudnice n.L. 25.11.2022 20:00 57:96 (14:16 26:38 43:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 21

datum: 25.11.2022, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Frána Petr (1.000/1.000)

22. BK Děčín seniorka - ASK Lovosice 25.11.2022 19:30 81:70 (23:15 48:32 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 22

datum: 25.11.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

23. Skřivánci - BA Louny 25.11.2022 19:30 75:73 (10:17 25:27 42:48 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 23

datum: 25.11.2022, 19:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

24. BK Česká Lípa - BK Baník Most B 25.11.2022 19:30 71:67 (16:13 39:28 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 24

datum: 25.11.2022, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Poliček Pavel (1.000/1.000)

7. kolo
25. BK Baník Most B - BK Děčín Křešice 02.12.2022 19:00 82:76 (16:17 41:37 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 25

datum: 02.12.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

26. BA Louny - BK Česká Lípa 02.12.2022 20:00 88:77 (20:13 40:34 65:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 26

datum: 02.12.2022, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

27. ASK Lovosice - Skřivánci 02.12.2022 19:30 77:51 (17:11 43:30 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 27

datum: 02.12.2022, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

28. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín seniorka 02.12.2022 20:00 60:73 (17:18 36:36 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 28

datum: 02.12.2022, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Velda Pavel (1.000/1.000)

8. kolo
29. BK Děčín Křešice - BK Děčín seniorka 16.12.2022 18:30 54:50 (19:12 31:19 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 29

datum: 16.12.2022, 18:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

30. BA 2006 Roudnice n.L. - Skřivánci 19.01.2023 20:00 88:56 (20:11 38:29 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 30

datum: 19.01.2023, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Machálek Jan (1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/---)

31. ASK Lovosice - BK Česká Lípa 16.12.2022 19:30 89:85 (25:21 52:53 73:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 31

datum: 16.12.2022, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.500)
Pavýza Jiří (1.000/2.000)

32. BK Baník Most B - BA Louny 16.12.2022 19:00 58:74 (13:16 24:31 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 32

datum: 16.12.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

9. kolo
33. BA Louny - BK Děčín Křešice 06.01.2023 20:00 67:80 (17:28 34:46 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 33

datum: 06.01.2023, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

34. ASK Lovosice - BK Baník Most B 06.01.2023 19:00 94:75 (22:24 45:37 70:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 34

datum: 06.01.2023, 19:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.500)
Lunhul Vladislav (1.000/1.500)

35. BK Česká Lípa - BA 2006 Roudnice n.L. 06.01.2023 19:30 67:74 (14:23 24:38 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 35

datum: 06.01.2023, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Roubiček Tomáš (1.000/1.000)

36. BK Děčín seniorka - Skřivánci 06.01.2023 19:30 72:67 (18:16 33:31 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 36

datum: 06.01.2023, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/---)
Liga Jakub (1.000/---)

10. kolo
37. BK Děčín Křešice - Skřivánci 13.01.2023 20:00 65:74 (16:13 27:27 42:46 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 37

datum: 13.01.2023, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/---)
Machálek Jan (1.000/---)

38. BK Děčín seniorka - BK Česká Lípa 13.01.2023 20:30 84:64 (27:19 46:30 68:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 38

datum: 13.01.2023, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

39. BK Baník Most B - BA 2006 Roudnice n.L. 13.01.2023 19:00 99:73 (24:11 58:29 78:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 39

datum: 13.01.2023, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

40. ASK Lovosice - BA Louny 13.01.2023 19:30 61:71 (14:24 30:45 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 40

datum: 13.01.2023, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

11. kolo
41. ASK Lovosice - BK Děčín Křešice 27.01.2023 19:30 65:58 (24:13 39:25 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 41

datum: 27.01.2023, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

42. BA Louny - BA 2006 Roudnice n.L. 27.01.2023 20:00 100:66 (25:13 46:30 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 42

datum: 27.01.2023, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

43. BK Baník Most B - BK Děčín seniorka 27.01.2023 19:00 86:73 (16:24 41:50 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 43

datum: 27.01.2023, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Morávek Tomáš (1.000/1.000)

44. BK Česká Lípa - Skřivánci 27.01.2023 19:30 88:71 (25:18 52:37 72:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 44

datum: 27.01.2023, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/---)

12. kolo
45. BK Děčín Křešice - BK Česká Lípa 03.02.2023 20:00 55:76 (15:26 24:47 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 45

datum: 03.02.2023, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

46. Skřivánci - BK Baník Most B 03.02.2023 19:30 61:68 (9:14 22:24 37:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 46

datum: 03.02.2023, 19:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000)
Poliček Pavel (---/1.000)

47. BK Děčín seniorka - BA Louny 03.02.2023 18:00 51:68 (19:19 29:31 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 47

datum: 03.02.2023, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

48. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 03.02.2023 20:00 67:56 (22:15 32:31 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 48

datum: 03.02.2023, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/---)

13. kolo
49. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín Křešice 03.03.2023 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 49

datum: 03.03.2023, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. ASK Lovosice - BK Děčín seniorka 17.02.2023 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 50

datum: 17.02.2023, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. BA Louny - Skřivánci 17.02.2023 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 51

datum: 17.02.2023, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. BK Baník Most B - BK Česká Lípa 17.02.2023 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 52

datum: 17.02.2023, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. BK Děčín Křešice - BK Baník Most B 24.02.2023 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 53

datum: 24.02.2023, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. BK Česká Lípa - BA Louny 24.02.2023 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 54

datum: 24.02.2023, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. Skřivánci - ASK Lovosice 24.02.2023 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 55

datum: 24.02.2023, 19:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BK Děčín seniorka - BA 2006 Roudnice n.L. 24.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor Muži - oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 56

datum: 24.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.