image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / Mladší minižactvo U 12 / Krajský přebor U 12


1. kolo
1. TJ Thermia K. Vary - TJ MDDM Ostrov 24.09.2022 09:00 34:50 (6:18 20:38 26:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
1. kolo, zápas č. 1

datum: 24.09.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch


2. TJ MDDM Ostrov - BCM Sokolov 24.09.2022 10:15 66:43 (13:10 28:20 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
1. kolo, zápas č. 2

datum: 24.09.2022, 10:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch


3. TJ Thermia K. Vary - BCM Sokolov 24.09.2022 11:30 44:42 (10:12 24:29 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2022, 11:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch


2. kolo
4. TJ Sokol Kraslice - BK Sokolov 24.09.2022 09:00 30:71 (8:18 12:35 30:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
2. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2022, 09:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Čermák Jan
Svatoš Miroslav

5. BK Sokolov - BK Loko K.Vary 24.09.2022 10:15 114:6 (32:0 56:2 82:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
2. kolo, zápas č. 5

datum: 24.09.2022, 10:15:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Čermák Jan

6. TJ Sokol Kraslice - BK Loko K.Vary 24.09.2022 11:30 71:9 (24:0 36:3 57:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
2. kolo, zápas č. 6

datum: 24.09.2022, 11:30:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Čermák Jan
Svatoš Miroslav

3. kolo
7. BK Sokolov - TJ Thermia K. Vary 22.10.2022 09:00 80:30 (14:12 36:20 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
3. kolo, zápas č. 7

datum: 22.10.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Pacelt Jan
Kinka Roman

8. TJ Thermia K. Vary - BCM Sokolov 22.10.2022 10:15 43:53 (10:16 20:28 29:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
3. kolo, zápas č. 8

datum: 22.10.2022, 10:15:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Pacelt Jan
Kinka Roman

9. BK Sokolov - BCM Sokolov 22.10.2022 11:30 107:36 (26:9 52:17 80:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.10.2022, 11:30:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Pacelt Jan
Kinka Roman

4. kolo
10. BK Loko K.Vary - TJ Sokol Kraslice 23.10.2022 09:30 23:57 (7:10 7:29 21:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
4. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2022, 09:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Červená Michaela

11. TJ Sokol Kraslice - TJ MDDM Ostrov 23.10.2022 10:45 54:50 (22:12 26:24 35:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
4. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2022, 10:45:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Červená Michaela
Ašenbrenerová Ingrid

12. BK Loko K.Vary - TJ MDDM Ostrov 23.10.2022 12:00 34:69 (11:11 13:45 26:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
4. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2022, 12:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Červená Michaela
Ašenbrenerová Ingrid

5. kolo
13. BCM Sokolov - BK Sokolov 26.11.2022 09:00 21:90 (8:24 16:46 18:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
5. kolo, zápas č. 13

datum: 26.11.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kinka Roman
Turanská Štěpánka

14. BK Sokolov - BK Loko K.Vary 26.11.2022 10:15 102:16 (29:22 54:14 76:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
5. kolo, zápas č. 14

datum: 26.11.2022, 10:15:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kinka Roman
Lhotáková Anna

15. BCM Sokolov - BK Loko K.Vary 26.11.2022 11:30 53:35 (20:11 30:20 44:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
5. kolo, zápas č. 15

datum: 26.11.2022, 11:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Lhotáková Anna
Turanská Štěpánka

6. kolo
16. TJ MDDM Ostrov - TJ Thermia K. Vary 26.11.2022 09:00 37:36 (10:6 20:16 37:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
6. kolo, zápas č. 16

datum: 26.11.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Myslbekova, Ostrov

rozhodčí:
Hejná Adéla
Čermák Jan

17. TJ Thermia K. Vary - TJ Sokol Kraslice 26.11.2022 10:30 31:47 (4:14 14:23 21:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
6. kolo, zápas č. 17

datum: 26.11.2022, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ Myslbekova, Ostrov

rozhodčí:
Čermák Jan
Hejná Adéla

18. TJ MDDM Ostrov - TJ Sokol Kraslice 26.11.2022 12:00 46:35 (21:3 36:11 38:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
6. kolo, zápas č. 18

datum: 26.11.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Myslbekova, Ostrov

rozhodčí:
Čermák Jan
Hejná Adéla

7. kolo
19. BK Sokolov - BCM Sokolov 11.12.2022 09:00 121:19 (23:7 61:11 83:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
7. kolo, zápas č. 19

datum: 11.12.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Novotný Jakub

20. BCM Sokolov - TJ MDDM Ostrov 11.12.2022 10:15 50:61 (10:18 22:29 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
7. kolo, zápas č. 20

datum: 11.12.2022, 10:15:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Novotný Jakub

21. BK Sokolov - TJ MDDM Ostrov 11.12.2022 11:30 131:42 (34:8 70:17 91:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
7. kolo, zápas č. 21

datum: 11.12.2022, 11:30:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Novotný Jakub
Čúzy Štefan

8. kolo
22. TJ Thermia K. Vary - TJ Sokol Kraslice 10.12.2022 10:00 35:54 (12:17 16:32 27:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
8. kolo, zápas č. 22

datum: 10.12.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heřman Matěj
Bartoň Vojtěch

23. TJ Sokol Kraslice - BK Loko K.Vary 10.12.2022 11:15 76:31 (8:8 36:11 52:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
8. kolo, zápas č. 23

datum: 10.12.2022, 11:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch
Heřman Matěj

24. TJ Thermia K. Vary - BK Loko K.Vary 10.12.2022 12:30 74:33 (22:9 34:15 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
8. kolo, zápas č. 24

datum: 10.12.2022, 12:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bartoň Vojtěch
Heřman Matěj

9. kolo
25. TJ MDDM Ostrov - BK Sokolov 07.01.2023 09:00 56:74 (14:17 24:41 36:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
9. kolo, zápas č. 25

datum: 07.01.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Myslbekova, Ostrov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Bartoň Vojtěch

27. TJ MDDM Ostrov - BK Sokolov 07.01.2023 10:30 37:78 (7:22 17:50 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
9. kolo, zápas č. 27

datum: 07.01.2023, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ Myslbekova, Ostrov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Bartoň Vojtěch

10. kolo
28. BCM Sokolov - TJ Thermia K. Vary 07.01.2023 09:00 30:49 (10:12 16:28 24:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
10. kolo, zápas č. 28

datum: 07.01.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Novotný Jakub
Čúzy Štefan

29. TJ Thermia K. Vary - TJ Sokol Kraslice 07.01.2023 10:15 38:37 (13:11 23:20 29:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
10. kolo, zápas č. 29

datum: 07.01.2023, 10:15:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čúzy Štefan
Brešťanský Radim

30. BCM Sokolov - TJ Sokol Kraslice 07.01.2023 11:30 37:45 (9:14 21:22 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
10. kolo, zápas č. 30

datum: 07.01.2023, 11:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Brešťanský Radim
Novotný Jakub

11. kolo
31. TJ Sokol Kraslice - TJ MDDM Ostrov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
11. kolo, zápas č. 31

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:



32. TJ MDDM Ostrov - BCM Sokolov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
11. kolo, zápas č. 32

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:



33. TJ Sokol Kraslice - BCM Sokolov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
11. kolo, zápas č. 33

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:



12. kolo
34. BK Loko K.Vary - TJ Thermia K. Vary 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
12. kolo, zápas č. 34

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



35. TJ Thermia K. Vary - BK Sokolov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
12. kolo, zápas č. 35

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



36. BK Loko K.Vary - BK Sokolov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Mladší minižactvo U 12 Krajský přebor U 12
12. kolo, zápas č. 36

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.