image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / OP mladší minižákyně U12 / Základní / Turnaje


Turnaj 1     ( 1. kolo )
1. Žabiny Brno - SKB Tišnov 25.09.2022 14:00 96:18 (28:8 48:8 76:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 1

datum: 25.09.2022, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Urbánek Štěpán

2. SKB Tišnov - TJ Sokol Lanžhot 25.09.2022 15:30 11:53 (7:12 7:30 11:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 2

datum: 25.09.2022, 15:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Horký Radim

3. Žabiny Brno - TJ Sokol Lanžhot 25.09.2022 17:00 63:40 (16:16 30:21 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2022, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Urbánek Štěpán

Turnaj 2     ( 1. kolo )
4. Tygři Brno - Vlčata Žďár 25.09.2022 11:00 16:62 (10:7 12:29 16:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2022, 11:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Slouková Daniela
Slouková Sandra

5. Vlčata Žďár - Jiskra Kyjov 25.09.2022 12:30 49:32 (6:18 16:24 26:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 5

datum: 25.09.2022, 12:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Slouková Sandra
Slouková Daniela

6. Tygři Brno - Jiskra Kyjov 25.09.2022 14:00 23:38 (6:2 8:23 19:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2022, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Slouková Daniela
Slouková Sandra

Turnaj 3     ( 1. kolo )
7. KP Brno - BK Blansko 25.09.2022 09:30 24:54 (6:14 12:25 12:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2022, 09:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Helis Jan
Tesař Ondřej

8. BK Blansko - K2 Prostějov 25.09.2022 11:15 69:20 (20:4 34:8 56:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2022, 11:15:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Tesař Ondřej
Helis Jan

9. KP Brno - K2 Prostějov 25.09.2022 13:00 59:27 (13:10 29:16 38:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2022, 13:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Helis Jan
Tesař Ondřej

Turnaj 4     ( 2. kolo )
10. KP Brno - Žabiny Brno 08.10.2022 08:30 49:16 (10:6 23:10 36:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2022, 08:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Horký Radim


11. Žabiny Brno - Tygři Brno 08.10.2022 10:15 85:8 (23:2 47:2 67:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2022, 10:15:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Horký Radim


12. KP Brno - Tygři Brno 08.10.2022 12:00 51:12 (11:5 27:6 35:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Horký Radim


Turnaj 5     ( 2. kolo )
13. SKB Tišnov - Vlčata Žďár 08.10.2022 09:00 22:72 (10:12 16:34 18:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2022, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Havelek Václav

14. Vlčata Žďár - BK Blansko 08.10.2022 10:30 30:74 (8:21 16:31 24:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2022, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Havelek Václav

15. SKB Tišnov - BK Blansko 08.10.2022 12:00 9:85 (2:20 4:42 7:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2022, 12:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Havelek Václav

Turnaj 6     ( 2. kolo )
16. TJ Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov 09.10.2022 09:00 47:39 (4:8 20:20 29:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Antoš Adam
Kryštof Pavel

17. Jiskra Kyjov - K2 Prostějov 09.10.2022 11:00 56:26 (13:10 24:16 32:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2022, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

18. TJ Sokol Lanžhot - K2 Prostějov 09.10.2022 13:00 57:29 (22:4 36:14 52:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Antoš Adam
Kryštof Pavel

Turnaj 7     ( 3. kolo )
19. Vlčata Žďár - TJ Sokol Lanžhot 23.10.2022 12:45 83:27 (22:5 42:15 59:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2022, 12:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Vidlák Filip
Pošvic Filip

20. TJ Sokol Lanžhot - KP Brno 23.10.2022 14:15 31:86 (8:18 14:46 20:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2022, 14:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Vidlák Filip
Pošvic Roman

21. Vlčata Žďár - KP Brno 23.10.2022 15:45 43:49 (13:7 21:13 32:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2022, 15:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Pošvic Filip
Pošvic Roman

Turnaj 8     ( 3. kolo )
22. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno 22.10.2022 09:00 35:34 (10:10 22:19 24:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2022, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dvořák František
Kryštof Pavel

23. Žabiny Brno - BK Blansko 22.10.2022 10:50 17:76 (1:25 3:41 9:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2022, 10:50:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Dvořák František

24. Jiskra Kyjov - BK Blansko 22.10.2022 12:40 26:76 (2:13 10:34 16:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2022, 12:40:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dvořák František
Kryštof Pavel

Turnaj 9     ( 3. kolo )
25. K2 Prostějov - SKB Tišnov 22.10.2022 09:30 91:13 (32:5 48:9 65:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Pechová Aneta
Slanina Prokop

26. SKB Tišnov - Tygři Brno 22.10.2022 11:00 24:78 (5:24 19:40 21:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Slanina Prokop
Pechová Aneta

27. K2 Prostějov - Tygři Brno 22.10.2022 12:30 72:42 (16:9 36:14 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Pechová Aneta
Slanina Prokop

Turnaj 10     ( 4. kolo )
28. Žabiny Brno - Vlčata Žďár 13.11.2022 12:00 29:58 (6:19 16:33 24:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 28

datum: 13.11.2022, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Olbort Jan
Tesař Ondřej

29. Vlčata Žďár - K2 Prostějov 13.11.2022 13:30 58:28 (7:10 23:14 44:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 29

datum: 13.11.2022, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Tesař Ondřej
Borek Dan

30. Žabiny Brno - K2 Prostějov 13.11.2022 15:00 51:52 (14:16 32:31 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 30

datum: 13.11.2022, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Borek Dan
Tesař Ondřej

Turnaj 11     ( 4. kolo )
31. SKB Tišnov - KP Brno 12.11.2022 07:30 6:122 (0:24 0:68 6:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 31

datum: 12.11.2022, 07:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Adamcová Michaela
Havelek Václav

32. KP Brno - Jiskra Kyjov 12.11.2022 09:00 77:28 (18:6 36:18 49:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 32

datum: 12.11.2022, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Havelek Václav
Jelínek Martin

33. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 12.11.2022 10:30 13:90 (6:18 6:45 12:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2022, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Adamcová Michaela
Jelínek Martin

Turnaj 12     ( 4. kolo )
34. BK Blansko - TJ Sokol Lanžhot 13.11.2022 09:00 95:12 (27:2 45:8 65:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 34

datum: 13.11.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Jelínek Martin

35. TJ Sokol Lanžhot - Tygři Brno 13.11.2022 10:30 19:35 (5:8 7:14 13:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 35

datum: 13.11.2022, 10:30:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Jelínek Martin
Chaloupka Libor

36. BK Blansko - Tygři Brno 13.11.2022 12:00 100:27 (24:9 50:11 74:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 36

datum: 13.11.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Jelínek Martin

Turnaj 13     ( 5. kolo )
37. TJ Sokol Lanžhot - SKB Tišnov 27.11.2022 14:00 87:17 (20:5 47:8 63:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 37

datum: 27.11.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

38. SKB Tišnov - Žabiny Brno 27.11.2022 15:30 6:109 (0:29 0:60 6:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 38

datum: 27.11.2022, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Antoš Adam
Kryštof Pavel

39. TJ Sokol Lanžhot - Žabiny Brno 27.11.2022 17:00 19:39 (4:12 13:20 15:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 39

datum: 27.11.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

Turnaj 14     ( 5. kolo )
40. Vlčata Žďár - Tygři Brno 27.11.2022 09:00 52:32 (6:5 18:15 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 40

datum: 27.11.2022, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veselý Rostislav
Bulíček Adam

41. Tygři Brno - Jiskra Kyjov 27.11.2022 10:30 33:39 (10:10 19:19 30:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 41

datum: 27.11.2022, 10:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bulíček Adam
Veselý Rostislav

42. Vlčata Žďár - Jiskra Kyjov 27.11.2022 12:15 65:28 (24:7 34:16 50:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 42

datum: 27.11.2022, 12:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veselý Rostislav
Bulíček Adam

Turnaj 15     ( 5. kolo )
43. K2 Prostějov - BK Blansko 26.11.2022 09:30 34:85 (6:18 12:36 27:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2022, 09:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Slanina Prokop
Pechová Aneta

44. BK Blansko - KP Brno 26.11.2022 11:00 67:32 (15:7 28:17 47:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 44

datum: 26.11.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Pechová Aneta
Slanina Prokop

45. K2 Prostějov - KP Brno 26.11.2022 12:30 31:69 (13:16 17:26 29:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Slanina Prokop
Pechová Aneta

Turnaj 16     ( 6. kolo )
46. Tygři Brno - KP Brno 10.12.2022 09:00 16:58 (6:13 10:31 10:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 46

datum: 10.12.2022, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Pošvic Roman
Pošvic Filip

47. KP Brno - Žabiny Brno 10.12.2022 10:45 76:41 (15:15 41:25 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 47

datum: 10.12.2022, 10:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Pošvic Filip
Pošvic Roman

48. Tygři Brno - Žabiny Brno 10.12.2022 12:30 20:58 (8:13 14:25 14:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 48

datum: 10.12.2022, 12:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Pošvic Roman
Pošvic Filip

Turnaj 17     ( 6. kolo )
49. BK Blansko - Vlčata Žďár 10.12.2022 09:00 60:24 (19:4 27:20 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 49

datum: 10.12.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Foltýnová Andrea

50. Vlčata Žďár - SKB Tišnov 10.12.2022 10:30 60:15 (12:2 34:9 48:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 50

datum: 10.12.2022, 10:30:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Foltýnová Andrea
Sehnal Jiří

51. BK Blansko - SKB Tišnov 10.12.2022 12:00 125:8 (26:2 67:4 89:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 51

datum: 10.12.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Foltýnová Andrea

Turnaj 18     ( 6. kolo )
52. Jiskra Kyjov - TJ Sokol Lanžhot 10.12.2022 09:30 37:50 (19:4 21:17 30:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 52

datum: 10.12.2022, 09:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

53. TJ Sokol Lanžhot - K2 Prostějov 10.12.2022 11:20 35:44 (3:12 11:27 15:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 53

datum: 10.12.2022, 11:20:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Antoš Adam
Kryštof Pavel

54. Jiskra Kyjov - K2 Prostějov 10.12.2022 13:10 26:37 (4:10 12:19 16:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 54

datum: 10.12.2022, 13:10:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

Turnaj 19     ( 7. kolo )
55. KP Brno - Vlčata Žďár 07.01.2023 09:00 47:36 (14:6 33:14 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 55

datum: 07.01.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Olbort Jan
Rubanová Daniela

56. Vlčata Žďár - TJ Sokol Lanžhot 07.01.2023 10:45 54:34 (27:2 34:10 46:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 56

datum: 07.01.2023, 10:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Rubanová Daniela
Olbort Jan

57. KP Brno - TJ Sokol Lanžhot 07.01.2023 12:30 67:17 (12:0 34:8 40:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 57

datum: 07.01.2023, 12:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Olbort Jan
Rubanová Daniela

Turnaj 20     ( 7. kolo )
58. Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 07.01.2023 08:00 56:28 (12:2 28:6 44:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 58

datum: 07.01.2023, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří
Polák Richard

59. Jiskra Kyjov - BK Blansko 07.01.2023 10:00 15:94 (2:15 10:40 15:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 59

datum: 07.01.2023, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Polák Richard
Slezák Jiří

60. Žabiny Brno - BK Blansko 07.01.2023 12:00 36:79 (0:26 13:44 24:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 60

datum: 07.01.2023, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří
Polák Richard

Turnaj 21     ( 7. kolo )
61. SKB Tišnov - K2 Prostějov 07.01.2023 09:00 18:107 (2:26 8:48 15:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 61

datum: 07.01.2023, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Pošvic Filip
Pošvic Roman

62. K2 Prostějov - Tygři Brno 07.01.2023 10:30 70:33 (18:6 32:14 48:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 62

datum: 07.01.2023, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Pošvic Roman
Pošvic Filip

63. SKB Tišnov - Tygři Brno 07.01.2023 12:00 36:77 (6:22 12:36 24:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 63

datum: 07.01.2023, 12:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Pošvic Filip
Pošvic Roman

Turnaj 22     ( 8. kolo )
64. K2 Prostějov - Žabiny Brno 21.01.2023 09:00 (44:36) (12:6 24:20 34:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 64

datum: 21.01.2023, 09:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Pechová Aneta
Slanina Prokop

65. Žabiny Brno - Vlčata Žďár 21.01.2023 10:30 (35:53) (10:21 23:28 27:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 65

datum: 21.01.2023, 10:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Slanina Prokop
Pechová Aneta

66. K2 Prostějov - Vlčata Žďár 21.01.2023 12:00 (46:27) (13:8 17:14 37:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 66

datum: 21.01.2023, 12:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Pechová Aneta
Slanina Prokop

Turnaj 23     ( 8. kolo )
67. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 21.01.2023 13:15 82:17 (16:5 40:7 58:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 67

datum: 21.01.2023, 13:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

68. SKB Tišnov - KP Brno 21.01.2023 15:00 1:114 (0:39 0:61 0:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 68

datum: 21.01.2023, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Dvořák František

69. Jiskra Kyjov - KP Brno 21.01.2023 16:45 19:61 (6:22 6:42 15:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 69

datum: 21.01.2023, 16:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dvořák František
Vybíral Michal

Turnaj 24     ( 8. kolo )
70. TJ Sokol Lanžhot - Tygři Brno 15.01.2023 17:45 35:42 (8:13 20:24 32:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 70

datum: 15.01.2023, 17:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Slezák Jiří
Tesař Ondřej

71. Tygři Brno - BK Blansko 15.01.2023 16:15 7:89 (0:33 5:47 7:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 71

datum: 15.01.2023, 16:15:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Slezák Jiří
Tesař Ondřej

72. TJ Sokol Lanžhot - BK Blansko 15.01.2023 14:45 19:94 (5:27 9:53 13:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 72

datum: 15.01.2023, 14:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Slezák Jiří
Tesař Ondřej

Turnaj 25     ( 9. kolo )
73. Vlčata Žďár - BK Blansko 04.02.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 25
9. kolo, zápas č. 73

datum: 04.02.2023, 13:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veselý Rostislav
Vidlák Filip

74. BK Blansko - KP Brno 04.02.2023 11:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 25
9. kolo, zápas č. 74

datum: 04.02.2023, 11:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Vidlák Filip
Veselý Rostislav

75. Vlčata Žďár - KP Brno 04.02.2023 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 25
9. kolo, zápas č. 75

datum: 04.02.2023, 09:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veselý Rostislav
Vidlák Filip

Turnaj 26     ( 9. kolo )
76. Tygři Brno - Žabiny Brno 04.02.2023 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 26
9. kolo, zápas č. 76

datum: 04.02.2023, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřová Tereza
Tesař Ondřej

77. Žabiny Brno - Tygři Brno 04.02.2023 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 26
9. kolo, zápas č. 77

datum: 04.02.2023, 15:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Tesař Ondřej
Večeřová Tereza

Turnaj 27     ( 9. kolo )
78. TJ Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 27
9. kolo, zápas č. 78

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Koch Martin
Dvořák František

79. Jiskra Kyjov - K2 Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 27
9. kolo, zápas č. 79

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Dvořák František
Koch Martin

80. TJ Sokol Lanžhot - K2 Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 27
9. kolo, zápas č. 80

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Koch Martin
Dvořák František

Turnaj 28     ( 9. kolo )
81. SKB Tišnov - BC Vysočina 04.02.2023 09:30 (63:25) (18:2 31:12 49:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 28
9. kolo, zápas č. 81

datum: 04.02.2023, 09:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Havelek Václav
Jelínek Martin

82. BC Vysočina - SKB Tišnov 04.02.2023 11:00 (31:64) (4:18 6:32 22:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 28
9. kolo, zápas č. 82

datum: 04.02.2023, 11:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jelínek Martin
Havelek Václav

Turnaj 29     ( 10. kolo )
83. Žabiny Brno - SKB Tišnov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 29
10. kolo, zápas č. 83

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



84. SKB Tišnov - BK Blansko 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 29
10. kolo, zápas č. 84

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



85. Žabiny Brno - BK Blansko 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 29
10. kolo, zápas č. 85

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



Turnaj 30     ( 10. kolo )
86. KP Brno - TJ Sokol Lanžhot 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 30
10. kolo, zápas č. 86

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



87. TJ Sokol Lanžhot - K2 Prostějov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 30
10. kolo, zápas č. 87

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



88. KP Brno - K2 Prostějov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 30
10. kolo, zápas č. 88

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



Turnaj 31     ( 10. kolo )
89. Jiskra Kyjov - Tygři Brno 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 31
10. kolo, zápas č. 89

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



90. Tygři Brno - Jiskra Kyjov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 31
10. kolo, zápas č. 90

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



Turnaj 32     ( 11. kolo )
91. BC Vysočina - Vlčata Žďár 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 32
11. kolo, zápas č. 91

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



92. Vlčata Žďár - BC Vysočina 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 32
11. kolo, zápas č. 92

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



Turnaj 33     ( 12. kolo )
93. KP Brno - BK Blansko 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 33
12. kolo, zápas č. 93

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



94. BK Blansko - Vlčata Žďár 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 33
12. kolo, zápas č. 94

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



95. KP Brno - Vlčata Žďár 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 33
12. kolo, zápas č. 95

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



Turnaj 34     ( 12. kolo )
96. TJ Sokol Lanžhot - Žabiny Brno 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 34
12. kolo, zápas č. 96

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:



97. Žabiny Brno - BC Vysočina 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 34
12. kolo, zápas č. 97

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:



98. TJ Sokol Lanžhot - BC Vysočina 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 34
12. kolo, zápas č. 98

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:



Turnaj 35     ( 12. kolo )
99. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 35
12. kolo, zápas č. 99

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



100. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 35
12. kolo, zápas č. 100

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



Turnaj 36     ( 12. kolo )
101. K2 Prostějov - Tygři Brno 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 36
12. kolo, zápas č. 101

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:



102. Tygři Brno - K2 Prostějov 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 36
12. kolo, zápas č. 102

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:



Turnaj 37     ( 12. kolo )
103. BK Blansko - KP Brno 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 37
12. kolo, zápas č. 103

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:



104. KP Brno - Vlčata Žďár 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 37
12. kolo, zápas č. 104

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:



105. BK Blansko - Vlčata Žďár 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 37
12. kolo, zápas č. 105

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.