image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / Krajský přebor II. / Krajský přebor muži II.


tabulka
1. TJ Thermia Karlovy Vary 7 6 1 581:511 13
2. TJ Jiskra Aš 7 5 2 515:498 12
3. TJ Spartak Chodov 7 4 3 474:420 11
4. TJ Lokomotiva Cheb 7 3 4 465:461 10
5. BK Sokolov U 23 7 3 4 496:506 10
6. TJ Sokol Kraslice 7 0 7 393:528 7
1. kolo
1. Jiskra Aš - Spartak Chodov 07.10.2022 19:30 74:67 (17:16 32:30 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2022, 19:30:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Skořepa Petr
Veselá Lucie

2. TJ Thermia K. Vary - BK Sokolov U 23 07.10.2022 18:45 90:87 (21:24 39:49 58:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2022, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Fiala Petr
Štych Ondřej

3. TJ Sokol Kraslice - TJ Loko Cheb 07.10.2022 19:00 58:91 (11:27 25:54 44:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2022, 19:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Kinka Roman
Koranda Vladimír

2. kolo
4. Spartak Chodov - TJ Loko Cheb 21.10.2022 17:00 53:55 (10:11 27:23 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
2. kolo, zápas č. 4

datum: 21.10.2022, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chodov

rozhodčí:
Veselá Lucie
Ašenbrenerová Ingrid

5. BK Sokolov U 23 - TJ Sokol Kraslice 21.10.2022 19:00 62:52 (10:12 30:19 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
2. kolo, zápas č. 5

datum: 21.10.2022, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Skořepa Petr

6. Jiskra Aš - TJ Thermia K. Vary 21.10.2022 19:30 79:77 (21:14 42:31 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
2. kolo, zápas č. 6

datum: 21.10.2022, 19:30:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Kinka Roman

3. kolo
7. TJ Thermia K. Vary - Spartak Chodov 11.11.2022 18:45 70:55 (20:10 38:31 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
3. kolo, zápas č. 7

datum: 11.11.2022, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

8. TJ Sokol Kraslice - Jiskra Aš 11.11.2022 19:00 66:85 (15:27 35:51 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
3. kolo, zápas č. 8

datum: 11.11.2022, 19:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Svatoš Miroslav

9. TJ Loko Cheb - BK Sokolov U 23 11.11.2022 20:15 59:62 (18:19 35:31 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
3. kolo, zápas č. 9

datum: 11.11.2022, 20:15:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Veselá Lucie

4. kolo
10. Spartak Chodov - BK Sokolov U 23 25.11.2022 18:30 80:62 (22:24 41:35 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
4. kolo, zápas č. 10

datum: 25.11.2022, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chodov

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Ašenbrenerová Ingrid

11. Jiskra Aš - TJ Loko Cheb 25.11.2022 19:30 67:63 (25:13 36:27 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
4. kolo, zápas č. 11

datum: 25.11.2022, 19:30:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Veselá Lucie

12. TJ Thermia K. Vary - TJ Sokol Kraslice 25.11.2022 18:45 91:59 (22:18 41:27 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
4. kolo, zápas č. 12

datum: 25.11.2022, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Kinka Roman

5. kolo
13. TJ Sokol Kraslice - Spartak Chodov 16.12.2022 20:00 47:57 (11:14 12:25 29:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
5. kolo, zápas č. 13

datum: 16.12.2022, 20:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Ašenbrenerová Ingrid

14. TJ Loko Cheb - TJ Thermia K. Vary 09.12.2022 20:15 81:90 (19:20 36:33 53:51 68:68 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
5. kolo, zápas č. 14

datum: 09.12.2022, 20:15:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Veselá Lucie
Ašenbrenerová Ingrid

15. BK Sokolov U 23 - Jiskra Aš 09.12.2022 19:00 64:81 (14:20 35:37 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
5. kolo, zápas č. 15

datum: 09.12.2022, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Skořepa Petr

6. kolo
16. Spartak Chodov - Jiskra Aš 06.01.2023 18:30 (83:59) (31:17 51:31 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
6. kolo, zápas č. 16

datum: 06.01.2023, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chodov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Ašenbrenerová Ingrid

17. BK Sokolov U 23 - TJ Thermia K. Vary 06.01.2023 19:15 80:85 (28:26 46:43 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
6. kolo, zápas č. 17

datum: 06.01.2023, 19:15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Koranda Vladimír

18. TJ Loko Cheb - TJ Sokol Kraslice 06.01.2023 20:15 63:52 (16:7 33:17 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
6. kolo, zápas č. 18

datum: 06.01.2023, 20:15:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Kinka Roman

7. kolo
19. TJ Loko Cheb - Spartak Chodov 20.01.2023 20:15 (53:79) (10:21 30:33 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
7. kolo, zápas č. 19

datum: 20.01.2023, 20:15:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Kinka Roman
Veselá Lucie

20. TJ Sokol Kraslice - BK Sokolov U 23 27.01.2023 19:00 (59:79) (25:22 34:42 49:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
7. kolo, zápas č. 20

datum: 27.01.2023, 19:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Kinka Roman

21. TJ Thermia K. Vary - Jiskra Aš 20.01.2023 18:45 (78:70) (23:23 36:47 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
7. kolo, zápas č. 21

datum: 20.01.2023, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

8. kolo
22. Spartak Chodov - TJ Thermia K. Vary 03.03.2023 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
8. kolo, zápas č. 22

datum: 03.03.2023, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chodov

rozhodčí:



23. Jiskra Aš - TJ Sokol Kraslice 03.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
8. kolo, zápas č. 23

datum: 03.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



24. BK Sokolov U 23 - TJ Loko Cheb 03.03.2023 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
8. kolo, zápas č. 24

datum: 03.03.2023, 19:15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



9. kolo
25. BK Sokolov U 23 - Spartak Chodov 17.03.2023 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
9. kolo, zápas č. 25

datum: 17.03.2023, 19:15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



26. TJ Loko Cheb - Jiskra Aš 17.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
9. kolo, zápas č. 26

datum: 17.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



27. TJ Sokol Kraslice - TJ Thermia K. Vary 17.03.2023 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
9. kolo, zápas č. 27

datum: 17.03.2023, 19:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:



10. kolo
28. Spartak Chodov - TJ Sokol Kraslice 31.03.2023 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
10. kolo, zápas č. 28

datum: 31.03.2023, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chodov

rozhodčí:



29. TJ Thermia K. Vary - TJ Loko Cheb 31.03.2023 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
10. kolo, zápas č. 29

datum: 31.03.2023, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:



30. Jiskra Aš - BK Sokolov U 23 31.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Krajský přebor II. Krajský přebor muži II.
10. kolo, zápas č. 30

datum: 31.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.