image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / 3.třída A / Základní fáze


tabulka
1. Hugo Praha 10 9 1 849:427 19
2. BC Pštrosi 9 8 1 588:432 17
3. Tygři Praha 10 6 4 627:537 16
4. Sokol Dolní Počernice C 10 6 4 611:537 16
5. Meteor TLC B 10 5 5 544:490 15
6. PSK Union 9 6 3 484:464 15
7. Sokol Kbely E 10 5 5 548:567 15
8. Sokol Michle 9 5 4 480:495 14
9. TJ Ruzyně 10 3 7 484:505 13
10. Sokol Horní Počernice C 10 2 8 464:690 12
11. BK Pirelli B 9 2 7 422:536 11
12. Baník Praha B - Revival 8 0 8 230:651 8
1. kolo
1. Baník Praha B - Revival - Meteor TLC B 06.10.2022 19:45 40:84 (8:26 21:46 29:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2022, 19:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kejklíček Roman

2. Tygři Praha - BK Pirelli B 04.10.2022 19:40 62:52 (11:8 34:28 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk


3. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Horní Počernice C 06.10.2022 19:10 61:50 (13:14 29:28 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kuděj David

4. Sokol Michle - Hugo Praha 05.10.2022 20:15 61:55 (20:15 35:36 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Beran Štěpán

5. BC Pštrosi - TJ Ruzyně 07.10.2022 19:15 53:37 (14:10 32:21 39:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Gottfried Richard

6. Sokol Kbely E - PSK Union 05.10.2022 19:15 52:48 (7:17 25:28 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2022, 19:15:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Neubauer Jan
Bukovský Michal

2. kolo
7. Meteor TLC B - PSK Union 10.10.2022 19:10 39:43 (10:13 12:8 12:10 5:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Beran Štěpán

8. TJ Ruzyně - Sokol Kbely E 11.10.2022 20:15 61:41 (21:4 35:13 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Šenk Pavel

9. Hugo Praha - BC Pštrosi 12.10.2022 20:15 65:59 (15:17 32:32 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kalabza Lukáš

10. Sokol Horní Počernice C - Sokol Michle 14.10.2022 20:00 56:60 (12:16 31:33 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Vampola Jakub

11. BK Pirelli B - Sokol Dolní Počernice C 14.10.2022 18:10 46:73 (13:20 25:33 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Gottfried Richard

12. Baník Praha B - Revival - Tygři Praha 13.10.2022 19:45 34:82 (11:20 15:37 21:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2022, 19:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Jilg Albert

3. kolo
13. Tygři Praha - Meteor TLC B 18.10.2022 19:40 60:57 (20:8 32:23 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kohout Radomír

14. Sokol Dolní Počernice C - Baník Praha B - Revival 20.10.2022 19:10 76:18 (18:6 34:8 52:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Križanský Adam
Machálek Jan

15. Sokol Michle - BK Pirelli B 19.10.2022 20:15 58:48 (10:12 22:29 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Jon Miloslav

16. BC Pštrosi - Sokol Horní Počernice C 21.10.2022 19:15 83:29 (19:8 41:13 64:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Balog Lukáš

17. Sokol Kbely E - Hugo Praha 19.10.2022 19:15 47:89 (12:28 18:46 30:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2022, 19:15:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Neubauer Jan
Kalabza Lukáš

18. PSK Union - TJ Ruzyně 20.10.2022 20:10 51:35 (9:11 23:16 38:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

4. kolo
19. Meteor TLC B - TJ Ruzyně 24.10.2022 19:10 57:31 (16:10 29:14 44:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Moravcová Lucie

20. Hugo Praha - PSK Union 26.10.2022 20:15 78:41 (16:9 34:22 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Neubauer Jan

21. Sokol Horní Počernice C - Sokol Kbely E 25.10.2022 19:00 59:70 (33:20 44:33 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2022, 19:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Petrák Jakub

22. BK Pirelli B - BC Pštrosi 06.01.2023 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 06.01.2023, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



23. Baník Praha B - Revival - Sokol Michle 05.01.2023 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 05.01.2023, 19:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



24. Tygři Praha - Sokol Dolní Počernice C 25.10.2022 19:40 66:51 (12:11 26:19 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Šenk Pavel

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice C - Meteor TLC B 03.11.2022 19:10 (56:54) (17:11 28:25 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Kočovský Dominik

26. Sokol Michle - Tygři Praha 02.11.2022 20:15 (53:50) (6:6 26:20 32:34 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Matulka Jan

27. BC Pštrosi - Baník Praha B - Revival 04.11.2022 19:15 (72:24) (25:8 37:12 56:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 04.11.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Samoylov Vladimir

28. Sokol Kbely E - BK Pirelli B 02.11.2022 19:15 (55:37) (14:4 25:18 39:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2022, 19:15:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Neubauer Jan

29. PSK Union - Sokol Horní Počernice C 03.11.2022 20:10 (71:72) (26:16 44:29 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Nováková Bára
Kejklíček Roman

30. TJ Ruzyně - Hugo Praha 01.11.2022 20:15 24:81 (4:18 7:43 19:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Moravcová Lucie

6. kolo
31. Meteor TLC B - Hugo Praha 07.11.2022 19:10 (39:81) (5:28 10:10 14:25 10:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Križanský Adam
Pommer Roman

32. Sokol Horní Počernice C - TJ Ruzyně 11.11.2022 20:00 (39:83) (4:16 14:35 28:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 11.11.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Gottfried Richard

33. BK Pirelli B - PSK Union 11.11.2022 18:10 (37:50) (14:9 23:17 27:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 11.11.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Schambergerová Barbora

34. Baník Praha B - Revival - Sokol Kbely E 10.11.2022 19:45 (26:72) (2:28 11:42 17:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2022, 19:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Matys Pavel

35. Tygři Praha - BC Pštrosi 08.11.2022 19:40 (60:64) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Šenk Pavel
Moravcová Lucie

36. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Michle 10.11.2022 19:10 (72:62) (7:22 34:39 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Hejduk Jakub

7. kolo
37. Sokol Michle - Meteor TLC B 16.11.2022 20:15 (36:56) (0:14 13:29 26:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Schaffner Vojta

38. BC Pštrosi - Sokol Dolní Počernice C 18.11.2022 19:15 (77:63) (19:27 35:41 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 18.11.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Balog Lukáš

39. Sokol Kbely E - Tygři Praha 15.11.2022 20:25 (46:77) (16:19 29:36 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2022, 20:25:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Syrovátka František

40. PSK Union - Baník Praha B - Revival 22.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 22.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Dub Michal

41. TJ Ruzyně - BK Pirelli B 15.11.2022 20:15 (48:51) (15:16 26:26 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Lejčko Jan

42. Hugo Praha - Sokol Horní Počernice C 16.11.2022 20:15 (121:17) (30:3 57:11 92:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Dub Michal

8. kolo
43. Meteor TLC B - Sokol Horní Počernice C 21.11.2022 19:10 (49:36) (16:6 12:9 9:12 12:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Gottfried Richard
Beran Štěpán

44. BK Pirelli B - Hugo Praha 25.11.2022 18:10 (50:80) (8:24 18:40 33:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 25.11.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Gottfried Richard

45. Baník Praha B - Revival - TJ Ruzyně 24.11.2022 19:45 (35:82) (11:12 18:39 24:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2022, 19:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kunc Martin

46. Tygři Praha - PSK Union 22.11.2022 19:40 (55:61) (16:12 31:24 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Sedláček Jan

47. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Kbely E 24.11.2022 19:10 (56:64) (11:8 22:24 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Lampa Adam

48. Sokol Michle - BC Pštrosi 23.11.2022 20:15 (52:55) (14:25 24:34 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Machálek Jan

9. kolo
49. BC Pštrosi - Meteor TLC B 02.12.2022 19:15 (65:46) (13:14 31:22 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Syrovátka František
Samoylov Vladimir

50. Sokol Kbely E - Sokol Michle 28.11.2022 19:15 (45:54) (11:11 27:24 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 28.11.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kuděj David

51. PSK Union - Sokol Dolní Počernice C 01.12.2022 20:10 (61:52) (24:10 36:26 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Lampa Adam

52. TJ Ruzyně - Tygři Praha 29.11.2022 20:15 (44:46) (8:20 22:31 34:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Svejkovský Ondřej

53. Hugo Praha - Baník Praha B - Revival 30.11.2022 20:15 (124:20) (35:4 65:8 92:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Beran Štěpán
Schambergerová Barbora

54. Sokol Horní Počernice C - BK Pirelli B 02.12.2022 20:00 (47:59) (16:12 23:25 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.12.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Beran Štěpán

10. kolo
55. Meteor TLC B - BK Pirelli B 05.12.2022 19:10 (63:42) (15:6 21:6 16:13 11:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Pommer Roman

56. Baník Praha B - Revival - Sokol Horní Počernice C 08.12.2022 19:45 (33:59) (5:19 16:36 24:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2022, 19:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kavan Jonáš

57. Tygři Praha - Hugo Praha 06.12.2022 19:40 (69:75) (28:18 42:38 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Jon Miloslav

58. Sokol Dolní Počernice C - TJ Ruzyně 08.12.2022 19:10 (51:39) (8:6 25:23 34:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kohout Radomír

59. Sokol Michle - PSK Union 07.12.2022 20:15 (44:58) (14:13 25:27 31:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal
Matulka Jan

60. BC Pštrosi - Sokol Kbely E 09.12.2022 19:15 (60:56) (18:15 25:31 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Matulka Jan

11. kolo
61. Meteor TLC B - Sokol Kbely E 12.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Sedláček Jan

62. PSK Union - BC Pštrosi 15.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej


63. TJ Ruzyně - Sokol Michle 13.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2022, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Kohout Radomír

64. Hugo Praha - Sokol Dolní Počernice C 14.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2022, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Schambergerová Barbora

65. Sokol Horní Počernice C - Tygři Praha 16.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 16.12.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Petrák Jakub

66. BK Pirelli B - Baník Praha B - Revival 16.12.2022 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 16.12.2022, 18:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan
Gottfried Richard

12. kolo
67. Meteor TLC B - Baník Praha B - Revival 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



68. BK Pirelli B - Tygři Praha 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



69. Sokol Horní Počernice C - Sokol Dolní Počernice C 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



70. Hugo Praha - Sokol Michle 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



71. TJ Ruzyně - BC Pštrosi 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



72. PSK Union - Sokol Kbely E 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



13. kolo
73. PSK Union - Meteor TLC B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



74. Sokol Kbely E - TJ Ruzyně 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



75. BC Pštrosi - Hugo Praha 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



76. Sokol Michle - Sokol Horní Počernice C 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice C - BK Pirelli B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



78. Tygři Praha - Baník Praha B - Revival 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



14. kolo
79. Meteor TLC B - Tygři Praha 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



80. Baník Praha B - Revival - Sokol Dolní Počernice C 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



81. BK Pirelli B - Sokol Michle 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



82. Sokol Horní Počernice C - BC Pštrosi 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



83. Hugo Praha - Sokol Kbely E 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



84. TJ Ruzyně - PSK Union 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
85. TJ Ruzyně - Meteor TLC B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



86. PSK Union - Hugo Praha 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



87. Sokol Kbely E - Sokol Horní Počernice C 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



88. BC Pštrosi - BK Pirelli B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



89. Sokol Michle - Baník Praha B - Revival 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



90. Sokol Dolní Počernice C - Tygři Praha 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. Meteor TLC B - Sokol Dolní Počernice C 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



92. Tygři Praha - Sokol Michle 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



93. Baník Praha B - Revival - BC Pštrosi 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



94. BK Pirelli B - Sokol Kbely E 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



95. Sokol Horní Počernice C - PSK Union 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



96. Hugo Praha - TJ Ruzyně 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



17. kolo
97. Hugo Praha - Meteor TLC B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



98. TJ Ruzyně - Sokol Horní Počernice C 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



99. PSK Union - BK Pirelli B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



100. Sokol Kbely E - Baník Praha B - Revival 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



101. BC Pštrosi - Tygři Praha 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



102. Sokol Michle - Sokol Dolní Počernice C 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. Meteor TLC B - Sokol Michle 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



104. Sokol Dolní Počernice C - BC Pštrosi 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. Tygři Praha - Sokol Kbely E 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



106. Baník Praha B - Revival - PSK Union 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



107. BK Pirelli B - TJ Ruzyně 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



108. Sokol Horní Počernice C - Hugo Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Horní Počernice C - Meteor TLC B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



110. Hugo Praha - BK Pirelli B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



111. TJ Ruzyně - Baník Praha B - Revival 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



112. PSK Union - Tygři Praha 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



113. Sokol Kbely E - Sokol Dolní Počernice C 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



114. BC Pštrosi - Sokol Michle 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



20. kolo
115. Meteor TLC B - BC Pštrosi 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



116. Sokol Michle - Sokol Kbely E 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice C - PSK Union 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



118. Tygři Praha - TJ Ruzyně 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



119. Baník Praha B - Revival - Hugo Praha 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



120. BK Pirelli B - Sokol Horní Počernice C 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



21. kolo
121. BK Pirelli B - Meteor TLC B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



122. Sokol Horní Počernice C - Baník Praha B - Revival 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



123. Hugo Praha - Tygři Praha 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



124. TJ Ruzyně - Sokol Dolní Počernice C 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



125. PSK Union - Sokol Michle 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



126. Sokol Kbely E - BC Pštrosi 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



22. kolo
127. Meteor TLC B - Sokol Kbely E 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



128. BC Pštrosi - PSK Union 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



129. Sokol Michle - TJ Ruzyně 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



130. Sokol Dolní Počernice C - Hugo Praha 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



131. Tygři Praha - Sokol Horní Počernice C 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



132. Baník Praha B - Revival - BK Pirelli B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.