image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2022/23 / nadregionální liga / Skupina D


tabulka
1. BK Frýdek-Místek U19 6 6 0 516:282 12
2. TJ Loko Krnov U19 6 4 2 411:295 10
3. Basket Valmez 4 3 1 276:239 7
4. TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 4 2 2 242:201 6
5. STRABAG Zlín U19 5 1 4 293:364 6
6. Basket Ostrava B 6 0 6 180:545 6
7. TJ Šumperk 3 1 2 170:162 4
1. kolo
1. TJ Loko Krnov U19 - BK Frýdek-Místek U19 27.09.2022 19:15 (51:61) (17:20 31:33 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
1. kolo, zápas č. 1

datum: 27.09.2022, 19:15:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin


2. STRABAG Zlín U19 - TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 21.10.2022 16:30 (49:68) (10:16 21:31 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
1. kolo, zápas č. 2

datum: 21.10.2022, 16:30:00

místo: Základní škola Slovenská, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Kraváček Břetislav

3. Basket Ostrava B - TJ Šumperk 24.09.2022 18:00 (32:73) (5:25 14:36 21:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala SPŠ Ostrava, Moravská Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Jurda Aleš

2. kolo
4. TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 - Basket Ostrava B 08.10.2022 10:00 (78:33) (14:3 32:11 53:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
2. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2022, 10:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Slovák Michal

5. BK Frýdek-Místek U19 - STRABAG Zlín U19 08.10.2022 12:30 (112:35) (29:8 57:20 86:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
2. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2022, 12:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Menšík Jan
Kavka Radim

6. Basket Valmez - TJ Loko Krnov U19 07.10.2022 17:00 (70:53) (16:12 36:24 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2022, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Pechová Aneta

3. kolo
7. STRABAG Zlín U19 - Basket Valmez 24.11.2022 17:00 (66:81) (19:16 34:42 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
3. kolo, zápas č. 7

datum: 24.11.2022, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Kraváček Břetislav

8. Basket Ostrava B - BK Frýdek-Místek U19 21.10.2022 17:20 (31:133) (5:34 17:62 26:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
3. kolo, zápas č. 8

datum: 21.10.2022, 17:20:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Jurda Aleš

9. TJ Šumperk - TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 22.10.2022 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.10.2022, 14:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Jurník Vojtěch
Michal Patrik

4. kolo
10. BK Frýdek-Místek U19 - TJ Šumperk 12.11.2022 09:00 (58:56) (19:13 29:24 39:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 10

datum: 12.11.2022, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Marek Ondřej

11. Basket Valmez - Basket Ostrava B 12.11.2022 14:30 (62:33) (17:9 35:22 53:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 11

datum: 12.11.2022, 14:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Bill Marek
Kaprál Lukáš

12. TJ Loko Krnov U19 - STRABAG Zlín U19 12.11.2022 15:00 (80:45) (19:21 40:24 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 12

datum: 12.11.2022, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

5. kolo
13. Basket Ostrava B - TJ Loko Krnov U19 28.11.2022 17:40 (28:101) (11:26 22:57 27:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
5. kolo, zápas č. 13

datum: 28.11.2022, 17:40:00

místo: Janáčkova konzervatoř, Ostrava-Moravská Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

14. TJ Šumperk - Basket Valmez       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
5. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



15. TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 - BK Frýdek-Místek U19 30.11.2022 17:30 (46:65) (11:14 23:34 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
5. kolo, zápas č. 15

datum: 30.11.2022, 17:30:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:
Marek Ondřej
Kavka Radim

6. kolo
16. Basket Valmez - TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 10.02.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
6. kolo, zápas č. 16

datum: 10.02.2023, 17:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



17. TJ Loko Krnov U19 - TJ Šumperk 11.12.2022 11:00 (72:41) (26:3 45:22 53:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
6. kolo, zápas č. 17

datum: 11.12.2022, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Vavrečka Kamil

18. STRABAG Zlín U19 - Basket Ostrava B 07.01.2023 17:30 (98:23) (21:5 41:14 66:18 98:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
6. kolo, zápas č. 18

datum: 07.01.2023, 17:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Hudec Filip
Tichý David

7. kolo
19. TJ Šumperk - STRABAG Zlín U19       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
7. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



20. TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 - TJ Loko Krnov U19 01.02.2023 17:30 (50:54) (12:18 18:31 29:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
7. kolo, zápas č. 20

datum: 01.02.2023, 17:30:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:
Kavka Radim
Máj Michal

21. BK Frýdek-Místek U19 - Basket Valmez 21.01.2023 09:00 (87:63) (25:13 47:36 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
7. kolo, zápas č. 21

datum: 21.01.2023, 09:00:00

místo: 7. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Holaň Dominik
Marek Ondřej

8. kolo
22. BK Frýdek-Místek U19 - TJ Loko Krnov U19 03.02.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
8. kolo, zápas č. 22

datum: 03.02.2023, 18:00:00

místo: 7. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Marek Ondřej

23. TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 - STRABAG Zlín U19 05.02.2023 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
8. kolo, zápas č. 23

datum: 05.02.2023, 14:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:
Kavka Radim
Kahánek Lubomír

24. TJ Šumperk - Basket Ostrava B 04.02.2023 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
8. kolo, zápas č. 24

datum: 04.02.2023, 16:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hudec Filip
Mainuš Michal

9. kolo
25. Basket Ostrava B - TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
9. kolo, zápas č. 25

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



26. STRABAG Zlín U19 - BK Frýdek-Místek U19 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
9. kolo, zápas č. 26

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



27. TJ Loko Krnov U19 - Basket Valmez 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
9. kolo, zápas č. 27

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



10. kolo
28. Basket Valmez - STRABAG Zlín U19 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
10. kolo, zápas č. 28

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



29. BK Frýdek-Místek U19 - Basket Ostrava B 11.03.2023 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
10. kolo, zápas č. 29

datum: 11.03.2023, 14:00:00

místo: 7. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:



30. TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 - TJ Šumperk 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
10. kolo, zápas č. 30

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



11. kolo
31. TJ Šumperk - BK Frýdek-Místek U19 01.04.2023 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
11. kolo, zápas č. 31

datum: 01.04.2023, 16:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



32. Basket Ostrava B - Basket Valmez 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
11. kolo, zápas č. 32

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



33. STRABAG Zlín U19 - TJ Loko Krnov U19 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
11. kolo, zápas č. 33

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



12. kolo
34. TJ Loko Krnov U19 - Basket Ostrava B 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
12. kolo, zápas č. 34

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



35. Basket Valmez - TJ Šumperk 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
12. kolo, zápas č. 35

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



36. BK Frýdek-Místek U19 - TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 22.04.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
12. kolo, zápas č. 36

datum: 22.04.2023, 10:00:00

místo: 7. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:



13. kolo
37. TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 - Basket Valmez 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
13. kolo, zápas č. 37

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



38. TJ Šumperk - TJ Loko Krnov U19 06.05.2023 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
13. kolo, zápas č. 38

datum: 06.05.2023, 16:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



39. Basket Ostrava B - STRABAG Zlín U19 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
13. kolo, zápas č. 39

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



14. kolo
40. STRABAG Zlín U19 - TJ Šumperk 13.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
14. kolo, zápas č. 40

datum: 13.05.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



41. TJ Loko Krnov U19 - TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 13.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
14. kolo, zápas č. 41

datum: 13.05.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



42. Basket Valmez - BK Frýdek-Místek U19 13.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
14. kolo, zápas č. 42

datum: 13.05.2023, 00:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.