image

Muži / Oblasti / ročník 2022/23 / muži - Severočeská liga, zákl. část / Muži severočeská liga


tabulka
1. Veteránské naděje Děčín 6 6 0 504:365 12
2. Slavoj BK Litoměřice C 6 4 2 458:386 10
3. USK Slavia Liberec 6 3 3 434:427 9
4. BK Baník Most A 6 3 3 425:451 9
5. TJ Slovan Varnsdorf 6 2 4 455:519 8
6. BK Teplice A 5 1 4 357:399 6
7. BK Levharti Chomutov 5 1 4 310:396 6
1. kolo
1. Slavoj BK Litoměřice C - BK Levharti Chomutov 30.09.2022 19:00 86:55 (23:23 44:29 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
1. kolo, zápas č. 1

datum: 30.09.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000/---)
Asztalos Ondřej (---/1.000/---)


2. BK Baník Most A - Veteránské naděje Děčín 30.09.2022 19:00 69:92 (6:27 30:51 47:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
1. kolo, zápas č. 2

datum: 30.09.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/2.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/2.000/---)


3. USK Slavia Liberec - BK Teplice A 01.10.2022 15:00 84:82 (26:19 42:43 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2022, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/2.000/---)
Shumskyy Vitaliy (2.000/3.000/---)


2. kolo
6. BK Teplice A - Slovan Varnsdorf 07.10.2022 19:30 88:94 (21:25 46:46 67:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/---/---)
Dub Michal (1.500/---/---)


7. Veteránské naděje Děčín - USK Slavia Liberec 07.10.2022 19:30 93:58 (35:11 58:20 83:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)
Šikner Roman (1.000/2.000/---)
Tesař Michal (1.000/2.500/---)


8. BK Baník Most A - Slavoj BK Litoměřice C 07.10.2022 19:00 81:87 (22:22 41:43 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/---/---)
Morávek Tomáš (1.000/---/---)


3. kolo
9. BK Baník Most A - BK Levharti Chomutov 21.10.2022 19:30 83:49 (20:16 46:24 63:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
3. kolo, zápas č. 9

datum: 21.10.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


10. USK Slavia Liberec - Slavoj BK Litoměřice C 22.10.2022 15:00 74:52 (20:7 42:18 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
3. kolo, zápas č. 10

datum: 22.10.2022, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (2.000/---/---)
Zajistí pořadatel (2.000/---/---)


11. Slovan Varnsdorf - Veteránské naděje Děčín 21.10.2022 19:00 81:102 (21:31 43:59 59:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
3. kolo, zápas č. 11

datum: 21.10.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (---/1.000/---)
Shumskyy Vitaliy (---/1.000/---)


4. kolo
13. BK Levharti Chomutov - BK Teplice A 05.11.2022 19:00 72:78 (22:20 41:45 52:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.11.2022, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/1.000/---)


15. Slavoj BK Litoměřice C - Slovan Varnsdorf 04.11.2022 19:00 95:57 (24:21 38:29 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
4. kolo, zápas č. 15

datum: 04.11.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/---/---)
Machálek Jan (---/---/---)


16. BK Baník Most A - USK Slavia Liberec 04.11.2022 19:30 73:66 (19:10 33:34 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
4. kolo, zápas č. 16

datum: 04.11.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/2.500/---)
Dub Michal (1.000/3.500/---)


5. kolo
17. USK Slavia Liberec - BK Levharti Chomutov 12.11.2022 17:00 59:64 (17:15 30:27 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
5. kolo, zápas č. 17

datum: 12.11.2022, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.500/1.000/---)
(---/---/---)


18. Slovan Varnsdorf - BK Baník Most A 11.11.2022 19:30 70:71 (13:17 35:38 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
5. kolo, zápas č. 18

datum: 11.11.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Frána Petr (---/1.000/---)
Dub Michal (---/1.000/---)


20. BK Teplice A - Veteránské naděje Děčín 11.11.2022 19:30 55:65 (22:15 27:34 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
5. kolo, zápas č. 20

datum: 11.11.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Bukovský Michal (1.000/1.000/---)


6. kolo
21. BK Levharti Chomutov - Veteránské naděje Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. Slavoj BK Litoměřice C - BK Teplice A 26.11.2022 14:00 84:54 (19:19 44:31 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
6. kolo, zápas č. 22

datum: 26.11.2022, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (---/1.000/---)
Ďurana Antonín (---/1.000/---)


24. USK Slavia Liberec - Slovan Varnsdorf 26.11.2022 17:00 93:63 (19:14 47:29 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
6. kolo, zápas č. 24

datum: 26.11.2022, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.500/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
25. Slovan Varnsdorf - BK Levharti Chomutov 09.12.2022 19:00 (90:70) (21:17 45:32 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
7. kolo, zápas č. 25

datum: 09.12.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (---/---/---)
Shumskyy Vitaliy (---/---/---)


27. BK Teplice A - BK Baník Most A 09.12.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
7. kolo, zápas č. 27

datum: 09.12.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Bukovský Michal (---/---/---)
Toboláková Barbora (---/---/---)


28. Veteránské naděje Děčín - Slavoj BK Litoměřice C 09.12.2022 19:00 (65:54) (18:12 35:25 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
7. kolo, zápas č. 28

datum: 09.12.2022, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/---/---)
Dub Michal (1.000/---/---)


8. kolo
29. BK Levharti Chomutov - Slavoj BK Litoměřice C 17.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
8. kolo, zápas č. 29

datum: 17.12.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Veteránské naděje Děčín - BK Baník Most A 02.12.2022 19:30 87:48 (7:20 29:30 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
8. kolo, zápas č. 30

datum: 02.12.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/---/---)
Shumskyy Vitaliy (1.000/---/---)


31. BK Teplice A - USK Slavia Liberec 16.12.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
8. kolo, zápas č. 31

datum: 16.12.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
34. Slovan Varnsdorf - BK Teplice A 06.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
9. kolo, zápas č. 34

datum: 06.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. USK Slavia Liberec - Veteránské naděje Děčín 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
9. kolo, zápas č. 35

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. Slavoj BK Litoměřice C - BK Baník Most A 06.01.2023 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
9. kolo, zápas č. 36

datum: 06.01.2023, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
37. BK Levharti Chomutov - BK Baník Most A 20.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
10. kolo, zápas č. 37

datum: 20.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. Slavoj BK Litoměřice C - USK Slavia Liberec 20.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
10. kolo, zápas č. 38

datum: 20.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. Veteránské naděje Děčín - Slovan Varnsdorf 20.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
10. kolo, zápas č. 39

datum: 20.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
41. BK Teplice A - BK Levharti Chomutov 27.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
11. kolo, zápas č. 41

datum: 27.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


43. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice C 27.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
11. kolo, zápas č. 43

datum: 27.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. USK Slavia Liberec - BK Baník Most A 28.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
11. kolo, zápas č. 44

datum: 28.01.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
45. BK Levharti Chomutov - USK Slavia Liberec 10.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
12. kolo, zápas č. 45

datum: 10.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. BK Baník Most A - Slovan Varnsdorf 10.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
12. kolo, zápas č. 46

datum: 10.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Veteránské naděje Děčín - BK Teplice A 10.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
12. kolo, zápas č. 48

datum: 10.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
49. Veteránské naděje Děčín - BK Levharti Chomutov 17.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
13. kolo, zápas č. 49

datum: 17.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. BK Teplice A - Slavoj BK Litoměřice C 17.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
13. kolo, zápas č. 50

datum: 17.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Slovan Varnsdorf - USK Slavia Liberec 17.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
13. kolo, zápas č. 52

datum: 17.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
53. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 03.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
14. kolo, zápas č. 53

datum: 03.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


55. BK Baník Most A - BK Teplice A 03.02.2023 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
14. kolo, zápas č. 55

datum: 03.02.2023, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. Slavoj BK Litoměřice C - Veteránské naděje Děčín 03.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga, zákl. část Muži severočeská liga
14. kolo, zápas č. 56

datum: 03.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.