image

přípravky U 10 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přípravky U 10 / Krajský přebor U 10


1. kolo
1. BCM Sokolov - BK Sokolov 25.09.2022 09:00 0:60 (0:14 0:32 0:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
1. kolo, zápas č. 1

datum: 25.09.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Štych Ondřej
Hošková Linda

2. TJ Thermia K. Vary - BSK Tatran Kraslice 25.09.2022 09:45 38:10 (10:0 14:8 26:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
1. kolo, zápas č. 2

datum: 25.09.2022, 09:45:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Šnobl Lukáš
Čúzy Štefan

3. BCM Sokolov - BSK Tatran Kraslice 25.09.2022 10:30 14:12 (4:0 6:4 10:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2022, 10:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Šnobl Lukáš
Hošková Linda

4. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 25.09.2022 11:15 30:17 (8:4 16:4 22:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2022, 11:15:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Štych Ondřej
Čúzy Štefan

5. BSK Tatran Kraslice - BK Sokolov 25.09.2022 12:00 2:50 (2:10 2:24 2:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
1. kolo, zápas č. 5

datum: 25.09.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Štych Ondřej
Hošková Linda

6. BCM Sokolov - TJ Thermia K. Vary 25.09.2022 12:45 4:30 (0:12 0:20 0:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
1. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2022, 12:45:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Šnobl Lukáš
Čúzy Štefan

2. kolo
7. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 23.10.2022 09:00 26:24 (6:6 12:8 14:20 24:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
2. kolo, zápas č. 7

datum: 23.10.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Novotný Jakub
Čúzy Štefan

8. BSK Tatran Kraslice - BCM Sokolov 23.10.2022 09:40 22:8 (6:0 12:2 18:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
2. kolo, zápas č. 8

datum: 23.10.2022, 09:40:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Brešťanský Radim

9. BK Sokolov - BCM Sokolov 23.10.2022 10:20 54:0 (14:0 26:0 38:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
2. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2022, 10:20:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Brešťanský Radim
Novotný Jakub

10. TJ Thermia K. Vary - BSK Tatran Kraslice 23.10.2022 11:00 24:10 (12:0 16:6 24:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
2. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Novotný Jakub
Čúzy Štefan

11. BCM Sokolov - TJ Thermia K. Vary 23.10.2022 11:40 4:26 (0:10 2:14 4:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
2. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2022, 11:40:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Brešťanský Radim

12. BK Sokolov - BSK Tatran Kraslice 23.10.2022 12:20 34:10 (6:2 14:2 20:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
2. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2022, 12:20:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Brešťanský Radim
Novotný Jakub

3. kolo
13. TJ Thermia K. Vary - BSK Tatran Kraslice 13.11.2022 09:00 44:16 (2:2 18:6 34:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
3. kolo, zápas č. 13

datum: 13.11.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch
Novotný Jakub

14. BCM Sokolov - BK Sokolov 13.11.2022 09:45 2:56 (0:10 2:20 2:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
3. kolo, zápas č. 14

datum: 13.11.2022, 09:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Novotný Jakub
Vacurová Emily

15. TJ Thermia K. Vary - BK Sokolov 13.11.2022 10:30 31:20 (11:6 18:10 26:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
3. kolo, zápas č. 15

datum: 13.11.2022, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vacurová Emily
Bartoň Vojtěch

16. BSK Tatran Kraslice - BCM Sokolov 13.11.2022 11:15 53:1 (6:1 21:1 37:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
3. kolo, zápas č. 16

datum: 13.11.2022, 11:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch
Novotný Jakub

17. BK Sokolov - BSK Tatran Kraslice 13.11.2022 12:00 46:2 (18:2 24:2 40:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
3. kolo, zápas č. 17

datum: 13.11.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Novotný Jakub
Vacurová Emily

18. TJ Thermia K. Vary - BCM Sokolov 13.11.2022 12:45 34:6 (8:0 16:0 22:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
3. kolo, zápas č. 18

datum: 13.11.2022, 12:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch
Novotný Jakub

4. kolo
19. BSK Tatran Kraslice - BCM Sokolov 04.12.2022 09:00 26:8 (10:2 14:2 20:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
4. kolo, zápas č. 19

datum: 04.12.2022, 09:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Štych Ondřej
Čúzy Štefan

20. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 04.12.2022 09:45 28:24 (10:4 16:7 24:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
4. kolo, zápas č. 20

datum: 04.12.2022, 09:45:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Pouzarová Klára

21. BSK Tatran Kraslice - TJ Thermia K. Vary 04.12.2022 10:30 10:26 (2:8 4:14 10:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
4. kolo, zápas č. 21

datum: 04.12.2022, 10:30:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Pouzarová Klára
Štych Ondřej

22. BCM Sokolov - BK Sokolov 04.12.2022 11:15 2:56 (0:12 0:30 0:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
4. kolo, zápas č. 22

datum: 04.12.2022, 11:15:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Štych Ondřej
Čúzy Štefan

23. TJ Thermia K. Vary - BCM Sokolov 04.12.2022 12:00 38:2 (12:2 24:2 28:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
4. kolo, zápas č. 23

datum: 04.12.2022, 12:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Pouzarová Klára

24. BSK Tatran Kraslice - BK Sokolov 04.12.2022 12:45 11:51 (0:12 3:24 9:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
4. kolo, zápas č. 24

datum: 04.12.2022, 12:45:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Pouzarová Klára
Štych Ondřej

5. kolo
25. BCM Sokolov - BK Sokolov 08.01.2023 09:00 0:66 (0:10 0:34 0:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
5. kolo, zápas č. 25

datum: 08.01.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Novotný Jakub
Čúzy Štefan

26. TJ Thermia K. Vary - BSK Tatran Kraslice 08.01.2023 09:45 23:10 (2:2 9:4 15:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
5. kolo, zápas č. 26

datum: 08.01.2023, 09:45:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Brešťanský Radim

27. BCM Sokolov - BSK Tatran Kraslice 08.01.2023 10:30 6:30 (4:4 4:16 6:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
5. kolo, zápas č. 27

datum: 08.01.2023, 10:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Brešťanský Radim
Novotný Jakub

28. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 08.01.2023 11:15 30:18 (18:4 22:9 28:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
5. kolo, zápas č. 28

datum: 08.01.2023, 11:15:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Novotný Jakub
Čúzy Štefan

29. BSK Tatran Kraslice - BK Sokolov 08.01.2023 12:00 24:36 (2:8 8:18 10:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
5. kolo, zápas č. 29

datum: 08.01.2023, 12:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Brešťanský Radim

30. BCM Sokolov - TJ Thermia K. Vary 08.01.2023 12:45 4:40 (2:6 2:16 4:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
5. kolo, zápas č. 30

datum: 08.01.2023, 12:45:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Brešťanský Radim
Novotný Jakub

6. kolo
31. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 26.02.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
6. kolo, zápas č. 31

datum: 26.02.2023, 09:00:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:



32. BSK Tatran Kraslice - BCM Sokolov 26.02.2023 09:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
6. kolo, zápas č. 32

datum: 26.02.2023, 09:40:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:



33. BK Sokolov - BCM Sokolov 26.02.2023 10:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
6. kolo, zápas č. 33

datum: 26.02.2023, 10:20:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:



34. TJ Thermia K. Vary - BSK Tatran Kraslice 26.02.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
6. kolo, zápas č. 34

datum: 26.02.2023, 11:00:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:



35. BCM Sokolov - TJ Thermia K. Vary 26.02.2023 11:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
6. kolo, zápas č. 35

datum: 26.02.2023, 11:40:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:



36. BK Sokolov - BSK Tatran Kraslice 26.02.2023 12:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
6. kolo, zápas č. 36

datum: 26.02.2023, 12:20:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:



7. kolo
37. TJ Thermia K. Vary - BSK Tatran Kraslice 02.04.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
7. kolo, zápas č. 37

datum: 02.04.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:



38. BCM Sokolov - BK Sokolov 02.04.2023 09:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
7. kolo, zápas č. 38

datum: 02.04.2023, 09:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:



39. TJ Thermia K. Vary - BK Sokolov 02.04.2023 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
7. kolo, zápas č. 39

datum: 02.04.2023, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:



40. BSK Tatran Kraslice - BCM Sokolov 02.04.2023 11:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
7. kolo, zápas č. 40

datum: 02.04.2023, 11:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:



41. BK Sokolov - BSK Tatran Kraslice 02.04.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
7. kolo, zápas č. 41

datum: 02.04.2023, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:



42. TJ Thermia K. Vary - BCM Sokolov 02.04.2023 12:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
7. kolo, zápas č. 42

datum: 02.04.2023, 12:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:



8. kolo
43. BSK Tatran Kraslice - BCM Sokolov 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
8. kolo, zápas č. 43

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



44. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



45. BSK Tatran Kraslice - TJ Thermia K. Vary 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



46. BCM Sokolov - BK Sokolov 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



47. TJ Thermia K. Vary - BCM Sokolov 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



48. BSK Tatran Kraslice - BK Sokolov 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, přípravky U 10, Oblasti
Přípravky U 10 Krajský přebor U 10
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.