image

ženy / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Nusle B 8 8 0 529:396 16
2. DSK Basketball B 8 7 1 605:419 15
3. Basket Říčany 8 5 3 517:442 13
4. BK Pirelli A 8 5 3 483:453 13
5. Aritma Praha B 8 4 4 411:451 12
6. Legendy Litoměřice B 8 3 5 403:454 11
7. TJ ČZU Praha 8 3 5 385:440 11
8. BLC Sparta 8 3 5 406:482 11
9. Sokol Dolní Počernice A 8 2 6 384:520 10
10. BC Libo 7 2 5 383:397 9
11. Babynec 7 1 6 359:411 8
1. kolo
1. Babynec - Aritma Praha B 05.10.2022 19:00 46:57 (12:13 24:23 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Petrák Jakub
Hendrich Pavel

2. BC Libo - BK Pirelli A 07.10.2022 19:10 53:67 (13:20 30:37 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jon Miloslav

4. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice A 04.10.2022 18:20 37:49 (5:15 16:28 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Barták Matěj

5. Basket Říčany - BLC Sparta 04.10.2022 20:10 70:49 (19:7 36:22 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 04.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Lochman Radek
Schaffner Vojta

6. Sokol Nusle B - Legendy Litoměřice B 05.10.2022 18:35 76:47 (15:15 29:28 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej
Karwowska Klaudia

2. kolo
7. Aritma Praha B - Legendy Litoměřice B 10.10.2022 19:45 48:53 (17:9 23:29 30:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Bukovský Michal

8. BLC Sparta - Sokol Nusle B 13.10.2022 18:05 44:56 (9:13 17:27 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Lampa Adam
Barták Matěj

9. Sokol Dolní Počernice A - Basket Říčany 13.10.2022 17:40 55:76 (13:16 30:37 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2022, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Bukovský Michal
Vondráček Marek

10. DSK Basketball B - TJ ČZU Praha 11.10.2022 19:10 78:49 (17:12 37:25 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Musil Jan

12. Babynec - BC Libo 12.10.2022 19:00 57:60 (17:16 36:29 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Bukovský Michal

3. kolo
13. BC Libo - Aritma Praha B 21.10.2022 19:10 69:38 (21:10 38:18 59:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 21.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Hejduk Jakub

15. TJ ČZU Praha - BK Pirelli A 18.10.2022 18:20 46:51 (5:15 17:23 23:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

16. Basket Říčany - DSK Basketball B 18.10.2022 20:10 60:61 (13:17 34:31 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 18.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Týř Pavel

17. Sokol Nusle B - Sokol Dolní Počernice A 19.10.2022 18:35 80:43 (17:8 43:19 69:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Beran Štěpán
Syrovátka František

18. Legendy Litoměřice B - BLC Sparta 20.10.2022 18:35 60:63 (14:22 27:40 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Karwowska Klaudia

4. kolo
19. Aritma Praha B - BLC Sparta 24.10.2022 19:45 41:54 (5:16 21:26 29:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jilg Albert
Kočovský Dominik

20. Sokol Dolní Počernice A - Legendy Litoměřice B 27.10.2022 17:40 55:54 (14:18 31:36 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 27.10.2022, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Kohout Radomír

21. DSK Basketball B - Sokol Nusle B 25.10.2022 19:10 57:58 (17:11 30:24 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Koc Ondřej

22. BK Pirelli A - Basket Říčany 25.10.2022 19:15 44:58 (16:16 26:29 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Hošek Jan

23. TJ ČZU Praha - Babynec 25.10.2022 18:20 59:56 (15:11 26:28 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Barták Matěj
Bohata Pavel

5. kolo
26. TJ ČZU Praha - BC Libo 01.11.2022 18:20 59:45 (12:14 27:30 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Syrovátka František
Svejkovský Ondřej

27. Basket Říčany - Babynec 01.11.2022 20:10 79:60 (19:15 39:34 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 01.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Barták Matěj

28. Sokol Nusle B - BK Pirelli A 02.11.2022 18:35 (65:56) (11:11 30:23 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Beran Štěpán
Karwowska Klaudia

29. Legendy Litoměřice B - DSK Basketball B 03.11.2022 18:35 (52:73) (11:17 32:36 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Hejduk Jakub

30. BLC Sparta - Sokol Dolní Počernice A 03.11.2022 18:05 (56:52) (17:21 32:32 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 03.11.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Jon Miloslav

6. kolo
31. Aritma Praha B - Sokol Dolní Počernice A 07.11.2022 19:45 (70:36) (11:7 22:15 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Beran Štěpán
Jilg Albert

32. DSK Basketball B - BLC Sparta 08.11.2022 19:10 (78:47) (15:10 36:26 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Lochman Radek
Perlík Michal

33. BK Pirelli A - Legendy Litoměřice B 08.11.2022 19:15 (69:46) (15:4 32:18 47:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jilg Albert
Čížek Daniel

34. Babynec - Sokol Nusle B 09.11.2022 19:00 (43:69) (5:19 22:38 32:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kuděj David
Čížek Daniel

35. BC Libo - Basket Říčany 11.11.2022 19:10 (58:62) (11:18 25:36 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 11.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kohout Radomír

7. kolo
37. TJ ČZU Praha - Aritma Praha B 15.11.2022 18:20 (40:53) (9:16 20:26 26:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kočovský Dominik

39. Sokol Nusle B - BC Libo 16.11.2022 18:35 (68:63) (16:15 32:31 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Neubauer Jan
Pazourek Jaroslav

40. Babynec - Legendy Litoměřice B 16.11.2022 19:00 (35:45) (14:10 18:21 25:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 16.11.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Bohata Pavel
Barták Matěj

41. BLC Sparta - BK Pirelli A 15.11.2022 18:35 (51:63) (16:13 34:22 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Čížek Daniel

42. Sokol Dolní Počernice A - DSK Basketball B 17.11.2022 17:40 (47:79) (9:20 19:43 28:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 17.11.2022, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Týř Pavel

8. kolo
43. Aritma Praha B - DSK Basketball B 21.11.2022 19:45 (41:92) (12:25 27:45 37:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Dub Michal
Sedláček Jan

44. BK Pirelli A - Sokol Dolní Počernice A 22.11.2022 19:15 (68:47) (16:10 18:27 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Lochman Radek
Jeřáb Jan

45. Babynec - BLC Sparta 23.11.2022 19:00 (62:42) (17:9 36:19 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Koc Ondřej

46. BC Libo - Legendy Litoměřice B 25.11.2022 19:10 (35:46) (11:22 19:26 27:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 25.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Beran Štěpán
Kohout Radomír

48. TJ ČZU Praha - Basket Říčany 22.11.2022 18:20 (52:51) (14:14 29:28 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Bukovský Michal

9. kolo
49. Basket Říčany - Aritma Praha B 29.11.2022 20:10 (61:63) (16:14 31:28. 46:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Týř Pavel

50. Sokol Nusle B - TJ ČZU Praha 30.11.2022 18:35 (57:43) (23:10 37:27 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Vampola Jakub

52. BLC Sparta - BC Libo 01.12.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 01.12.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Lampa Adam
Kohout Radomír

53. Sokol Dolní Počernice A - Babynec 01.12.2022 17:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022, 17:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Koc Ondřej

54. DSK Basketball B - BK Pirelli A 29.11.2022 19:10 (87:65) (21:11 40:30 65:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Sedláček Jan

10. kolo
55. Aritma Praha B - BK Pirelli A 05.12.2022 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr


56. Babynec - DSK Basketball B 07.12.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub


57. BC Libo - Sokol Dolní Počernice A 09.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 09.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub


59. TJ ČZU Praha - Legendy Litoměřice B 06.12.2022 18:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2022, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Syrovátka František


60. Basket Říčany - Sokol Nusle B 06.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal


11. kolo
61. Sokol Nusle B - Aritma Praha B 14.12.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022, 18:35:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



62. Legendy Litoměřice B - Basket Říčany 15.12.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022, 18:35:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David


63. BLC Sparta - TJ ČZU Praha 15.12.2022 18:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2022, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal


65. DSK Basketball B - BC Libo 13.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2022, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav


66. BK Pirelli A - Babynec 13.12.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022, 19:15:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal


12. kolo
67. Aritma Praha B - Babynec 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



68. BK Pirelli A - BC Libo 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



71. BLC Sparta - Basket Říčany 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



72. Legendy Litoměřice B - Sokol Nusle B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



13. kolo
73. Legendy Litoměřice B - Aritma Praha B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



74. Sokol Nusle B - BLC Sparta 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



75. Basket Říčany - Sokol Dolní Počernice A 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



76. TJ ČZU Praha - DSK Basketball B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



78. BC Libo - Babynec 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



14. kolo
79. Aritma Praha B - BC Libo 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



81. BK Pirelli A - TJ ČZU Praha 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



82. DSK Basketball B - Basket Říčany 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Nusle B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



84. BLC Sparta - Legendy Litoměřice B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



15. kolo
85. BLC Sparta - Aritma Praha B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



86. Legendy Litoměřice B - Sokol Dolní Počernice A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



87. Sokol Nusle B - DSK Basketball B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



88. Basket Říčany - BK Pirelli A 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



89. TJ ČZU Praha - Babynec 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



16. kolo
92. BC Libo - TJ ČZU Praha 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



93. Babynec - Basket Říčany 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



94. BK Pirelli A - Sokol Nusle B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



95. DSK Basketball B - Legendy Litoměřice B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



96. Sokol Dolní Počernice A - BLC Sparta 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice A - Aritma Praha B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



98. BLC Sparta - DSK Basketball B 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



99. Legendy Litoměřice B - BK Pirelli A 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



100. Sokol Nusle B - Babynec 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



101. Basket Říčany - BC Libo 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



18. kolo
103. Aritma Praha B - TJ ČZU Praha 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



105. BC Libo - Sokol Nusle B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



106. Babynec - Legendy Litoměřice B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



107. BK Pirelli A - BLC Sparta 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



108. DSK Basketball B - Sokol Dolní Počernice A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



19. kolo
109. DSK Basketball B - Aritma Praha B 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



110. Sokol Dolní Počernice A - BK Pirelli A 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



111. BLC Sparta - Babynec 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



112. Legendy Litoměřice B - BC Libo 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



114. Basket Říčany - TJ ČZU Praha 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



20. kolo
115. Aritma Praha B - Basket Říčany 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



116. TJ ČZU Praha - Sokol Nusle B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



118. BC Libo - BLC Sparta 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



119. Babynec - Sokol Dolní Počernice A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



120. BK Pirelli A - DSK Basketball B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



21. kolo
121. BK Pirelli A - Aritma Praha B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



122. DSK Basketball B - Babynec 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice A - BC Libo 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



125. Legendy Litoměřice B - TJ ČZU Praha 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



126. Sokol Nusle B - Basket Říčany 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



22. kolo
127. Aritma Praha B - Sokol Nusle B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



128. Basket Říčany - Legendy Litoměřice B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



129. TJ ČZU Praha - BLC Sparta 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



131. BC Libo - DSK Basketball B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



132. Babynec - BK Pirelli A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.