image

nejmladší minižáci U10 / Oblasti / ročník 2022/23 / Středomoravský přebor / Základní část


tabulka
1. TJ Slavia Kroměříž 12 12 0 921:171 24
2. STRABAG Zlín A 12 8 4 574:369 20
3. SK UP BCM Olomouc 12 5 7 387:490 17
4. STRABAG Zlín B /MIX/ 10 3 7 203:466 13
5. OSK Olomouc dívky*1x12 10 0 10 119:708 10
1. kolo
1. Zlín B MIX - Zlín A 08.10.2022 12:30 19:40 (4:16 4:24 9:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2022, 12:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



2. Zlín B MIX - Zlín A 08.10.2022 14:15 41:27 (9:12 17:21 28:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2022, 14:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



5. Slavia Kroměříž - BCM Olomouc 09.10.2022 09:00 62:22 (14:0 22:8 45:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2022, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



6. Slavia Kroměříž - BCM Olomouc 09.10.2022 10:30 75:22 (12:6 30:12 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 09.10.2022, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



2. kolo
7. Zlín A - BCM Olomouc 22.10.2022 09:15 54:20 (12:2 28:8 42:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 22.10.2022, 09:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš


8. Zlín A - BCM Olomouc 22.10.2022 11:00 47:27 (20:5 30:8 40:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 22.10.2022, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš


9. OSK Olomouc - Slavia Kroměříž 22.10.2022 13:00 15:128 (2:30 4:60 12:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 22.10.2022, 13:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Kopřiva Martin
Kopřivová Zuzana

10. OSK Olomouc - Slavia Kroměříž 22.10.2022 14:30 12:136 (2:28 2:58 10:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 22.10.2022, 14:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Kopřiva Martin
Kopřivová Zuzana

3. kolo
15. Slavia Kroměříž - Zlín B MIX 12.11.2022 09:30 43:10 (19:0 27:0 35:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 12.11.2022, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Krčmář Daniel

16. Slavia Kroměříž - Zlín B MIX 12.11.2022 11:00 66:4 (14:0 26:0 42:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 12.11.2022, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Krčmář Daniel

17. BCM Olomouc - OSK Olomouc 12.11.2022 08:30 52:10 (16:2 28:4 38:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 12.11.2022, 08:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

18. BCM Olomouc - OSK Olomouc 12.11.2022 10:00 50:8 (16:2 26:2 46:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 12.11.2022, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

4. kolo
19. Zlín A - OSK Olomouc 27.11.2022 09:00 64:11 (10:6 18:7 46:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 27.11.2022, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš


20. Zlín A - OSK Olomouc 27.11.2022 10:45 102:1 (18:0 54:1 66:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 27.11.2022, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš


21. Zlín B MIX - BCM Olomouc 26.11.2022 09:00 16:61 (2:22 6:31 6:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.11.2022, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš


22. Zlín B MIX - BCM Olomouc 26.11.2022 10:45 10:55 (8:8 8:28 10:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.11.2022, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš


5. kolo
25. Slavia Kroměříž - Zlín A 10.12.2022 09:00 72:28 (15:4 32:8 56:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 10.12.2022, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kuba Theodor
Krčmář Daniel

26. Slavia Kroměříž - Zlín A 10.12.2022 10:30 72:21 (25:0 39:4 50:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 10.12.2022, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kuba Theodor
Krčmář Daniel

29. OSK Olomouc - Zlín B MIX 10.12.2022 13:00 24:26 (6:6 14:18 16:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 10.12.2022, 13:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Kopřiva Martin
Kopřivová Zuzana

30. OSK Olomouc - Zlín B MIX 10.12.2022 14:30 24:26 (8:8 12:14 14:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 10.12.2022, 14:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Kopřiva Martin
Kopřivová Zuzana

6. kolo
31. Zlín A - Zlín B MIX 07.01.2023 09:00 66:27 (20:2 32:16 58:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.01.2023, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš
Vyplel David

32. Zlín A - Zlín B MIX 07.01.2023 10:45 60:24 (12:0 22:8 46:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.01.2023, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš
Vyplel David

35. BCM Olomouc - Slavia Kroměříž 07.01.2023 15:15 15:68 (4:27 8:36 12:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.01.2023, 15:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kopřiva Martin
Kopřivová Zuzana

36. BCM Olomouc - Slavia Kroměříž 07.01.2023 16:30 8:75 (2:34 4:51 4:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 07.01.2023, 16:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kopřivová Zuzana
Kopřiva Martin

7. kolo
37. BCM Olomouc - Zlín A 21.01.2023 09:30 18:40 (4:9 8:19 12:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 21.01.2023, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kaprál Lukáš
Sochor Jakub

38. BCM Olomouc - Zlín A 21.01.2023 10:45 37:25 (14:2 18:7 22:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 21.01.2023, 10:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Sochor Jakub
Kaprál Lukáš

39. Slavia Kroměříž - OSK Olomouc 21.01.2023 15:00 60:1 (16:0 36:0 48:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 21.01.2023, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Kuba Theodor

40. Slavia Kroměříž - OSK Olomouc 21.01.2023 16:30 64:13 (12:2 30:2 48:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 21.01.2023, 16:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Kuba Theodor

8. kolo
45. Zlín B MIX - Slavia Kroměříž 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



46. Zlín B MIX - Slavia Kroměříž 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



47. OSK Olomouc - BCM Olomouc 11.02.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 11.02.2023, 13:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:



48. OSK Olomouc - BCM Olomouc 11.02.2023 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 11.02.2023, 14:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:



9. kolo
49. OSK Olomouc - Zlín A 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



50. OSK Olomouc - Zlín A 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



51. BCM Olomouc - Zlín B MIX 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



52. BCM Olomouc - Zlín B MIX 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



10. kolo
55. Zlín A - Slavia Kroměříž 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



56. Zlín A - Slavia Kroměříž 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



59. Zlín B MIX - OSK Olomouc 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



60. Zlín B MIX - OSK Olomouc 18.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 18.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.