image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2022/23 / nadregionální liga / Skupina E


tabulka
1. BK Opava B 11 9 2 922:634 20
2. BC Nový Jičín 11 8 3 781:653 19
3. TJ Sokol Karviná 11 8 3 721:689 19
4. STRABAG Zlín 13 6 7 813:850 19
5. Basket Valmez 10 8 2 711:533 18
6. TBS Přerov 10 5 5 788:674 15
7. TJ Šumperk 12 3 9 750:984 15
8. BK Krnov 11 3 8 673:742 14
9. BK Snakes Ostrava B 11 0 11 480:880 11
1. kolo
19073. STRABAG Zlín - BC Nový Jičín 17.09.2022 18:30 60:69 (18:21 36:37 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
1. kolo, zápas č. 19073

datum: 17.09.2022, 18:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Kraváček Břetislav

19074. Krnov - TJ Šumperk 17.09.2022 10:00 100:53 (34:11 56:27 75:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
1. kolo, zápas č. 19074

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jedličková Kateřina


19075. Sokol Karviná - Přerov 17.09.2022 15:30 79:78 (15:13 30:34 52:44 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
1. kolo, zápas č. 19075

datum: 17.09.2022, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Pilch Marek
Posker Jan

19076. Snakes Ostrava B - Basket Valmez 17.09.2022 12:00 45:65 (12:7 20:25 39:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
1. kolo, zápas č. 19076

datum: 17.09.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holaň Dominik
Ščurek Vojtěch

2. kolo
19077. Opava B - TJ Šumperk 18.09.2022 10:00 128:45 (44:14 57:29 97:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
2. kolo, zápas č. 19077

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Jedličková Kateřina

19078. Sokol Karviná - Basket Valmez 18.09.2022 10:00 66:79 (14:22 31:31 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
2. kolo, zápas č. 19078

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Pilch Marek
Posker Jan

19079. Snakes Ostrava B - Přerov 18.09.2022 10:00 26:93 (11:27 14:49 23:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
2. kolo, zápas č. 19079

datum: 18.09.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Nevřela Tomáš

3. kolo
19080. Přerov - Basket Valmez 01.10.2022 11:30 87:90 (24:19 42:42 61:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 19080

datum: 01.10.2022, 11:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Fanta Jiří
Doležal Vratislav

19081. TJ Šumperk - Sokol Karviná 01.10.2022 18:00 66:85 (25:23 37:41 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 19081

datum: 01.10.2022, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Jurník Vojtěch

19082. STRABAG Zlín - Krnov 01.10.2022 16:00 77:67 (17:22 47:40 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 19082

datum: 01.10.2022, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Vyplel David

19083. BC Nový Jičín - Opava B 01.10.2022 12:00 56:74 (14:9 30:26 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 19083

datum: 01.10.2022, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Válek Jakub

4. kolo
19084. TJ Šumperk - Snakes Ostrava B 02.10.2022 10:00 83:53 (14:11 39:18 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
4. kolo, zápas č. 19084

datum: 02.10.2022, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Vildová Linda
Dostal Vojtěch

19085. STRABAG Zlín - Opava B 02.10.2022 12:15 48:71 (18:21 28:33 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
4. kolo, zápas č. 19085

datum: 02.10.2022, 12:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Mikšík Milan

19086. BC Nový Jičín - Krnov 02.10.2022 16:30 80:54 (13:13 34:32 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
4. kolo, zápas č. 19086

datum: 02.10.2022, 16:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip
Tichý David

5. kolo
19087. Krnov - Opava B 15.10.2022 10:00 67:86 (10:20 20:40 43:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
5. kolo, zápas č. 19087

datum: 15.10.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Čarnecký Martin

19088. Sokol Karviná - STRABAG Zlín 15.10.2022 16:15 89:75 (30:23 51:37 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
5. kolo, zápas č. 19088

datum: 15.10.2022, 16:15:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Opletal Petr
Posker Jan

19089. Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 15.10.2022 12:15 33:80 (3:22 12:42 19:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
5. kolo, zápas č. 19089

datum: 15.10.2022, 12:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Jurda Aleš

19090. Přerov - TJ Šumperk 15.10.2022 16:30 87:69 (33:16 53:32 68:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
5. kolo, zápas č. 19090

datum: 15.10.2022, 16:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Bešina Marek
Krčmář Dominik

6. kolo
19091. Sokol Karviná - BC Nový Jičín 16.10.2022 10:00 57:59 (17:11 31:27 42:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
6. kolo, zápas č. 19091

datum: 16.10.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kraina Tomáš
Opletal Petr

19092. Snakes Ostrava B - STRABAG Zlín 16.10.2022 12:15 44:64 (8:16 18:29 30:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
6. kolo, zápas č. 19092

datum: 16.10.2022, 12:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pilch Marek

19093. Basket Valmez - TJ Šumperk 16.10.2022 10:00 97:52 (18:11 52:18 75:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
6. kolo, zápas č. 19093

datum: 16.10.2022, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Krčmář Dominik
Dostal Vojtěch

7. kolo
19094. STRABAG Zlín - Přerov 05.11.2022 18:00 64:61 (13:18 38:34 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
7. kolo, zápas č. 19094

datum: 05.11.2022, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Kraváček Břetislav

19095. BC Nový Jičín - Basket Valmez 05.11.2022 10:00 61:56 (14:10 29:27 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
7. kolo, zápas č. 19095

datum: 05.11.2022, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Latík Zdeněk

19096. Krnov - Sokol Karviná 05.11.2022 10:00 36:44 (11:13 19:29 25:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
7. kolo, zápas č. 19096

datum: 05.11.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

19097. Opava B - Snakes Ostrava B 05.11.2022 09:00 105:43 (29:9 58:22 81:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
7. kolo, zápas č. 19097

datum: 05.11.2022, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Přidal Matouš
Tichý David

8. kolo
19098. STRABAG Zlín - Basket Valmez 06.11.2022 10:00 43:75 (13:21 18:48 29:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
8. kolo, zápas č. 19098

datum: 06.11.2022, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Kraváček Břetislav

19099. BC Nový Jičín - Přerov 06.11.2022 13:00 87:61 (27:12 56:26 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
8. kolo, zápas č. 19099

datum: 06.11.2022, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Válek Jakub

19100. Krnov - Snakes Ostrava B 06.11.2022 10:00 84:59 (22:16 31:30 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
8. kolo, zápas č. 19100

datum: 06.11.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

19101. Opava B - Sokol Karviná 06.11.2022 15:00 64:69 (17:19 30:32 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
8. kolo, zápas č. 19101

datum: 06.11.2022, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

9. kolo
*19102. Sokol Karviná - Snakes Ostrava B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
9. kolo, zápas č. 19102

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:



19103. Přerov - Krnov 19.11.2022 18:00 78:55 (24:14 44:29 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
9. kolo, zápas č. 19103

datum: 19.11.2022, 18:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

19104. Basket Valmez - Opava B 19.11.2022 18:00 67:57 (23:9 38:33 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
9. kolo, zápas č. 19104

datum: 19.11.2022, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Válek Jakub

19105. TJ Šumperk - STRABAG Zlín 19.11.2022 18:00 72:74 (24:31 34:50 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
9. kolo, zápas č. 19105

datum: 19.11.2022, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Krčmář Dominik
Michal Patrik

10. kolo
19106. Přerov - Opava B 20.11.2022 09:00 64:103 (17:20 35:53 50:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
10. kolo, zápas č. 19106

datum: 20.11.2022, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

19107. Basket Valmez - Krnov 20.11.2022 10:00 64:41 (20:13 39:20 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
10. kolo, zápas č. 19107

datum: 20.11.2022, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Sokolovský Ladislav

19108. TJ Šumperk - BC Nový Jičín 20.11.2022 10:00 66:64 (19:19 40:32 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
10. kolo, zápas č. 19108

datum: 20.11.2022, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Krčmář Dominik
Michal Patrik

11. kolo
19109. TJ Šumperk - Opava B 03.12.2022 18:00 75:100 (22:23 48:47 65:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
11. kolo, zápas č. 19109

datum: 03.12.2022, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Krčmář Dominik
Jurník Vojtěch

19110. Basket Valmez - Sokol Karviná 03.12.2022 14:30 53:56 (14:19 20:34 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
11. kolo, zápas č. 19110

datum: 03.12.2022, 14:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Vyplel David

19111. Přerov - Snakes Ostrava B 03.12.2022 13:00 89:57 (23:18 47:26 70:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
11. kolo, zápas č. 19111

datum: 03.12.2022, 13:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Bešina Marek

12. kolo
19112. BC Nový Jičín - STRABAG Zlín 04.12.2022 12:30 88:72 (21:15 43:33 69:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
12. kolo, zápas č. 19112

datum: 04.12.2022, 12:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Keřt Lukáš

19113. TJ Šumperk - Krnov 04.12.2022 10:00 57:72 (11:14 33:40 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
12. kolo, zápas č. 19113

datum: 04.12.2022, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Krčmář Dominik
Michal Patrik

19114. Přerov - Sokol Karviná 04.12.2022 09:00 90:44 (21:11 42:23 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
12. kolo, zápas č. 19114

datum: 04.12.2022, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Tichý David

19115. Basket Valmez - Snakes Ostrava B 04.12.2022 10:00 65:25 (14:9 31:14 57:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
12. kolo, zápas č. 19115

datum: 04.12.2022, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slavík Josef
Kraváček Břetislav

13. kolo
19116. Snakes Ostrava B - TJ Šumperk 14.01.2023 16:30 (55:66) (7:15 25:30 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
13. kolo, zápas č. 19116

datum: 14.01.2023, 16:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

19117. Opava B - STRABAG Zlín 14.01.2023 15:00 (78:45) (17:7 44:17 65:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
13. kolo, zápas č. 19117

datum: 14.01.2023, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hecl Jan
Holaň Dominik

19118. Krnov - BC Nový Jičín 14.01.2023 16:00 (64:82) (18:21 37:38 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
13. kolo, zápas č. 19118

datum: 14.01.2023, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Svoboda Kryštof

14. kolo
*19119. Basket Valmez - Přerov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
14. kolo, zápas č. 19119

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

19120. Sokol Karviná - TJ Šumperk 15.01.2023 15:30 (69:46) (16:15 30:23 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
14. kolo, zápas č. 19120

datum: 15.01.2023, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kraina Tomáš
Orlewski Adam

19121. Krnov - STRABAG Zlín 15.01.2023 13:00 (33:62) (12:21 17:35 25:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
14. kolo, zápas č. 19121

datum: 15.01.2023, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

19122. Opava B - BC Nový Jičín 15.01.2023 13:00 (56:55) (17:11 25:29 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
14. kolo, zápas č. 19122

datum: 15.01.2023, 13:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hecl Jan
Holaň Dominik

15. kolo
19123. BC Nový Jičín - Sokol Karviná 28.01.2023 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
15. kolo, zápas č. 19123

datum: 28.01.2023, 18:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr
Pilch Marek

19124. STRABAG Zlín - Snakes Ostrava B 28.01.2023 14:00 (86:40) (15:10 32:17 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
15. kolo, zápas č. 19124

datum: 28.01.2023, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Keřt Lukáš

19125. TJ Šumperk - Basket Valmez 28.01.2023 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
15. kolo, zápas č. 19125

datum: 28.01.2023, 16:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Jurník Vojtěch
Michal Patrik

16. kolo
19126. Opava B - Krnov 28.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
16. kolo, zápas č. 19126

datum: 28.01.2023, 17:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

19127. STRABAG Zlín - Sokol Karviná 26.01.2023 19:15 (43:63) (11:16 23:27 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
16. kolo, zápas č. 19127

datum: 26.01.2023, 19:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Kraváček Břetislav

19128. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava B 29.01.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
16. kolo, zápas č. 19128

datum: 29.01.2023, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr
Slovák Michal

19129. TJ Šumperk - Přerov 29.01.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
16. kolo, zápas č. 19129

datum: 29.01.2023, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Michal Patrik

17. kolo
19130. Basket Valmez - STRABAG Zlín 18.02.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
17. kolo, zápas č. 19130

datum: 18.02.2023, 13:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



19131. Přerov - BC Nový Jičín 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
17. kolo, zápas č. 19131

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



19132. Snakes Ostrava B - Krnov 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
17. kolo, zápas č. 19132

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



19133. Sokol Karviná - Opava B 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
17. kolo, zápas č. 19133

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:



18. kolo
19134. Přerov - STRABAG Zlín 19.02.2023 08:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
18. kolo, zápas č. 19134

datum: 19.02.2023, 08:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



19135. Basket Valmez - BC Nový Jičín 19.02.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
18. kolo, zápas č. 19135

datum: 19.02.2023, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



19136. Sokol Karviná - Krnov 19.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
18. kolo, zápas č. 19136

datum: 19.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:



19137. Snakes Ostrava B - Opava B 19.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
18. kolo, zápas č. 19137

datum: 19.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



19. kolo
19138. Opava B - Přerov 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
19. kolo, zápas č. 19138

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



19139. Krnov - Basket Valmez 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
19. kolo, zápas č. 19139

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



19140. BC Nový Jičín - TJ Šumperk 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
19. kolo, zápas č. 19140

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



20. kolo
19141. Snakes Ostrava B - Sokol Karviná 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
20. kolo, zápas č. 19141

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



19142. Krnov - Přerov 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
20. kolo, zápas č. 19142

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



19143. Opava B - Basket Valmez 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
20. kolo, zápas č. 19143

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



19144. STRABAG Zlín - TJ Šumperk 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
20. kolo, zápas č. 19144

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.