image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2022/23 / Středomoravský přebor / Základní část


tabulka
1. STRABAG Zlín 12 11 1 734:375 23
2. SK UP BCM Olomouc A 12 9 3 680:406 21
3. TJ Slavia Kroměříž 12 8 4 612:390 20
4. SK UP BCM Olomouc B*3x11 12 6 6 474:562 18
5. TBS Přerov /MIX/ 12 6 6 446:553 18
6. BCM Orli Prostějov 12 2 10 385:596 14
7. TJ Sigma Hranice MIX 12 0 12 180:629 12
1. kolo
1. BCM Olomouc A - Prostějov 28.01.2023 12:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.01.2023, 12:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Kaprál Lukáš

2. BCM Olomouc A - Prostějov 28.01.2023 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.01.2023, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Krčmář Daniel

3. Slavia Kroměříž - Přerov /MIX/ 17.09.2022 09:15 51:28 (10:4 26:15 49:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 17.09.2022, 09:15:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Kuba Theodor

4. Slavia Kroměříž - Přerov /MIX/ 17.09.2022 10:45 46:24 (8:6 16:6 34:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 17.09.2022, 10:45:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Kuba Theodor

5. Zlín - BCM Olomouc B 17.09.2022 09:00 66:37 (14:11 34:13 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 17.09.2022, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Bill Marek

6. Zlín - BCM Olomouc B 17.09.2022 10:45 83:30 (22:9 41:19 57:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 17.09.2022, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Bill Marek

2. kolo
7. Přerov /MIX/ - Zlín 01.10.2022 08:00 32:63 (6:10 26:14 32:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2022, 08:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Krčmář Dominik
Krčmář Daniel

8. Přerov /MIX/ - Zlín 01.10.2022 09:45 22:62 (6:19 12:31 16:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2022, 09:45:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Krčmář Dominik
Krčmář Daniel

9. Prostějov - Slavia Kroměříž 01.10.2022 09:00 41:62 (3:11 10:30 25:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 01.10.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



10. Prostějov - Slavia Kroměříž 01.10.2022 11:00 29:69 (14:12 14:28 16:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 01.10.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



11. Hranice MIX - BCM Olomouc A 01.10.2022 09:30 9:73 (2:24 5:45 5:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 01.10.2022, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Slavík Josef


12. Hranice MIX - BCM Olomouc A 01.10.2022 11:00 2:52 (2:12 2:22 2:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 01.10.2022, 11:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Slavík Josef


3. kolo
13. Slavia Kroměříž - Hranice MIX 15.10.2022 13:00 53:2 (9:0 25:2 43:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2022, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Krčmář Daniel

14. Slavia Kroměříž - Hranice MIX 15.10.2022 14:45 63:8 (18:5 25:6 45:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2022, 14:45:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Bill Marek
Krčmář Daniel

15. Zlín - Prostějov 15.10.2022 09:00 86:19 (12:9 46:9 58:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

16. Zlín - Prostějov 15.10.2022 10:30 71:28 (12:22 41:22 61:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2022, 10:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

17. BCM Olomouc B - Přerov /MIX/ 15.10.2022 09:30 70:23 (18:2 33:10 57:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 15.10.2022, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Kopřivová Zuzana

18. BCM Olomouc B - Přerov /MIX/ 15.10.2022 11:00 73:13 (14:4 42:6 54:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 15.10.2022, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Kopřivová Zuzana

4. kolo
19. Prostějov - BCM Olomouc B 05.11.2022 09:00 46:48 (16:12 24:33 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 05.11.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Kaprál Lukáš
Sochor Jakub

20. Prostějov - BCM Olomouc B 05.11.2022 11:00 30:50 (8:21 14:27 24:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 05.11.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Slavík Josef
Sochor Jakub

21. Hranice MIX - Zlín 05.11.2022 09:30 34:61 (14:8 20:26 20:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 05.11.2022, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kopřivová Zuzana

22. Hranice MIX - Zlín 05.11.2022 11:00 20:65 (4:16 12:20 12:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 05.11.2022, 11:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kopřivová Zuzana

23. BCM Olomouc A - Slavia Kroměříž 05.11.2022 09:00 71:29 (20:6 29:19 53:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 05.11.2022, 09:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


24. BCM Olomouc A - Slavia Kroměříž 05.11.2022 10:30 68:32 (20:8 28:21 52:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2022, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


5. kolo
25. Zlín - BCM Olomouc A 19.11.2022 09:00 51:43 (13:12 35:22 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 19.11.2022, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Keřt Lukáš

26. Zlín - BCM Olomouc A 19.11.2022 10:30 35:50 (5:20 19:26 27:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 19.11.2022, 10:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Keřt Lukáš

27. BCM Olomouc B - Hranice MIX 19.11.2022 09:00 29:14 (4:0 10:8 19:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 19.11.2022, 09:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vildová Linda
Krčmář Daniel

28. BCM Olomouc B - Hranice MIX 19.11.2022 10:30 24:12 (4:0 8:4 16:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 19.11.2022, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vildová Linda
Krčmář Daniel

29. Přerov /MIX/ - Prostějov 19.11.2022 13:30 38:31 (8:8 17:14 21:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 19.11.2022, 13:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sochor Jakub
Kaprál Lukáš

30. Přerov /MIX/ - Prostějov 19.11.2022 15:00 40:15 (8:0 26:6 28:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 19.11.2022, 15:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Kaprál Lukáš
Sochor Jakub

6. kolo
31. Hranice MIX - Přerov /MIX/ 03.12.2022 09:30 16:53 (4:5 7:27 9:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 03.12.2022, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Kuba Theodor
Krčmář Daniel

32. Hranice MIX - Přerov /MIX/ 03.12.2022 11:00 25:58 (8:13 12:32 12:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.12.2022, 11:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Kuba Theodor
Krčmář Daniel

33. BCM Olomouc A - BCM Olomouc B 08.12.2022 16:15 53:45 (12:7 24:21 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.12.2022, 16:15:00

místo: Gymnázium Hejčín, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej


34. BCM Olomouc A - BCM Olomouc B 08.12.2022 18:00 75:40 (24:4 34:13 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.12.2022, 18:00:00

místo: Gymnázium Hejčín, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej


35. Slavia Kroměříž - Zlín 03.12.2022 09:30 31:38 (16:8 18:18 22:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2022, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Tichý David
Slavík Josef

36. Slavia Kroměříž - Zlín 03.12.2022 11:00 29:53 (6:18 16:26 16:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2022, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Tichý David

7. kolo
37. BCM Olomouc B - Slavia Kroměříž 14.01.2023 09:30 14:75 (6:8 8:37 12:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 14.01.2023, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Kuba Theodor

38. BCM Olomouc B - Slavia Kroměříž 14.01.2023 11:00 14:72 (0:20 10:38 10:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.01.2023, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Kuba Theodor

39. Přerov /MIX/ - BCM Olomouc A 15.01.2023 09:00 (66:60) (11:12 29:24 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.01.2023, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Krčmář Daniel
Kopřivová Zuzana

40. Přerov /MIX/ - BCM Olomouc A 15.01.2023 10:30 (49:41) (18:18 26:23 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.01.2023, 10:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Kopřivová Zuzana
Krčmář Daniel

41. Prostějov - Hranice MIX 14.01.2023 09:00 (47:19) (10:2 22:7 11:42 19:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.01.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

42. Prostějov - Hranice MIX 14.01.2023 11:00 (51:19) (26:0 34:8 45:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 14.01.2023, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

8. kolo
43. Prostějov - BCM Olomouc A 17.09.2022 09:00 27:51 (5:16 11:18 17:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.09.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kopřiva Martin

44. Prostějov - BCM Olomouc A 17.09.2022 10:30 21:43 (8:3 10:17 19:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.09.2022, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kopřiva Martin

45. Přerov /MIX/ - Slavia Kroměříž 29.01.2023 08:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 29.01.2023, 08:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Kuba Theodor
Sochor Jakub

46. Přerov /MIX/ - Slavia Kroměříž 29.01.2023 10:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 29.01.2023, 10:10:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Kuba Theodor
Sochor Jakub

47. BCM Olomouc B - Zlín 28.01.2023 09:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 28.01.2023, 09:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kaprál Lukáš
Krčmář Daniel

48. BCM Olomouc B - Zlín 28.01.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 28.01.2023, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kaprál Lukáš
Krčmář Daniel

9. kolo
49. Zlín - Přerov /MIX/ 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



50. Zlín - Přerov /MIX/ 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



51. Slavia Kroměříž - Prostějov 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



52. Slavia Kroměříž - Prostějov 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



53. BCM Olomouc A - Hranice MIX 18.02.2023 09:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.02.2023, 09:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



54. BCM Olomouc A - Hranice MIX 18.02.2023 10:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.02.2023, 10:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



10. kolo
55. Hranice MIX - Slavia Kroměříž 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



56. Hranice MIX - Slavia Kroměříž 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



57. Prostějov - Zlín 11.03.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 11.03.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



58. Prostějov - Zlín 11.03.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 11.03.2023, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



59. Přerov /MIX/ - BCM Olomouc B 12.03.2023 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 12.03.2023, 10:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



60. Přerov /MIX/ - BCM Olomouc B 12.03.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 12.03.2023, 12:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



11. kolo
61. BCM Olomouc B - Prostějov 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



62. BCM Olomouc B - Prostějov 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



63. Zlín - Hranice MIX 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



64. Zlín - Hranice MIX 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



65. Slavia Kroměříž - BCM Olomouc A 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



66. Slavia Kroměříž - BCM Olomouc A 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



12. kolo
67. BCM Olomouc A - Zlín 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



68. BCM Olomouc A - Zlín 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



69. Hranice MIX - BCM Olomouc B 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



70. Hranice MIX - BCM Olomouc B 15.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



71. Prostějov - Přerov /MIX/ 15.04.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.04.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



72. Prostějov - Přerov /MIX/ 15.04.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.04.2023, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



13. kolo
73. Přerov /MIX/ - Hranice MIX 30.04.2023 08:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 30.04.2023, 08:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



74. Přerov /MIX/ - Hranice MIX 30.04.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 30.04.2023, 10:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



75. BCM Olomouc B - BCM Olomouc A 29.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 29.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



76. BCM Olomouc B - BCM Olomouc A 29.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 29.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



77. Zlín - Slavia Kroměříž 29.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 29.04.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



78. Zlín - Slavia Kroměříž 29.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 29.04.2023, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



14. kolo
79. Slavia Kroměříž - BCM Olomouc B 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



80. Slavia Kroměříž - BCM Olomouc B 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



81. BCM Olomouc A - Přerov /MIX/ 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



82. BCM Olomouc A - Přerov /MIX/ 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



83. Hranice MIX - Prostějov 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



84. Hranice MIX - Prostějov 06.05.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 06.05.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.