image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor A / Základní fáze


tabulka
1. Stavební fakulta A 10 10 0 817:644 20
2. Sokol Motol A 9 8 1 808:634 17
3. TJ Košíře A 10 6 4 889:775 16
4. VŠTJ Medicina A 10 6 4 623:679 16
5. Sokol Dolní Počernice A 8 7 1 674:549 15
6. TJ HÁJE - JM A 10 4 6 768:794 14
7. TJ ČZU Praha 9 4 5 684:732 13
8. Fenix Modřany A 9 3 6 619:670 12
9. Sokol Žižkov C - TESLA 9 3 6 632:711 12
10. Žižkov Falcons B 8 3 5 605:596 11
11. TJ ČSA 9 1 8 545:741 10
12. BA Sparta A 9 0 9 634:773 9
1. kolo
1. Fenix Modřany A - Sokol Motol A 07.10.2022 18:30 56:83 (9:21 32:44 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Šenk Pavel
Hejduk Jakub

2. TJ HÁJE - JM A - TJ ČSA 05.10.2022 20:40 81:86 (22:17 37:41 52:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Záruba Matěj
Buršík Martin
Schaffner Vojta

3. Sokol Dolní Počernice A - BA Sparta A 07.10.2022 19:10 95:72 (16:22 43:43 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Melichárek Ivo
Syrovátka František

4. TJ ČZU Praha - VŠTJ Medicina A 04.10.2022 20:05 55:68 (17:13 34:29 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Kec Jakub
Barták Matěj

5. Žižkov Falcons B - Stavební fakulta A 07.10.2022 20:35 75:93 (21:30 43:40 60:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hošek Jan
Balog Lukáš
Schaffner Vojta

6. TJ Košíře A - Sokol Žižkov C - TESLA 05.10.2022 20:15 105:80 (27:19 65:40 84:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Týř Pavel
Jon Miloslav

2. kolo
7. Sokol Motol A - Sokol Žižkov C - TESLA 13.10.2022 20:10 96:71 (25:28 51:38 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal
Kavan Jonáš
Balog Lukáš

8. Stavební fakulta A - TJ Košíře A 10.10.2022 19:00 74:68 (19:17 38:42 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Jeřáb Jan
Kočovský Dominik

9. VŠTJ Medicina A - Žižkov Falcons B 11.10.2022 19:40 80:75 (23:21 37:37 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kec Jakub
Barták Matěj
Hejduk Jakub

10. BA Sparta A - TJ ČZU Praha 13.10.2022 19:15 84:86 (20:27 47:52 69:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Bohata Pavel
Týř Pavel

11. TJ ČSA - Sokol Dolní Počernice A 12.10.2022 18:40 43:85 (7:26 20:47 35:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Bohata Pavel
Buršík Martin

12. Fenix Modřany A - TJ HÁJE - JM A 14.10.2022 18:30 78:74 (8:15 37:33 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Vondráček Marek
Jon Miloslav

3. kolo
13. TJ HÁJE - JM A - Sokol Motol A 19.10.2022 20:40 60:88 (4:19 20:37 36:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Ulrych Lukáš
Týř Pavel

14. Sokol Dolní Počernice A - Fenix Modřany A 21.10.2022 19:10 79:69 (15:30 34:45 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Schaffner Vojta
Kočovský Dominik

15. TJ ČZU Praha - TJ ČSA 18.10.2022 20:05 84:66 (24:19 44:30 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Musil Jan
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

16. Žižkov Falcons B - BA Sparta A 21.10.2022 20:35 82:57 (28:12 47:28 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Jon Miloslav
Syrovátka František

17. TJ Košíře A - VŠTJ Medicina A 19.10.2022 20:15 77:61 (19:14 42:32 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Jeřáb Jan
Záruba Matěj

18. Sokol Žižkov C - TESLA - Stavební fakulta A 20.10.2022 20:40 55:75 (15:19 25:39 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vondráček Marek
Svejkovský Ondřej
Hejduk Jakub

4. kolo
19. Sokol Motol A - Stavební fakulta A 25.10.2022 20:10 66:86 (18:20 32:38 47:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub
Kovačovič Matej
Jeřáb Jan

20. VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov C - TESLA 25.10.2022 19:40 62:59 (9:21 22:26 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vondráček Marek
Melichárek Ivo
Buršík Martin

21. BA Sparta A - TJ Košíře A 27.10.2022 19:15 65:93 (18:18 37:43 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kec Jakub
Svejkovský Ondřej
Hejduk Jakub

22. Žižkov Falcons B - TJ ČSA 26.10.2022 20:35 74:61 (19:15 37:21 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kavan Jonáš
Týř Pavel

23. TJ ČZU Praha - Fenix Modřany A 25.10.2022 20:05 79:87 (20:18 38:43 57:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Bohata Pavel
Barták Matěj

24. TJ HÁJE - JM A - Sokol Dolní Počernice A 26.10.2022 20:40 68:78 (16:22 33:45 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Záruba Matěj
Barták Matěj
Balog Lukáš

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Motol A 04.11.2022 19:10 (83:90) (19:23 41:53 66:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Schaffner Vojta
Syrovátka František

26. TJ ČZU Praha - TJ HÁJE - JM A 01.11.2022 20:05 (90:81) (29:19 53:27 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Svejkovský Ondřej
Syrovátka František

27. Žižkov Falcons B - Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



28. TJ Košíře A - TJ ČSA 02.11.2022 20:15 (104:64) (25:23 53:30 85:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Barták Matěj
Buršík Martin

29. Sokol Žižkov C - TESLA - BA Sparta A 03.11.2022 20:40 (92:87) (25:24 51:35 63:59 80:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bohata Pavel
Svejkovský Ondřej
Jon Miloslav

30. Stavební fakulta A - VŠTJ Medicina A 31.10.2022 19:00 77:61 (16:19 28:34 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 31.10.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Šenk Pavel
Záruba Matěj

6. kolo
31. Sokol Motol A - VŠTJ Medicina A 10.11.2022 20:10 (108:56) (36:4 58:15 84:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vondráček Marek
Hošek Jan
Bohata Pavel

32. BA Sparta A - Stavební fakulta A 07.11.2022 20:15 (58:73) (17:25 29:46 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Baloun Jan
Záruba Matěj
Hejduk Jakub

33. TJ ČSA - Sokol Žižkov C - TESLA 09.11.2022 18:40 (55:62) (20:15 35:29 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Bohata Pavel
Bukovský Michal

34. Fenix Modřany A - TJ Košíře A 11.11.2022 18:30 (65:95) (22:16 35:45 47:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 11.11.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Jon Miloslav
Balog Lukáš

35. TJ HÁJE - JM A - Žižkov Falcons B 09.11.2022 20:40 (79:71) (21:15 33:38 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan
Kavan Jonáš
Ulrych Lukáš

36. Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha 16.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 16.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. TJ ČZU Praha - Sokol Motol A 15.11.2022 20:05 (53:97) (18:15 28:36 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Barták Matěj
Kočovský Dominik

38. Žižkov Falcons B - Sokol Dolní Počernice A 16.11.2022 20:35 (79:86) (14:20 36:37 65:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hošek Jan
Ulrych Lukáš
Kočovský Dominik

39. TJ Košíře A - TJ HÁJE - JM A 16.11.2022 20:15 (84:87) (26:23 49:36 65:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Záruba Matěj
Týř Pavel

40. Sokol Žižkov C - TESLA - Fenix Modřany A 14.11.2022 20:15 (75:73) (16:18 33:29 51:53 67:67 75:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 14.11.2022, 20:15:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kučírek Martin
Melichárek Ivo
Hejduk Jakub

41. Stavební fakulta A - TJ ČSA 14.11.2022 19:00 (94:58) (25:20 43:33 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kovačovič Matej
Týř Pavel

42. VŠTJ Medicina A - BA Sparta A 15.11.2022 19:40 (69:63) (14:23 28:37 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Perlík Michal
Musil Jan
Svejkovský Ondřej

8. kolo
43. Sokol Motol A - BA Sparta A 24.11.2022 20:10 (90:84) (22:19 45:45 69:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub
Bohata Pavel
Týř Pavel

44. TJ ČSA - VŠTJ Medicina A 23.11.2022 18:40 (55:72) (21:23 27:38 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Syrovátka František
Jon Miloslav

45. Fenix Modřany A - Stavební fakulta A 25.11.2022 18:30 (68:81) (08:23 22:46 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 25.11.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Balog Lukáš
Barták Matěj

46. TJ HÁJE - JM A - Sokol Žižkov C - TESLA 23.11.2022 20:40 (80:72) (23:19 46:38 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan
Buršík Martin
Hejduk Jakub

47. Sokol Dolní Počernice A - TJ Košíře A 25.11.2022 19:10 (96:81) (20:19 46:40 76:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 25.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Jeřáb Jan
Hejduk Jakub

48. TJ ČZU Praha - Žižkov Falcons B 22.11.2022 20:05 (74:71) (18:17 36:35 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Bukovský Michal
Hejduk Jakub

9. kolo
49. Žižkov Falcons B - Sokol Motol A 02.12.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Jon Miloslav
Balog Lukáš

50. TJ Košíře A - TJ ČZU Praha 30.11.2022 20:15 (97:93) (20:23 46:42 76:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Buršík Martin
Jon Miloslav

51. Sokol Žižkov C - TESLA - Sokol Dolní Počernice A 01.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kec Jakub
Schaffner Vojta
Svejkovský Ondřej

52. Stavební fakulta A - TJ HÁJE - JM A 28.11.2022 19:00 (83:65) (24:13 48:23 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Vondráček Marek
Vošahlík Marek
Linhart Tomáš

53. VŠTJ Medicina A - Fenix Modřany A 29.11.2022 19:40 (47:38) (7:13 15:24 32:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Buršík Martin
Bohata Pavel

54. BA Sparta A - TJ ČSA 01.12.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek
Balog Lukáš
Kavan Jonáš

10. kolo
55. Sokol Motol A - TJ ČSA 08.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Šenk Pavel

56. Fenix Modřany A - BA Sparta A 09.12.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 09.12.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan
Syrovátka František

57. TJ HÁJE - JM A - VŠTJ Medicina A 07.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan


58. Sokol Dolní Počernice A - Stavební fakulta A 09.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 09.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Jon Miloslav

59. TJ ČZU Praha - Sokol Žižkov C - TESLA 06.12.2022 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Syrovátka František
Musil Jan

60. Žižkov Falcons B - TJ Košíře A 09.12.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:

Vondráček Marek

11. kolo
61. TJ Košíře A - Sokol Motol A 14.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Ulrych Lukáš

62. Sokol Žižkov C - TESLA - Žižkov Falcons B 15.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Týř Pavel
Kec Jakub

63. Stavební fakulta A - TJ ČZU Praha 12.12.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Záruba Matěj

64. VŠTJ Medicina A - Sokol Dolní Počernice A 13.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Vávrová Veronika

65. BA Sparta A - TJ HÁJE - JM A 15.12.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel
Jon Miloslav

66. TJ ČSA - Fenix Modřany A 14.12.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



12. kolo
67. Sokol Motol A - Fenix Modřany A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



68. TJ ČSA - TJ HÁJE - JM A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



69. BA Sparta A - Sokol Dolní Počernice A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



70. VŠTJ Medicina A - TJ ČZU Praha 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



71. Stavební fakulta A - Žižkov Falcons B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



72. Sokol Žižkov C - TESLA - TJ Košíře A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Žižkov C - TESLA - Sokol Motol A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



74. TJ Košíře A - Stavební fakulta A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



75. Žižkov Falcons B - VŠTJ Medicina A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



76. TJ ČZU Praha - BA Sparta A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice A - TJ ČSA 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



78. TJ HÁJE - JM A - Fenix Modřany A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



14. kolo
79. Sokol Motol A - TJ HÁJE - JM A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



80. Fenix Modřany A - Sokol Dolní Počernice A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



81. TJ ČSA - TJ ČZU Praha 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



82. BA Sparta A - Žižkov Falcons B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



83. VŠTJ Medicina A - TJ Košíře A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



84. Stavební fakulta A - Sokol Žižkov C - TESLA 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
85. Stavební fakulta A - Sokol Motol A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



86. Sokol Žižkov C - TESLA - VŠTJ Medicina A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



87. TJ Košíře A - BA Sparta A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



88. Žižkov Falcons B - TJ ČSA 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



89. TJ ČZU Praha - Fenix Modřany A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



90. Sokol Dolní Počernice A - TJ HÁJE - JM A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. Sokol Motol A - Sokol Dolní Počernice A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



92. TJ HÁJE - JM A - TJ ČZU Praha 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



93. Fenix Modřany A - Žižkov Falcons B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



94. TJ ČSA - TJ Košíře A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



95. BA Sparta A - Sokol Žižkov C - TESLA 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



96. VŠTJ Medicina A - Stavební fakulta A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



17. kolo
97. VŠTJ Medicina A - Sokol Motol A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



98. Stavební fakulta A - BA Sparta A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



99. Sokol Žižkov C - TESLA - TJ ČSA 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



100. TJ Košíře A - Fenix Modřany A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



101. Žižkov Falcons B - TJ HÁJE - JM A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



102. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



18. kolo
103. Sokol Motol A - TJ ČZU Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



104. Sokol Dolní Počernice A - Žižkov Falcons B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. TJ HÁJE - JM A - TJ Košíře A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



106. Fenix Modřany A - Sokol Žižkov C - TESLA 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



107. TJ ČSA - Stavební fakulta A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



108. BA Sparta A - VŠTJ Medicina A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. BA Sparta A - Sokol Motol A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



110. VŠTJ Medicina A - TJ ČSA 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



111. Stavební fakulta A - Fenix Modřany A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



112. Sokol Žižkov C - TESLA - TJ HÁJE - JM A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



113. TJ Košíře A - Sokol Dolní Počernice A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



114. Žižkov Falcons B - TJ ČZU Praha 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



20. kolo
115. Sokol Motol A - Žižkov Falcons B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



116. TJ ČZU Praha - TJ Košíře A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Žižkov C - TESLA 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



118. TJ HÁJE - JM A - Stavební fakulta A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



119. Fenix Modřany A - VŠTJ Medicina A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



120. TJ ČSA - BA Sparta A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



21. kolo
121. TJ ČSA - Sokol Motol A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



122. BA Sparta A - Fenix Modřany A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



123. VŠTJ Medicina A - TJ HÁJE - JM A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



124. Stavební fakulta A - Sokol Dolní Počernice A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



125. Sokol Žižkov C - TESLA - TJ ČZU Praha 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



126. TJ Košíře A - Žižkov Falcons B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. Sokol Motol A - TJ Košíře A 21.11.2022 20:10 (90:85) (23:23 45:36 65:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 21.11.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Záruba Matěj
Šenk Pavel

128. Žižkov Falcons B - Sokol Žižkov C - TESLA 26.09.2022 20:00 78:66 (24:21 41:31 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 26.09.2022, 20:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Musil Jan
Balog Lukáš

129. TJ ČZU Praha - Stavební fakulta A 27.09.2022 20:05 70:81 (17:17 29:38 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 27.09.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kec Jakub
Jon Miloslav

130. Sokol Dolní Počernice A - VŠTJ Medicina A 30.09.2022 19:10 72:47 (23:14 35:33 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 30.09.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Balog Lukáš
Jon Miloslav

131. TJ HÁJE - JM A - BA Sparta A 27.09.2022 20:40 93:64 (27:10 49:30 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 27.09.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Vondráček Marek
Buršík Martin

132. Fenix Modřany A - TJ ČSA 30.09.2022 18:30 85:57 (25:12 53:27 74:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 30.09.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan
Melichárek Ivo
Syrovátka František

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.