image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2022/23 / nadregionální liga / Skupina A


tabulka
1. BA 2006´ Roudnice n.L. 9 7 2 818:592 16
2. BK Sokolov 9 6 3 694:682 15
3. BK Kladno 8 6 2 702:550 14
4. BK Mariánské Lázně 8 6 2 606:518 14
5. Válečníci Děčín B 8 3 5 589:626 11
6. ŠSK Slaný 7 2 5 535:589 9
7. BA Tygři Louny 6 1 5 339:458 7
8. TJ Thermia Karlovy Vary 7 0 7 376:644 7
1. kolo
19187. BA Tygři Louny - BA 2006 Roudnice n.L. 15.09.2022 19:30 46:83 (8:28 14:52 29:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 19187

datum: 15.09.2022, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel
Morávek Tomáš

19188. ŠSK Slaný - TJ Thermia K. Vary 17.09.2022 12:30 92:69 (19:13 39:29 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 19188

datum: 17.09.2022, 12:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hacklová Rozálie

19189. BK Kladno - BK Mariánské Lázně 17.09.2022 17:00 67:77 (19:22 43:36 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 19189

datum: 17.09.2022, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



19190. Válečníci Děčín B - BK Sokolov 17.09.2022 15:45 67:70 (9:14 29:33 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 19190

datum: 17.09.2022, 15:45:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Fichtner Ondřej
Pešek Jakub

2. kolo
19191. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Sokolov 28.09.2022 11:00 74:76 (23:17 38:38 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 19191

datum: 28.09.2022, 11:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Machálek Jan
Jiříček Petr

19192. BK Mariánské Lázně - Válečníci Děčín B 28.09.2022 17:00 76:56 (12:12 33:29 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 19192

datum: 28.09.2022, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Karásek Jan
Tauber Pavel

19193. TJ Thermia K. Vary - BK Kladno 28.09.2022 10:00 39:79 (12:17 23:36 25:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 19193

datum: 28.09.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Fiala Petr
Hovorka Petr

19194. BA Tygři Louny - ŠSK Slaný 29.01.2023 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 19194

datum: 29.01.2023, 10:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel
Humlová Lucie

3. kolo
19195. ŠSK Slaný - BA 2006 Roudnice n.L. 01.10.2022 17:30 77:84 (14:14 38:41 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 19195

datum: 01.10.2022, 17:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Bukovský Michal

19196. BK Kladno - BA Tygři Louny 31.10.2022 19:00 85:57 (22:15 47:32 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 19196

datum: 31.10.2022, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Šmíd Vojtěch

19197. Válečníci Děčín B - TJ Thermia K. Vary 01.10.2022 16:30 79:64 (24:18 50:33 68:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 19197

datum: 01.10.2022, 16:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liga Jakub
Zajistí pořadatel

19198. BK Sokolov - BK Mariánské Lázně 01.10.2022 13:30 60:70 (18:21 38:45 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 19198

datum: 01.10.2022, 13:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Ašenbrenerová Ingrid

4. kolo
19199. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Mariánské Lázně 28.10.2022 20:00 91:71 (24:17 45:42 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 19199

datum: 28.10.2022, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Morávek Tomáš

19200. TJ Thermia K. Vary - BK Sokolov 18.10.2022 18:15 71:101 (14:28 39:52 56:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 19200

datum: 18.10.2022, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Fiala Petr
Kinka Roman

19201. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín B 15.10.2022 09:00 64:59 (20:15 29:33 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 19201

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel

19202. ŠSK Slaný - BK Kladno 15.10.2022 13:00 82:110 (20:22 44:49 62:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 19202

datum: 15.10.2022, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

5. kolo
19203. BK Kladno - BA 2006 Roudnice n.L. 10.10.2022 19:00 64:79 (19:26 34:38 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19203

datum: 10.10.2022, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr
Moravcová Lucie

19204. Válečníci Děčín B - ŠSK Slaný 05.11.2022 14:30 91:72 (20:18 39:34 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19204

datum: 05.11.2022, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel

19205. BK Sokolov - BA Tygři Louny 16.11.2022 18:30 73:54 (12:15 30:31 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19205

datum: 16.11.2022, 18:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Kinka Roman

19206. BK Mariánské Lázně - TJ Thermia K. Vary 05.11.2022 17:00 86:43 (21:12 48:20 69:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19206

datum: 05.11.2022, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Galajda Václav
Karásek Jan

6. kolo
19207. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Thermia K. Vary 24.11.2022 19:00 119:39 (26:8 44:12 76:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19207

datum: 24.11.2022, 19:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Poliček Pavel
Kočárník Vojta

19208. BA Tygři Louny - BK Mariánské Lázně 19.11.2022 13:00 67:69 (13:19 28:42 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19208

datum: 19.11.2022, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel

19209. ŠSK Slaný - BK Sokolov 19.11.2022 12:30 73:91 (15:30 36:45 39:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19209

datum: 19.11.2022, 12:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Machálek Jan

19210. BK Kladno - Válečníci Děčín B 19.11.2022 15:00 115:77 (24:15 57:29 91:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19210

datum: 19.11.2022, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Volný David

7. kolo
19211. Válečníci Děčín B - BA 2006 Roudnice n.L. 09.12.2022 19:30 103:82 (29:17 57:43 72:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 19211

datum: 09.12.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kout Jan
Liga Jakub

19212. BK Sokolov - BK Kladno 03.12.2022 19:00 75:99 (18:25 29:50 48:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 19212

datum: 03.12.2022, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Svatoš Miroslav

19213. BK Mariánské Lázně - ŠSK Slaný 03.12.2022 17:00 93:51 (19:16 40:25 67:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 19213

datum: 03.12.2022, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Flaisigová Aneta
Sklenář Tomáš

19214. TJ Thermia K. Vary - BA Tygři Louny 26.03.2023 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 19214

datum: 26.03.2023, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Fiala Petr

8. kolo
19215. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 26.01.2023 20:00 (89:51) (20:15 46:25 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 19215

datum: 26.01.2023, 20:00:00

místo: SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Kundert Mattias

19216. TJ Thermia K. Vary - ŠSK Slaný 14.01.2023 10:00 51:88 (10:28 28:47 37:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 19216

datum: 14.01.2023, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Veselá Lucie
Schambergerová Barbora

19217. BK Mariánské Lázně - BK Kladno 14.01.2023 17:00 64:83 (14:30 34:50 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 19217

datum: 14.01.2023, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Karásek Jan
Hošťálek Jan

19218. BK Sokolov - Válečníci Děčín B 14.01.2023 11:00 83:57 (20:9 46:22 68:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 19218

datum: 14.01.2023, 11:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kinka Roman
Čabala Tadeáš

9. kolo
19219. BK Sokolov - BA 2006 Roudnice n.L. 09.11.2022 19:00 65:117 (27:24 41:59 57:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 19219

datum: 09.11.2022, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kinka Roman
Fiala Petr

19220. Válečníci Děčín B - BK Mariánské Lázně 28.01.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 19220

datum: 28.01.2023, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal
Špinka Ondřej

19221. BK Kladno - TJ Thermia K. Vary 28.01.2023 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 19221

datum: 28.01.2023, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Průša Jan

19222. ŠSK Slaný - BA Tygři Louny 28.01.2023 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 19222

datum: 28.01.2023, 16:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Jiříček Petr

10. kolo
19223. BA 2006 Roudnice n.L. - ŠSK Slaný 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 19223

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19224. BA Tygři Louny - BK Kladno 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 19224

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19225. TJ Thermia K. Vary - Válečníci Děčín B 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 19225

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19226. BK Mariánské Lázně - BK Sokolov 15.02.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 19226

datum: 15.02.2023, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:



11. kolo
19227. BK Mariánské Lázně - BA 2006 Roudnice n.L. 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19227

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19228. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19228

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19229. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19229

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19230. BK Kladno - ŠSK Slaný 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19230

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



12. kolo
19231. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Kladno 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19231

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19232. ŠSK Slaný - Válečníci Děčín B 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19232

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19233. BA Tygři Louny - BK Sokolov 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19233

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19234. TJ Thermia K. Vary - BK Mariánské Lázně 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19234

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



13. kolo
19235. TJ Thermia K. Vary - BA 2006 Roudnice n.L. 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 19235

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19236. BK Mariánské Lázně - BA Tygři Louny 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 19236

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19237. BK Sokolov - ŠSK Slaný 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 19237

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19238. Válečníci Děčín B - BK Kladno 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 19238

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
19239. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín B 29.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 19239

datum: 29.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19240. BK Kladno - BK Sokolov 29.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 19240

datum: 29.04.2023, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



19241. ŠSK Slaný - BK Mariánské Lázně 29.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 19241

datum: 29.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19242. BA Tygři Louny - TJ Thermia K. Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 19242

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.