image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. VSK Iuridica A 9 8 1 755:579 17
2. Technika Praha 9 8 1 569:534 17
3. VSK Iuridica B 9 7 2 689:548 16
4. Sokol Motol B 9 7 2 592:552 16
5. Stavební fakulta B 9 5 4 604:579 14
6. TJ Košíře B 9 4 5 659:620 13
7. VSK Iuridica C 9 4 5 596:580 13
8. Sokol Vyšehrad B 9 4 5 601:597 13
9. Sršni D 9 4 5 543:553 13
10. Slovan Bohnice B 9 3 6 594:646 12
11. Kačeři A 9 0 9 519:683 9
12. VSK MFF UK A 9 0 9 435:685 9
1. kolo
1. VSK MFF UK A - Sršní D 03.10.2022 18:40 42:63 (13:16 22:36 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.10.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Beran Štěpán

2. Stavební fakulta B - Slovan Bohnice B 03.10.2022 19:00 90:60 (20:16 42:35 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 03.10.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Jon Miloslav

3. TJ Košíře B - Kačeři A 04.10.2022 20:15 77:58 (18:11 37:35 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Neubauer Jan
Buršík Martin

4. Technika Praha - Sokol Vyšehrad B 03.10.2022 20:10 56:53 (13:9 28:25 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 03.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Dub Michal
Balog Lukáš

5. Sokol Motol B - VSK Iuridica A 03.10.2022 18:40 75:65 (18:12 38:39 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Šenk Pavel

6. VSK Iuridica B - VSK Iuridica C 03.10.2022 20:15 71:57 (13:16 34:21 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 03.10.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Šenk Pavel

2. kolo
7. Sršní D - VSK Iuridica C 11.10.2022 20:40 53:73 (9:11 27:30 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Balog Lukáš

8. VSK Iuridica A - VSK Iuridica B 11.10.2022 19:40 89:88 (21:19 35:41 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kuděj David
Týř Pavel

9. Sokol Vyšehrad B - Sokol Motol B 11.10.2022 20:45 59:68 (15:13 38:33 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Neubauer Jan
Koc Ondřej

10. Kačeři A - Technika Praha 10.10.2022 20:30 65:69 (14:13 31:29 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Šmůla Petr

11. Slovan Bohnice B - TJ Košíře B 11.10.2022 19:30 71:74 (17:15 37:33 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lochman Radek
Bukovský Michal

12. VSK MFF UK A - Stavební fakulta B 10.10.2022 18:40 47:75 (15:16 29:39 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Týř Pavel

3. kolo
13. Stavební fakulta B - Sršní D 17.10.2022 19:00 47:51 (10:21 31:35 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 17.10.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr
Schaffner Vojta

14. TJ Košíře B - VSK MFF UK A 18.10.2022 20:15 75:41 (21:10 42:16 52:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 18.10.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Kočovský Dominik

15. Technika Praha - Slovan Bohnice B 17.10.2022 20:10 61:52 (14:11 37:22 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Linhart Tomáš

16. Sokol Motol B - Kačeři A 17.10.2022 18:40 58:50 (13:16 27:26 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Vondráček Marek

17. VSK Iuridica B - Sokol Vyšehrad B 17.10.2022 20:15 68:60 (16:8 28:28 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Vondráček Marek

18. VSK Iuridica C - VSK Iuridica A 17.10.2022 19:10 64:73 (15:15 36:28 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Ulrych Lukáš

4. kolo
19. Sršní D - VSK Iuridica A 25.10.2022 20:40 54:75 (9:22 22:40 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Čížek Daniel

20. Sokol Vyšehrad B - VSK Iuridica C 25.10.2022 20:45 65:62 (17:11 36:33 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Kejklíček Roman

21. Kačeři A - VSK Iuridica B 24.10.2022 20:30 55:89 (12:22 27:48 41:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Sedláček Jan

22. Slovan Bohnice B - Sokol Motol B 25.10.2022 19:30 61:66 (16:8 26:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Dub Michal
Bukovský Michal

23. VSK MFF UK A - Technika Praha 24.10.2022 18:40 47:77 (10:13 21:33 30:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 24.10.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub
Kohout Radomír

24. Stavební fakulta B - TJ Košíře B 24.10.2022 19:00 90:81 (25:16 52:41 71:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 24.10.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Dub Michal
Bukovský Michal

5. kolo
25. TJ Košíře B - Sršní D 01.11.2022 20:15 (74:83) (24:8 44:27 61:46 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 01.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Buršík Martin

26. Technika Praha - Stavební fakulta B 31.10.2022 20:10 64:56 (16:16 34:29 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Jon Miloslav

27. Sokol Motol B - VSK MFF UK A 31.10.2022 18:40 (69:60) (15:11 26:34 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Schaffner Vojta

28. VSK Iuridica B - Slovan Bohnice B 31.10.2022 20:15 63:46 (16:6 33:19 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 31.10.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Schaffner Vojta

29. VSK Iuridica C - Kačeři A 31.10.2022 19:10 75:57 (18:15 38:26 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 31.10.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kuděj David
Jeřáb Jan

30. VSK Iuridica A - Sokol Vyšehrad B 01.11.2022 19:40 (88:63) (28:19 46:38 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Neubauer Jan
Koc Ondřej

6. kolo
31. Sršní D - Sokol Vyšehrad B 08.11.2022 20:40 (60:73) (13:17 30:38 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Dub Michal
Syrovátka František

32. Kačeři A - VSK Iuridica A 07.11.2022 20:30 (62:94) (20:27 41:47 52:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Šenk Pavel

33. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica C 08.11.2022 19:30 (84:69) (30:7 46:30 68:51 84:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kuděj David
Týř Pavel

34. VSK MFF UK A - VSK Iuridica B 07.11.2022 18:40 (51:85) (21:19 29:36 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 07.11.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub
Ulrych Lukáš

35. Stavební fakulta B - Sokol Motol B 07.11.2022 19:00 (76:67) (24:10 41:31 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.11.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr
Dub Michal

36. TJ Košíře B - Technika Praha 08.11.2022 20:15 (94:56) (18:17 43:28 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Buršík Martin

7. kolo
37. Technika Praha - Sršní D 14.11.2022 20:10 (52:47) (14:9 23:33 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 14.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Svejkovský Ondřej

38. Sokol Motol B - TJ Košíře B 14.11.2022 18:40 (67:53) (26:14 43:29 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Musil Jan

39. VSK Iuridica B - Stavební fakulta B 14.11.2022 20:15 (72:52) (9:17 31:26 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 14.11.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Musil Jan

40. VSK Iuridica C - VSK MFF UK A 14.11.2022 19:10 (73:50) (24:9 46:19 65:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 14.11.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Barták Matěj

41. VSK Iuridica A - Slovan Bohnice B 15.11.2022 19:40 (84:74) (24:14 49:34 67:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Týř Pavel

42. Sokol Vyšehrad B - Kačeři A 15.11.2022 20:45 (87:63) (21:17 42:33 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Melzer Ondřej

8. kolo
43. Sršní D - Kačeři A 22.11.2022 20:40 (67:47) (21:12 36:22 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Neubauer Jan
Jon Miloslav

44. Slovan Bohnice B - Sokol Vyšehrad B 22.11.2022 19:30 (79:77) (23:21 34:40 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Týř Pavel

45. VSK MFF UK A - VSK Iuridica A 21.11.2022 18:40 (44:104) (13:33 24:44 32:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 21.11.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Petr
Ulrych Lukáš

46. Stavební fakulta B - VSK Iuridica C 21.11.2022 19:00 (63:54) (14:14 29:28 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 21.11.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kovačovič Matej

47. TJ Košíře B - VSK Iuridica B 22.11.2022 20:15 (67:85) (20:28 28:45 40:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Buršík Martin

48. Technika Praha - Sokol Motol B 21.11.2022 20:10 (63:52) (14:9 34:26 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 21.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Jilg Albert

9. kolo
49. Sokol Motol B - Sršní D 28.11.2022 18:40 (70:65) (16:9 33:30 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 28.11.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Záruba Matěj

50. VSK Iuridica B - Technika Praha 28.11.2022 20:15 (68:71) (21:21 35:37 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 28.11.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Záruba Matěj

51. VSK Iuridica C - TJ Košíře B 28.11.2022 19:10 (69:64) (17:20 37:32 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Beran Štěpán
Hošek Jan

52. VSK Iuridica A - Stavební fakulta B 29.11.2022 19:40 (83:55) (24:18 38:31 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Jon Miloslav

53. Sokol Vyšehrad B - VSK MFF UK A 29.11.2022 20:45 (64:53) (13:12 32:26 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír
Melzer Ondřej

54. Kačeři A - Slovan Bohnice B 28.11.2022 20:30 (62:67) (18:11 32:30 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Schaffner Vojta

10. kolo
55. Sršní D - Slovan Bohnice B 06.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Petrák Jakub


56. VSK MFF UK A - Kačeři A 05.12.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 05.12.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


57. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad B 05.12.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír


58. TJ Košíře B - VSK Iuridica A 06.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kuděj David


59. Technika Praha - VSK Iuridica C 05.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub


60. Sokol Motol B - VSK Iuridica B 05.12.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Dub Michal


11. kolo
61. VSK Iuridica B - Sršní D 12.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jilg Albert


62. VSK Iuridica C - Sokol Motol B 12.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub


63. VSK Iuridica A - Technika Praha 13.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Petrák Jakub


64. Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře B 13.12.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



65. Kačeři A - Stavební fakulta B 12.12.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Hejduk Jakub


66. Slovan Bohnice B - VSK MFF UK A 13.12.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kuděj David


12. kolo
67. Sršní D - VSK MFF UK A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



68. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



69. Kačeři A - TJ Košíře B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



70. Sokol Vyšehrad B - Technika Praha 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



71. VSK Iuridica A - Sokol Motol B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



72. VSK Iuridica C - VSK Iuridica B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



13. kolo
73. VSK Iuridica C - Sršní D 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



74. VSK Iuridica B - VSK Iuridica A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



75. Sokol Motol B - Sokol Vyšehrad B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



76. Technika Praha - Kačeři A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



77. TJ Košíře B - Slovan Bohnice B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



78. Stavební fakulta B - VSK MFF UK A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



14. kolo
79. Sršní D - Stavební fakulta B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



80. VSK MFF UK A - TJ Košíře B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



81. Slovan Bohnice B - Technika Praha 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



82. Kačeři A - Sokol Motol B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



83. Sokol Vyšehrad B - VSK Iuridica B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



84. VSK Iuridica A - VSK Iuridica C 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



15. kolo
85. VSK Iuridica A - Sršní D 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



86. VSK Iuridica C - Sokol Vyšehrad B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



87. VSK Iuridica B - Kačeři A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



88. Sokol Motol B - Slovan Bohnice B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



89. Technika Praha - VSK MFF UK A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



90. TJ Košíře B - Stavební fakulta B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



16. kolo
91. Sršní D - TJ Košíře B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



92. Stavební fakulta B - Technika Praha 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



93. VSK MFF UK A - Sokol Motol B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



94. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



95. Kačeři A - VSK Iuridica C 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



96. Sokol Vyšehrad B - VSK Iuridica A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Vyšehrad B - Sršní D 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



98. VSK Iuridica A - Kačeři A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



99. VSK Iuridica C - Slovan Bohnice B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



100. VSK Iuridica B - VSK MFF UK A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



101. Sokol Motol B - Stavební fakulta B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



102. Technika Praha - TJ Košíře B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



18. kolo
103. Sršní D - Technika Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



104. TJ Košíře B - Sokol Motol B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



105. Stavební fakulta B - VSK Iuridica B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



106. VSK MFF UK A - VSK Iuridica C 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



107. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



108. Kačeři A - Sokol Vyšehrad B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



19. kolo
109. Kačeři A - Sršní D 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



110. Sokol Vyšehrad B - Slovan Bohnice B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



111. VSK Iuridica A - VSK MFF UK A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



112. VSK Iuridica C - Stavební fakulta B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



113. VSK Iuridica B - TJ Košíře B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



114. Sokol Motol B - Technika Praha 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



20. kolo
115. Sršní D - Sokol Motol B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



116. Technika Praha - VSK Iuridica B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



117. TJ Košíře B - VSK Iuridica C 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



118. Stavební fakulta B - VSK Iuridica A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



119. VSK MFF UK A - Sokol Vyšehrad B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



120. Slovan Bohnice B - Kačeři A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



21. kolo
121. Slovan Bohnice B - Sršní D 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



122. Kačeři A - VSK MFF UK A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



123. Sokol Vyšehrad B - Stavební fakulta B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



124. VSK Iuridica A - TJ Košíře B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



125. VSK Iuridica C - Technika Praha 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



126. VSK Iuridica B - Sokol Motol B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. Sršní D - VSK Iuridica B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



128. Sokol Motol B - VSK Iuridica C 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



129. Technika Praha - VSK Iuridica A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



130. TJ Košíře B - Sokol Vyšehrad B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



131. Stavební fakulta B - Kačeři A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



132. VSK MFF UK A - Slovan Bohnice B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.