image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / 2.třída C / Základní fáze


tabulka
1. BK Dynamo 10 9 1 878:575 19
2. Sokol Dolní Počernice B 10 8 2 726:620 18
3. Baník Praha A 10 7 3 636:560 17
4. BK Meteor Praha B 10 6 4 587:577 16
5. Sokol Zlíchov A 10 6 4 690:727 16
6. BC Přírodní Vědy B 9 5 4 611:590 14
7. TJ Slavoj OS A 10 4 6 589:580 14
8. Sokol Libeň 10 4 6 617:680 14
9. SK Hradčany 10 3 7 617:703 13
10. Slovan Advokacie Praha 10 2 8 536:620 12
11. PRABAS 9 2 7 506:688 11
12. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 8 2 6 384:457 10
1. kolo
1. BK Meteor B - BK Dynamo 04.10.2022 18:30 54:93 (9:27 29:51 42:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Gottfried Richard
Jon Miloslav

2. TJ Slavoj OS A - Sokol Zlíchov A 05.10.2022 18:30 59:72 (23:15 29:43 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kuděj David

3. Sokol Libeň - SK Hradčany 07.10.2022 19:35 74:65 (21:25 46:38 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Samoylov Vladimir

4. BC Přírodní Vědy B - Sokol Dolní Počernice B 05.10.2022 17:50 51:73 (21:20 29:44 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Beran Štěpán

5. PRABAS - Slovan Advokacie Praha 07.10.2022 20:40 62:59 (18:21 39:36 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Matys Pavel

6. S. Královské Vinohrady - Baník Praha A 05.10.2022 19:40 51:71 (16:14 24:29 37:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Kalabza Lukáš

2. kolo
7. BK Dynamo - Baník Praha A 11.10.2022 20:20 52:65 (17:26 36:36 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Gottfried Richard
Lejčko Jan

8. Slovan Advokacie Praha - S. Královské Vinohrady 11.10.2022 20:00 46:56 (12:16 19:21 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kavan Jonáš

9. Sokol Dolní Počernice B - PRABAS 14.10.2022 19:10 84:56 (18:16 42:29 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Beran Štěpán

10. SK Hradčany - BC Přírodní Vědy B 10.10.2022 18:35 57:100 (17:26 32:46 45:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Tvrdíková Michaela

11. Sokol Zlíchov A - Sokol Libeň 12.10.2022 18:45 82:79 (19:21 45:36 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Karwowska Klaudia

12. BK Meteor B - TJ Slavoj OS A 11.10.2022 18:30 43:57 (7:16 14:39 28:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

3. kolo
13. TJ Slavoj OS A - BK Dynamo 19.10.2022 18:30 69:74 (13:23 33:35 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Kuděj David
Koc Ondřej

14. Sokol Libeň - BK Meteor B 21.10.2022 19:35 50:82 (9:22 25:44 39:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Gottfried Richard
Dub Michal

15. BC Přírodní Vědy B - Sokol Zlíchov A 19.10.2022 17:50 81:75 (21:16 39:40 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Jon Miloslav

16. PRABAS - SK Hradčany 21.10.2022 20:40 72:63 (12:11 32:32 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

17. S. Královské Vinohrady - Sokol Dolní Počernice B 19.10.2022 19:40 37:58 (12:20 18:36 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Dub Michal

18. Baník Praha A - Slovan Advokacie Praha 17.10.2022 20:25 68:37 (15:18 33:24 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Matulka Jan

4. kolo
19. BK Dynamo - Slovan Advokacie Praha 25.10.2022 20:20 74:58 (22:15 34:33 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Lejčko Jan

20. Baník Praha A - Sokol Dolní Počernice B 24.10.2022 20:25 54:71 (12:11 24:33 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 24.10.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Schaffner Vojta

21. SK Hradčany - S. Královské Vinohrady 24.10.2022 18:35 52:58 (12:16 25:31 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Jon Miloslav

22. Sokol Zlíchov A - PRABAS 26.10.2022 18:45 88:84 (28:20 50:44 68:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Matulka Jan

23. BK Meteor B - BC Přírodní Vědy B 25.10.2022 18:30 55:48 (11:10 22:20 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Hejduk Jakub

24. TJ Slavoj OS A - Sokol Libeň 26.10.2022 18:30 68:53 (22:14 40:25 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

5. kolo
25. Sokol Libeň - BK Dynamo 04.11.2022 19:35 (48:92) (5:21 11:42 33:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.11.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Gottfried Richard
Beran Štěpán

26. BC Přírodní Vědy B - TJ Slavoj OS A 02.11.2022 17:50 (69:66) (24:18 42:33 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Matulka Jan

27. PRABAS - BK Meteor B 04.11.2022 20:40 (56:72) (17:12 26:25 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 04.11.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

28. S. Královské Vinohrady - Sokol Zlíchov A 02.11.2022 19:40 (56:63) (13:20 20:37 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Koc Ondřej
Billík Dennis

29. Baník Praha A - SK Hradčany 31.10.2022 20:25 85:63 (22:17 47:30 68:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 31.10.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan
Týř Pavel

30. Sokol Dolní Počernice B - Slovan Advokacie Praha 01.11.2022 20:05 73:56 (20:15 37:27 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2022, 20:05:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Gottfried Richard
Karwowska Klaudia

6. kolo
31. BK Dynamo - Sokol Dolní Počernice B 08.11.2022 20:20 (81:65) (23:21 51:35 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Lejčko Jan

32. SK Hradčany - Slovan Advokacie Praha 07.11.2022 18:35 (55:63) (14:21 28:32 46:53 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Schambergerová Barbora

33. Sokol Zlíchov A - Baník Praha A 09.11.2022 18:45 (68:60) (15:15 26:31 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Karwowska Klaudia

34. BK Meteor B - S. Královské Vinohrady 08.11.2022 18:30 (66:35) (11:13 30:18 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Hejduk Jakub

35. TJ Slavoj OS A - PRABAS 09.11.2022 18:30 (65:41) (17:1 33:20 51:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Vampola Jakub

36. Sokol Libeň - BC Přírodní Vědy B 11.11.2022 19:35 (60:71) (14:11 27:23 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 11.11.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Samoylov Vladimir
Beran Štěpán

7. kolo
37. BC Přírodní Vědy B - BK Dynamo 16.11.2022 17:50 (51:105) (14:32 28:59 40:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Schaffner Vojta

38. PRABAS - Sokol Libeň 18.11.2022 20:40 (43:62) (15:16 23:30 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 18.11.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Šuláková Pavlína

39. S. Královské Vinohrady - TJ Slavoj OS A 16.11.2022 19:40 (36:42) (5:11 19:20 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Petrák Jakub

40. Baník Praha A - BK Meteor B 14.11.2022 20:25 (52:61) (11:20 18:30 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 14.11.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Kuděj David

41. Slovan Advokacie Praha - Sokol Zlíchov A 15.11.2022 21:00 (51:55) (8:12 14:27 32:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2022, 21:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Gottfried Richard

42. Sokol Dolní Počernice B - SK Hradčany 15.11.2022 20:05 (69:79) (19:15 39:43 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2022, 20:05:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

8. kolo
43. BK Dynamo - SK Hradčany 22.11.2022 20:20 (94:50) (33:14 50:27 74:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lejčko Jan

44. Sokol Zlíchov A - Sokol Dolní Počernice B 23.11.2022 18:45 (73:79) (17:24 40:37 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Svoboda Luděk

45. BK Meteor B - Slovan Advokacie Praha 22.11.2022 18:30 (55:52) (19:7 30:23 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Petrák Jakub

46. TJ Slavoj OS A - Baník Praha A 23.11.2022 18:30 (47:58) (9:14 26:20 31:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Kuděj David
Pommer Roman

47. Sokol Libeň - S. Královské Vinohrady 25.11.2022 19:35 (59:55) (15:14 32:25 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 25.11.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Samoylov Vladimir

48. BC Přírodní Vědy B - PRABAS 23.11.2022 17:50 (84:41) (13:9 27:21 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Dub Michal

9. kolo
49. PRABAS - BK Dynamo 02.12.2022 20:40 (51:111) (12:34 22:62 30:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Schambergerová Barbora

50. S. Královské Vinohrady - BC Přírodní Vědy B 30.11.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Kuděj David

51. Baník Praha A - Sokol Libeň 28.11.2022 20:25 (65:54) (11:10 27:22 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Jilg Albert

52. Slovan Advokacie Praha - TJ Slavoj OS A 29.11.2022 20:00 (57:44) (16:9 37:23 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Gottfried Richard
Svoboda Luděk

53. Sokol Dolní Počernice B - BK Meteor B 02.12.2022 19:10 (77:61) (23:16 39:30 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Bukovský Michal

54. SK Hradčany - Sokol Zlíchov A 28.11.2022 18:35 (76:50) (22:10 39:19 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Schambergerová Barbora

10. kolo
55. BK Dynamo - Sokol Zlíchov A 06.12.2022 20:20 (102:64) (24:12 53:25 79:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pazourek Jaroslav

56. BK Meteor B - SK Hradčany 06.12.2022 18:30 (38:57) (4:12 18:31 26:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Balog Lukáš

57. TJ Slavoj OS A - Sokol Dolní Počernice B 07.12.2022 18:30 (72:77) (11:13 31:31 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

58. Sokol Libeň - Slovan Advokacie Praha 09.12.2022 19:35 (78:57) (20:15 40:39 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 09.12.2022, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Samoylov Vladimir
Gottfried Richard

59. BC Přírodní Vědy B - Baník Praha A 07.12.2022 17:50 (56:58) (17:18 31:32 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2022, 17:50:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bukovský Michal
Matulka Jan

60. PRABAS - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



11. kolo
61. S. Královské Vinohrady - BK Dynamo 14.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022, 19:40:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Koc Ondřej

62. Baník Praha A - PRABAS 12.12.2022 20:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Týř Pavel

63. Slovan Advokacie Praha - BC Přírodní Vědy B 20.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 20.12.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Bukovský Michal
Neubauer Jan

64. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Libeň 16.12.2022 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.12.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Jon Miloslav

65. SK Hradčany - TJ Slavoj OS A 12.12.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Gottfried Richard

66. Sokol Zlíchov A - BK Meteor B 14.12.2022 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kalabza Lukáš

12. kolo
67. BK Dynamo - BK Meteor B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



68. Sokol Zlíchov A - TJ Slavoj OS A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



69. SK Hradčany - Sokol Libeň 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice B - BC Přírodní Vědy B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



71. Slovan Advokacie Praha - PRABAS 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



72. Baník Praha A - S. Královské Vinohrady 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



13. kolo
73. Baník Praha A - BK Dynamo 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



74. S. Královské Vinohrady - Slovan Advokacie Praha 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



75. PRABAS - Sokol Dolní Počernice B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



76. BC Přírodní Vědy B - SK Hradčany 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



77. Sokol Libeň - Sokol Zlíchov A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



78. TJ Slavoj OS A - BK Meteor B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



14. kolo
79. BK Dynamo - TJ Slavoj OS A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



80. BK Meteor B - Sokol Libeň 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



81. Sokol Zlíchov A - BC Přírodní Vědy B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



82. SK Hradčany - PRABAS 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice B - S. Královské Vinohrady 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



84. Slovan Advokacie Praha - Baník Praha A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



15. kolo
85. Slovan Advokacie Praha - BK Dynamo 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



86. Baník Praha A - Sokol Dolní Počernice B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



87. S. Královské Vinohrady - SK Hradčany 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



88. PRABAS - Sokol Zlíchov A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



89. BC Přírodní Vědy B - BK Meteor B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



90. Sokol Libeň - TJ Slavoj OS A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



16. kolo
91. BK Dynamo - Sokol Libeň 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



92. TJ Slavoj OS A - BC Přírodní Vědy B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



93. BK Meteor B - PRABAS 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



94. Sokol Zlíchov A - S. Královské Vinohrady 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



95. SK Hradčany - Baník Praha A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



96. Sokol Dolní Počernice B - Slovan Advokacie Praha 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice B - BK Dynamo 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



98. Slovan Advokacie Praha - SK Hradčany 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



99. Baník Praha A - Sokol Zlíchov A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



100. S. Královské Vinohrady - BK Meteor B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



101. PRABAS - TJ Slavoj OS A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



102. BC Přírodní Vědy B - Sokol Libeň 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



18. kolo
103. BK Dynamo - BC Přírodní Vědy B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



104. Sokol Libeň - PRABAS 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



105. TJ Slavoj OS A - S. Královské Vinohrady 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



106. BK Meteor B - Baník Praha A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



107. Sokol Zlíchov A - Slovan Advokacie Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



108. SK Hradčany - Sokol Dolní Počernice B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. SK Hradčany - BK Dynamo 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



110. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Zlíchov A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



111. Slovan Advokacie Praha - BK Meteor B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



112. Baník Praha A - TJ Slavoj OS A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



113. S. Královské Vinohrady - Sokol Libeň 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



114. PRABAS - BC Přírodní Vědy B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



20. kolo
115. BK Dynamo - PRABAS 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



116. BC Přírodní Vědy B - S. Královské Vinohrady 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



117. Sokol Libeň - Baník Praha A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



118. TJ Slavoj OS A - Slovan Advokacie Praha 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



119. BK Meteor B - Sokol Dolní Počernice B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



120. Sokol Zlíchov A - SK Hradčany 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Zlíchov A - BK Dynamo 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



122. SK Hradčany - BK Meteor B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice B - TJ Slavoj OS A 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



124. Slovan Advokacie Praha - Sokol Libeň 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



125. Baník Praha A - BC Přírodní Vědy B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



126. S. Královské Vinohrady - PRABAS 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



22. kolo
127. BK Dynamo - S. Královské Vinohrady 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



128. PRABAS - Baník Praha A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



129. BC Přírodní Vědy B - Slovan Advokacie Praha 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



130. Sokol Libeň - Sokol Dolní Počernice B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



131. TJ Slavoj OS A - SK Hradčany 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



132. BK Meteor B - Sokol Zlíchov A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.