image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / 2.třída A / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Horní Počernice B 9 8 1 598:499 17
2. SK Napůlhodu 9 7 2 606:507 16
3. VSK PV A 9 7 2 577:494 16
4. BK Rotor Punkrác B 9 7 2 551:529 16
5. Radotínský SK A 9 5 4 579:566 14
6. BC Řepy Bulls 9 4 5 561:537 13
7. TJ Háje - JM B 8 4 4 466:478 12
8. BC Dejvice 9 3 6 503:520 12
9. Porg Basket 9 3 6 490:544 12
10. TJ ÚVN 7 4 3 466:483 11
11. Jižní Tygři 9 0 9 438:564 9
12. VSK Chemie 8 0 8 419:533 8
1. kolo
1. TJ ÚVN - BC Dejvice 04.10.2022 19:40 75:67 (20:15 38:29 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kalabza Lukáš

2. Porg Basket - BC Řepy Bulls 04.10.2022 18:00 54:51 (14:11 29:26 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2022, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Matys Pavel

3. Jižní Tygři - SK Napůlhodu 05.10.2022 19:40 37:58 (11:17 15:38 25:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

4. VSK PV A - VSK Chemie 06.10.2022 20:10 68:47 (12:19 25:32 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Pommer Roman

5. S.H.Počernice B - TJ Háje - JM B 03.10.2022 20:15 71:62 (10:23 28:31 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jilg Albert

6. Radotínský SK A - BK Rotor Punkrác B 03.10.2022 20:40 60:61 (16:18 26:39 45:45 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 03.10.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Matulka Jan

2. kolo
7. BC Dejvice - BK Rotor Punkrác B 13.10.2022 20:10 46:58 (21:10 17:27 31:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Moravcová Lucie

8. TJ Háje - JM B - Radotínský SK A 12.10.2022 20:40 58:56 (11:15 28:25 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Pommer Roman

9. VSK Chemie - S.H.Počernice B 13.10.2022 19:55 47:51 (0:14 20:26 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kvoch Jan

10. SK Napůlhodu - VSK PV A 10.10.2022 18:15 74:64 (13:20 28:30 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Gottfried Richard

11. BC Řepy Bulls - Jižní Tygři 13.10.2022 19:30 76:49 (20:8 42:26 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Sedláček Jan

12. TJ ÚVN - Porg Basket 11.10.2022 19:40 78:41 (23:9 47:24 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Karwowska Klaudia

3. kolo
13. Porg Basket - BC Dejvice 17.10.2022 19:00 56:68 (17:12 32:28 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 17.10.2022, 19:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Lejčko Jan

14. Jižní Tygři - TJ ÚVN 19.10.2022 19:40 63:65 (18:9 28:33 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Šuláková Pavlína

15. VSK PV A - BC Řepy Bulls 20.10.2022 20:10 48:37 (4:10 18:22 28:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Moravcová Lucie

16. S.H.Počernice B - SK Napůlhodu 17.10.2022 20:15 69:61 (16:14 33:29 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Petrák Jakub

17. Radotínský SK A - VSK Chemie 17.10.2022 20:40 57:54 (17:12 29:25 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Svoboda Luděk

18. BK Rotor Punkrác B - TJ Háje - JM B 18.10.2022 20:10 75:57 (23:13 46:25 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 18.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kejklíček Roman

4. kolo
19. BC Dejvice - TJ Háje - JM B 25.10.2022 20:10 37:59 (12:8 23:28 28:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Jon Miloslav

20. VSK Chemie - BK Rotor Punkrác B 25.10.2022 20:10 (64:66) (18:12 26:34 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Syrovátka František

21. SK Napůlhodu - Radotínský SK A 24.10.2022 18:15 79:86 (18:25 33:38 54:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Križanský Adam

22. BC Řepy Bulls - S.H.Počernice B 27.10.2022 19:30 63:71 (14:25 31:34 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 27.10.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Machálek Jan
Moravcová Lucie

23. TJ ÚVN - VSK PV A 25.10.2022 19:40 70:86 (20:20 38:37 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Svoboda Luděk

24. Porg Basket - Jižní Tygři 25.10.2022 18:00 56:36 (10:8 27:20 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2022, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Billík Dennis

5. kolo
25. Jižní Tygři - BC Dejvice 02.11.2022 19:40 (57:71) (25:18 34:33 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 02.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Machálek Jan

26. VSK PV A - Porg Basket 03.11.2022 20:10 (61:40) (12:15 30:21 46:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 03.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Machálek Jan

27. S.H.Počernice B - TJ ÚVN 31.10.2022 20:15 90:36 (31:10 52:19 73:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Pommer Roman

28. Radotínský SK A - BC Řepy Bulls 31.10.2022 20:40 63:83 (13:19 25:37 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 31.10.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Matulka Jan

29. BK Rotor Punkrác B - SK Napůlhodu 01.11.2022 20:10 34:52 (7:15 22:24 31:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Melzer Ondřej

30. TJ Háje - JM B - VSK Chemie 02.11.2022 20:40 (62:48) (15:16 34:31 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pommer Roman
Jon Miloslav

6. kolo
31. BC Dejvice - VSK Chemie 10.11.2022 20:10 (64:50) (14:14 35:33 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Križanský Adam
Lejčko Jan

32. SK Napůlhodu - TJ Háje - JM B 07.11.2022 18:15 (78:68) (12:14 31:35 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Gottfried Richard

33. BC Řepy Bulls - BK Rotor Punkrác B 10.11.2022 19:30 (63:83) (19:16 41:35 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 10.11.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Barták Matěj

34. TJ ÚVN - Radotínský SK A 08.11.2022 19:40 (77:63) (21:20 38:39 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Gottfried Richard

35. Porg Basket - S.H.Počernice B 08.11.2022 18:00 (69:72) (13:11 28:32 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2022, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Dub Michal

36. Jižní Tygři - VSK PV A 10.11.2022 20:10 (48:65) (7:15 21:27 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Lampa Adam

7. kolo
37. VSK PV A - BC Dejvice 15.11.2022 20:10 (67:59) (14:7 32:20 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Neubauer Jan

38. S.H.Počernice B - Jižní Tygři 14.11.2022 20:15 (59:49) (12:15 25:23 42:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Beran Štěpán

39. Radotínský SK A - Porg Basket 14.11.2022 20:40 (76:49) (19:19 46:30 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 14.11.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Jon Miloslav
Matulka Jan

40. BK Rotor Punkrác B - TJ ÚVN 15.11.2022 20:10 (73:65) (19:13 38:24 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Billík Dennis

41. TJ Háje - JM B - BC Řepy Bulls 16.11.2022 20:40 (42:58) (7:17 20:26 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Neubauer Jan
Pazourek Jaroslav

42. VSK Chemie - SK Napůlhodu 14.11.2022 18:15 (51:94) (15:19 21:42 31:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 14.11.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav
Svoboda Luděk

8. kolo
43. BC Dejvice - SK Napůlhodu 24.11.2022 20:10 (39:41) (8:11 18:19 26:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Moravcová Lucie

44. BC Řepy Bulls - VSK Chemie 24.11.2022 19:30 (71:58) (15:29 30:43 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 24.11.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Jilg Albert

45. TJ ÚVN - TJ Háje - JM B 03.01.2023 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 03.01.2023, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



46. Porg Basket - BK Rotor Punkrác B 22.11.2022 18:40 (70:44) (12:20 20:28 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2022, 18:40:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kvoch Jan

47. Jižní Tygři - Radotínský SK A 23.11.2022 19:40 (47:57) (13:14 25:31 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel
Bakajsa Michal

48. VSK PV A - S.H.Počernice B 24.11.2022 20:10 (60:58) (15:18 30:28 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Lejčko Jan

9. kolo
49. S.H.Počernice B - BC Dejvice 28.11.2022 20:15 (57:52) (18:9 33:20 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 28.11.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Gottfried Richard

50. Radotínský SK A - VSK PV A 28.11.2022 20:40 (61:58) (22:12 39:27 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 28.11.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Matulka Jan
Tvrdíková Michaela

51. BK Rotor Punkrác B - Jižní Tygři 29.11.2022 20:10 (57:52) (14:10 28:25 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kvoch Jan

52. TJ Háje - JM B - Porg Basket 30.11.2022 20:40 (58:55) (15:12 28:22 41:31 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Koc Ondřej

53. VSK Chemie - TJ ÚVN 01.12.2022 19:55       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Lochman Radek

54. SK Napůlhodu - BC Řepy Bulls 28.11.2022 18:15 (69:59) (17:15 34:31 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Tvrdíková Michaela

10. kolo
55. BC Dejvice - BC Řepy Bulls 08.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Pommer Roman

56. TJ ÚVN - SK Napůlhodu 06.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kalabza Lukáš


57. Porg Basket - VSK Chemie 06.12.2022 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2022, 18:45:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Billík Dennis

58. Jižní Tygři - TJ Háje - JM B 07.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan


59. VSK PV A - BK Rotor Punkrác B 08.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 08.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Križanský Adam

60. S.H.Počernice B - Radotínský SK A 05.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jilg Albert

11. kolo
61. Radotínský SK A - BC Dejvice 12.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kohout Radomír
Svoboda Luděk

62. BK Rotor Punkrác B - S.H.Počernice B 13.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Matys Pavel

63. TJ Háje - JM B - VSK PV A 14.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2022, 20:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hendrich Pavel

64. VSK Chemie - Jižní Tygři 15.12.2022 19:55       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 15.12.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Gottfried Richard
Kunc Martin

65. SK Napůlhodu - Porg Basket 12.12.2022 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Križanský Adam

66. BC Řepy Bulls - TJ ÚVN 15.12.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 15.12.2022, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Križanský Adam

12. kolo
67. BC Dejvice - TJ ÚVN 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



68. BC Řepy Bulls - Porg Basket 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



69. SK Napůlhodu - Jižní Tygři 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



70. VSK Chemie - VSK PV A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



71. TJ Háje - JM B - S.H.Počernice B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



72. BK Rotor Punkrác B - Radotínský SK A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



13. kolo
73. BK Rotor Punkrác B - BC Dejvice 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



74. Radotínský SK A - TJ Háje - JM B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



75. S.H.Počernice B - VSK Chemie 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



76. VSK PV A - SK Napůlhodu 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



77. Jižní Tygři - BC Řepy Bulls 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



78. Porg Basket - TJ ÚVN 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. BC Dejvice - Porg Basket 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



80. TJ ÚVN - Jižní Tygři 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



81. BC Řepy Bulls - VSK PV A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



82. SK Napůlhodu - S.H.Počernice B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



83. VSK Chemie - Radotínský SK A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



84. TJ Háje - JM B - BK Rotor Punkrác B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



15. kolo
85. TJ Háje - JM B - BC Dejvice 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



86. BK Rotor Punkrác B - VSK Chemie 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



87. Radotínský SK A - SK Napůlhodu 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



88. S.H.Počernice B - BC Řepy Bulls 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



89. VSK PV A - TJ ÚVN 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



90. Jižní Tygři - Porg Basket 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



16. kolo
91. BC Dejvice - Jižní Tygři 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



92. Porg Basket - VSK PV A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



93. TJ ÚVN - S.H.Počernice B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



94. BC Řepy Bulls - Radotínský SK A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



95. SK Napůlhodu - BK Rotor Punkrác B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



96. VSK Chemie - TJ Háje - JM B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



17. kolo
97. VSK Chemie - BC Dejvice 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



98. TJ Háje - JM B - SK Napůlhodu 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



99. BK Rotor Punkrác B - BC Řepy Bulls 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



100. Radotínský SK A - TJ ÚVN 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



101. S.H.Počernice B - Porg Basket 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



102. VSK PV A - Jižní Tygři 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



18. kolo
103. BC Dejvice - VSK PV A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



104. Jižní Tygři - S.H.Počernice B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



105. Porg Basket - Radotínský SK A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



106. TJ ÚVN - BK Rotor Punkrác B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



107. BC Řepy Bulls - TJ Háje - JM B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



108. SK Napůlhodu - VSK Chemie 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. SK Napůlhodu - BC Dejvice 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



110. VSK Chemie - BC Řepy Bulls 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



111. TJ Háje - JM B - TJ ÚVN 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



112. BK Rotor Punkrác B - Porg Basket 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



113. Radotínský SK A - Jižní Tygři 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



114. S.H.Počernice B - VSK PV A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



20. kolo
115. BC Dejvice - S.H.Počernice B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



116. VSK PV A - Radotínský SK A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



117. Jižní Tygři - BK Rotor Punkrác B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



118. Porg Basket - TJ Háje - JM B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



119. TJ ÚVN - VSK Chemie 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



120. BC Řepy Bulls - SK Napůlhodu 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



21. kolo
121. BC Řepy Bulls - BC Dejvice 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



122. SK Napůlhodu - TJ ÚVN 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



123. VSK Chemie - Porg Basket 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



124. TJ Háje - JM B - Jižní Tygři 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



125. BK Rotor Punkrác B - VSK PV A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



126. Radotínský SK A - S.H.Počernice B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



22. kolo
127. BC Dejvice - Radotínský SK A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



128. S.H.Počernice B - BK Rotor Punkrác B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



129. VSK PV A - TJ Háje - JM B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



130. Jižní Tygři - VSK Chemie 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



131. Porg Basket - SK Napůlhodu 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



132. TJ ÚVN - BC Řepy Bulls 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.