image

muži / Oblasti / ročník 2022/23 / 3.třída B / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Stodůlky 9 8 1 758:518 17
2. BA Sparta B Revival 9 8 1 621:406 17
3. SK Rapid 8 6 2 426:362 14
4. SK Zbraslav 9 5 4 497:482 14
5. SK Start Praha 9 4 5 445:450 13
6. Radotínský SK B 9 4 5 508:561 13
7. Basketbal Kunratice C 7 5 2 532:388 12
8. Spartak Hrdlořezy 7 5 2 407:411 12
9. Sokol Hostivař 8 3 5 472:522 11
10. TJ Slavoj OS B 9 2 7 469:616 11
11. Sokol Zlíchov B 9 0 9 424:679 9
12. Fenix Modřany B 7 0 7 344:508 7
1. kolo
1. Fenix Modřany B - Radotínský SK B 04.10.2022 20:45 51:63 (14:10 21:20 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Čížek Daniel

2. Sokol Stodůlky - Sokol Zlíchov B 06.10.2022 20:30 101:36 (26:5 53:21 82:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Matulka Jan

3. SK Rapid - SK Zbraslav 05.10.2022 18:05 55:26 (10:4 24:6 41:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Machálek Jan

4. BA Sparta B Revival - Spartak Hrdlořezy 05.10.2022 20:10 85:41 (27:10 43:20 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2022, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Matulka Jan

5. SK Start Praha - TJ Slavoj OS B 03.10.2022 19:10 54:21 (11:5 11:5 17:4 15:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Pommer Roman


6. Sokol Hostivař - Basketbal Kunratice C 04.10.2022 20:15 68:67 (14:19 29:38 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

2. kolo
7. Radotínský SK B - Basketbal Kunratice C 10.10.2022 20:40 60:65 (18:16 27:26 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kohout Radomír
Križanský Adam

8. TJ Slavoj OS B - Sokol Hostivař 10.10.2022 18:30 54:72 (11:16 27:38 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Balog Lukáš

9. Spartak Hrdlořezy - SK Start Praha 13.10.2022 17:35 49:46 (14:9 24:32 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2022, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kohout Radomír

10. SK Zbraslav - BA Sparta B Revival 12.10.2022 20:10 48:55 (10:8 20:18 30:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Neubauer Jan
Svoboda Luděk

11. Sokol Zlíchov B - SK Rapid 12.10.2022 20:15 52:59 (19:22 28:34 37:40 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Karwowska Klaudia

12. Fenix Modřany B - Sokol Stodůlky 11.10.2022 20:45 67:83 (14:17 38:38 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Billík Dennis

3. kolo
13. Sokol Stodůlky - Radotínský SK B 20.10.2022 20:30 99:61 (33:21 54:36 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Svoboda Luděk

14. SK Rapid - Fenix Modřany B 19.10.2022 18:05 61:37 (17:12 31:18 49:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Svoboda Luděk

15. BA Sparta B Revival - Sokol Zlíchov B 19.10.2022 20:10 107:37 (22:14 53:22 84:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2022, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Karwowska Klaudia

16. SK Start Praha - SK Zbraslav 17.10.2022 19:10 53:38 (12:8 15:10 8:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Ďurana Antonín

17. Sokol Hostivař - Spartak Hrdlořezy 18.10.2022 20:15 51:58 (12:10 21:30 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Billík Dennis

18. Basketbal Kunratice C - TJ Slavoj OS B 21.10.2022 19:15 97:32 (29:11 50:16 77:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 21.10.2022, 19:15:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Matulka Jan

4. kolo
19. Radotínský SK B - TJ Slavoj OS B 24.10.2022 20:40 68:55 (20:11 33:28 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Hejduk Jakub

20. Spartak Hrdlořezy - Basketbal Kunratice C 05.01.2023 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 05.01.2023, 17:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



21. Sokol Hostivař - SK Zbraslav 25.10.2022 20:15 (57:71) (13:22 26:39 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Machálek Jan

22. Sokol Zlíchov B - SK Start Praha 26.10.2022 20:15 44:46 (6:18 17:32 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Matulka Jan

23. Fenix Modřany B - BA Sparta B Revival 25.10.2022 20:45 57:69 (10:12 26:32 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kočovský Dominik

24. Sokol Stodůlky - SK Rapid 27.10.2022 20:30 78:47 (17:16 38:16 56:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 27.10.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Lejčko Jan
Billík Dennis

5. kolo
25. SK Rapid - Radotínský SK B 02.11.2022 18:05 (41:54) (12:15 22:25 29:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 02.11.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Vampola Jakub

26. BA Sparta B Revival - Sokol Stodůlky 02.11.2022 19:00 (63:45) (14:12 28:21 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2022, 19:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Svoboda Luděk

27. SK Start Praha - Fenix Modřany B 31.10.2022 19:10 57:41 (25:8 36:18 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Schambergerová Barbora

28. Sokol Hostivař - Sokol Zlíchov B 01.11.2022 20:15 88:56 (20:15 46:28 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Bakajsa Michal

29. Basketbal Kunratice C - SK Zbraslav 04.11.2022 20:40 (60:43) (17:18 34:25 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2022, 20:40:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Pommer Roman

30. TJ Slavoj OS B - Spartak Hrdlořezy 31.10.2022 18:30 43:67 (14:23 18:34 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 31.10.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Matulka Jan
Tvrdíková Michaela

6. kolo
31. Radotínský SK B - Spartak Hrdlořezy 07.11.2022 20:40 (68:71) (20:15 32:35 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kohout Radomír
Ďurana Antonín

32. SK Zbraslav - TJ Slavoj OS B 09.11.2022 20:10 (70:57) (17:22 32:39 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Kalabza Lukáš

33. Sokol Zlíchov B - Basketbal Kunratice C 09.11.2022 20:15 (58:86) (21:24 33:43 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Karwowska Klaudia

34. Fenix Modřany B - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



35. Sokol Stodůlky - SK Start Praha 10.11.2022 20:30 (80:68) (19:23 37:35 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 10.11.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Beran Štěpán
Sedláček Jan

36. SK Rapid - BA Sparta B Revival 09.11.2022 18:05 (60:41) (14:6 22:18 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Neubauer Jan

7. kolo
37. BA Sparta B Revival - Radotínský SK B 16.11.2022 19:00 (65:36) (14:12 35:20 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2022, 19:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Hejduk Jakub

38. SK Start Praha - SK Rapid 14.11.2022 19:10 (44:59) (10:8 18:23 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Lejčko Jan

39. Sokol Hostivař - Sokol Stodůlky 15.11.2022 20:15 (54:100) (12:25 31:47 43:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kejklíček Roman

40. Basketbal Kunratice C - Fenix Modřany B 18.11.2022 20:40 (104:46) (20:11 53:21 70:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 18.11.2022, 20:40:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Daňha Jiří

41. TJ Slavoj OS B - Sokol Zlíchov B 14.11.2022 18:30 (67:52) (23:9 38:24 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kuděj David

42. SK Zbraslav - Spartak Hrdlořezy 16.11.2022 20:10 (72:58) (21:18 32:33 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Jon Miloslav

8. kolo
43. Radotínský SK B - SK Zbraslav 21.11.2022 20:40 (44:67) (7:15 18:30 27:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Svoboda Luděk

44. Sokol Zlíchov B - Spartak Hrdlořezy 23.11.2022 20:15 (46:63) (12:20 18:40 31:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Svoboda Luděk

45. Fenix Modřany B - TJ Slavoj OS B 22.11.2022 20:45 (45:71) (8:15 19:33 26:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Machálek Jan

46. Sokol Stodůlky - Basketbal Kunratice C 24.11.2022 20:30 (81:53) (22:15 38:27 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 24.11.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Kohout Radomír

47. SK Rapid - Sokol Hostivař 23.11.2022 18:05 (44:30) (11:7 19:14 36:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Moravcová Lucie

48. BA Sparta B Revival - SK Start Praha 23.11.2022 20:10 (64:30) (15:6 31:17 44:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2022, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Kočovský Dominik

9. kolo
49. SK Start Praha - Radotínský SK B 28.11.2022 19:10 (47:54) (12:14 23:30 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 28.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Jon Miloslav

50. Sokol Hostivař - BA Sparta B Revival 29.11.2022 20:15 (52:72) (12:20 22:36 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel
Tvrdíková Michaela

51. Basketbal Kunratice C - SK Rapid 02.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.12.2022, 20:40:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Daňha Jiří

52. TJ Slavoj OS B - Sokol Stodůlky 28.11.2022 18:30 (69:91) (24:26 42:42 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Križanský Adam

53. Spartak Hrdlořezy - Fenix Modřany B 01.12.2022 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Schaffner Vojta

54. SK Zbraslav - Sokol Zlíchov B 30.11.2022 20:10 (62:43) (18:5 31:20 43:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Dub Michal

10. kolo
55. Radotínský SK B - Sokol Zlíchov B 05.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022, 20:40:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Matulka Jan
Svoboda Luděk

56. Fenix Modřany B - SK Zbraslav 06.12.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Matys Pavel

57. Sokol Stodůlky - Spartak Hrdlořezy 08.12.2022 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 08.12.2022, 20:30:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan


58. SK Rapid - TJ Slavoj OS B 07.12.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Neubauer Jan

59. BA Sparta B Revival - Basketbal Kunratice C 07.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2022, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk


60. SK Start Praha - Sokol Hostivař 05.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



11. kolo
61. Sokol Hostivař - Radotínský SK B 13.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2022, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan


62. Basketbal Kunratice C - SK Start Praha 16.12.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 16.12.2022, 20:40:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína


63. TJ Slavoj OS B - BA Sparta B Revival 12.12.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman


64. Spartak Hrdlořezy - SK Rapid 15.12.2022 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 15.12.2022, 17:35:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



65. SK Zbraslav - Sokol Stodůlky 14.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Neubauer Jan
Matulka Jan

66. Sokol Zlíchov B - Fenix Modřany B 14.12.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kalabza Lukáš

12. kolo
67. Radotínský SK B - Fenix Modřany B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



68. Sokol Zlíchov B - Sokol Stodůlky 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



69. SK Zbraslav - SK Rapid 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



70. Spartak Hrdlořezy - BA Sparta B Revival 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



71. TJ Slavoj OS B - SK Start Praha 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



72. Basketbal Kunratice C - Sokol Hostivař 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:



13. kolo
73. Basketbal Kunratice C - Radotínský SK B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:



74. Sokol Hostivař - TJ Slavoj OS B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



75. SK Start Praha - Spartak Hrdlořezy 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



76. BA Sparta B Revival - SK Zbraslav 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



77. SK Rapid - Sokol Zlíchov B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



78. Sokol Stodůlky - Fenix Modřany B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



14. kolo
79. Radotínský SK B - Sokol Stodůlky 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



80. Fenix Modřany B - SK Rapid 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



81. Sokol Zlíchov B - BA Sparta B Revival 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



82. SK Zbraslav - SK Start Praha 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



83. Spartak Hrdlořezy - Sokol Hostivař 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



84. TJ Slavoj OS B - Basketbal Kunratice C 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



15. kolo
85. TJ Slavoj OS B - Radotínský SK B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



86. Basketbal Kunratice C - Spartak Hrdlořezy 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:



87. Sokol Hostivař - SK Zbraslav 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



88. SK Start Praha - Sokol Zlíchov B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



89. BA Sparta B Revival - Fenix Modřany B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



90. SK Rapid - Sokol Stodůlky 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. Radotínský SK B - SK Rapid 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



92. Sokol Stodůlky - BA Sparta B Revival 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



93. Fenix Modřany B - SK Start Praha 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



94. Sokol Zlíchov B - Sokol Hostivař 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



95. SK Zbraslav - Basketbal Kunratice C 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



96. Spartak Hrdlořezy - TJ Slavoj OS B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



17. kolo
97. Spartak Hrdlořezy - Radotínský SK B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



98. TJ Slavoj OS B - SK Zbraslav 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



99. Basketbal Kunratice C - Sokol Zlíchov B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:



100. Sokol Hostivař - Fenix Modřany B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



101. SK Start Praha - Sokol Stodůlky 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



102. BA Sparta B Revival - SK Rapid 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



18. kolo
103. Radotínský SK B - BA Sparta B Revival 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



104. SK Rapid - SK Start Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



105. Sokol Stodůlky - Sokol Hostivař 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



106. Fenix Modřany B - Basketbal Kunratice C 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



107. Sokol Zlíchov B - TJ Slavoj OS B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



108. SK Zbraslav - Spartak Hrdlořezy 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. SK Zbraslav - Radotínský SK B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



110. Spartak Hrdlořezy - Sokol Zlíchov B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



111. TJ Slavoj OS B - Fenix Modřany B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



112. Basketbal Kunratice C - Sokol Stodůlky 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:



113. Sokol Hostivař - SK Rapid 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



114. SK Start Praha - BA Sparta B Revival 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



20. kolo
115. Radotínský SK B - SK Start Praha 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



116. BA Sparta B Revival - Sokol Hostivař 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



117. SK Rapid - Basketbal Kunratice C 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



118. Sokol Stodůlky - TJ Slavoj OS B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



119. Fenix Modřany B - Spartak Hrdlořezy 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



120. Sokol Zlíchov B - SK Zbraslav 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Zlíchov B - Radotínský SK B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



122. SK Zbraslav - Fenix Modřany B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



123. Spartak Hrdlořezy - Sokol Stodůlky 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



124. TJ Slavoj OS B - SK Rapid 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



125. Basketbal Kunratice C - BA Sparta B Revival 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:



126. Sokol Hostivař - SK Start Praha 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



22. kolo
127. Radotínský SK B - Sokol Hostivař 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



128. SK Start Praha - Basketbal Kunratice C 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



129. BA Sparta B Revival - TJ Slavoj OS B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



130. SK Rapid - Spartak Hrdlořezy 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



131. Sokol Stodůlky - SK Zbraslav 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



132. Fenix Modřany B - Sokol Zlíchov B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.