image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2022/23 / Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 / Základní část - skupina A


tabulka
1. SBŠ Ostrava Poruba 14 11 3 824:216 25
2. Basket Ostrava 12 12 0 893:154 24
3. SBŠ Ostrava Jih 14 8 6 576:441 22
4. SBŠ Třinec 12 5 7 502:456 17
5. TJ Loko Krnov 12 2 10 188:864 14
6. SBŠ Orlová 12 0 12 72:924 12
1. kolo
1. Basket Ostrava - SBŠ Orlová 11.12.2022 12:30 (104:2) (32:0 52:0 84:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2022, 12:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



2. Basket Ostrava - SBŠ Orlová 11.12.2022 13:40 (109:2) (21:0 51:0 74:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.12.2022, 13:40:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



3. SBŠ Třinec - SBŠ Jih 01.10.2022 15:00 (43:33) (6:14 24:17 27:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2022, 15:00:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



4. SBŠ Třinec - SBŠ Jih 01.10.2022 16:30 (25:40) (12:8 12:18 21:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2022, 16:30:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



87. SBŠ Poruba - Loko Krnov 17.11.2022 10:00 (56:18) (18:2 34:4 46:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
1. kolo, zápas č. 87

datum: 17.11.2022, 10:00:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



88. SBŠ Poruba - Loko Krnov 17.11.2022 11:30 (64:14) (10:4 36:4 46:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
1. kolo, zápas č. 88

datum: 17.11.2022, 11:30:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



2. kolo
5. SBŠ Orlová - SBŠ Třinec 15.10.2022 09:30 (0:72) (0:12 0:35 0:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 15.10.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:



6. SBŠ Orlová - SBŠ Třinec 15.10.2022 11:00 (0:85) (0:19 0:37 0:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 15.10.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:



7. Loko Krnov - Basket Ostrava 15.10.2022 12:00 (2:130) (0:42 0:27 0:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2022, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



8. Loko Krnov - Basket Ostrava 15.10.2022 13:45 (2:124) (0:34 0:25 0:33 2:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 15.10.2022, 13:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



89. SBŠ Jih - SBŠ Poruba 04.11.2022 15:45 (12:42) (4:8 4:18 10:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
2. kolo, zápas č. 89

datum: 04.11.2022, 15:45:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:



90. SBŠ Jih - SBŠ Poruba 04.11.2022 16:45 (28:21) (4:12 12:12 12:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
2. kolo, zápas č. 90

datum: 04.11.2022, 16:45:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:



3. kolo
9. SBŠ Třinec - Loko Krnov 05.11.2022 09:30 (78:24) (18:10 44:12 60:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 05.11.2022, 09:30:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



10. SBŠ Třinec - Loko Krnov 05.11.2022 11:00 (81:7) (19:6 35:6 57:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 05.11.2022, 11:00:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



11. SBŠ Jih - SBŠ Orlová 06.11.2022 14:00 (70:6) (16:2 40:2 58:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.11.2022, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



12. SBŠ Jih - SBŠ Orlová 06.11.2022 15:30 (76:4) (18:0 38:0 56:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 06.11.2022, 15:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



81. SBŠ Poruba - Basket Ostrava 14.12.2022 16:00 (14:28) (0:6 4:16 10:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
3. kolo, zápas č. 81

datum: 14.12.2022, 16:00:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



82. SBŠ Poruba - Basket Ostrava 14.12.2022 17:30 (29:39) (4:16 8:29 21:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
3. kolo, zápas č. 82

datum: 14.12.2022, 17:30:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



4. kolo
13. Loko Krnov - SBŠ Jih 19.11.2022 10:00 (18:72) (10:12 12:34 16:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 19.11.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



14. Loko Krnov - SBŠ Jih 19.11.2022 11:45 (30:64) (4:24 17:44 21:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 19.11.2022, 11:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



15. Basket Ostrava - SBŠ Třinec 19.11.2022 15:00 (38:27) (16:2 20:5 30:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 19.11.2022, 15:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



16. Basket Ostrava - SBŠ Třinec 19.11.2022 16:30 (46:16) (4:2 18:8 28:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 19.11.2022, 16:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



83. SBŠ Poruba - SBŠ Orlová 19.11.2022 10:00 (90:8) (18:4 50:6 64:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
4. kolo, zápas č. 83

datum: 19.11.2022, 10:00:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



84. SBŠ Poruba - SBŠ Orlová 19.11.2022 11:15 (107:2) (22:0 50:0 84:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
4. kolo, zápas č. 84

datum: 19.11.2022, 11:15:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



5. kolo
17. SBŠ Jih - Basket Ostrava 10.12.2022 11:00 (15:69) (3:18 9:26 15:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 10.12.2022, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



18. SBŠ Jih - Basket Ostrava 10.12.2022 12:30 (25:47) (2:11 11:26 19:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 10.12.2022, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



19. SBŠ Orlová - Loko Krnov 10.12.2022 10:00 (12:26) (0:10 4:16 4:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 10.12.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



20. SBŠ Orlová - Loko Krnov 10.12.2022 11:15 (16:26) (9:2 11:10 16:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 10.12.2022, 11:15:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



85. SBŠ Třinec - SBŠ Poruba 10.12.2022 09:30 (6:79) (4:24 6:39 6:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
5. kolo, zápas č. 85

datum: 10.12.2022, 09:30:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



86. SBŠ Třinec - SBŠ Poruba 10.12.2022 11:00 (10:78) (6:20 8:38 8:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
5. kolo, zápas č. 86

datum: 10.12.2022, 11:00:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



6. kolo
21. SBŠ Orlová - Basket Ostrava 07.01.2023 10:00 (10:81) (4:26 4:44 10:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 07.01.2023, 10:00:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



22. SBŠ Orlová - Basket Ostrava 07.01.2023 11:15 (10:78) (4:9 6:35 6:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 07.01.2023, 11:15:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



23. SBŠ Jih - SBŠ Třinec 08.01.2023 12:00 (54:30) (18:10 28:13 38:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 08.01.2023, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



24. SBŠ Jih - SBŠ Třinec 08.01.2023 13:30 (57:29) (14:9 23:20 47:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 08.01.2023, 13:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



91. Loko Krnov - SBŠ Poruba 15.01.2023 09:00 (13:81) (0:25 2:43 6:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
6. kolo, zápas č. 91

datum: 15.01.2023, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



92. Loko Krnov - SBŠ Poruba 15.01.2023 10:45 (8:86) (0:18 0:34 4:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
6. kolo, zápas č. 92

datum: 15.01.2023, 10:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



7. kolo
25. SBŠ Třinec - SBŠ Orlová 28.01.2023 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 28.01.2023, 09:30:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



26. SBŠ Třinec - SBŠ Orlová 28.01.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 28.01.2023, 11:00:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



27. Basket Ostrava - Loko Krnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



28. Basket Ostrava - Loko Krnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



93. SBŠ Poruba - SBŠ Jih 25.01.2023 16:45 (38:10) (12:3 22:7 30:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
7. kolo, zápas č. 93

datum: 25.01.2023, 16:45:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



94. SBŠ Poruba - SBŠ Jih 25.01.2023 17:45 (39:20) (17:0 27:3 37:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
7. kolo, zápas č. 94

datum: 25.01.2023, 17:45:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



8. kolo
29. Loko Krnov - SBŠ Třinec 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



30. Loko Krnov - SBŠ Třinec 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



31. SBŠ Orlová - SBŠ Jih 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



32. SBŠ Orlová - SBŠ Jih 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



95. Basket Ostrava - SBŠ Poruba 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
8. kolo, zápas č. 95

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



96. Basket Ostrava - SBŠ Poruba 18.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
8. kolo, zápas č. 96

datum: 18.02.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



9. kolo
33. SBŠ Jih - Loko Krnov 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



34. SBŠ Jih - Loko Krnov 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



35. SBŠ Třinec - Basket Ostrava 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



36. SBŠ Třinec - Basket Ostrava 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



97. SBŠ Orlová - SBŠ Poruba 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
9. kolo, zápas č. 97

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



98. SBŠ Orlová - SBŠ Poruba 04.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
9. kolo, zápas č. 98

datum: 04.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Orlová, Orlová

rozhodčí:



10. kolo
37. Basket Ostrava - SBŠ Jih 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



38. Basket Ostrava - SBŠ Jih 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



39. Loko Krnov - SBŠ Orlová 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



40. Loko Krnov - SBŠ Orlová 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



99. SBŠ Poruba - SBŠ Třinec 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
10. kolo, zápas č. 99

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



100. SBŠ Poruba - SBŠ Třinec 25.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část - skupina A
10. kolo, zápas č. 100

datum: 25.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Pustkovec, Ostrava - Pustkovec

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.