image

ženy / Oblasti / ročník 2022/23 / Oblastní soutěž žen / ženy - oblastní soutěž


tabulka
1. Slavoj Litoměřice 5 4 1 314:222 9
2. BA Louny 5 3 2 342:257 8
3. BK Teplice 4 4 0 211:168 8
4. Válečnice Děčín 5 1 4 197:316 6
5. Levhartice Chomutov "C" 5 0 5 217:318 5
1. kolo
1. Levhartice Chomutov "C" - BA Louny 01.10.2022 11:00 51:77 (14:18 25:38 35:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zemancová Adéla (1.000/1.000)

2. Válečnice Děčín - Slavoj Litoměřice 01.10.2022 18:30 28:80 (14:18 25:38 27:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.10.2022, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

2. kolo
3. BA Louny - Válečnice Děčín 21.10.2022 18:00 79:46 (21:6 45:11 64:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 3

datum: 21.10.2022, 18:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Poliček Pavel (1.000/1.000)

4. BK Teplice - Levhartice Chomutov "C" 02.11.2022 18:30 46:39 (13:12 20:20 36:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 4

datum: 02.11.2022, 18:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

3. kolo
5. Válečnice Děčín - BK Teplice 11.11.2022 19:30 38:52 (15:15 21:27 30:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 5

datum: 11.11.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

6. Slavoj Litoměřice - BA Louny 11.11.2022 19:00 65:54 (18:16 35:30 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 6

datum: 11.11.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Fichtner Ondřej (1.000/1.000)

4. kolo
7. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 25.11.2022 19:30 53:44 (19:16 34:28 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 7

datum: 25.11.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Morávek Tomáš (1.000/1.000)

8. Levhartice Chomutov "C" - Válečnice Děčín 08.01.2023 10:00 42:48 (7:6 21:19 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 8

datum: 08.01.2023, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

5. kolo
9. Slavoj Litoměřice - Levhartice Chomutov "C" 09.12.2022 19:00 62:50 (13:10 33:19 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 9

datum: 09.12.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

10. BA Louny - BK Teplice 27.01.2023 18:00 47:60 (11:14 19:30 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 10

datum: 27.01.2023, 18:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/---)

6. kolo
11. BA Louny - Levhartice Chomutov "C" 20.01.2023 20:00 85:35 (19:10 39:16 61:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 11

datum: 20.01.2023, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

12. Slavoj Litoměřice - Válečnice Děčín 20.01.2023 18:30 63:37 (19:10 37:19 49:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 12

datum: 20.01.2023, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liga Jakub (1.000/1.000)

7. kolo
13. Válečnice Děčín - BA Louny 10.02.2023 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 13

datum: 10.02.2023, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (---/---)
Liga Jakub (---/---)

14. Levhartice Chomutov "C" - BK Teplice 11.02.2023 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 14

datum: 11.02.2023, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
15. BK Teplice - Válečnice Děčín 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 15

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. BA Louny - Slavoj Litoměřice 24.02.2023 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 16

datum: 24.02.2023, 20:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
17. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 17

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. Válečnice Děčín - Levhartice Chomutov "C" 10.03.2023 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 18

datum: 10.03.2023, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
19. Levhartice Chomutov "C" - Slavoj Litoměřice 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 19

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BK Teplice - BA Louny 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy - oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 20

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.