image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B / Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B


tabulka
1. NBK JUVENTA Milovice U11B 6 5 1 413:241 11
2. BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv) 5 5 0 426:121 10
3. BC Benešov U11B 5 4 1 221:148 9
4. BA Nymburk U11B 5 3 2 315:184 8
5. BC Kolín U11B (ms) 5 2 3 204:214 7
6. BC Wizards Újezd nad Lesy (ms) 6 1 5 172:267 7
7. TJ AŠ Mladá Boleslav U11 5 1 4 140:349 6
8. TJ Sokol Pečky U11(mix) 5 0 5 47:414 5
1. kolo
1. BK Brandýs U11B(kv) - TJ AŠ M.B. U11B 17.09.2022 09:00 (92:8) (28:2 58:5 78:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.09.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jakubcová Kateřina
Frána Petr

2. BA Nymburk U11B - Sokol PečkyU11(mix) 17.09.2022 10:00 (94:12) (29:4 18:4 25:0 21:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.09.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Janovský Jaroslav
Prokeš Matěj

3. NBK Milovice U11B - BC Kolín U11B (ms) 17.09.2022 09:30 (83:24) (25:0 45:12 57:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 17.09.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:
Jiroušková Barbora
Vitovská Pavlína

4. BC Wizards (ms) - BC Benešov U11B 17.09.2022 13:00 (17:34) (3:8 3:18 5:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 17.09.2022, 13:00:00

místo: Hala U Váhy , Šestajovice

rozhodčí:



2. kolo
5. TJ AŠ M.B. U11B - BC Benešov U11B 01.10.2022 09:00 (31:35) (10:7 11:19 18:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Balicz Ondřej


6. BC Kolín U11B (ms) - BC Wizards (ms) 01.10.2022 09:00 (35:34) (10:7 17:14 27:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Podruh Vojtěch

7. Sokol PečkyU11(mix) - NBK Milovice U11B 01.10.2022 13:00 (7:104) (2:29 6:56 7:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2022, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Poláček Vojtěch
Mikulec Jan

8. BK Brandýs U11B(kv) - BA Nymburk U11B 02.10.2022 09:00 (96:17) (20:10 47:4 70:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 02.10.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pádivý Vladimír
Mikulec Jan

3. kolo
9. BA Nymburk U11B - TJ AŠ M.B. U11B 15.10.2022 09:15 (101:16) (15:3 28:6 27:5 30:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2022, 09:15:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Prokeš Matěj

10. NBK Milovice U11B - BK Brandýs U11B(kv) 15.10.2022 09:30 (44:100) (15:16 22:48 28:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:
Podruh Vojtěch


11. BC Wizards (ms) - Sokol PečkyU11(mix) 15.10.2022 10:00 (45:4) (14:0 27:4 39:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2022, 10:00:00

místo: Hala U Váhy , Šestajovice

rozhodčí:
Tichý Filip
Toušek Filip

12. BC Benešov U11B - BC Kolín U11B (ms) 15.10.2022 09:00 (47:19) (14:4 28:8 39:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Seidlová Klára
Eichler Jakub

4. kolo
13. TJ AŠ M.B. U11B - BC Kolín U11B (ms) 05.11.2022 09:30 (38:36) (11:3 18:11 27:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.11.2022, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Peštová Kateřina


14. Sokol PečkyU11(mix) - BC Benešov U11B 05.11.2022 09:00 (12:81) (2:31 8:45 10:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.11.2022, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



15. BK Brandýs U11B(kv) - BC Wizards (ms) 05.11.2022 09:00 (69:28) (19:6 33:17 48:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 05.11.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jakubcová Kateřina
Dvorský Dušan

16. BA Nymburk U11B - NBK Milovice U11B 05.11.2022 09:30 (35:40) (15:10 19:24 21:35 35:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 05.11.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Podruh Vojtěch
Prokeš Matěj

5. kolo
17. NBK Milovice U11B - TJ AŠ M.B. U11B 19.11.2022 09:30 (85:47) (16:9 38:24 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 19.11.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:
Podruh Vojtěch
Prokeš Matěj

18. BC Wizards (ms) - BA Nymburk U11B 19.11.2022 13:00 (20:68) (3:16 7:30 14:53 20:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 19.11.2022, 13:00:00

místo: Hala U Váhy , Šestajovice

rozhodčí:
Štroblová Claudie
Rýcová Alžběta

19. BC Benešov U11B - BK Brandýs U11B(kv) 19.11.2022 10:30 (24:69) (5:22 9:38 19:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 19.11.2022, 10:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kolbabová Klaudie
Vaněk Ondřej

20. BC Kolín U11B (ms) - Sokol PečkyU11(mix) 19.11.2022 09:00 (90:12) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 19.11.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Baasandorj Enkhbold


6. kolo
21. TJ AŠ M.B. U11B - Sokol PečkyU11(mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



22. BK Brandýs U11B(kv) - BC Kolín U11B (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



23. BA Nymburk U11B - BC Benešov U11B 04.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 04.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



24. NBK Milovice U11B - BC Wizards (ms) 03.12.2022 09:30 (57:28) (22:8 34:10 49:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 03.12.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:
Jakubcová Kateřina
Smítková Šárka

7. kolo
25. BC Wizards (ms) - TJ AŠ M.B. U11B 10.12.2022 15:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 10.12.2022, 15:15:00

místo: Hala U Váhy , Šestajovice

rozhodčí:
Pádivý Vladimír


26. BC Benešov U11B - NBK Milovice U11B 10.12.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 10.12.2022, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Eichler Jakub

27. BC Kolín U11B (ms) - BA Nymburk U11B 10.12.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 10.12.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Baasandorj Enkhbold


28. Sokol PečkyU11(mix) - BK Brandýs U11B(kv) 10.12.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 10.12.2022, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Podruh Vojtěch
Dvorský Dušan

8. kolo
29. TJ AŠ M.B. U11B - BK Brandýs U11B(kv) 14.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 14.01.2023, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



30. Sokol PečkyU11(mix) - BA Nymburk U11B 14.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 14.01.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



31. BC Kolín U11B (ms) - NBK Milovice U11B 14.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 14.01.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



32. BC Benešov U11B - BC Wizards (ms) 14.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 14.01.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



9. kolo
33. BC Benešov U11B - TJ AŠ M.B. U11B 28.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 28.01.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



34. BC Wizards (ms) - BC Kolín U11B (ms) 28.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 28.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



35. NBK Milovice U11B - Sokol PečkyU11(mix) 28.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 28.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:



36. BA Nymburk U11B - BK Brandýs U11B(kv) 28.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 28.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



10. kolo
37. TJ AŠ M.B. U11B - BA Nymburk U11B 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



38. BK Brandýs U11B(kv) - NBK Milovice U11B 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



39. Sokol PečkyU11(mix) - BC Wizards (ms) 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



40. BC Kolín U11B (ms) - BC Benešov U11B 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



11. kolo
41. BC Kolín U11B (ms) - TJ AŠ M.B. U11B 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
11. kolo, zápas č. 41

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



42. BC Benešov U11B - Sokol PečkyU11(mix) 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
11. kolo, zápas č. 42

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



43. BC Wizards (ms) - BK Brandýs U11B(kv) 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
11. kolo, zápas č. 43

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



44. NBK Milovice U11B - BA Nymburk U11B 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
11. kolo, zápas č. 44

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:



12. kolo
45. TJ AŠ M.B. U11B - NBK Milovice U11B 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
12. kolo, zápas č. 45

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



46. BA Nymburk U11B - BC Wizards (ms) 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
12. kolo, zápas č. 46

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



47. BK Brandýs U11B(kv) - BC Benešov U11B 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
12. kolo, zápas č. 47

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



48. Sokol PečkyU11(mix) - BC Kolín U11B (ms) 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



13. kolo
49. Sokol PečkyU11(mix) - TJ AŠ M.B. U11B 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
13. kolo, zápas č. 49

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



50. BC Kolín U11B (ms) - BK Brandýs U11B(kv) 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
13. kolo, zápas č. 50

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



51. BC Benešov U11B - BA Nymburk U11B 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
13. kolo, zápas č. 51

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



52. BC Wizards (ms) - NBK Milovice U11B 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
13. kolo, zápas č. 52

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
53. TJ AŠ M.B. U11B - BC Wizards (ms) 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
14. kolo, zápas č. 53

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



54. NBK Milovice U11B - BC Benešov U11B 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
14. kolo, zápas č. 54

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:



55. BA Nymburk U11B - BC Kolín U11B (ms) 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
14. kolo, zápas č. 55

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



56. BK Brandýs U11B(kv) - Sokol PečkyU11(mix) 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B
14. kolo, zápas č. 56

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.