image

ženy / Oblasti / ročník 2022/23 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. Stavební fakulta 9 7 2 483:405 16
2. BK Prosek A 7 7 0 547:329 14
3. Sokol Horní Počernice 8 6 2 521:436 14
4. HB Basket 8 5 3 464:411 13
5. BK Pirelli B 8 5 3 378:381 13
6. VSK Iuridica 7 4 3 337:338 11
7. Sokol Dolní Počernice B 8 3 5 445:464 11
8. DDM Praha 10 8 2 6 346:506 10
9. BK Prosek B 8 1 7 376:446 9
10. Sokol Michle 7 1 6 309:444 8
11. TJ Sokol Jinonice 6 1 5 311:357 7
1. kolo
1. VSK Iuridica - HB Basket 04.10.2022 19:10 58:53 (15:18 24:30 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Melzer Ondřej

2. DDM Praha 10 - Sokol Michle 03.10.2022 20:10 42:39 (10:10 26:25 31:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 03.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Križanský Adam

4. S.H.Počernice - Sokol Dolní Počernice B 07.10.2022 20:00 58:42 (11:9 35:20 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Beran Štěpán

5. BK Pirelli B - Stavební fakulta 05.10.2022 19:40 28:57 (1:9 11:23 19:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Lahoda Radek

6. BK Prosek A - BK Prosek B 04.10.2022 19:45 68:41 (21:12 36:26 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kuděj David

2. kolo
7. HB Basket - BK Prosek B 13.10.2022 19:15 50:45 (10:15 27:26 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Koc Ondřej
Dub Michal

8. Stavební fakulta - BK Prosek A 11.10.2022 20:10 50:66 (11:17 25:37 34:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Pazourek Jaroslav

9. Sokol Dolní Počernice B - BK Pirelli B 13.10.2022 19:10 52:55 (19:8 36:19 45:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Bukovský Michal
Vondráček Marek

10. TJ Sokol Jinonice - S.H.Počernice 13.10.2022 20:00 76:81 (21:25 40:39 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Kohout Radomír

12. VSK Iuridica - DDM Praha 10 11.10.2022 19:10 50:47 (13:15 29:26 34:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Melzer Ondřej

3. kolo
13. DDM Praha 10 - HB Basket 17.10.2022 20:10 39:72 (12:18 17:39 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 17.10.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Schambergerová Barbora

15. S.H.Počernice - Sokol Michle 21.10.2022 20:00 60:42 (13:11 31:18 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Petrák Jakub

16. BK Pirelli B - TJ Sokol Jinonice 19.10.2022 19:40 48:36 (12:14 19:22 33:25 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Lejčko Jan

17. BK Prosek A - Sokol Dolní Počernice B 18.10.2022 19:45 69:49 (19:10 33:21 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Neubauer Jan

18. BK Prosek B - Stavební fakulta 17.10.2022 19:30 48:45 (12:11 23:21 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert
Dub Michal

4. kolo
19. Stavební fakulta - HB Basket 25.10.2022 20:10 61:52 (16:6 31:25 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Schambergerová Barbora

20. Sokol Dolní Počernice B - BK Prosek B 27.10.2022 19:10 62:51 (18:8 38:23 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 27.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Gottfried Richard

21. TJ Sokol Jinonice - BK Prosek A 08.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 08.12.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



22. Sokol Michle - BK Pirelli B 25.10.2022 18:35 32:73 (7:15 14:26 25:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Melzer Ondřej

23. VSK Iuridica - S.H.Počernice 25.10.2022 19:10 45:50 (11:13 24:32 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kvoch Jan

5. kolo
26. S.H.Počernice - DDM Praha 10 04.11.2022 20:00 (89:38) (14:3 41:13 63:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.11.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Hejduk Jakub

27. BK Pirelli B - VSK Iuridica 02.11.2022 19:40 (39:52) (19:15 25:24 29:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Šuláková Pavlína

28. BK Prosek A - Sokol Michle 01.11.2022 19:45 88:52 (17:14 46:27 69:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Petrák Jakub

29. BK Prosek B - TJ Sokol Jinonice 31.10.2022 19:30 49:51 (8:7 25:20 37:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 31.10.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert
Dub Michal

30. Stavební fakulta - Sokol Dolní Počernice B 01.11.2022 20:10 54:50 (13:11 30:25 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan
Lejčko Jan

6. kolo
31. HB Basket - Sokol Dolní Počernice B 10.11.2022 19:15 (73:49) (21:9 38:20 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Bukovský Michal

32. TJ Sokol Jinonice - Stavební fakulta 10.11.2022 20:00 (49:59) (13:12 18:33 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 10.11.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Svoboda Luděk

33. Sokol Michle - BK Prosek B 08.11.2022 18:35 (52:47) (16:10 34:29 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Kejklíček Roman

34. VSK Iuridica - BK Prosek A 08.11.2022 19:10 (48:76) (8:18 17:37 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Kavan Jonáš

35. DDM Praha 10 - BK Pirelli B 07.11.2022 20:10 (32:44) (5:17 13:25 18:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Týř Pavel

7. kolo
37. S.H.Počernice - HB Basket 18.11.2022 20:00 (59:64) (14:14 27:40 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 18.11.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Beran Štěpán

39. BK Prosek A - DDM Praha 10 15.11.2022 19:45 (92:39) (17:4 45:12 69:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kuděj David
Petrák Jakub

40. BK Prosek B - VSK Iuridica 14.11.2022 19:30 (34:49) (4:14 14:27 28:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 14.11.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

41. Stavební fakulta - Sokol Michle 15.11.2022 20:10 (59:37) (17:13 29:19 41:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kohout Radomír

42. Sokol Dolní Počernice B - TJ Sokol Jinonice 29.11.2022 18:40 (66:49) (16:12 35:26 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 29.11.2022, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Syrovátka František

8. kolo
43. HB Basket - TJ Sokol Jinonice 24.11.2022 19:15 (54:50) (16:16 26:30 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Koc Ondřej
Dub Michal

44. Sokol Michle - Sokol Dolní Počernice B 22.11.2022 18:35 (55:75) (14:22 24:42 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Gottfried Richard

45. VSK Iuridica - Stavební fakulta 22.11.2022 19:10 (35:39) (9:14 19:29 28:29 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kavan Jonáš

46. DDM Praha 10 - BK Prosek B 21.11.2022 20:10 (69:61) (16:9 32:29 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 21.11.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Schambergerová Barbora

48. S.H.Počernice - BK Pirelli B 25.11.2022 20:00 (74:41) (15:13 40:21 55:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 25.11.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Vampola Jakub

9. kolo
49. BK Pirelli B - HB Basket 30.11.2022 19:40 (50:46) (5:8 24:21 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hendrich Pavel

50. BK Prosek A - S.H.Počernice 29.11.2022 19:45 (88:50) (27:12 48:27 39:27 50:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2022, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Petrák Jakub

52. Stavební fakulta - DDM Praha 10 29.11.2022 20:10 (59:40) (14:6 27:17 43:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Koc Ondřej

53. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica 01.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Koc Ondřej

54. TJ Sokol Jinonice - Sokol Michle 01.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
Billík Dennis
Svoboda Luděk

10. kolo
55. HB Basket - Sokol Michle 08.12.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Dub Michal
Koc Ondřej

56. VSK Iuridica - TJ Sokol Jinonice 06.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Lochman Radek

57. DDM Praha 10 - Sokol Dolní Počernice B 05.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis


59. S.H.Počernice - BK Prosek B 09.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 09.12.2022, 20:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub


60. BK Pirelli B - BK Prosek A 07.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Hendrich Pavel
Bakajsa Michal

11. kolo
61. HB Basket - BK Prosek A 15.12.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2022, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



62. BK Prosek B - BK Pirelli B 12.12.2022 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022, 19:30:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

63. Stavební fakulta - S.H.Počernice 13.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2022, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Neubauer Jan

65. TJ Sokol Jinonice - DDM Praha 10 15.12.2022 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2022, 20:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



66. Sokol Michle - VSK Iuridica 13.12.2022 18:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Melzer Ondřej

12. kolo
67. HB Basket - VSK Iuridica 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



68. Sokol Michle - DDM Praha 10 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice B - S.H.Počernice 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



71. Stavební fakulta - BK Pirelli B 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



72. BK Prosek B - BK Prosek A 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



13. kolo
73. BK Prosek B - HB Basket 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



74. BK Prosek A - Stavební fakulta 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



75. BK Pirelli B - Sokol Dolní Počernice B 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



76. S.H.Počernice - TJ Sokol Jinonice 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



78. DDM Praha 10 - VSK Iuridica 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. HB Basket - DDM Praha 10 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



81. Sokol Michle - S.H.Počernice 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



82. TJ Sokol Jinonice - BK Pirelli B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice B - BK Prosek A 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



84. Stavební fakulta - BK Prosek B 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
85. Stavební fakulta - HB Basket 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



86. BK Prosek B - Sokol Dolní Počernice B 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



87. BK Prosek A - TJ Sokol Jinonice 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



88. BK Pirelli B - Sokol Michle 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



89. S.H.Počernice - VSK Iuridica 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
92. DDM Praha 10 - S.H.Počernice 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



93. VSK Iuridica - BK Pirelli B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



94. Sokol Michle - BK Prosek A 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



95. TJ Sokol Jinonice - BK Prosek B 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



96. Sokol Dolní Počernice B - Stavební fakulta 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice B - HB Basket 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



98. Stavební fakulta - TJ Sokol Jinonice 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



99. BK Prosek B - Sokol Michle 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



100. BK Prosek A - VSK Iuridica 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



101. BK Pirelli B - DDM Praha 10 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



18. kolo
103. HB Basket - S.H.Počernice 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



105. DDM Praha 10 - BK Prosek A 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



106. VSK Iuridica - BK Prosek B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



107. Sokol Michle - Stavební fakulta 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



108. TJ Sokol Jinonice - Sokol Dolní Počernice B 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. TJ Sokol Jinonice - HB Basket 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



110. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Michle 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



111. Stavební fakulta - VSK Iuridica 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



112. BK Prosek B - DDM Praha 10 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



114. BK Pirelli B - S.H.Počernice 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



20. kolo
115. HB Basket - BK Pirelli B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



116. S.H.Počernice - BK Prosek A 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



118. DDM Praha 10 - Stavební fakulta 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



119. VSK Iuridica - Sokol Dolní Počernice B 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



120. Sokol Michle - TJ Sokol Jinonice 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Michle - HB Basket 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



122. TJ Sokol Jinonice - VSK Iuridica 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice B - DDM Praha 10 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



125. BK Prosek B - S.H.Počernice 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



126. BK Prosek A - BK Pirelli B 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



22. kolo
127. HB Basket - BK Prosek A 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



128. BK Pirelli B - BK Prosek B 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



129. S.H.Počernice - Stavební fakulta 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



131. DDM Praha 10 - TJ Sokol Jinonice 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



132. VSK Iuridica - Sokol Michle 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.