image

ženy / Oblasti / ročník 2022/23 / 2.třída / Základní fáze


tabulka
1. Porg Basket 5 5 0 304:169 10
2. Aritma Praha C 5 3 2 223:200 8
3. BK Prosek C 5 3 2 218:222 8
4. TJ Ruzyně 6 2 4 284:298 8
5. BŠ Tygři Praha 5 3 2 214:235 8
6. TJ Podolí Praha 4 5 2 3 226:224 7
7. VSK MFF UK Praha 5 2 3 222:256 7
8. Sokol Stodůlky 6 1 5 230:317 7
1. kolo
1. VSK MFF UK Praha - Porg Basket 06.10.2022 19:10 33:63 (5:9 18:31 22:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Lahoda Radek

2. TJ Ruzyně - Aritma Praha C 04.10.2022 18:40 37:41 (9:8 16:21 23:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2022, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Syrovátka František

2. kolo
8. Sokol Stodůlky - TJ Podolí Praha 4 12.10.2022 19:40 38:61 (9:13 15:35 22:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kuděj David

10. BŠ Tygři Praha - BK Prosek C 11.10.2022 20:10 34:38 (10:13 17:18 23:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Jon Miloslav

12. VSK MFF UK Praha - TJ Ruzyně 13.10.2022 19:10 54:58 (14:16 28:39 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Gottfried Richard

3. kolo
13. TJ Ruzyně - Porg Basket 18.10.2022 18:40 47:57 (7:16 20:27 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2022, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Sedláček Jan

15. BK Prosek C - Aritma Praha C 17.10.2022 19:40 38:45 (14:12 9:9 10:11 5:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2022, 19:40:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Gottfried Richard
Križanský Adam

4. kolo
19. Porg Basket - Sokol Stodůlky 24.10.2022 18:15 61:24 (12:7 35:9 43:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2022, 18:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Šmůla Petr

21. BŠ Tygři Praha - TJ Podolí Praha 4 25.10.2022 20:10 51:48 (5:17 21:33 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


23. BK Prosek C - VSK MFF UK Praha 24.10.2022 19:40 62:42 (16:8 10:14 23:7 13:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 24.10.2022, 19:40:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Billík Dennis
Gottfried Richard

5. kolo
26. BK Prosek C - TJ Ruzyně 31.10.2022 19:40 50:39 (8:9 10:9 18:8 14:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2022, 19:40:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Križanský Adam
Gottfried Richard

28. TJ Podolí Praha 4 - Aritma Praha C 03.11.2022 20:20 (37:34) (12:2 20:14 24:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Kunc Martin

6. kolo
32. BŠ Tygři Praha - Sokol Stodůlky 08.11.2022 20:10 (44:41) (9:12 21:25 36:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kohout Radomír
Billík Dennis

34. VSK MFF UK Praha - TJ Podolí Praha 4 10.11.2022 19:10 (43:39) (6:7 24:17 37:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Čížek Daniel

7. kolo
37. BK Prosek C - Porg Basket 14.11.2022 19:40 (30:62) (8:15 6:17 9:16 7:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 14.11.2022, 19:40:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Gottfried Richard
Križanský Adam

39. TJ Podolí Praha 4 - TJ Ruzyně 15.11.2022 19:40 (41:58) (10:21 16:33 28:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Billík Dennis

41. Sokol Stodůlky - Aritma Praha C 16.11.2022 19:40 (38:56) (12:13 18:25 25:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Vondráček Marek

8. kolo
43. Porg Basket - BŠ Tygři Praha 21.11.2022 18:45 (61:35) (8:5 25:17 42:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2022, 18:45:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

45. VSK MFF UK Praha - Sokol Stodůlky 24.11.2022 19:10 (50:34) (5:8 18:22 32:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Lochman Radek

9. kolo
50. TJ Podolí Praha 4 - BK Prosek C 01.12.2022 20:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 01.12.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Jon Miloslav

52. Sokol Stodůlky - TJ Ruzyně 30.11.2022 19:40 (55:45) (13:3 31:12 45:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matulka Jan
Kohout Radomír

54. BŠ Tygři Praha - Aritma Praha C 29.11.2022 20:10 (50:47) (13:16 18:28 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Matulka Jan
Kalabza Lukáš

10. kolo
55. Porg Basket - Aritma Praha C 05.12.2022 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022, 18:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



56. VSK MFF UK Praha - BŠ Tygři Praha 08.12.2022 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2022, 19:10:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman


11. kolo
61. TJ Podolí Praha 4 - Porg Basket 15.12.2022 20:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan


63. Sokol Stodůlky - BK Prosek C 14.12.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2022, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír


65. BŠ Tygři Praha - TJ Ruzyně 13.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2022, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kalabza Lukáš


66. Aritma Praha C - VSK MFF UK Praha 14.12.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



12. kolo
67. Porg Basket - VSK MFF UK Praha 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



68. Aritma Praha C - TJ Ruzyně 09.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
74. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Stodůlky 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



76. BK Prosek C - BŠ Tygři Praha 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



78. TJ Ruzyně - VSK MFF UK Praha 16.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



14. kolo
79. Porg Basket - TJ Ruzyně 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



81. Aritma Praha C - BK Prosek C 23.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
85. Sokol Stodůlky - Porg Basket 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



87. TJ Podolí Praha 4 - BŠ Tygři Praha 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



89. BK Prosek C - VSK MFF UK Praha 30.01.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2023, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
92. TJ Ruzyně - BK Prosek C 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



94. Aritma Praha C - TJ Podolí Praha 4 13.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 13.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



17. kolo
98. Sokol Stodůlky - BŠ Tygři Praha 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



100. TJ Podolí Praha 4 - VSK MFF UK Praha 20.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 20.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. Porg Basket - BK Prosek C 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



105. TJ Ruzyně - TJ Podolí Praha 4 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



107. Aritma Praha C - Sokol Stodůlky 27.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 27.02.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



19. kolo
109. BŠ Tygři Praha - Porg Basket 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



111. Sokol Stodůlky - VSK MFF UK Praha 06.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 06.03.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



20. kolo
116. BK Prosek C - TJ Podolí Praha 4 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



118. TJ Ruzyně - Sokol Stodůlky 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



120. Aritma Praha C - BŠ Tygři Praha 20.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



21. kolo
121. Aritma Praha C - Porg Basket 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



122. BŠ Tygři Praha - VSK MFF UK Praha 27.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2023, 00:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



22. kolo
127. Porg Basket - TJ Podolí Praha 4 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



129. BK Prosek C - Sokol Stodůlky 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



131. TJ Ruzyně - BŠ Tygři Praha 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



132. VSK MFF UK Praha - Aritma Praha C 03.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2023, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.