image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / 2.třída B / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Žižkov E 9 7 2 617:543 16
2. Sokol Horní Počernice A 8 7 1 663:545 15
3. Sokol Košíře 9 6 3 721:626 15
4. BK Pirelli A 8 7 1 576:488 15
5. VŠTJ Medicina B 9 5 4 566:589 14
6. Velká Ohrada 7 6 1 559:408 13
7. Sokol Kbely D 8 4 4 503:542 12
8. TJ Podolí Praha 4 9 3 6 567:620 12
9. BK Rotor Punkrác A 8 3 5 532:574 11
10. Kačeři B 9 2 7 560:612 11
11. Spoje Praha 9 1 8 489:614 10
12. VSK MFF UK B 9 0 9 427:619 9
1. kolo
1. Sokol Žižkov E - TJ Podolí Praha 4 04.10.2022 20:35 74:69 (31:17 40:36 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Lejčko Jan

2. Sokol Kbely D - S.H.Počernice A 04.10.2022 20:30 71:91 (20:16 39:45 56:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Dub Michal
Šenk Pavel

3. Sokol Košíře - Velká Ohrada 04.10.2022 19:45 71:80 (12:17 40:32 55:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Karwowska Klaudia

4. Kačeři B - VŠTJ Medicina B 03.10.2022 20:30 50:57 (19:16 33:34 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 03.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

5. Spoje Praha - BK Rotor Punkrác A 05.10.2022 20:15 59:65 (14:11 28:25 36:37 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Machálek Jan

6. BK Pirelli A - VSK MFF UK B 05.10.2022 19:40 76:46 (25:11 38:23 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Dub Michal

2. kolo
7. TJ Podolí Praha 4 - VSK MFF UK B 13.10.2022 20:20 65:42 (15:12 34:20 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kunc Martin
Matulka Jan

8. BK Rotor Punkrác A - BK Pirelli A 13.10.2022 19:10 61:64 (15:15 31:31 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Melzer Ondřej

9. VŠTJ Medicina B - Spoje Praha 12.10.2022 20:10 65:52 (16:12 30:21 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Kvoch Jan

10. Velká Ohrada - Kačeři B 13.10.2022 19:35 79:67 (22:9 36:26 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Križanský Adam

11. S.H.Počernice A - Sokol Košíře 11.10.2022 20:45 82:65 (13:14 44:27 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2022, 20:45:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Petrák Jakub

12. Sokol Žižkov E - Sokol Kbely D 11.10.2022 20:35 82:53 (20:8 46:16 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Moravcová Lucie

3. kolo
13. Sokol Kbely D - TJ Podolí Praha 4 18.10.2022 20:30 77:61 (14:11 29:30 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub
Gottfried Richard

14. Sokol Košíře - Sokol Žižkov E 18.10.2022 19:45 69:78 (18:17 39:42 55:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 18.10.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Matulka Jan

15. Kačeři B - S.H.Počernice A 17.10.2022 20:30 53:81 (9:23 25:44 40:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

16. Spoje Praha - Velká Ohrada 19.10.2022 20:15 65:52 (16:20 29:39 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Petrák Jakub

17. BK Pirelli A - VŠTJ Medicina B 19.10.2022 19:40 71:59 (18:16 29:28 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Billík Dennis

18. VSK MFF UK B - BK Rotor Punkrác A 17.10.2022 18:40 50:63 (14:11 20:25 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Matulka Jan

4. kolo
19. TJ Podolí Praha 4 - BK Rotor Punkrác A 25.10.2022 19:50 53:69 (12:17 32:33 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kavan Jonáš

20. VŠTJ Medicina B - VSK MFF UK B 26.10.2022 20:10 58:41 (15:16 33:23 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Machálek Jan

21. Velká Ohrada - BK Pirelli A 20.12.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.12.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



22. S.H.Počernice A - Spoje Praha 25.10.2022 20:45 76:55 (15:15 51:28 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2022, 20:45:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Petrák Jakub

23. Sokol Žižkov E - Kačeři B 25.10.2022 20:35 82:69 (20:12 43:22 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Moravcová Lucie

24. Sokol Kbely D - Sokol Košíře 25.10.2022 20:30 59:74 (12:15 23:48 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Gottfried Richard
Neubauer Jan

5. kolo
25. Sokol Košíře - TJ Podolí Praha 4 01.11.2022 19:45 114:81 (35:17 66:35 91:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 01.11.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Balog Lukáš
Šenk Pavel

26. Kačeři B - Sokol Kbely D 31.10.2022 20:30 44:60 (12:22 16:39 26:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kunc Martin

27. Spoje Praha - Sokol Žižkov E 02.11.2022 20:15 (47:56) (10:16 19:26 32:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Dub Michal

28. BK Pirelli A - S.H.Počernice A 02.11.2022 19:40 (92:70) (26:14 47:35 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Syrovátka František

29. VSK MFF UK B - Velká Ohrada 31.10.2022 18:40 45:81 (13:17 20:40 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 31.10.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Beran Štěpán

30. BK Rotor Punkrác A - VŠTJ Medicina B 03.11.2022 19:10 (67:72) (19:13 33:40 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 03.11.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Matys Pavel

6. kolo
31. TJ Podolí Praha 4 - VŠTJ Medicina B 10.11.2022 20:20 (82:69) (23:15 46:32 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Lochman Radek
Kunc Martin

32. Velká Ohrada - BK Rotor Punkrác A 10.11.2022 19:35 (113:66) (36:12 59:27 85:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 10.11.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kočovský Dominik

33. S.H.Počernice A - VSK MFF UK B 08.11.2022 20:45 (80:40) (16:20 36:25 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2022, 20:45:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Balog Lukáš

34. Sokol Žižkov E - BK Pirelli A 08.11.2022 20:35 (54:74) (17:9 29:30 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Pazourek Jaroslav

35. Sokol Kbely D - Spoje Praha 08.11.2022 20:30 (67:59) (11:17 32:32 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Neubauer Jan
Musil Jan

36. Sokol Košíře - Kačeři B 08.11.2022 19:45 (98:74) (24:27 46:40 73:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav
Svejkovský Ondřej

7. kolo
37. Kačeři B - TJ Podolí Praha 4 14.11.2022 20:30 (55:45) (13:9 22:24 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 14.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Šmůla Petr

38. Spoje Praha - Sokol Košíře 16.11.2022 20:15 (59:81) (13:24 25:44 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Kuděj David

39. BK Pirelli A - Sokol Kbely D 16.11.2022 19:40 (65:44) (18:7 39:11 51:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub
Billík Dennis

40. VSK MFF UK B - Sokol Žižkov E 14.11.2022 18:40 (52:68) (10:15 24:29 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 14.11.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Šmůla Petr

41. BK Rotor Punkrác A - S.H.Počernice A 24.11.2022 19:10 (92:97) (22:23 45:48 67:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 24.11.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Matys Pavel

42. VŠTJ Medicina B - Velká Ohrada 16.11.2022 20:10 (48:83) (11:24 24:42 37:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kvoch Jan

8. kolo
43. TJ Podolí Praha 4 - Velká Ohrada 24.11.2022 20:20 (46:71) (16:16 29:37 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Billík Dennis
Križanský Adam

44. S.H.Počernice A - VŠTJ Medicina B 22.11.2022 20:45 (86:77) (17:20 44:36 67:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2022, 20:45:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Balog Lukáš

45. Sokol Žižkov E - BK Rotor Punkrác A 22.11.2022 20:35 (66:49) (20:19 33:29 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Pazourek Jaroslav

46. Sokol Kbely D - VSK MFF UK B 22.11.2022 20:30 (72:66) (8:14 27:31 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kuděj David
Dub Michal

47. Sokol Košíře - BK Pirelli A 22.11.2022 19:45 (93:68) (30:13 52:35 74:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kalabza Lukáš

48. Kačeři B - Spoje Praha 21.11.2022 20:30 (87:44) (16:15 37:21 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 21.11.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Ďurana Antonín

9. kolo
49. Spoje Praha - TJ Podolí Praha 4 30.11.2022 20:15 (49:65) (10:10 25:21 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Pommer Roman

50. BK Pirelli A - Kačeři B 30.11.2022 19:40 (66:61) (15:21 27:37 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kvoch Jan
Týř Pavel

51. VSK MFF UK B - Sokol Košíře 28.11.2022 18:40 (45:56) (13:15 17:32 31:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kunc Martin

52. BK Rotor Punkrác A - Sokol Kbely D 01.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 01.12.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Šuláková Pavlína

53. VŠTJ Medicina B - Sokol Žižkov E 30.11.2022 20:10 (61:57) (16:12 23:31 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Neubauer Jan

54. Velká Ohrada - S.H.Počernice A 01.12.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Križanský Adam

10. kolo
55. TJ Podolí Praha 4 - S.H.Počernice A 08.12.2022 20:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Lochman Radek
Matys Pavel

56. Sokol Žižkov E - Velká Ohrada 06.12.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Koc Ondřej


57. Sokol Kbely D - VŠTJ Medicina B 06.12.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Gottfried Richard


58. Sokol Košíře - BK Rotor Punkrác A 06.12.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2022, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan


59. Kačeři B - VSK MFF UK B 05.12.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



60. Spoje Praha - BK Pirelli A 07.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2022, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Koc Ondřej
Pommer Roman

11. kolo
61. BK Pirelli A - TJ Podolí Praha 4 14.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Lochman Radek

62. VSK MFF UK B - Spoje Praha 12.12.2022 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Šmůla Petr

63. BK Rotor Punkrác A - Kačeři B 15.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2022, 19:10:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

64. VŠTJ Medicina B - Sokol Košíře 14.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2022, 20:10:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kvoch Jan

65. Velká Ohrada - Sokol Kbely D 15.12.2022 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2022, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Svoboda Luděk

66. S.H.Počernice A - Sokol Žižkov E 13.12.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022, 20:45:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Gottfried Richard


12. kolo
67. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Žižkov E 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



68. S.H.Počernice A - Sokol Kbely D 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



69. Velká Ohrada - Sokol Košíře 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



70. VŠTJ Medicina B - Kačeři B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



71. BK Rotor Punkrác A - Spoje Praha 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



72. VSK MFF UK B - BK Pirelli A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



13. kolo
73. VSK MFF UK B - TJ Podolí Praha 4 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



74. BK Pirelli A - BK Rotor Punkrác A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



75. Spoje Praha - VŠTJ Medicina B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



76. Kačeři B - Velká Ohrada 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



77. Sokol Košíře - S.H.Počernice A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



78. Sokol Kbely D - Sokol Žižkov E 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



14. kolo
79. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Kbely D 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



80. Sokol Žižkov E - Sokol Košíře 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



81. S.H.Počernice A - Kačeři B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



82. Velká Ohrada - Spoje Praha 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



83. VŠTJ Medicina B - BK Pirelli A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



84. BK Rotor Punkrác A - VSK MFF UK B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



15. kolo
85. BK Rotor Punkrác A - TJ Podolí Praha 4 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



86. VSK MFF UK B - VŠTJ Medicina B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



87. BK Pirelli A - Velká Ohrada 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



88. Spoje Praha - S.H.Počernice A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



89. Kačeři B - Sokol Žižkov E 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



90. Sokol Košíře - Sokol Kbely D 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



16. kolo
91. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Košíře 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



92. Sokol Kbely D - Kačeři B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



93. Sokol Žižkov E - Spoje Praha 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



94. S.H.Počernice A - BK Pirelli A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



95. Velká Ohrada - VSK MFF UK B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



96. VŠTJ Medicina B - BK Rotor Punkrác A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



17. kolo
97. VŠTJ Medicina B - TJ Podolí Praha 4 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



98. BK Rotor Punkrác A - Velká Ohrada 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



99. VSK MFF UK B - S.H.Počernice A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



100. BK Pirelli A - Sokol Žižkov E 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



101. Spoje Praha - Sokol Kbely D 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



102. Kačeři B - Sokol Košíře 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. TJ Podolí Praha 4 - Kačeři B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



104. Sokol Košíře - Spoje Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



105. Sokol Kbely D - BK Pirelli A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



106. Sokol Žižkov E - VSK MFF UK B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



107. S.H.Počernice A - BK Rotor Punkrác A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



108. Velká Ohrada - VŠTJ Medicina B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. Velká Ohrada - TJ Podolí Praha 4 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



110. VŠTJ Medicina B - S.H.Počernice A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



111. BK Rotor Punkrác A - Sokol Žižkov E 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



112. VSK MFF UK B - Sokol Kbely D 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



113. BK Pirelli A - Sokol Košíře 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



114. Spoje Praha - Kačeři B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



20. kolo
115. TJ Podolí Praha 4 - Spoje Praha 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



116. Kačeři B - BK Pirelli A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



117. Sokol Košíře - VSK MFF UK B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



118. Sokol Kbely D - BK Rotor Punkrác A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



119. Sokol Žižkov E - VŠTJ Medicina B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



120. S.H.Počernice A - Velká Ohrada 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



21. kolo
121. S.H.Počernice A - TJ Podolí Praha 4 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



122. Velká Ohrada - Sokol Žižkov E 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



123. VŠTJ Medicina B - Sokol Kbely D 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



124. BK Rotor Punkrác A - Sokol Košíře 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



125. VSK MFF UK B - Kačeři B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



126. BK Pirelli A - Spoje Praha 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



22. kolo
127. TJ Podolí Praha 4 - BK Pirelli A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



128. Spoje Praha - VSK MFF UK B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



129. Kačeři B - BK Rotor Punkrác A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



130. Sokol Košíře - VŠTJ Medicina B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



131. Sokol Kbely D - Velká Ohrada 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



132. Sokol Žižkov E - S.H.Počernice A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.