image

muži / Kooperativa NBL / ročník 2022/23 / Základní část


tabulka
1. NH Ostrava 0 0 0 0:0 0
2. USK Praha 0 0 0 0:0 0
3. Basket Brno 0 0 0 0:0 0
4. BK REDSTONE Olomoucko 0 0 0 0:0 0
5. BK Opava 0 0 0 0:0 0
6. SLUNETA Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0
7. BK ARMEX Děčín 0 0 0 0:0 0
8. ERA Basketball Nymburk 0 0 0 0:0 0
9. BC GEOSAN Kolín 0 0 0 0:0 0
10. SK Slavia Praha 0 0 0 0:0 0
11. Královští sokoli 0 0 0 0:0 0
12. BK KVIS Pardubice 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. NH Ostrava - BK KVIS Pardubice 01.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


2. USK Praha - Královští sokoli 01.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.10.2022, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


3. Basket Brno - SK Slavia Praha 01.10.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2022, 18:30:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


4. BK REDSTONE Olomoucko - GEOSAN Kolín 01.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


5. BK Opava - ERA Basketball Nymburk 01.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


6. SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín 02.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 02.10.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


2. kolo
7. BK ARMEX Děčín - BK KVIS Pardubice 05.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


8. ERA Basketball Nymburk - SLUNETA Ústí nad Labem 12.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2022, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


9. GEOSAN Kolín - BK Opava 05.10.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2022, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


10. SK Slavia Praha - BK REDSTONE Olomoucko 05.10.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2022, 18:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


11. Královští sokoli - Basket Brno 05.10.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


12. NH Ostrava - USK Praha 05.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


3. kolo
13. USK Praha - BK KVIS Pardubice 08.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2022, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


14. Basket Brno - NH Ostrava 09.10.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2022, 18:30:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


15. BK REDSTONE Olomoucko - Královští sokoli 08.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


16. BK Opava - SK Slavia Praha 08.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


17. SLUNETA Ústí nad Labem - GEOSAN Kolín 09.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


18. BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 08.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


4. kolo
19. BK KVIS Pardubice - ERA Basketball Nymburk 15.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 15.10.2022, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


20. GEOSAN Kolín - BK ARMEX Děčín 15.10.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 15.10.2022, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


21. SK Slavia Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 15.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 15.10.2022, 18:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


22. Královští sokoli - BK Opava 15.10.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 15.10.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


23. NH Ostrava - BK REDSTONE Olomoucko 15.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 15.10.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


24. USK Praha - Basket Brno 15.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 15.10.2022, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


5. kolo
25. BK KVIS Pardubice - Basket Brno 05.11.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2022, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


26. BK REDSTONE Olomoucko - USK Praha 19.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 19.10.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


27. BK Opava - NH Ostrava 19.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 19.10.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


28. SLUNETA Ústí nad Labem - Královští sokoli 19.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 19.10.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


29. BK ARMEX Děčín - SK Slavia Praha 19.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 19.10.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


30. ERA Basketball Nymburk - GEOSAN Kolín 19.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 19.10.2022, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


6. kolo
31. BK KVIS Pardubice - GEOSAN Kolín 22.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 22.10.2022, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


32. SK Slavia Praha - ERA Basketball Nymburk 22.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 22.10.2022, 18:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


33. Královští sokoli - BK ARMEX Děčín 22.10.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 22.10.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


34. NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem 22.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 22.10.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


35. USK Praha - BK Opava 22.10.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 22.10.2022, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


36. BK REDSTONE Olomoucko - Basket Brno 22.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 22.10.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


7. kolo
37. BK REDSTONE Olomoucko - BK KVIS Pardubice 29.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 29.10.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


38. BK Opava - Basket Brno 29.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 29.10.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


39. SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha 30.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 30.10.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


40. BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 29.10.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 29.10.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


41. Královští sokoli - ERA Basketball Nymburk 29.10.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 29.10.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


42. GEOSAN Kolín - SK Slavia Praha 29.10.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 29.10.2022, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


8. kolo
43. BK KVIS Pardubice - SK Slavia Praha 02.11.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 02.11.2022, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


44. Královští sokoli - GEOSAN Kolín 02.11.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 02.11.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


45. NH Ostrava - ERA Basketball Nymburk 04.11.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 04.11.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


46. USK Praha - BK ARMEX Děčín 02.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 02.11.2022, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


47. Basket Brno - SLUNETA Ústí nad Labem 02.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 02.11.2022, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


48. BK REDSTONE Olomoucko - BK Opava 02.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 02.11.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


9. kolo
49. BK Opava - BK KVIS Pardubice 19.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.11.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


50. SLUNETA Ústí nad Labem - BK REDSTONE Olomoucko 20.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 20.11.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


51. BK ARMEX Děčín - Basket Brno 19.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 19.11.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


52. ERA Basketball Nymburk - USK Praha 19.11.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 19.11.2022, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


53. GEOSAN Kolín - NH Ostrava 19.11.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 19.11.2022, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


54. SK Slavia Praha - Královští sokoli 19.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 19.11.2022, 18:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


10. kolo
55. Královští sokoli - BK KVIS Pardubice 25.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 25.11.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


56. NH Ostrava - SK Slavia Praha 26.11.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 26.11.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


57. USK Praha - GEOSAN Kolín 26.11.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 26.11.2022, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


58. Basket Brno - ERA Basketball Nymburk 26.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2022, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


59. BK REDSTONE Olomoucko - BK ARMEX Děčín 26.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 26.11.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


60. BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem 26.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 26.11.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


11. kolo
61. SLUNETA Ústí nad Labem - BK KVIS Pardubice 04.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 04.12.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


62. BK ARMEX Děčín - BK Opava 03.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.12.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


63. ERA Basketball Nymburk - BK REDSTONE Olomoucko 03.12.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 03.12.2022, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


64. GEOSAN Kolín - Basket Brno 03.12.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 03.12.2022, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


65. SK Slavia Praha - USK Praha 03.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2022, 18:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


66. Královští sokoli - NH Ostrava 03.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


12. kolo
67. BK KVIS Pardubice - NH Ostrava 10.12.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.12.2022, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


68. Královští sokoli - USK Praha 10.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.12.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


69. SK Slavia Praha - Basket Brno 10.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.12.2022, 18:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


70. GEOSAN Kolín - BK REDSTONE Olomoucko 10.12.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.12.2022, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


71. ERA Basketball Nymburk - BK Opava 11.12.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.12.2022, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


72. BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 10.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.12.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


13. kolo
73. BK KVIS Pardubice - BK ARMEX Děčín 07.12.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 07.12.2022, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


74. SLUNETA Ústí nad Labem - ERA Basketball Nymburk 18.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.12.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


75. BK Opava - GEOSAN Kolín 17.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.12.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


76. BK REDSTONE Olomoucko - SK Slavia Praha 17.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.12.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


77. Basket Brno - Královští sokoli 17.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.12.2022, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


78. USK Praha - NH Ostrava 17.12.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.12.2022, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


14. kolo
79. BK KVIS Pardubice - USK Praha 21.12.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 21.12.2022, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


80. NH Ostrava - Basket Brno 21.12.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 21.12.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


81. Královští sokoli - BK REDSTONE Olomoucko 21.12.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 21.12.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


82. SK Slavia Praha - BK Opava 21.12.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 21.12.2022, 18:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


83. GEOSAN Kolín - SLUNETA Ústí nad Labem 21.12.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 21.12.2022, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


84. ERA Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín 23.11.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.11.2022, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


15. kolo
85. ERA Basketball Nymburk - BK KVIS Pardubice 29.12.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 29.12.2022, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


86. BK ARMEX Děčín - GEOSAN Kolín 28.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 28.12.2022, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


87. SLUNETA Ústí nad Labem - SK Slavia Praha 28.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 28.12.2022, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


88. BK Opava - Královští sokoli 28.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 28.12.2022, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


89. BK REDSTONE Olomoucko - NH Ostrava 28.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 28.12.2022, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


90. Basket Brno - USK Praha 28.12.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 28.12.2022, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


16. kolo
91. Basket Brno - BK KVIS Pardubice 04.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 04.01.2023, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


92. USK Praha - BK REDSTONE Olomoucko 04.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 04.01.2023, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


93. NH Ostrava - BK Opava 04.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 04.01.2023, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


94. Královští sokoli - SLUNETA Ústí nad Labem 04.01.2023 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 04.01.2023, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


95. SK Slavia Praha - BK ARMEX Děčín 04.01.2023 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 04.01.2023, 18:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


96. GEOSAN Kolín - ERA Basketball Nymburk 04.01.2023 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 04.01.2023, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


17. kolo
97. GEOSAN Kolín - BK KVIS Pardubice 07.01.2023 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 07.01.2023, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


98. ERA Basketball Nymburk - SK Slavia Praha 07.01.2023 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 07.01.2023, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


99. BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 07.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 07.01.2023, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


100. SLUNETA Ústí nad Labem - NH Ostrava 08.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 08.01.2023, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


101. BK Opava - USK Praha 07.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 07.01.2023, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


102. Basket Brno - BK REDSTONE Olomoucko 07.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 07.01.2023, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


18. kolo
103. BK KVIS Pardubice - BK REDSTONE Olomoucko 14.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 14.01.2023, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


104. Basket Brno - BK Opava 14.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 14.01.2023, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


105. USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 14.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 14.01.2023, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


106. NH Ostrava - BK ARMEX Děčín 14.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 14.01.2023, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


107. ERA Basketball Nymburk - Královští sokoli 14.01.2023 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 14.01.2023, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


108. SK Slavia Praha - GEOSAN Kolín 14.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 14.01.2023, 18:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


19. kolo
109. SK Slavia Praha - BK KVIS Pardubice 18.01.2023 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 18.01.2023, 18:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


110. GEOSAN Kolín - Královští sokoli 18.01.2023 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 18.01.2023, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


111. ERA Basketball Nymburk - NH Ostrava 18.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 18.01.2023, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


112. BK ARMEX Děčín - USK Praha 18.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 18.01.2023, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


113. SLUNETA Ústí nad Labem - Basket Brno 18.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 18.01.2023, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


114. BK Opava - BK REDSTONE Olomoucko 18.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 18.01.2023, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


20. kolo
115. BK KVIS Pardubice - BK Opava 21.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.01.2023, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


116. BK REDSTONE Olomoucko - SLUNETA Ústí nad Labem 21.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.01.2023, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


117. Basket Brno - BK ARMEX Děčín 21.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.01.2023, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


118. USK Praha - ERA Basketball Nymburk 21.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.01.2023, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


119. NH Ostrava - GEOSAN Kolín 21.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.01.2023, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


120. Královští sokoli - SK Slavia Praha 21.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 21.01.2023, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


21. kolo
121. BK KVIS Pardubice - Královští sokoli 28.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.01.2023, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


122. SK Slavia Praha - NH Ostrava 28.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 28.01.2023, 18:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Delegováno


123. GEOSAN Kolín - USK Praha 28.01.2023 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.01.2023, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


124. ERA Basketball Nymburk - Basket Brno 28.01.2023 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.01.2023, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


125. BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 28.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.01.2023, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


126. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Opava 29.01.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.01.2023, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


22. kolo
127. BK KVIS Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem 04.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.02.2023, 18:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


128. BK Opava - BK ARMEX Děčín 04.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 04.02.2023, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


129. BK REDSTONE Olomoucko - ERA Basketball Nymburk 04.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.02.2023, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno


130. Basket Brno - GEOSAN Kolín 04.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.02.2023, 18:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Delegováno


131. USK Praha - SK Slavia Praha 04.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 04.02.2023, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


132. NH Ostrava - Královští sokoli 04.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.02.2023, 18:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.