image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G


tabulka
1. BC Benešov U11G 5 5 0 311:117 10
2. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 5 4 1 255:141 9
3. Basket Říčany U11G (ms) 5 3 2 288:168 8
4. Basket Pastelka MB U11G 5 2 3 165:300 7
5. BK Studánka Pardubice U11G (ms) 5 1 4 189:289 6
6. BC Slaný U11G 5 0 5 113:306 5
1. kolo
1. BC Benešov U11G - Slaný U11G 17.09.2022 09:00 54:17 (23:6 34:6 40:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.09.2022, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Seidlová Klára
Kolbabová Klaudie

2. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Basket Říčany U11G (ms) 17.09.2022 10:00 40:63 (8:13 23:33 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



3. Basket Pastelka MB U11G - BK Brandýs U11G 17.09.2022 08:30 20:64 (6:26 11:40 12:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
1. kolo, zápas č. 3

datum: 17.09.2022, 08:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dřevová Markéta
Balicz Ondřej

2. kolo
4. Slaný U11G - BK Brandýs U11G 01.10.2022 10:00 27:71 (3:18 10:35 18:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
2. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2022, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pospíšilová Anna
Hacklová Rozálie

5. Basket Říčany U11G (ms) - Basket Pastelka MB U11G 01.10.2022 09:00 73:27 (20:9 36:17 53:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
2. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Jiroušková Barbora
Smítková Šárka

6. BC Benešov U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 01.10.2022 10:15 69:16 (15:2 31:4 52:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2022, 10:15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Kolbabová Klaudie

3. kolo
7. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Slaný U11G 15.10.2022 09:30 64:32 (25:8 44:20 54:26 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
3. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2022, 09:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



8. Basket Pastelka MB U11G - BC Benešov U11G 15.10.2022 09:00 19:91 (6:28 8:53 19:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
3. kolo, zápas č. 8

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



9. BK Brandýs U11G - Basket Říčany U11G (ms) 15.10.2022 09:00 34:30 (7:8 14:16 24:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
3. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pádivý Vladimír
Jiroušková Barbora

4. kolo
10. Slaný U11G - Basket Říčany U11G (ms) 05.11.2022 10:00 22:78 (4:24 10:47 12:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
4. kolo, zápas č. 10

datum: 05.11.2022, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



11. BC Benešov U11G - BK Brandýs U11G 05.11.2022 10:00 52:21 (14:0 31:7 42:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
4. kolo, zápas č. 11

datum: 05.11.2022, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Frána Petr
Eichler Jakub

12. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Basket Pastelka MB U11G 05.11.2022 11:00 57:60 (19:11 27:34 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
4. kolo, zápas č. 12

datum: 05.11.2022, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



5. kolo
13. Basket Pastelka MB U11G - Slaný U11G 19.11.2022 08:00 39:15 (6:5 24:8 33:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
5. kolo, zápas č. 13

datum: 19.11.2022, 08:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



14. BK Brandýs U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 19.11.2022 08:30 65:12 (18:2 40:8 50:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
5. kolo, zápas č. 14

datum: 19.11.2022, 08:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pádivý Vladimír
Beneš Vojtěch

15. Basket Říčany U11G (ms) - BC Benešov U11G 19.11.2022 09:00 44:45 (8:6 16:23 22:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
5. kolo, zápas č. 15

datum: 19.11.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Tichý Filip
Toušek Filip

6. kolo
16. Slaný U11G - BC Benešov U11G 14.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
6. kolo, zápas č. 16

datum: 14.01.2023, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



17. Basket Říčany U11G (ms) - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 14.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
6. kolo, zápas č. 17

datum: 14.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



18. BK Brandýs U11G - Basket Pastelka MB U11G 14.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
6. kolo, zápas č. 18

datum: 14.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



7. kolo
19. BK Brandýs U11G - Slaný U11G 28.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
7. kolo, zápas č. 19

datum: 28.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



20. Basket Pastelka MB U11G - Basket Říčany U11G (ms) 28.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
7. kolo, zápas č. 20

datum: 28.01.2023, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



21. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BC Benešov U11G 28.01.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
7. kolo, zápas č. 21

datum: 28.01.2023, 10:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



8. kolo
22. Slaný U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
8. kolo, zápas č. 22

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



23. BC Benešov U11G - Basket Pastelka MB U11G 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
8. kolo, zápas č. 23

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



24. Basket Říčany U11G (ms) - BK Brandýs U11G 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
8. kolo, zápas č. 24

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



9. kolo
25. Basket Říčany U11G (ms) - Slaný U11G 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
9. kolo, zápas č. 25

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



26. BK Brandýs U11G - BC Benešov U11G 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
9. kolo, zápas č. 26

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



27. Basket Pastelka MB U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
9. kolo, zápas č. 27

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



10. kolo
28. Slaný U11G - Basket Pastelka MB U11G 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
10. kolo, zápas č. 28

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



29. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BK Brandýs U11G 15.04.2023 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
10. kolo, zápas č. 29

datum: 15.04.2023, 09:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



30. BC Benešov U11G - Basket Říčany U11G (ms) 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
10. kolo, zápas č. 30

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.