image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A


tabulka
1. BC Benešov U12G 0 0 0 0:0 0
2. TJ Sokol Kladno U12G 0 0 0 0:0 0
3. BK Brandýs n. L. U12G 0 0 0 0:0 0
4. BC Slaný U12G 0 0 0 0:0 0
5. ŠSK Příbram U12G 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BC Benešov U12G - Brandýs U12G 24.09.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 24.09.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



2. Sokol Kladno U12G - ŠSK Příbram U12G 24.09.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 24.09.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



2. kolo
3. Brandýs U12G - Sokol Kladno U12G 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
2. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



4. BC Slaný U12G - BC Benešov U12G 08.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



3. kolo
5. Sokol Kladno U12G - BC Slaný U12G 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
3. kolo, zápas č. 5

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



6. ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G 22.10.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
3. kolo, zápas č. 6

datum: 22.10.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



4. kolo
7. BC Slaný U12G - ŠSK Příbram U12G 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
4. kolo, zápas č. 7

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



8. BC Benešov U12G - Sokol Kladno U12G 12.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
4. kolo, zápas č. 8

datum: 12.11.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



5. kolo
9. ŠSK Příbram U12G - BC Benešov U12G 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
5. kolo, zápas č. 9

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



10. Brandýs U12G - BC Slaný U12G 26.11.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
5. kolo, zápas č. 10

datum: 26.11.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



6. kolo
11. Brandýs U12G - BC Benešov U12G 17.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
6. kolo, zápas č. 11

datum: 17.12.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



12. ŠSK Příbram U12G - Sokol Kladno U12G 17.12.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
6. kolo, zápas č. 12

datum: 17.12.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



7. kolo
13. Sokol Kladno U12G - Brandýs U12G 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
7. kolo, zápas č. 13

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



14. BC Benešov U12G - BC Slaný U12G 07.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
7. kolo, zápas č. 14

datum: 07.01.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



8. kolo
15. BC Slaný U12G - Sokol Kladno U12G 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
8. kolo, zápas č. 15

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



16. Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G 21.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
8. kolo, zápas č. 16

datum: 21.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



9. kolo
17. ŠSK Příbram U12G - BC Slaný U12G 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
9. kolo, zápas č. 17

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



18. Sokol Kladno U12G - BC Benešov U12G 11.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
9. kolo, zápas č. 18

datum: 11.02.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



10. kolo
19. BC Benešov U12G - ŠSK Příbram U12G 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
10. kolo, zápas č. 19

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



20. BC Slaný U12G - Brandýs U12G 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A
10. kolo, zápas č. 20

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.