image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor B / Základní fáze


tabulka
1. Jižní Supi 9 7 2 658:483 16
2. Sokol Kbely C 9 6 3 580:529 15
3. Sokol Pražský B 9 5 4 599:569 14
4. Sokol Kbely B 7 6 1 535:419 13
5. Danube Mavericks 8 5 3 545:520 13
6. Slovan Bohnice A 9 4 5 618:617 13
7. Aritma Praha 8 5 3 476:502 13
8. CTS Basket 9 4 5 530:598 13
9. BC Loudilové 9 2 7 539:631 11
10. Sokol Žižkov D 9 2 7 545:646 11
11. Meteor TLC A 9 2 7 513:626 11
12. BK Meteor Praha A 7 3 4 398:396 10
1. kolo
1. Sokol Kbely B - Sokol Kbely C 06.10.2022 20:00 63:62 (22:17 38:25 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bohata Pavel

2. BC Loudilové - Sokol Žižkov D 05.10.2022 19:30 46:67 (12:17 28:27 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2022, 19:30:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Bohata Pavel

3. Jižní Supi - Danube Mavericks 06.10.2022 20:30 72:66 (21:16 44:28 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2022, 20:30:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Melichárek Ivo

4. Sokol Pražský B - Aritma Praha 03.10.2022 20:10 59:45 (9:6 24:24 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 03.10.2022, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Týř Pavel

5. Slovan Bohnice A - CTS Basket 03.10.2022 19:30 79:48 (20:5 43:21 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Musil Jan
Schaffner Vojta

6. Meteor TLC A - BK Meteor A 03.10.2022 20:30 39:76 (17:15 25:39 31:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 03.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Ulrych Lukáš

2. kolo
7. Sokol Kbely C - BK Meteor A 12.10.2022 20:20 61:42 (4:6 20:20 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2022, 20:20:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kavan Jonáš

8. CTS Basket - Meteor TLC A 12.10.2022 20:15 66:51 (16:15 41:28 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Týř Pavel
Balog Lukáš

9. Aritma Praha - Slovan Bohnice A 13.10.2022 20:40 73:54 (11:12 34:29 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Vošahlík Marek

10. Jižní Supi - Sokol Pražský B 10.10.2022 20:15 65:55 (15:7 36:21 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2022, 20:15:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan
Šenk Pavel

11. Sokol Žižkov D - Danube Mavericks 14.10.2022 20:35 53:85 (14:18 11:15 17:28 11:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Syrovátka František

12. Sokol Kbely B - BC Loudilové 13.10.2022 20:00 93:45 (14:9 39:22 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kec Jakub

3. kolo
13. BC Loudilové - Sokol Kbely C 19.10.2022 19:30 79:69 (25:19 46:40 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2022, 19:30:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Bohata Pavel
Buršík Martin

14. Danube Mavericks - Sokol Kbely B 20.10.2022 20:00 57:66 (6:15 27:38 33:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Týř Pavel
Kočovský Dominik

15. Sokol Pražský B - Sokol Žižkov D 17.10.2022 20:10 63:67 (19:20 10:14 15:15 14:9 5:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2022, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan
Vošahlík Marek

16. Slovan Bohnice A - Jižní Supi 17.10.2022 19:30 82:77 (19:20 40:35 55:56 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Musil Jan
Záruba Matěj

17. Meteor TLC A - Aritma Praha 17.10.2022 20:30 51:64 (10:7 33:28 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Šenk Pavel
Melichárek Ivo

18. BK Meteor A - CTS Basket 20.10.2022 19:50 51:58 (16:12 26:29 39:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kavan Jonáš

4. kolo
19. Sokol Kbely C - CTS Basket 26.10.2022 20:20 63:54 (16:16 31:27 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 26.10.2022, 20:20:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Syrovátka František

20. Aritma Praha - BK Meteor A 27.10.2022 20:40 64:59 (19:9 22:27 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 27.10.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Šenk Pavel

21. Jižní Supi - Meteor TLC A 24.10.2022 20:15 97:53 (31:4 48:24 71:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2022, 20:15:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Týř Pavel

22. Sokol Žižkov D - Slovan Bohnice A 27.10.2022 19:00 66:86 (9:11 15:20 21:25 21:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 27.10.2022, 19:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Syrovátka František
Týř Pavel

23. Sokol Kbely B - Sokol Pražský B 27.10.2022 20:00 77:63 (23:22 43:37 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Vondráček Marek
Bohata Pavel

24. BC Loudilové - Danube Mavericks 26.10.2022 19:30 74:81 (21:14 48:40 64:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2022, 19:30:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bohata Pavel

5. kolo
25. Danube Mavericks - Sokol Kbely C 03.11.2022 20:00 (53:64) (10:14 27:37 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kec Jakub
Melichárek Ivo

26. Sokol Pražský B - BC Loudilové 31.10.2022 20:10 (71:52) (14:13 35:25 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2022, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek
Melichárek Ivo

27. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely B 31.10.2022 19:30 (77:72) (26:19 35:29 52:58 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Sedláček Jan

28. Meteor TLC A - Sokol Žižkov D 31.10.2022 20:30 (72:55) (21:12 36:30 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 31.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Hošek Jan

29. BK Meteor A - Jižní Supi 03.11.2022 19:50 (41:74) (10:16 18:32 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Hošek Jan
Barták Matěj

30. CTS Basket - Aritma Praha 02.11.2022 20:15 (54:57) (15:11 26:19 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj
Bohata Pavel

6. kolo
31. Sokol Kbely C - Aritma Praha 09.11.2022 20:20 (69:54) (21:12 37:30 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 09.11.2022, 20:20:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Balog Lukáš

32. Jižní Supi - CTS Basket 07.11.2022 20:15 (73:54) (22:9 35:20 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2022, 20:15:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Bukovský Michal

33. Sokol Žižkov D - BK Meteor A 11.11.2022 20:35 (52:69) (11:23 19:34 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 11.11.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Balog Lukáš
Šenk Pavel

34. Sokol Kbely B - Meteor TLC A 10.11.2022 20:00 (75:61) (28:17 44:28 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Týř Pavel
Jon Miloslav

35. BC Loudilové - Slovan Bohnice A 09.11.2022 19:30 (61:48) (21:8 35:20 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2022, 19:30:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin
Kovačovič Matej

36. Danube Mavericks - Sokol Pražský B 10.11.2022 20:00 (68:62) (22:18 34:30 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kec Jakub

7. kolo
37. Sokol Pražský B - Sokol Kbely C 14.11.2022 20:10 (84:82) (22:22 36:35 49:56 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 14.11.2022, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

38. Slovan Bohnice A - Danube Mavericks 14.11.2022 19:30 (73:78) (20:22 35:38 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Ulrych Lukáš

39. Meteor TLC A - BC Loudilové 14.11.2022 20:30 (71:69) (16:17 41:31 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 14.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Záruba Matěj
Vondráček Marek

40. BK Meteor A - Sokol Kbely B 13.12.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 13.12.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



41. CTS Basket - Sokol Žižkov D 16.11.2022 20:15 (71:70) (25:14 49:23 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Syrovátka František
Buršík Martin

42. Jižní Supi - Aritma Praha 14.11.2022 20:15 (90:40) (30:7 46:17 69:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 14.11.2022, 20:15:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan
Schaffner Vojta

8. kolo
43. Sokol Kbely C - Jižní Supi 25.11.2022 19:20 (43:35) (4:9 13:15 29:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 25.11.2022, 19:20:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Kučírek Martin
Šenk Pavel

44. Sokol Žižkov D - Aritma Praha 25.11.2022 20:35 (66:79) (15:16 36:45 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 25.11.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Buršík Martin

45. Sokol Kbely B - CTS Basket 24.11.2022 20:00 (89:54) (20:13 34:28 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Šenk Pavel
Hejduk Jakub

46. BC Loudilové - BK Meteor A 23.11.2022 19:30 (48:60) (10:14 29:25 30:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2022, 19:30:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Musil Jan
Bohata Pavel

47. Danube Mavericks - Meteor TLC A 24.11.2022 20:00 (57:56) (14:12 31:27 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kočovský Dominik

48. Sokol Pražský B - Slovan Bohnice A 21.11.2022 20:10 (75:54) (15:11 36:26 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 21.11.2022, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Vondráček Marek

9. kolo
49. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely C 28.11.2022 19:30 (65:67) (21:20 31:35 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 28.11.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Melichárek Ivo

50. Meteor TLC A - Sokol Pražský B 28.11.2022 20:30 (59:67) (26:12 38:24 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 28.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

51. BK Meteor A - Danube Mavericks 01.12.2022 19:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel
Hošek Jan

52. CTS Basket - BC Loudilové 30.11.2022 20:15 (71:65) (14:15 22:30 46:46 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek
Záruba Matěj

53. Aritma Praha - Sokol Kbely B 01.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Šenk Pavel

54. Jižní Supi - Sokol Žižkov D 28.11.2022 20:15 (75:49) (19:13 15:11 19:9 22:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2022, 20:15:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Sedláček Jan

10. kolo
55. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely C 08.12.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022, 19:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



56. Sokol Kbely B - Jižní Supi 08.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bohata Pavel

57. BC Loudilové - Aritma Praha 07.12.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2022, 19:30:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kavan Jonáš

58. Danube Mavericks - CTS Basket 08.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Balog Lukáš
Týř Pavel

59. Sokol Pražský B - BK Meteor A 05.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2022, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš


60. Slovan Bohnice A - Meteor TLC A 05.12.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Záruba Matěj
Jon Miloslav

11. kolo
61. Meteor TLC A - Sokol Kbely C 12.12.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Sedláček Jan

62. BK Meteor A - Slovan Bohnice A 15.12.2022 19:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Sedláček Jan

63. CTS Basket - Sokol Pražský B 14.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Týř Pavel


64. Aritma Praha - Danube Mavericks 15.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 15.12.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Svejkovský Ondřej

65. Jižní Supi - BC Loudilové 12.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022, 20:15:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek
Vošahlík Marek

66. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely B 16.12.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 16.12.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Balog Lukáš


12. kolo
67. Sokol Kbely C - Sokol Kbely B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



68. Sokol Žižkov D - BC Loudilové 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



69. Jižní Supi - Danube Mavericks 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



70. Aritma Praha - Sokol Pražský B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



71. CTS Basket - Slovan Bohnice A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



72. BK Meteor A - Meteor TLC A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



13. kolo
73. BK Meteor A - Sokol Kbely C 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



74. Meteor TLC A - CTS Basket 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



75. Slovan Bohnice A - Aritma Praha 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



76. Sokol Pražský B - Jižní Supi 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



77. Danube Mavericks - Sokol Žižkov D 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



78. BC Loudilové - Sokol Kbely B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. Sokol Kbely C - BC Loudilové 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



80. Sokol Kbely B - Danube Mavericks 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



81. Sokol Žižkov D - Sokol Pražský B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



82. Jižní Supi - Slovan Bohnice A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



83. Aritma Praha - Meteor TLC A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



84. CTS Basket - BK Meteor A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



15. kolo
85. CTS Basket - Sokol Kbely C 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



86. BK Meteor A - Aritma Praha 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



87. Meteor TLC A - Jižní Supi 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



88. Slovan Bohnice A - Sokol Žižkov D 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



89. Sokol Pražský B - Sokol Kbely B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



90. Danube Mavericks - BC Loudilové 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



16. kolo
91. Sokol Kbely C - Danube Mavericks 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



92. BC Loudilové - Sokol Pražský B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



93. Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



94. Sokol Žižkov D - Meteor TLC A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



95. Jižní Supi - BK Meteor A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



96. Aritma Praha - CTS Basket 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



17. kolo
97. Aritma Praha - Sokol Kbely C 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



98. CTS Basket - Jižní Supi 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



99. BK Meteor A - Sokol Žižkov D 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



100. Meteor TLC A - Sokol Kbely B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



101. Slovan Bohnice A - BC Loudilové 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



102. Sokol Pražský B - Danube Mavericks 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



18. kolo
103. Sokol Kbely C - Sokol Pražský B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



104. Danube Mavericks - Slovan Bohnice A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



105. BC Loudilové - Meteor TLC A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



106. Sokol Kbely B - BK Meteor A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



107. Sokol Žižkov D - CTS Basket 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



108. Jižní Supi - Aritma Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



19. kolo
109. Jižní Supi - Sokol Kbely C 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



110. Aritma Praha - Sokol Žižkov D 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



111. CTS Basket - Sokol Kbely B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



112. BK Meteor A - BC Loudilové 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



113. Meteor TLC A - Danube Mavericks 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



114. Slovan Bohnice A - Sokol Pražský B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



20. kolo
115. Sokol Kbely C - Slovan Bohnice A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



116. Sokol Pražský B - Meteor TLC A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



117. Danube Mavericks - BK Meteor A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



118. BC Loudilové - CTS Basket 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



119. Sokol Kbely B - Aritma Praha 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



120. Sokol Žižkov D - Jižní Supi 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely C 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



122. Jižní Supi - Sokol Kbely B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



123. Aritma Praha - BC Loudilové 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



124. CTS Basket - Danube Mavericks 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



125. BK Meteor A - Sokol Pražský B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



126. Meteor TLC A - Slovan Bohnice A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



22. kolo
127. Sokol Kbely C - Meteor TLC A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



128. Slovan Bohnice A - BK Meteor A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



129. Sokol Pražský B - CTS Basket 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



130. Danube Mavericks - Aritma Praha 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



131. BC Loudilové - Jižní Supi 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



132. Sokol Kbely B - Sokol Žižkov D 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.